6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Amiga
    #1641
    Október 23. Nemzeti Ünnep... megjelenik a Dark Messiah of Might and Magic.
  • Bence94
    #1640
    jaja sajnos.de nem baj mert minnyá itt van a teljes.
  • Csero90
    #1639
    Haha de abban a buher verzsönben nem volt a küklopsznak MI-je haha csak állt 1helyben amíg oda nem mentél hozzá amúgy csak várta h lelőjjük a fejét
  • Bence94
    #1638
    ez valami ki cselezés volt valakik csinálták
  • Bence94
    #1637
    lehet a demóban a küklopszot ki írtani .volt a gamestar oldalán egy mentés amit bemásoltál a save mappába betöltöd és kész.
  • Code92
    #1636
    hát ja
  • dante3
    #1635
    A demója nagyon bejött nekem is! Kár,hogy a végén a trollal nem lehetett csatázni!
  • Mr Bishop
    #1634
    Ezzel tuti, ebben én is biztos vagyok !
  • Halfer
    #1633
    Ez az, még ha segítség kell a játékkal kapcsolatban az oké, de valóban tele lesz azzal, hogy "nem indul mi a baja?". Remélem az ilyen egyének számára lesz egy FAQ ami kielégíti az illegális cselekedetük által okozott nehézségeket
  • vg
    #1632
    Én megvettem a Prey-t mután végigjátszottam a warez verziót, mert annyira tetszett az egész... szerintem ezzel is így lesz!
  • Zsolo007
    #1631
    Főleg warez kérdésekkel lesz tele...
  • strebacom
    #1630
    Ja jövö héten már nyomjuk, és tele lesz a topic, mindenféle kérdéssel, és akkor majd segitünk- vagy, nekünk segitenek-remélem-....
  • Csero90
    #1629
    már csak 4 nap yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Tomy Lee
    #1628
    Azt nem mondjátok,hogy nemsokára itt a Dark Messiah?!Annyira belemerültem a Gothic új világába,hogy nem figyeltem a fejleményeket:)De komoly!!
  • Halfer
    #1627
    Hadd helyesbítsek (majd decembertől végre a Szerkesztés opcióval tudok :D)
    * nem minden értékelés hagy hidegen, maradjunk csak annyiban hogy a gs-é :D még ha nem is értek valakivel egyet, bizonyos emberek véleménye által képes vagyok kipróbálni játékokat, de ezzel biztos ti is sokan így vagytok.
  • Halfer
    #1626
    Engem totál hidegen hagy mindenféle értékelés - főleg a gamestaré -, majd én magam eldöntöm milyen egy játék. Ha valami 99% a gs szerint, lehet szerintem 20%-os is. De ha már a DM-nél tartunk, már a demo 90% feletti, főleg a vele eltöltött idő miatt. 2 pálya az egész és mégis napokig játszottam vele, mindent fel akartam fedezni amit csak a játék nyújthat ;) Akkor a teljessel mennyit fogok játszani?! :D

    4 nap múlva nem napi "10 új üzenet" fogad a DM topikban, hanem legalább 60 :) Alig várom azt a pillanatot :)
  • Thanatos
    #1625
    nem gonosz voltál sjanos hanem realista..., újabban sg-n ez az átlag értelmi szint :/
  • Code92
    #1624
    haggyad szegényt nála a 90% fölöttiek a jó játékok még ha aztg se tudja mi az:D jajj de gonosz voltam bocsi constantine:D
  • Zsolo007
    #1623
    CSAK ezért jó?
  • Code92
    #1622
    nah ja kemény de kemény ám.....:)
  • Mr Bishop
    #1621
    Kemény 4 nap...
  • constantin
    #1620
    JÓ játék lessz.A gamestarban 94%-ot kapott.
  • Code92
    #1619
    hehe most hogy így belegondolok télleg igazad van:D
  • PunkZoli
    #1618
    ha kise próbáltad hogy fagyott ki???:D
    sztem egész jó, havernál kipróbáltam me hozzá van rendelve az ökkántomhoz steamen ,és sztem jolesz a multija:P
  • BEAST #1617
  • SötétBarom
    #1616
    Képzeld el, ha majd lesz nőd hogy fogod várni az elsőt..
    ^^
  • Code92
    #1615
    nah jöjjön már!:D
    nem bírom ki azt az 5 napot!!!!!
  • watto
    #1614
    LOL

    tényleg :D
  • watto
    #1613
    LOL

    tényleg :D
  • ProGabe #1612
    azt ugye tudod hogy a hsz-ed első fele tulajdonképpen kizárja a másodikat??
  • Code92
    #1611
    leegyszerűsített rpg elemek? de épp ez az h. ez NEM rpg ez egy akciós kardozós game szal ahhoz képest sztem nagyon nagyon überfasza a graffot meg hát én is szweretném ha jobb lenne de nem venném zokon azt se ha ilyen marad szép ez is:D már nagyon várom
  • IgH
    #1610
    Énis kurvára várom a gémet,ha nem fog elfutni az x800gto-m miatt a sc: double agent,akkor megelőlegezem neki az év játéka címet.
    A másik az,hogy nem tudja vki,hogy mit keres a gém honlapján a trivium és roadrunner records logo?? Az basza be ha trivium szólna benne...én kurvára bírnám,de ugye a pop: warrior withinnél is sokan hepciháskodtak,hogy mennyire nem illik a godsmack a gém hangultához..
  • Mr Bishop
    #1609
    Kemény öt nap....
  • X Revenge
    #1608
    Az persze. Egyébként meg sztem 98%-os se lehetne, mert akkor majdnem tökéletes lenne, de nem olyan játék h mindenkinek teccene, meghát sok töltögetési idő, leegyszerűsített rpg elemek... A 94% százalék reális nagyjából.(Ezt a demo kipróbálása után mondom)
  • Halfer
    #1607
    tényleg tökéletes játék lenne, ha az optimalizálásra jobban figyeltek volna. remélem azért a teljesben jobban jártak el ez ügyben mint a demonál láttuk. egyből megtudjuk ha meglátjuk a játék méretét :D a grafikai optimalizáció más kérdés, inkább azon kellene javítani, mert szeretném a minnél szebb megjelenésben élvezni :)))
  • Rage47
    #1606
    sztem 94% is nagy szó mostanság
  • Esrohnoil
    #1605
    Arx fatalisban is volt soklépcsős kard-kovácsolás. :)
  • Rage47
    #1604
    nem csoda:)
  • Code92
    #1603
    sztem megérdemel simán 98% ok azt a 2%-ot meg azért nem kapná meg mert sokat tölt és meret nem ma jön ki:D
  • Code92
    #1602
    94% ra értékelték