6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Alwares
    #1761
    És a neten lehet már most fenn van...
  • CalebJoe
    #1760
    Ezelőtt 1 nap 4 óra volt,most meg 1-10...
  • sorrow
    #1759
    Ha a magyar verzió (sokat) késne, attól remélem később még bele lehet tenni a magyar feliratokat az angol verzióba is.
  • FLeK0
    #1758
    magyar idő szerint 25-én, szerdán délután jön ki amerikában, 27-én reggel európában. MO-n persze még késhet a boltokban ha későn fordítgatják a feliratokat.
  • Alwares
    #1757
    Szerintem inkább valamelyik driverrel van a gond. Nekem 9600-osom van és azon remekül fut. Meg különben is source a motorja szal menni kéne...
  • dienesoft
    #1756
    hát a joindulat nem nagyon sugárzik belőled xD
  • CalebJoe
    #1755
    Ne játsz vele xD
  • dienesoft
    #1754
    Uh, negyed óra játszás után "Internal error driver DirectX9 Present()" dumával kidob a játék. Ez mitől lehet? Régi a vidikarim már és nem tud megjeleníteni vmit? Radeon 9550-em van!
  • dienesoft
    #1753
    Sziasztok!

    A játékot (demot) lehet 800x600-ban futtatni valahogyan?
  • veri5
    #1752
    Akkor holnap jön ki?!
  • Thanatos
    #1751
    magyar idő szerint...
  • veri5
    #1750
    5 óra múlva már egy nap sem lesz:D
  • vg
    #1749
    Jaj kisfiam, hogy beszélsz? Ülj le szépen!
  • Halfer
    #1748
    Na na! Itt próbáljon meg mindenki a játékkal és ne egymás szidásával törődni, lehetséges ez? Utálom ezt látni minden topikban.
  • veri5
    #1747
    Nekem kb. 20 mp-t tölt
  • Code92
    #1746
    ha ennyire nagy a képed akkor már vehetnél nekem is egy jobb géped balf....sz
  • csgj
    #1745
    Franciaország eu tagállam....úgyhogy az...
  • csgj
    #1744
    és te ezért kaptad a büntetőpontot?
  • vg
    #1743
    Örgem, nekem is 2 giga van, megsem töltött semmit a demo... virtuális memóriád feldughatod! ;) Ja, apád gépe szar, tömören!
  • Newfronter
    #1742
    Ez most EU vagy nem? :S
    release date
  • SötétBarom
    #1741
    Ez egy jó meglátás.. Annyira szájbarágós a környezet felhasználása, hogy néhol már hülyén néz ki..
  • Newfronter
    #1740
    Ahogy látom holnap Amerikában jelenik meg először, ami nekünk szerencsésebb. 27.-én EU, Steam.
  • Halfer
    #1739
    Én is hasonlóan vettem észre. Normal egész könnyű, egyszer sem halok meg úgy, de a Hard annyira életszerű, hogy tényleg nem gyerekjáték végigvinni a demo-t sem, ha már 3 ork támad rád. Én a teljesben maradok a Normal-nál és másodszorra/harmadszorra megkísérlek egy Hard-ot is.

    Kérdés: Holnap melyik változat jelenik meg és 27-én melyik ...?
  • Rick Wyeth
    #1738
    aprop demo:) elég érdekes volt néha a fizika :) volt hogy 2 méterreset rugott hogy beleszálljon a tüskébe :) és volt hogy alig mozdult az ellen :) Amugy nekem ugy tűnt mintha direkt a fizikára hajaztak volna itt is. Túl feltűnőek voltak a lehetőségek:)
  • Rick Wyeth
    #1737
    örgem megnyugtatlak.
    Apám gépén 2 giga memoria
    van plusz 1 giga virtuális
    és így is 2 perc a töltés :) Amugy azért mondtam a hardot mert akkor életszagúbb, én azon fogom nyomni mert a demoban is tul könnyű volt a normal
  • Thanatos
    #1736
    örülünk...
  • vg
    #1735
    Én soha egy játékot sem játszotam hard fokozaton, azon már nem lehet élveni egy játékot sem, szerintem legalábbis. Az pedig, hogy sokat tölt memória kérdése, semmi más.
  • Newfronter
    #1734
    Így már jó, köszi! :)
  • Rick Wyeth
    #1733
    így jó lesz ?? :D
  • Rick Wyeth
    #1732
    pontosítsam a 48 órát
    Hát az kb így jön ki...
    1, nagyon sokat tölt.
    2, maga a játék is alap 15-17 óra között van Bad Sector szerint8 Ő tesztelte)
    3, különféle megoldások végigjátszáshoz
    4,rengeteg videó.
    5, nem kell végigrohanni a pályákon, hanem gyűjtögetni kell:) (pontosabban körültekintően caplatni
    6, Valszeg sokszor meg fogsz halni (ajánlom a hard szintet mert az az igazi kihívás, a normal eléggé gyengus bár kezdetben az is elég :)
  • veri5
    #1731
    Hát az kevés...inkább 10-20
  • FLeK0
    #1730
    5-10 óra között gondolom
  • Newfronter
    #1729
    tehát 48 óra? :D Kérlek pontosíts!
  • Rick Wyeth
    #1728
    amugy én tökre abban bíztam hogy holnap vagy akár ma már jácchatok... De rájöttem hogy az igazi élvezet az a jövőheti ősziszünet lesz :D vagy is a jövőutáni :D
  • veri5
    #1727
    Ja,eléggé:)
  • Halfer
    #1726
    ez jó lenne játékidőnek is nem? :D
  • Kandurex
    #1725
    Nekem meg egy bolti verzió is megfelene....esetleg megvenni, hogy folytatása is legyen a dolognak...
  • Rick Wyeth
    #1724
    1 hétvége a játék idő
  • veri5
    #1723
    1 nap 11 óra 50 perc jeeeeee:))
  • reger
    #1722
    Nekem egy DEVIANCE vagy egy Razor1911 is megfelene:D