6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • dienesoft
    #1802
    srácok, végülis megoldottam az "internal error" problémát, szegény vidikártya már nem tud egy-két effektet oszt kommenzi kidobott a game :D
    Hát, soha nem rajongtam az ilyen gamert...de ez állat jó! :D várom a teljest!
  • SötétBarom
    #1801
    OFF

    Az aláírásodat te fordítottad, vagy valamilyen forrásból szedted?
  • Borat
    #1800
    Én is az assasinra!Ez a kaszt áll a szívemhez a legközelebb.
  • veri5
    #1799
    Én az assasinre voksolok
  • Halfer
    #1798
    azt bármelyik tudja, hisz a karakter mindig tud rúgni
    ahogy a demo-ban is, itt sem kimondottan egy kasztra fejlődhetsz, hanem kb kettőre, csak egyik lesz erősebb. ha az Adrenalin felmegy akkor a harcos (attól függ melyik testrészt találod el) séztkaszabolja az ellenséget egy csapással, ha assassin vagy akkor megfogja és messziről eldobja a daggert, akár a nyakába az ellenségnek (adrenalin nélküli kivégzés szvsz csak az assassinnak van, amit említettél. ahhoz nem kellett adrenalin). mágus meg az adott mágiától függően csinál vmilyen brutalitást.
  • Alwares
    #1797
    Hát ebben a játékban ilyen nincsen. A harcos pl remekül fel tudja rugni a tüskékre az embereket...
  • Mr Bishop
    #1796
    Van az is.
    De ha elindítom a vásárlást, ez jön ki.
    Más semmi
    Coming Soon
    Oct. 25 in North America
    Oct. 27 Everywhere Else
  • veri5
    #1795
    Az nem jó asszem,külön van netes kártya
  • Mr Bishop
    #1794
    Visa kártyám van
  • veri5
    #1793
    De a harcos mit tud?cska ölni?a bérgyiloknál láttam h a nyakába szúrja a pengét:D
  • veri5
    #1792
    Nem netes bankkártya?sima azt mondták nem jó...
  • Alwares
    #1791
    Rendes bankkártya kell hozzá...
  • Mr Bishop
    #1790
    Figyeljetek !
    Nekem is van Steam, de nem tudom Preload, pedig így vettem a Hl2-őt
    is meg a Sin episode1-et is.
    Hogyan lehet ?
    Ha rákattintok a Purchase-re nem tudok tovább haladni.
    Egyszer sikerült, de akkor a tranzakció végén kiírta, hogy ez a vásárlás az ön országában nem valósítható meg...
    Tud valaki megoldást ?
  • FLeK0
    #1789
    na ja
    de sztem gyorsabb lesz pár órával később kezdve letölteni egy rendes tört változatot teljes sávon, mint a steamen szenvedni a ~10gb-s preloaddal.
  • Alwares
    #1788
    Jah de azt azért fel lehet hackelni
  • FLeK0
    #1786
    akkor is csak pénteken játszhatnál vele, ott is külön van az amerikai és európai megjelenés.
    odaát pedig nem 24-én, hanem 25-én kerül a boltokba, úgyhogy 14+24 óra az még.
  • Alwares
    #1785
    Én harcos leszek. Háhá már belezni akrom az orkokat, halomra ölni... ÁÁÁ jöjjön már ki, áh lehet megveszem steamon...
  • veri5
    #1784
    Én biztoa a 3 kaszt közül:mágus,harcos,bérgyilkos-ok közül bizti h bérgyilok leszek:D
  • veri5
    #1783
    A full is úgy kezdődik mint a demó?Me egyből egy akkora benga állatot kinyírni...Szer. minden pálya végén lesz egy fő renya.
  • adammmmmmm
    #1782
    csak várunk csak várunk és várunk
  • totya79
    #1781
    Még sehol semmiVárunk türelmesen!
  • veri5
    #1780
    Jöjjön ki,jöjjön ki:D
  • Code92
    #1779
    még kökemény 0 nap ugye így gondoltad,hehe én is belekukkantok egy kisit a torrentkínálatba
  • Alwares
    #1778
    15 óra, elvileg... Mindegy ez nemszámit, nah megyek átnyálazom a torrent-oldalakat
  • Mr Bishop
    #1777
    Még 0 nap...
  • Alwares
    #1776
    Jó hát pre-loadon már nekem is meglenne ha lenne 50 dolcsim egy bankkártyán.. Nah már csak 24 óra van hátra...
  • vg
    #1775
    Mit csinálsz te? MUHAHAHAHA!
  • Code92
    #1774
    nyugi vg már csak ilyen ba.....sz mindenkinek be kell szóljon mert kül. nem érzi jól amgát amúgy játék medgjelenés előtt torrenten sincs fent a játék szal nem kéne mindent elhinni(ebben igaza voolt vg-nek)
  • Szega87
    #1773
    csúnyán félreértettem a haverom és pre load van meg neki :(

    vg te meg vegyél vissza mielőtt személyeskedésért hazavágatlak 1 adminnal
  • vg
    #1772
    Ez a "havernak megvannak a dolgok" már akkor szánalmas volt, amikor én voltam gimis...
  • Alwares
    #1771
    Csak egy pillanatra... Aztán gondolkodtam, nekem nincs meg akkor hogyan lehet meg másnak? Olyan nincsen
    Meg ezek a haveros szövegeket is ismerem...
  • Thanatos
    #1770
    örülünk...
  • j0nNyKa
    #1769
    tenyleg komolyan vetted, es nincs agyad, vagy.. :D
  • Alwares
    #1768
    Honnan?
  • FLeK0
    #1767
  • Szega87
    #1766
    már megvan a havernak a dark messiah game !!! letöltötte :D
  • CalebJoe
    #1765
    Most kedd-en jön ki?meg míg vki jól feltröi...
  • Thanatos
    #1764
    még nincs :)
  • CalebJoe
    #1763
    torrent?nforce?
  • Thanatos
    #1762
    őőő szerdán délután??? ezt hány órás csuszásal kalkuláltad?