6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Elder
    #1361
    Haly!
    Föl akartam telepiteni a multiplayer betát ugy ahogy a gamespoton leirjál, és nem tudom milyen activation key rol beszél, valaki meg mondaná?
  • kastil
    #1360
    Hát sztem lol, elinditottam gyorsan felmasztam vmi srv-re, es kajak gondoltam kiprobalom vazsit,d e a keze ahol vmi tuzeffektnek kellett volna lenni, csak nagy feketeseg volt, pedig SP demoban muxik minden rendesen, arrol nem is beszélve, h a map 70%an akarmit csinalok graf beallitasokkal eszméletlenül szaggatok, kiprobaltam 3 féle drivert, Sp demo midnegyikkel rendesen megy, es a
    "ha mar 20an rohangaltok a palyan mar elgondolkodtatja a gepedet :)" 'ok' is ki van zarva mert spben nyitott reszen volt h egyszerre 5flame trap es 20+ mob durrant, minimalis szaggatassal......nya midnegy, vegulis csak megosztottam veeltek multis "élményeimet" :) jah, és nálam valamiert menu is szar, kicsit vibral meg iylesmi, mintha driverhiba lenne, d emondom probaltam, azert ha valaki tudna valami help féleseget azt megköszönném..na joccakát
  • BEAST #1359
    hmm nalam ilyen gond szerencsere nem volt :) amugy az normalis ha rosszabbul megy mint a single , meg csak beta szal a netkod sem a legjobb , raadasul ha mar 20an rohangaltok a palyan mar elgondolkodtatja a gepedet :)
  • Thanatos
    #1358
    hát nekem eddig elég vegyes..., nekem sokkal rosszabul megy mint a single + van egy oylan érdekes szokása hogy ha vége egy körnek akkor utána vagy betölti újra amapot vagy nem..., ahogy épp kedve van :/
  • BEAST #1357
    jah lattalak az egyik serveren , viszont nekem annyira nem tetszik a multi , a warrior enyhen op a tobbi kaszthoz kepest , mast sem kell csinalni csak korozni masok korul ... raadasul ahogy sejteni lehetett az egesz mutli agyatlan rohangalas es hent , vannak benne jo otletek a szintek es az hogy barmikor ujra eloszthatom a pontjaimat , remelem majd lesz benne valami olyan mod is ahol nem az agyatlan hent lesz a cel :D ... amit meg megmosolyogtam , valamiert 1024x768ban minden maxon jobban megy mint 800x600ban mediumon ... elokorkodtem vele azert 2-2,5 orat :D
  • Thanatos
    #1356
    jah cska alvás közben én nem birom a gép hangját sajna :D
    az lesz hogy lekapom swords of starts-t azt megnézem, ez emg addig szed amenyit szed :D
  • Bucser
    #1355
    este leszeded fel is telepedik oaszt annyi. Másnap már játszhatsz.. én is így csináltam:D
  • Thanatos
    #1354
    amugy hány mega? csak hogy még ma lefog érni nekem stemaről vagy halasszam holnapra? :D
  • Thanatos
    #1353
    tudom, viszont pls mond emg steam apss-om :D
  • Bucser
    #1352
    úgy érted muszáj:D És hidd el kibaszott jó:D
  • Thanatos
    #1351
    hmm, only steam? jáj, de azért megnézem mert muszály :)
  • Bucser
    #1350
    Nos játszottam vele egy két órácskát meg kell hagyni rendhagyó a multi és iszonyatos hangulata van:D ráadásul a skillek növelése XP-t kapsz attól függöen, hogy mennyivel alacsonyabb vagy náladnál magasabb szintű embert ölsz meg. szerintem nagyon zsír leszez a game:) pláne ha a skillek egyebek megmaradnak kicsit hosszabb időre mint egy kör a játékban (tehát amíg valamelyik oldal nyer)
  • kastil
    #1349
    Köszi
  • Alwares
    #1348
    Akkor ezt a hibát majd kijavitjuk a magyaritásban...
  • Magiszter
    #1347
    adrenalinnak 100-on kell lennie
  • strebacom
    #1346
    Közbe rájöttem magyarosítottam a Steamet és ezt nem szereti csak az angolt, most már jó!!
  • strebacom
    #1345
    Nem indul a game, a logok, stb bejön de a menü elött kilép és platform errort ir ki??
  • kastil
    #1344
    Tépem is, köszi^^
  • Bucser
    #1343
    Nekem is jön lefelé:)
  • Alwares
    #1342
    Huhu je-je-je! Nekem szedi. Tök jó...
  • armageddon666
    #1341
    áááh regeltem mert a kód nemjó és ugy gondoltam akkor jó lesz de a rendes születési évem adtam meg... most nem adja meg a kódot korhatár miatt... nembaj csináltam még 1 reget
  • AnonymouS
    #1340
    Lehet tölteni a multiplayer open beta-t!
  • kastil
    #1339
    Teljes verzios SP modban lehet majd élő mobokat is dobalni telekinézissel?
    demoba nekem nem jött össze
  • tugyiti
    #1338
    kill kevin 4 szegényke a virág mögött retteg hogy megint mennie kell kinyiratnia magát ..... pedig igen
  • tugyiti
    #1337
    kill kevin 3 egy kis sikkantással a végén mikor esik lefele
  • Magiszter
    #1336

    Ezt nem tudom értelmezni. Lefordítanád? :D
  • 22Barna22
    #1335
    WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW
  • kastil
    #1334
    gamekapocs irta demora:

    A minimum rendszerkövetelmények:
    Windows XP operációs rendszer
    Pentium 2,2 GHz vagy ezzel egyenértékű Athlon
    512 MB RAM
    128 MB GeForce FX vagy Radeon 9x videókártya
    DirectX 9.0 kompatibilis hangkártya
    DirectX 9.0c driver
    3 GB szabad lemezterület
  • 6600GT
    #1333
    GÉPigény tuttok?elöre is kösssz
  • NeoMaN
    #1332
    persze....
  • Alwares
    #1331
    Persze hogy le lehet ha te vagy a gamespot egyik szerencsés nyertese. Sok sikert...
  • Mr Bishop
    #1330
    Hi !
    Steam-en keresztül le lehet majd tölteni, tudja-e valaki ?
  • Thanatos
    #1329
    mert ez átl forditva szokott menni, konzol exclusiv gameból sokkal több van mitn pc exclusive-ból és ami az is az ált nem érdekli a konzolosokat mert gondolkodni kell benne meg hasonlok :D
  • Magiszter
    #1328
    Igazat szólád 22Barna22 mester. De majdan megláták a népek hogy az mit ők igazságnak vélének, csupán az ő képzeletüknek szülötte. De a jövőnek útjait nem ismeré előre senkifia, ezért nem mondhaták hogy ismerék. Pc Exkluzív ezért nem lészen eme játék, mert midőn sikere lészen, játéknak teremtői láták hogy ez jó és megalkoták konzolnak játékosai számára is. És míg a pénzt láták addig készítének újabb és újabb fajtájit. És ez így volt és így lészen mindörökké.

    Magiszter szólt tihozzátok.



    u.i.: Bocsi csak gyakorlok.
  • Bucser
    #1327
    az hogy szokatlan:D mert általában konozolon jobb akciójátékok vannak mint PC-n:D
  • 22Barna22
    #1326
    öhm...
    télleg nem akarok erőszakosnak tűnni, de:
    1. sztem ez nem nevezhető "rinyának"
    2. nekem pár év múlva is jó lesz...max megveszem platinumban 3000Ft-ért...
    nekem jó kis időtöltés lesz úgy is
    3. "ilyen is riktán van hogy a konzolhuszráok rinyálnak hogy egy game miért nincs konzolra" miért mi van vele?
  • Thanatos
    #1325
    amugy azért ilyen is riktán van hogy a konzolhuszráok rinyálnak hogy egy game miért nincs konzolra :P
  • Thanatos
    #1324
    nem is kell örökre elég pár év, utána szerinted miér kit érdekelne egy msotani engine-el készült game? a envet meg egyébb adottságokat emg akármenyi időre levédethetnék és annak adják oda akinek akarják :P
  • 22Barna22
    #1323
    "ö... PC Exklúzív, csak megsúgom ;)"

    örökös exluzivitást akkor sem vásárolhatnak...
    nincs az a pénz!
  • Magiszter
    #1322
    őőőő. Még alakulóban. Most visszacsináltam nézhetőre mert kicsit elbarmoltam :D aztán majd holnap DU még babrálom... illetve lehet megnézem a csillagkapú atlantisz első 10 részét DVD-n XD. De kész lesz előbb utóbb. Terveim között (köv. frissítésnél:
    -Menüsorban animált gombok
    -Valami klafa háttér
    -Bal és jobb oldalt minden frissítéskor más kis kép
    -FAQ!!!

    Válalsz belőle valamit? PM-ben elküldöm az oldal loginjét és pass-ját. OKé?