6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Qwerty4
    #6053
    A ubi szerintem le se sz*rja a játékosok véleményét, azt csinál amit akar, illetve amit a fejlesztőcsapat akar, vagyis kompromisszumokat kötnek egymás között.THE END!Nem érdemes ilyesmivel fárassza magát az ember...
  • tonyr #6052
    ok elismerem h wan a kommentekben sok igazság, amugy ja, én ilyen wok más olyan, de ha wki olyan mint én, akko OMG, me belölem 1 i épp elég :)
    amugy ya akár irhatnánk is ózit, csak sayna szentem nem 1000 magyarra fognak hallgatni, hanem 1-millio másik emberkére...
    de ha nagy sikere wolt a darkmessiah-nak, akko csak jön wmi kieg...
  • Silent Knight
    #6051
    érdekes vélemények :D hát igen, mindenkinek megvan az egyéni stílusa, és ez nem baj (az más, hogy néhány emberét felettébb nehéz megérteni.... de ezt valami pszihomókus topikban tárgyalják, biztos....) nemtudom más ilyen stílusú rpgről, amit FPS nézetben lehet játszani, az obliviont patcheltem a lejújabbra (mini image-vel indítottam, tehát nemvolt fájl felülírás, minden fájl normál módon volt patchelve) eseleg még a Silverfall.... de ezt is TPS nézetű.... Kár, hogy nem készül(t) folytatás, pdig szívesen játszottam volna Leanna-val is.... és a történetet is lehetne szépen folytatni (akár több szálon is, az alapjátékban elért eredmények/végek alapján). kellene írni egy project-tervet és beadni az ubinak.... azok majd jól elkészítenék (és lenyúlnák a bevételt) :D
  • Lynx_TWL
    #6050
    tuttad mi.
    yárhatsz te hátrafele is az uccán attól még hüjének fognak nézni nem lázadónak.
  • BEAST #6049
    szvsz retardalt vagy, nem lazado ... de igazad van, az is maradsz
  • tonyr #6048
    amugy nekem darkmesiah azé teccett jobban obliwionnál, me ez inkább árkádosabb, nem olyan szim, mint obliwion...
    persze mind2 jo, de darkmessiah stilusában az 1. pc-n, w ha wan még ilyen árkád rpg, akko kell !!!
  • tonyr #6047
    hehe...
    tudjátok pár dolgot máshogy irok mint más/mindenki, és ez a lényeg!
    nem wagyok átlag, lázado vagyok és az is maradok...
    bocs ha nem tetszik, de ez van... hu ezt mind rendesen le tuttam irni :)

    de innentöl:
    na az obliwion nekem faya-n ment, csekk a wasam alul, szentem wmi peccselés/krekkelés, ill dráywer lehet a gond, ha eredeti, akko wiszont max a dráywer...
  • Silent Knight
    #6046
    ez tény, érdekes írásmód, -és most krélek ne sértődj meg tonyr- de ez amolyan plázacicás szöveg XD sorry, remélem nincs harag, nem szeretnék tűzlabdát a hátam közepébe XD. Kellene valami DM-he hasonló játék.... az oblivin állandóan kifagy, állítólag (külföldi fórumokon olvastam, pontosabban a Demonoid-on), a hardverek nem tetszenek neki (P4 3.0 GHz +ASUS Silent Knight , 2x1GB Kingston 400MHz, Abit IS7-E, Gigabyte 7600GS, WD Caviar 250GB/16 MB). Ti próbáltátok már? Jó, tudom, ez off, csak kérdeztem
  • Qwerty4
    #6045
    Írjál már normálisan!Elég idegesítő ez az írásmód amit használsz!Az ember nem szívesen olvassa...
  • tonyr #6044
    yaok, 2-t láttam, me +mentettem a puncit, me +tisztultam, me nem tuttam h nem köelezö...
    amugy amiko +láttam h alien wok, azt wártam miko mér be 1 predátor 3as lézere :P
    de rájöttem h emiatt mayd az AvP 3-ban kell félnem...
  • Silent Knight
    #6043
    lLeanna-t csak akkor tudod megölni (akkor kell, Ő kezdi a harcot...), ha nem tusztulsz meg Xana-tól ("Alien hasonmás cucc" XD). A Játéknak összesen 4 vége van. Ebből 2-2 szinte ugyanaz. Két JÓ vég, ha megmentet Leanna-t a póktól, és megtisztulsz, és visszarakod a koponyát az oltárra. Másik JÓ, ha ugyan Leanna meghal (nem mented meg/nem tusztulsz meg), de a koponyát az oltáron hagyod. Két ROSSZ vég: Leanna megment és megtisztul Alientől, koponyát odaad "apának" (bedobod a kapuk végén a gödörbe) ---> Ekkor Leanna meghal.... 2. Leanna-t nem ment meg, koponya faternak. Itt Xana (az Alien) szerez pár "sérülést", szerintem meghal, de ez nem derül ki. Ennyi XD.
  • tonyr #6042
    amugy + lehet ölni leanna-t, ha nem tisztulok + az alien-hasonmás cucctol ?
    na akko ezt is kiprobálom, me lehet h ekko még 2 befejezése lesz a gaménak ?
    w ha kinyirom +int gameower? me párszor kinyirtam... :)
    amugy az elején is az ör pont az ablakban áll, kapásbol kirugtam, nemértem mé lett gameower, miko senki se látta, én + letagattam wolna :P
  • tonyr #6041
    amugy remélem mindenki +nézte mind2 befejezést !!!
    a gonosz befejezés teccett, me ahogy mentem a lépcsön a gonosz fele, a csay rimánkodott, h forduljak wissza... :)
  • tonyr #6040
    omg mi a faxé ??? én kieget akarok...most !!!
    amugy a gamét ujrakezdtem me én harcosra gyurtam elöször, és nemrég láttam 1 wideoban h wan 1 olyan spell, ami kicsire zsugoritja az ellent...
    DUKENUKEM FILING WAZZE !!! kell nekem !!! most mágus leszek, és szétkenem az ellen arcát pár spellel
  • Silent Knight
    #6039
    szomorúság, nem lesz kieg, az Elements csupán Xbox360as portolása lesz a PC-s-nek, bővebben Itt
    Tehát a konolosok megkapják a mi játékunkat, mi kapunk egy kis addon-t és mindki örül(ne). kár... pedig lehetne folytatni a történetet...
  • sgember
    #6038
    Lesz kiegészítő is? Frankó lenne. Csak legyen pc-re is.
  • Silent Knight
    #6037
    Nagyon faja, egyetértek XD. Kár, hogy végigtoltam, minden percét élveztem! volt pár szívatós rész, de királyos game :-)
  • tonyr #6036
    ya ok, kihagy az agyam...
    pedig én...izé...mit is akartam...izé...ja mondani...
    wazze télleg kihagy...mi is hagy ki...
    hehe
    amugy naon faya a game, wárom a kieget !!!
  • hAxX
    #6035
    thx a segítséget amúgy sárga kő volt :) de kösz
  • Silent Knight
    #6034
    ahhoz a köhöz nem kell felmászni sehová. egyszerűen csak a telekinesis varázslattal le kell szedni. úgy a legegyszerűbb (feltétlezem, megvan mára mágia) jah igen, ahogy tonyr írta egy csigalépcső is vezet le, de úgy tudod, hogy jó helyen vagy, hogy vagy 25 zombi ront itt rád egyszerre.
  • tonyr #6033
    ya és asszem ződ a kö :P
  • tonyr #6032
    hali
    asszem fent a falon magasan, azon a helyen ahonnan a csigalépcsön tucc lemenni... a gerendákra mássz fel a köteles nyillal azt onnan tuti +látod...
    remélem tuttam segiteni, ill jot mondtam, me lehet h xarul emléxem
  • hAxX
    #6031
    Hello!Lenne egy olyan gondom hogy lennt a kriptában van egy kő-pók amibe 3 követ kell rakni...Kettő már megvan az 1-ik a főzombinál volt(lila) a másik pedig lennt egy szakadékban(sárga) de a 3.-at nem találom...vki megmondaná hogy hol van ??
  • Silent Knight
    #6030
    Újra Köszi! Megvan. Megérte megtisztulni, használni tudom a játék legkirályabb kardját, és kaptam mellé egy tőrt és egy íjat, valamint egy botot is! De a kard, amit még régebben szereztem (de akkor nem tudtam használni --> Sword of DragonClaw), a legerősebb a játékban. Köszi! Megvan a legjobb vég :-)
  • Qwerty4
    #6029
    Megtisztulni Xanatól a tüzes városban tudsz, az utolsó előtti fejezetben.
    Emlékszel arra a helyre ezen a pályán ahol egy láncon kell felmászni?Ha igen akkor menj oda, mássz fel és ugorj az útra.Itt ne lefelé hanem felfele menj, amíg el nem érsz a templomhoz.Asszem ott vár egy varázsló és zombik is, azokat kinyírod.Majd a templomba beengednek ha ott van melletted Leanna.
  • Silent Knight
    #6028
    megnéztem a lehetséges végeket, 4 van a játéknak, a Dark Messiah\mm\media könyvtárban vannak, ha van RAD Video Tools progid, meg tudod nézni (sajna hang nélkül :-( ). Igazából a legjobb vég, ha Leanna él és a koponya nálunk marad, ha Leanna él és a koponyát odaadjuk, Leanna meghal... Ugyanez Xana esetében is. Nincs valahol egy végigjátszás? akár angolul is jó lenne, csak tudnám hol tudok megtisztulni... Tudom, hogy nem idei játék :-) Csak tavaly nem volt olyan, ami megfogott volna :-)
  • Qwerty4
    #6027
    nincsmit! :)
    Nem muszáj odaadni "apánknak" a koponyát, te döntöd el hogy mit teszel, én Xanara hallgattam itt is.Tulajdonképpen az a lényeg, hogy te döntsél, így befolyásolhatod a végét!
    Ha Leanna élne később beszállna a harcba veled, az utolsó pályán megjelenne valahol.De nem próbáltam, csak olvastam.Egyedül azt a verziót próbáltam ahol Lennát nem mentettem meg a póktól és végül nem vittem a piramishoz a koponyát.
    A Dark Messiah nem 2007-es játék, tavalyi!
  • Silent Knight
    #6026
    Hogy ezt nem vettem észre... pedig még a fény alá is felmásztam :D köszi! Végeztem is a játékkal. Érdekes vége lett, egy kérdéssel: mulszáj oddadni a koponyát "apánknak"? a bennem lévő kilány ( :-) ) figyelmeztet, hogy nem kellene... lehet mást csinálni? és a végső kérdés: mi lenne, ha Leanna élne? És hogy tisztuljak meg? hol találom Xana-t nem akarom megölni Leanna-t..... Egyébként elég jó játék volt, bár kétségtelen, hogy az év legjobbja egyértelműen a Bioshock, de a Messiás is tetsett, (anno 512ram-al játszhatatlan volt, most, 2GB-vel jól megy gyors töltésekkel). Szóval valaki válasz? és mégegyszer köszi QWEPTY a segítséget!!!
  • zoolee
    #6025
    Heh, az messze lesz, még minimum 2 hét.:)Csak lap-top om van.:)
  • Qwerty4
    #6024
    Nem baj ha Leanna meghalt/megölted, Xana-val folytassad tovább a játékot, én ezt tettem. :)Még a póktól se mentettem meg. :)
    Miután azt az Attilát megszabadítottad szenvedéseitől:gondolom ott vagy ahol van egy behemót.Látsz lépcsőket, majd baloldalt ha felnézel láthatsz kiálló farönköket, bele a kötél nyilat és mássz fel.Majd még további kötélnyilat a további farönkökhez és szépen átjutsz a szakadékon, ugorj egyikről a másikra, azután le lehet ereszkedni.Onnan már tudni fogod merre kell menni.
  • Silent Knight
    #6023
    Sziasztok!
    segítség kellene: elakadtam a Messiásban :-( a végén vagyok, epilógusnál. mi a rákot kell csinálni? az opcionális megvan beleejtettem a hullát a lélekgödörbe vagy mibe. valami 4 királyt kell megsemmisíeni de sehol nem találok semmi használhatót...

    ++az előző pályán hogy lehet megatlálni Xana-t, aki megtisztítana? mert sajna ez nem volt meg így meg kellett ölnöm Leana-t (Ő kezdte...) Légyszíí, árulja el, aki tudja, eleget szenvedtem a pókkal, míg megmentettem, és nem akarom megölni.

    előre is köszi!
  • doncarlos
    #6022
    Én mennék, csak fel kéne rakni a játékot.... ha gondolod összebeszélhetünk és akkor megérné felraknom. Csak szólj, és ott leszek.
  • zoolee
    #6021
    Jó a multi, csak kevesen vannak, és arénába szinte sosincsenek.
  • RMarvin
    #6020
    Üdv!

    Milyen a játék multija? Érdemes vele foglalkozni? Ötletes, vagy csak a szokásos felhozatal (DM, TDM, CTF)? Alapvetően COOP rajongó vagyok, de mivel ebben a játékban sem kapott helyet ez a multimód, ezért most csak halkan érdeklődök eziránt.
  • #6019
    Hi'
    A készítők, legalábbis ennek(a műkődő) verziónak:woodu&veronique
    Letölthető pld. innen:[URL=http://sarapetike.extra.hu/index.php?dir=program/&file=hun%20Dark%20Messiah%20of%20Might%20%26%20Magic.exe]
  • Prince23
    #6018
    Mármint Condemned-be nézz be.
  • Prince23
    #6017
    Már leírtam az aktuális topikjában, sztem alvaok akadva... nézz be oda... ide nem írnám le.
  • Sarapetike
    #6016
    Magyaritás
  • Qwerty4
    #6015
    Ajánlom vedd meg az életnövelő varázslatot, várd meg míg a manad feltelik maxra, és ha ezt a varázslatot használod szinte egész életet nyerhetsz.
    Manat(kék) lehet növelni álldogálással és mana italokkal(teljes)!
    Ez szükséges a többi varázslathoz is.

    OFF:A Condemneddel hogy állsz?Hol vagy most éppen, hányadik fejezetnél?
  • Prince23
    #6014
    Asszem a harmadik vagy negyediknél tartok, ahol be kell hatoljak valami nekromanta bunkerbe, de kevés az életem... szal annál a résznél tartok, mikor a hullazabáló üldözése véget ért, és akkor beütötte ezt a feladatot a gép.