6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • vg
    #2002
    Mutass nekem 1db 20e-forintos ps-s játékot, de ne CE-t!
  • vg
    #2001
    Itt az a baj, te okoskodsz, és szentűl meg vagy bizonyosodva, hogy igazad van, noha baromságokat beszélsz!
  • Borat
    #2000
    Megvenni a játékot lenne a becsületes dolog,mivel a fejlesztőket is támogatjuk vele.A baj csak annyi,hogy minden új játék,ami ráadásul nagy durranás lesz,az kb. 20 000 forint körül van.
    Én is szívesen látnámmmhogy a polcom tele van eredeti játékokkal,csak pénz nem terem rá,hogy a fene enné meg.
  • PunkZoli
    #1999
    aztjelenti ,hogy szánalmas kis csíra vagy ,az életben nem lesz a kezedben pina:D és kielégülést is csak a számítógépes játékok sikerei okoznak :DD kb nagyyábólennyi:D
  • MerlinW
    #1998
    [Álszent leszek] Nem közvetlen lopás, de ha azokra gondolunk, akik éveket melóznak egy programon, azoktól vesszük el a jussukat:) Persze nem pont a magyar, mert itt alig vásárol a nép (ha van ware, ha nincs - van is erről egy cikk a HCG-n), de pl egy oroszo., vagy más nagyobb fejlődő ország warezvilága erősen ott hagyhatja a nyomát a fejlesztőgárdán.
  • j0nNyKa
    #1997
    igen, pl. ez :D
  • MerlinW
    #1996
    Pl ez?:D

    "Little lesson for our friendly nerd behind the computer:
    Ok here it is, you ARE a lowlife, DONT have a vagina, and your
    sort of people's word for an ORASM is 'monsterkill'. Yes, that's
    right, a monsterkill will be the most close-to-real-sexual-orgasm-experience
    the avarage game nerd will ever get."
  • j0nNyKa
    #1995
    igen es igen
    az nfoja egyebkent egesz poenos, erdemes vegigolvasni
    nehany szakertore kozulunk meg illik is az nfo kis szovege :]
  • j0nNyKa
    #1994
    eddig jo volt az okoskodasod, de most igazabol nem voltal okos. egyaltalan nem.
    igazabol odaig nem jutottal, hogy felfogd amit irok
    de hagyom hogy elgondolkozz.
  • Dynamic
    #1993
    warez=/=lopás
    Ezt csak a média hatásvadász baromsága.Tény, hogy csúnya dolog, illegális stb., de köze nincs a lopáshoz.
  • tibor16
    #1992
    sziasztok - vki leszedte már? - és működik is?
  • vg
    #1991
    LOL! Hát ez nem igazán így működik! Látszik, hogy te soha nem láttál igazi, eredeti Steam-es játékot közelről! :D Biztos pont erre a kis részletre nem figyeltek fel a fejlesztők! :D
  • Voltan
    #1990
    Nab*sszákmeg ez is 7 giga...
  • j0nNyKa
    #1989
    derossz, szedd le addig a warez verziot, aztan csak atmasolod a mentett allasod a steames mappaba a decrypt utan, es kesz
    annyira nagy buntenyt megcsak nem is kovetsz el vele..
  • teddymac
    #1988
    Ez igaz
  • Mr Bishop
    #1987
    Megvettem Steam-en, most szívhatok Péntek reggelig, akkor kódolják ki
  • vg
    #1986
    Ez nem mentség arra, hogy lopj!
  • teddymac
    #1985
    Ne izgulj itt is, van mit fizetni és sajna a játékra, már nem maradd.
    Pedig 1-2 játékot szívesen megvennék :(
  • Alwares
    #1984
    Én is szivesen megvenném ezt a játékot is de nincsen havi +10-20 ezrem arra amit le is tölthetek... Igaz ott van több mint 10 ezer a netre + monitor részletre....
  • teddymac
    #1983
    Vicces olvasni egykét embertől "vedd meg a játékot". Anyunak és apunak biztos sok pénze van. Kíváncsi lennék neki minden játék eredeti, amivel játszik?
  • kill3r21
    #1982
    sorry de szar a billentyüm sajnos mindjárt javítok :D
  • FLeK0
    #1981
    írjál már normálisan
    ha nem megy elsőre, akkor nézd át mielőtt elküldöd és pótold a hiányzó betűket.
  • kill3r21
    #1980
    tegnap óta megy a warez amin nem csodálkozom!!
  • kill3r21
    #1979
    azét látom az senkit em zavar hogy tegnap este ota mindeki erröl beszél...megáll az ész hogy már midegyik forumban oltják az embert...te meg vedd meg majd ha megjelenik én addig jáccok vele és ha teccik megveszem talán..
  • Alwares
    #1978
    Szerintem addig mig nincsen meg senkinek tán még nem baj hogy ilyenről is beszélünk. Aztán ha egyvalaki kirakja hogy honnan lehet leszedni az még nem baj, majd ha utána jönnek még hogy honnan lehet szedni és nem olvasnak vissza akkor lehet törölgetni... Szerintem...
  • Sheltem
    #1977
    Pl az ilyen egyszavas kommentek..

    Ami viszont inkább bajom, hogy bejövök ide és warezzel van tele a topic... A játék jobban érdekelne mint sokunkat...
    Remélem a házigazda majd idenéz valamikor és kitörli az ilyen felesleges hozzászólásokat mint a tied vagy akár a Killer21éi(és köztük eztis).
  • Alwares
    #1976
    Mibajod?
  • Sheltem
    #1975
    Mostmár pihenjél.
  • FLeK0
    #1974
  • Alwares
    #1973
    Innen elég jól le lehet szedni: http://www2.89.hu/gameland/iso.php
  • Kandurex
    #1972
    Mert nincs kedvem se törölgetni, se dobálgatni az embereket.
  • GoKu x
    #1971
    akkor lehet rossz helyen keresgész!
  • csgj
    #1970
    hát még sehol nem látom feltéve...:(
  • Overmars
    #1969
    Na lehet szedni:DD
  • Alwares
    #1968
    Hát igen ennyit érnek a fordító gépek...
  • kill3r21
    #1967
    már fentvan pár helyen csak az a baj hogy 7GB az mire leszenvedi magát :):)
  • kill3r21
    #1966
    lehet gyöké vagyok de emtudom mit jelent ez még magyarul sem értem
  • B@dsector
    #1965
    üzembehelyezés feljegyzések:
    unpack,mount dt 4 minden emuopció, használjad a hozzátartozó securom*töltőnket, telepítsed őt, játssz!
    sorozatos: 6 jp 2 h-INNHV-526 DY-Z 6 JQA-4 TG 4 P
    szakítófűrészfeljegyzések: a játék csak multiplayer módban igényel gőzt tudod kapcsolni ezt a módot
    az üzembehelyezési varázslónál. Vagy ha te vagy egy nerd MP-re használja a folytatásos sorozatunkat
    de gyere rá, hogy ezt feketelistára tehetik éppen.

    by www.webforditas.hu
  • kill3r21
    #1964
    a ripper otes leforditaná ekem valaki?
  • kill3r21
    #1963
    ha jol tudom ö itt a fö modi vagy admi em is tudom!