6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Qwerty4
    #6093
    Sajnos nem gondoskodtak erről a fejlesztők, de a játék alatt szerencsére van feliratozás. :)
    Bár én elfelejtettem bekapcsolni egy jó ideig, az utolsó fejezetnél jutott eszembe. :D
  • grebber
    #6092
    Értem kösz! Mert magyar nyelvi fájlok megvannak de nincs szöveg.
  • Qwerty4
    #6091
    nincs semmi feliratozás...magyar verziónál passz
  • grebber
    #6090
    Rég jártam erre.
    Átvezető videokban angol ill magyar verziokban van felirat?? Mert nem emlékszem már! :(
  • Silent Knight
    #6089
    drivercleaner nevezetű progi (drivercelaner.net) ez tuti segít.
  • tarti19
    #6088
    őszinte leszek:)
    ps3-ra jelenleg kevés rpg van, sajnos. jelenleg:( így marad a Pc
    és pc-s rpg-k (konzolos átiratban is) nagyon jó hangulattal lepnek meg:P
    bár valamiért nem tudtam ati catalystot cserélni zeért lepucolom a motnai verziót és megnézem hátha felmegy...
  • Silent Knight
    #6087
    -OFF- ugyan nem ide tartotik, de végeztem a Portal-lal. Hát, az elején untam, néha jól elakadtam, de összességében, miután rájössz, mit is kell és hogyan csinálni, megtetszett:-) nemrossz játék. a koncepció teszi igazán érdekessé!
  • Silent Knight
    #6086
    én is igyekszem tapasztalat alapján segíteni, úgy írom, hogy én csináltam :D , jó, nem mindenki vesz új vga-t ez miatt, de én ezért cseréltem drivert is :D
  • Qwerty4
    #6085
    nem hiába írom, tapasztalat alapján, nekem is ez volt a problémám és csak a friss driver segített... ;)én meg közbe a memóriával szerencsétlenkedtem, teszteltem mint az állat egész nap :D
  • Silent Knight
    #6084
    régebben nálam is volt ilyen hiba. RAD Tools-al meg tudod nézni a videokat külön, hang nélkül XD (bocsi), viszont, hogy magamnál hogy oldottam meg.... bízunk QWERTY-ben, nekem is segített anno :-) mindenesetre én új VGA-t vettem (Inno3D GF FX5200 ---> Gigabyte GF 7600GS) és nálam utánna ment, viszont akkor drivert is cseréltem.... hmm van benne valami :D. egyébként a Source engine ATI (AMD mostmár, ugye) párti, pl az EP2 és a Portal-ban már látszik is a video beállítások ablakban XD. Sok Sikert! ha nem megy, írj csak, kitalálunk valamit! Ugye többiek :-) ?
  • Qwerty4
    #6083
    huhh, az még az enyémnél is gyengébb, sok szerencsét!
  • tarti19
    #6082
    ati 9250 jelenleg:) megnézzük hoyg bírkozik mega 2007-es catalystal:D
  • Qwerty4
    #6081
    Friss VGA Driver!
  • tarti19
    #6080
    még annyi:)
    hoyg a játék eleje egy fehér négyzet átlósan áthúzva:) szal nem tudja a videokat megjeleníteni:)
    bár most már ninics c++ hiba , simán memóriacímre hivatkozik amiből nem trud olvasni:)
    erre tud valaki valamit?:)
    elnézést az amatőrösködésemért, deh élni halni szeretnék ezért a játékért:)
  • tarti19
    #6079
    köszi a segítséget remélem siekrül beizzítanom a kicsikét:)
    bár a gamecopyworldről sajna nem tudok letölteni:( régebben ment vagy csak a web securirty guard nem negedi nem tudom:(

  • Silent Knight
    #6078
    microsoft visual c++ letöltése és telepítése, ha nem használ, patchelés először 1.01 majd 1.02 (mivel eredeti, működni fog crack nélkül is, ha nem eredeti, akkor 1.02 crack itt. ha ez sem oldotta meg, akkor RAD Video Tools letöltése (valószínű a video-k miatt nem indul a játék, nekem anno a Red Ocean-al volt ilyen probléma, egyszerűen töröltem a movies mappát, és ment XD , igaz, videok nélkül.) nade szerintem a patchek és a c++ után menni fog.
  • Silent Knight
    #6077
    keresd meg a harmadikat is. 3 kő kell a pókba. ha kicsit visszafelé olvasol, rálelsz a válaszra :-). a sárga a zombikkal teli csigalépcsős szobábban, egy egy koporsóban (miután lenyomtad a "talajdonost"), a harmadik pedig nemtom :D, melyik nincs meg?
  • tarti19
    #6076
    Sziasztok van egy órási problémám a játékkal kapcsaolatban...
    Szóval indítás után c++ runtime error hibaüzit dob ki és kilép.:(
    demo efutott a gépen
    warezba majd eredeti után is ezt csinélja
    mi lehet a hiba oka , mert már kivagyok hgoyg egy ekkora rpg gammel ne tudjak játszani:(
    nagyon szépen köszönöma segítségeket előre is
  • 22Barna22
    #6075
    hi... problémám van a gammel :S
    mostanában lett elég jó gépem ahoz h tudjak vele játszani...
    ott tartok hogy a 2. követ teszem bele a pók szoborba de az első kő nem tudom hova tűnt... nincs a helyén és amikor berakom a 2.-at akkor a csaj beszél vmit és semmi sem történi :( nem tudom mit csináljak. pls help!
  • Silent Knight
    #6074
    najó, de mikor jelenik meg ez az offset? mert semmi infó róla
  • tonyr #6073
    project offset
  • tonyr #6072
    minnyá probálom az AF-t, ya és lesz 1 faya messiah stilus: project offset... na ez sayna werni fogja szentem a DM-t, ha ez is árkád lesz...
  • Silent Knight
    #6071
    hát, nekem személy szerint nem jön be az AF... de sebaj, most Portal és EP2 lázban vagyok, nemsokára megjön az új rágcsálóm is (Logitech MX1000), húúúúde várom már :-) jah, én anno megvettem a HL2 Collector's Edition-t :-) lehet, hogy hülyeség volt kiadni érte 12e-t, de megérte, tényleg rakás cuccot kaptam, és van pólóm is :-)
  • Qwerty4
    #6070
    Meg biza, de egyenlőre letöltöm (warez), aztán később ha lesz több pénzem megveszem a teljes orange boxot, természetesen dobozosan.Muszáj eredetiben is meglennie a kedvenc játékomnak, mert addig nem tiszta a lelkiismeretem...
  • Silent Knight
    #6069
    hurrá! tényleg megjelent az EP2! megveszem (majd :-) ), ugyan nemsok játékot veszek egy évben, de párat igen, ami tetszik, megvérom még olcsó lesz, néha megérdemelnek ennyit a készítők.... holnap meglesz, kipróbálom :D ma pedig belekóstolunk az AF-be....
  • Qwerty4
    #6068
    Aha, steamen a HL2 tegnaptól, az Orange Box többi darabjával együtt(!).
    Én nem bánom, hogy régi az AF, ki fogom próbálni, attól még a DM-nál is lehet jobb.Majd kiderül. :)
  • Qwerty4
    #6067
    Ja, tedd ezt!
    És ha a játék nem indulna így se, vagy nem tölti be, de már hibaüzenettel a pályát akkor frissítsd a VGA driverét!
  • Qwerty4
    #6066
    Nálam is így volt.Telepítsd újra a játékot és ne patcheld semelyikkel!Crack és viszlát, asszem nálam így oldódott meg az a probléma, hogy nem indult a játék a kezdése az Ok gombra kattintva.De visszaolvasok és megnézem, a biztos válaszért... :)
  • Silent Knight
    #6065
    először is: gondolom a telepítős verziót használod
    másodszor, ha nem ezzel patchelted, akkor töltsd le az 1.02 es patchet pl innen és gondolom törtverziót használsz (mivel az alap nem indult) a cracket is innen (az 1.02es intenational fixed exe-t keresd HATRED készítette). ha ez sem segít, teljesen távolítsd el a játékot, majd újratelepítés, 1.01es patch itt találod és UTÁNNA 1.02es, majd crack, és játékindít. így működnie kell
  • David R
    #6064
    csátok!vki segítsen pls!nemtok uj játékot kezdeni nem lehhet okra kattintani.a game patchelve lett!anélkül meg nem indult!előre is kössz!
  • Silent Knight
    #6063
    EP2 steamen? akkor nemsokára meglesz :-) Kipróbálom az AF-t bár szerintem semmi sem képes überelni a DM-et :-) (sajnos az Af elég régi játék..., [OFF] mondjuk a diablo 2 is az, mégis millióan játszák, nekem pl nemjön be [OFF vége]) És szvsz az Oblivion nem "szimulátor" én még nem láttam RPG szimulátort XD, az Oblivin annyiban különbözik a DM-től, hogy elfelejtették optimalizálni az engine-t... hogy tudnám futtatni.... köszi a tippeket!
  • Amiga
    #6062
    Az Arx Fatalis tökéletes játék, egy földalatti barlangrendszerben játszódik.

    Itt írtam róla ismertetőt:

    Arx Fatalis
  • tonyr #6061
    okay, bár mi szentem ugymond az árkád fps/rpg-kre gondolunk, me az obliwion inkább szimulátor.. lol, mintha autosrol dumálnék, pedig kb igy wan... az obliwionba ugrálsz w fucc nö a skilled...
    asszem az Arx Fatalist is ilyen, de azé utánnajárok...
  • Qwerty4
    #6060
    Én is pont azt a részt untam nagyon, meg igazán sokat még a pók templomától, de azért érdemes volt végig vergődni ezeken a gyengébb fejezeteken, mert a vége felé újból izgalomba tudott hozni a játék, pont mint az elején. :)
    Pont a HL2 az aminél nem volt jó megoldás sztem az epizódosdi, akkor nem mondanák semmit ha egy-egy epizódra fél évet kellene várni, úgy normális lenne, de túl sok idő telt el az ep1 és ep2 között, ugye ma már megjelent steamen. :)
    Ha DM-féle játékra vagy kíváncsi próbáld ki az Arx Fatalist, ugyan én még nem teszeltem azt a játékot, de egyesek a DM-hoz hasonlították.
    Az Oblivionnal volt egy rövid találkám, de a videókártyám nem igazán bírta el azt a játékot és akadozott, úgyhogy töröltem, de tervezem újból elővenni valamikor 2008 vége felé.
  • Silent Knight
    #6059
    van abban valami amit mondasz... én a katakombás pályán kicsit meguntam, egyszerűen zombihentnek tűnt a játék, ráadásul állandóan megmérgeződtem (a végén is idegesített ez...), de szerencsére volt pár érdekesség... a vége túl rövid volt. gyorsan le lehetett nyomni csóró mágust XD. az epizódikus játék mondjuk a sam and max szériánál bejött. HL2-nél nem.... örülök, hogy van, aki még kitart az EP2 mellett :-) üdv kolléga :-) Te sem ismersz DM-hez hasonló játékot PC-n? Oblivionnal volt dolgod?
  • Qwerty4
    #6058
    Jöhetne, de azért nem volt elég tökéletes ez a sztory, az elején és a végén történt még valami érdekes, de közben mintha semmi nem történt volna...ezt már elmondtam sok helyen, hogy a játék az 5. fejezettől a tűz városáig nekem egy felejtős, majdnem zéró, unalom volt. :(
    A HL2-Ep2-t én is k*rvára várom, már minden porcikám kívánja már több mint egy éve, de nem kell már sokat aludni szerencsére, napok, hét kérdése. :)
    Az epizódozást meg jó lenne elfelejteniük a játékkészítőknek, nem valami szimpatikus dolog számomra. :(
  • Qwerty4
    #6057
    helyesbítek:még nem jelentették be, hogy lesz!
  • lololol
    #6056
    nem lesz folytatás
  • Silent Knight
    #6055
    jó, ha ráérek írok egy translator (fordít) progit, ami tonyr nemyvről fordít magyarra (aztán ha sikere lesz, más nyelvekre is XD) viccet félretéve. Jöhetne új rész, bámi csak folytassák már a sztorit, mert lenne értelme, mégis mi lett velünk? és Xana-val? és Leannával? és a várossal? lehet úgy járunk, mint a Half-Life 2 esetében. a befejezéskor: Any*d?: ezt így? ennyi? és majd bejelentik, hogy srácok, divat az "epizódikusság" így gyárunk epizódot, nem kell besz@rni. csak nehogy így járjunk, mert már annyira várom az episode two-t, hogy az már sok.... de tényleg jól jönne egy kieg, vagy folytatás, mert van hová folytatni, akár többszálon is, úgy, mint a Suffering 2 ben (az első rész mentései alapján jó, rossz, vagy semleges módban kezdted a játékot). vagy kézbe vehetnénk a dolgokat a'lá PainKiller: Overdose (októberben jelenik meg, kíváncsi vagyok mi lesz belőle).
  • Qwerty4
    #6054
    Viszont nemcsak kieg. jöhet, hanem egy dark messiah 2 is például. :)

    Itt egyet értek másokkal, ez ahogy te írsz nem lázadás, ez bunkóság!