6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Bucser
    #1401
    Futsz az enemy felé miközben nyomva tartod az attack gombot majd ha odaértél elengeded.
  • serito
    #1400
    Tegnap megnéztem a demo-t, és nagyon nagyon.....
    Meglátszik a HL2 motor a grafikán.
    Kérdés: A tanítómester a kardforgatáshoz valami comboról beszél, de nem tudtam megcsinálni, vagy nem értettem mit is akar pontosan. Szóval a sima ütés rendben van (mouse1),az áldozat leszúrása is (mouse 1 hosszan), de mond még valamit, amit nem értettem és ha minden igaz azzal lehet valami nagyot vágni a kardal és az ellen fejét levágni??
  • strebacom
    #1399
    #1340
  • utálom a kávét
    #1398
    hi all!azt szeretném kérdezni h ugye megtaláltam ezt a betát és ezt hogyan lehet letölteni?én letöltöttem már a demót és szerintem naon odavág game remélem valaki segít!előre is köszi
  • deadcode82
    #1397
    ott az info: #1379
  • koschwarz
    #1396
    nem
  • Andrejka
    #1395
    bocs a noob kérdésért de megjelent már?
  • serito
    #1394
    Ezt a feladatot én is szívesen végzem. Ide nekem az orkokat meg trollokat!!!
  • koschwarz
    #1393
    ja igen, én valamiért meg voltam győződve róla, hogy rpg, de nem baj hogy nem az, ütni vágni az orkokat, szép grafikával, ez kell nekem
  • Newfronter
    #1392
    Hehe ez a játék kicsit hasonlít az Enclavere, de annál sokkalta jobb. :O
  • Bucser
    #1391
    Senki sem mondta, hogy rpg... Ez vérbeli akciójáték lesz:)
  • koschwarz
    #1390
    nekem a demo alapján ez a játék egy szimpla FPS-nézetű akciógammának tűnik, amiben gyakorlatilag folyosókon kell végigmenni... van benne egy kis fejlődésfa, ami egyébként nem rossz, de emiatt annyira nem nevezném RPG-nek a játékot.

    egyébként tetszik nagyon, félre ne értsétek

    ráadásul minden maxra téve is szépen fut, bár a töltés és a mentés idő brutális.
  • Bence94
    #1389
    hy!na ezt nem kellet volna megkérdezni.na de most megmondom neked:a source motor van benne.+ a hdr effect.
  • 6600GT
    #1388
    milyen graf MOtor van benne??
  • Vdanosss
    #1387
    tök zsiros játék ...
    pöpec grafikával nekem is teccik
  • deadcode82
    #1386
    Szintén, ma akartam kipróbálni a multit de nekem se ment, egy szerverre se tudtam felmenni!
  • Alwares
    #1385
    Nekem a muli béta annyira bugos volt hogy egy szerverre se tudtam felmenni mert befagyott. Sőt, a menüben arréb húztam a beállitások ablakot és beállt tőle a játék, később az egész gép is. Még próbálkoztam pár szerverre felmenni de most már le van törlve. A single demo ment maxon...
  • Thanatos
    #1384
    énse fogom ezt sose megérteni de mind1, is mindenki azzal szivatja magát amivel szeretné nem? :)
  • deadcode82
    #1383
    Igen, nem az volt a gond, nem tudom mi volt, de most már jó, csak néha fagy.
    A legújabb driver van fent, a directx szintén.
  • GrimReaper78
    #1382
    VGA driver és DirectX frissítés.
  • Bucser
    #1381
    de minek?:/
  • strebacom
    #1380
    A hungarian-t már megint kihagyták, most megint lehet magyarosítani!!
  • deadcode82
    #1379
    Title : Dark Messiah of Might and Magic
    Developer : Arkane Studios
    Publisher : Ubisoft
    Release Date : October 2006
    Languages : English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Traditional Chinese, Simplified Chinese, Spanish, Thai
  • Maksi
    #1378
    Mikor lesz kapható a teljes verziós játék? Van már pontos dátum?
  • deadcode82
    #1377
    senki?
  • deadcode82
    #1376
    Nah, úgy látom témába vágok, most akartam kipróbálni a demót, de nálam nem szaggat, hanem egy idő után kilép a játékból a következő hibaüzenettel: Internal driver error in IDirect3DDevice.:Present()
    Tudja valaki a probléma okát?
  • HF
    #1375
    Azért a teljesben remélem jó lesz :D
  • tugyiti
    #1374
    Szabadna!-->lásd#1371.
    A gép teljesitményétől függetlenül egy hibásan meg irt kód sajnos mindenhol grafikai hibákat,szaggatást okoz.Nekem is 3ghz+1gb ram + 7900gt van ezen is szaggat.
  • HF
    #1373
    Egy Intel P4 3Ghz-es 1gigaramos gépen szabadna szaggatnia az open betának?? (1fps/sec) MErt hogy 1024*768on talán egy kicsit... de 640*480ban is ugyanúgy szaggat. A demó highon tisztán futott. Egyébként király a single player demo.
  • tugyiti
    #1372
    Mert a netes kódot nem az Arkane irja hanem a Kuju és sajnos nem igazán van jártasságuk még ebben.:(
  • Elder
    #1371
    Amugy az mér van hogy k*rvára szaggat, hiába van minden low-ra téve, ugyanugy szaggat mind high-on.
  • tugyiti
    #1370
    Ki beszélt supportról?
  • Bucser
    #1369
    Az open beta lényege, hogy mindenki jelenti a gondjait azután a fejlesztők szépen megoldják a végleges verzióra. Nem tudom miért vűártatok visszajelzést hisz az egész lényega a maszív információszerzés és tesztelés nagy tömegek által. Nem pedig a support:)
  • kastil
    #1368
    Biztosan
  • Magiszter
    #1367
    "hivatalos debugger oldalon még csak nem is reagálnak a hiba jelentéseker"
    Lehet olyan nagy erőkkel javítják hogy már nincs idejük válaszolgatni :DDDD
  • armageddon666
    #1366
    maga a játék teccik és ha 4 player van akkor még birja is a videókarim :D a betöltés nagyon lassu viszont... és ugy vettem észre hogy a warrior tul erős... egyszerűen egy warrior vs nem-warrior akkor nyer a warrior... alig sebződik, az assassint akkor is látom ha álcázza magát, a mage alapból elég gyengusz, papot nme próbáltam, archer jónak tűnik, de ha odasprintel warcsi hozzá akkor neki kanyec (azt sem probáltam), aztán asszem enniy van...magasabb szinteken azért ottvan a mage is. de warriorral érdemes kezdeni és utána ha sok pontunk van átváltani másra.
  • tugyiti
    #1365
    Elder:nm
    armageddon666:borzalmas és a poén az egészbe hogy a fejleszték a hivatalos debugger oldalon még csak nem is reagálnak a hiba jelentéseker
  • Elder
    #1364
    oké,köszi
  • armageddon666
    #1363
    nekem nagyon szaggatós a multi :S
  • tugyiti
    #1362
    Ha regisztrálva vagy a Gamespoton és jelentkeztél is a betara akkor a jelentkezési oldalon generált neked egy kódot amit a steamen aktiválni kell csak ezután tudod leszedni majd játszani.