6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • tugyiti
    #1321
    Nagyon jó lett az oldal
  • Magiszter
    #1320
    legyen inkább 30 perc
  • Magiszter
    #1319
    Igen mert most variálom :-D ha vársz vele egy 10 percet ott lesz :D
  • Bucser
    #1318
    Fel lehet íratkozni OPENBeta-ra a Gamespoton.
  • kastil
    #1317
    Nekem még ures
  • Magiszter
    #1316
    Nah a kiegészítések menübe beraktam a már említett mapot és a három fegyvert.
  • kastil
    #1315
    XD Végig sem néztem honlapod, sorry
  • kastil
    #1314
    Ajaj, lesz boltokban is vagy steam?
  • kastil
    #1313
    Ehhhehhe....Soul Drinkert akarok!! most XD
  • Magiszter
    #1312
    közben hírek az oldalról (akit érdekelnek):

    Új dizájnt kapott (frameset), hírek menü már müxik, bár még nem nagyon találtam új hírt. A Demóról írtam egy kis összegzést, és a tippek-trükkök él még. Akinek 5lete tanácsa van az nyugodtan PM, vagy ide (ha a modik nem bánják.)
  • Magiszter
    #1311
    egy idevaló vicc:

    -Én nem leszek optimista, nekem az úgyse menne.

    Lassan akkora lesz a negatív kisugárzás, hogy már műhódról is észlelhető. Komolyan mondom, miért kell ennyire borulátónak lenni?
    Meg az hogy ha valakinek ez a véleménye az nem törvényszerűség, hanem egy vélemény. Meghallgatod (elolvasod) és ráhagyod. Nem kell vitatkozni egy véleménnyel. Ha azt monta volna kastil kolléga hogy "ez a játék egy rakás sz*r mert én azt mondom és akkor úgy van" akkor megértem hogy támadjátok. Elmondott egy véleményt és kész. A jéték meg olyan lesz amilyen. Majd az játszik vele éveken keresztűl akinek tetszik. Akinek meg nem az nem. Ilyen egyszerüek a dolgok szerintem.
    Szóval ez a vita teljesen értelmetlen. Kastil: ha okos embernek tartod magad nem válaszolsz az ilyen hsz-ekre. Mindenki más: ha ti is okos embereknek tartjátok magatokat nem folytatjátok ezt tovább.

    Magiszter voltam.
  • kastil
    #1310
    Soroljam?
    De akkor, hogy a hatul ulok is halljak; demo nagyon bejott->Alig varom teljest, hogy tolhassam multiban->remelem nem lesz "igy". Azért majd ne csodalkozzatok...
    És csak ismetelni tudom magam; "az nen szavam nem egy életbiztositas"...
    na sziasztok
  • Alwares
    #1309
    Mért ez melyik játéknál nincsen igy?
  • kastil
    #1308
    Majd kiderül töki...És tetszik h betamadnak it taz emberek, mondtam mar nemegyszer, varom, tetszik, tuti multija is be fog jonni de sztem siman el lesz asva par honapon belul..
  • Magiszter
    #1307
    ki vagy javítva, mert az is fpsnézetű lesz. Csak ott már komolyabban lehet majd kasztosodni, és ott pl a vari magas szintán már állítólag sebezhetetlen lesz és egy varival tömegeket ől. Ja és lesz frendly fire :D
    szóval izgi lesz. majd meglátjuk mit hoznak ki belőle a fanatikusok, mert PL nálam a HL2 még mindig azért megy mert ott van a garry's mod meg még kismillió mod, map, weapon, model...
    Nekem tetszeni fog ha nem barmolják el utolsó pillanatban
  • quack
    #1306
    ez faszság, akkor ha valaki régóta fps-ezik az azóta csak a doom2-t nyomja szerinted?
    egyebkent a multi nem fps nezetu lesz hanem diablo szeru, javitsatok ki ha rosszul tudom
  • kastil
    #1305
    szomoru....
  • tugyiti
    #1304
    no comment...
  • kastil
    #1303
    ne szivass, telekinezis powah, hullakat egymas nyakába szorni xD
  • kastil
    #1302
    mostmar tenyleg nem ertem hogy akkor mi is a bajod; "Na vajon miert...durva lesz az biztos, de nem fog akkora tomegeket vonzani hogy hosszueletu legyen^^"
    erre kaptam ezt-> "mire alapozod ezt ?"
    most meg itt tartunk->"az hogy rövid lesz igen csak való szinü nem is mondta senki hogy nem..."
    igazad van haver, gyenge a felfogasom :)
    na szia én befejeztem veled XD
  • BEAST #1301
    pedig milyen jo is lesz , asztalokat , szekeket , dobozokat vagdalni a masikhoz =D
  • kastil
    #1300
    az egyeduli kiralysag a fizika lesz, ha multiban is igy ki lehet majd hasznalni dolgokat, csak a para ott lesz, hogy elso 1 percben romokban all majd minden...
  • tugyiti
    #1299
    Az értetlenség inkább rád vall.
    Azt akartam kihozni hogy fps nézetü online rpg még nincs tehát egyedi az ötlet,
    az hogy rövid lesz igen csak való szinü nem is mondta senki hogy nem...
    menj inkább gwzni
  • BEAST #1298
    fps fantasy vilagban , rpg-nek nem neveznem mert a karaktert nem jatszod ki , valszeg annyi lesz mint a demoban hogy "menjesvagjszetmindenkit" es ha nem akadnal fenn azon hogy neked nem tetszenek a felsorolt fps-ek akkor te is belatnad hogy kb ugy lesz ahogy leirta , akit kifejezetten a henteles erdekel fantasy vilagban eleg valoszinu hogy jatszik mar egy mmog-t szoval csak ideiglenes kikapcsolodas lesz szamara ... az szep meg jo hogy a kasztok egymasra lesznek utalva , amibol eleg valoszinu hogy semmi sem lesz , mindig van egy ami picit erosebb a tobbinel ... vagy mindenki assa/warrior lesz es menni fog a nagy verfurdo , semmikeppen sem varom hogy nagy dark messiah multiplayer community lesz , de egy ideig biztos lekot es nekem ennyi eleg
  • kastil
    #1297
    azt még hozzátenném, nem is tudom hogy igy miylen sitlust fog alkotni, de kulonosebben nem is erdekel, tetszeni fog nekem az biztos....
  • kastil
    #1296
    Nem sorolnam egyikbe sem, es latom nem is érted amit probalok neked elmagyarazni XD
    JO LESZ, csak rovid,majd meglatod:)
    RPG elemekkel akarsz pvpzni, dark messiah eseteben si kb pvp lesz xD
    de midnegy, szal ha rpg elemek kellenek ott egy rohadt mmorpg, ahol ugyanugy van kardod meg ijad, meg daggered mint ebben,+MINDEN kaszt egyedi, egyedi skillek stb, csak sokkal jobb, skillek miatt, amit meg mondtam h itt elkezdted nekem sorolni: "arra hogy kaszt rendszerek csak együtt tudnak majd teljes egységeket alkotni,vagy hogy 5 küldes lesz egymás után és terület foglalás lesz" szinte minden mmorpgben bennevan xD na de mindegy, megyek kicsit gwzek, majd még visszanézek ;]
  • tugyiti
    #1295
    Sirni azért nem fogok főleg eret vágni .
    Főleg olyannak a véleményén akinek az online fps megállt a cod és cs -nél ...
    ha már ezt összehoztad ilyen ügyesen van egy kérdésem:
    szerinted ez mmorpg vagy rpg vagy fps vagy mégis hova sorolnád?
  • BEAST #1294
    de eleg valosziu hogy ez lesz =) viszont par hetig talan honapig(?) jo moka lesz
  • kastil
    #1293
    de ne sirj mar pls, az nen szavam nem egy életbiztositas, nehogy eretvágj xD
  • kastil
    #1292
    Arra, hogy aki FPS nyomja, az cs/cod, aki rpgzni akar, az már régen vmi online jatekot tol, es nem fogja több honapos karijat otthagyni pl l2/gw...akármi
    mas multi meg eddig nem nagyon jött be, akinek tetszike z a multis dolog ugyis mmorpgben pvpzik, pl gw, durva pvprendszer, l2->siege, nem sorolnám....
  • tugyiti
    #1291
    mire alapozod ezt ?
    arra hogy kaszt rendszerek csak együtt tudnak majd teljes egységeket alkotni,vagy hogy 5 küldes lesz egymás után és terület foglalás lesz ....
    etc...etc..
  • kastil
    #1290
    na jah, inferno gizda, csak betettem demoban vmi nagy mobot, valami orias volt, mittomén' mi a neve, sajna akarmit csinaltam vele nem halt be, de az valami eszmeletlen jo volt, amikor felkapta a foldrol a hullákat, es azt dobalta felém, nagy bejott, VÁROM!!!!!!!!
  • kastil
    #1289
    Na vajon miert...durva lesz az biztos, de nem fog akkora tomegeket vonzani hogy hosszueletu legyen^^
  • armageddon666
    #1288
    fire ball meg inferno is jól működik :D a gond az hogy sok manát zabál az összes spell és ha jól vettem észre nem töltődik csak potitól...
  • tugyiti
    #1287
    már miért ne játszanák a multit??
  • kastil
    #1286
    Multirol nem is beszélve, kétlem h sokaig jatszani fogjak multit, de egy jodarabig tuti marhanagy poén lesz...
  • Magiszter
    #1285
    Hát igen. a varik elég gyengék lettek, reméljük észrevették ezt a készítők, vagy esetleg több is lesz csak demóba nem rakták be még mutatóba se... nemtom. majd meglátjuk.
  • kastil
    #1284
    Demoban at lehetett irkalni egyik filet, es akkor midnen skill megvolt, meg lehetett betenni még mobokat meg iylesmi, nekem a skillek elég gyengének tuntek, egyedul ami ert valamit az a flame trap meg telekinezis volt.
    de lehet hogy csak demoban, es tuti nagy siker lesz, csak legyenek nagy nyitott mapek :)
  • Halfer
    #1283
    ö... PC Exklúzív, csak megsúgom ;)
  • 22Barna22
    #1282
    "pfff..."

    Ez mi volt?