6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • moonster
    #2044
    DEMO-hoz kepest milyen valtozasokvannak?
    Grafika, sebsseg?
  • Enigma62
    #2043
    Na megint egy "kultúrált"fórum.Nem lehetne anyázások és egyebek nélkül beszélgetni?Kik vagytok ti,politikusok?
  • Rick Wyeth
    #2042
    hát... engem most a harcos fogott meg nagyon de a többi se rossz,
    Tuti hogy mindhárommal végigviszem de most HARCOs(inkább Mágus komboval megyek sztem :)
  • j0nNyKa
    #2041
    egyebkent kene lassan hazigazda/moderator a topicba, nem? multkor mar valaki vallalta
  • j0nNyKa
    #2040
    igen azert irtam, hogy h nalam semmi, gondoltam, hogy nem a memoriad a gaz
  • Borat
    #2039
    Ennek örülök.
    Melyik kaszthoz vonzódsz leginkább?
  • Rick Wyeth
    #2038
    Á megvan a teljes gamma és kurva jóóóóóóó
  • Borat
    #2037
    Remélem nálam nem fog majd semmi hibával előállni.De itt addig is okosodom. :D
  • Newfronter
    #2036
    Megvan a hiba, az omega driver volt a ludas, a hivatalos driverrel ilyen gond nincs.
  • Borat
    #2035
    Bravó vg,bravó!
  • FLeK0
    #2033
    négy*
  • FLeK0
    #2032
    1, NINCS VAC single player játékokban :D.
    2, A steamen a játékok (pontosabban már csak a valve motorjait használó gamek) ún. GCF fileokban tárolják a játék adatainak nagy részéz, ezeket módosítani (általában) nem lehet kivülről, és bannolhatják érte az accountodat. Ha custom tartalmat akarsz, akkor a gcf-ben lévő filestruktúra szerint a windowsban létrehozod ugyanazt, és oda tehetsz fileokat, azt fogja a game használni, ez legális, és egyszerű.

    3, visszatérve az eredeti kérdéshez: a dark messiah steames és bolti változata is ugyanazokat a fileokat tartalmazza, ugyanaz a játék felépítése, verziója. A különbség annyi, hogy nem a steamben kattintasz kettőt, hogy elinduljon ;)
    A MENTETT játékok az mm/SAVE mappába kerülnek, értelemszerűen ezen semmi védelem nincs, úgy csereberéled ahogy akarod.

    ui:
    dear vg: több mint mégy és fél éve van steam a gépemen, szóval "rossz fát hugyoztál le".
  • Borat
    #2031
    Kedves vg...
    Ha nem szeretnéd itt az "idijóta gimisek baromságait" olvasni,akkor nem kell idejönni.Feltétlen kell neked kötekedned igaz?
    Mellesleg nem azt mondtam,hogy a legújabb játékok PONT 20 000 forintos árat kapnak majd,hanem KÖRÜBELÜL.
    Köszönöm jOnNyKa,hogy mellém álltál.
    Bár ez a veszekedés szerintem felesleges volt,itt zárjuk is le a dolgot.
    Alíg várom már,hogy valaki meséljen a játékbeli élményeiről.
  • Seth
    #2030
    szerkesztés rulez... ^^
  • j0nNyKa
    #2028
    fogalma nincs rola hogy az alapfelallas az, hogy a vac belekeveredett a jatek vedelmebe (?), meg a 2 tokugyanolyan dolog kozti kulonbseget is a vac kepzi talan ? mar en se ertem egyebkent :]]
  • FLeK0
    #2027
    kezdj már el az eredeti kérdésre válaszolni te balfasz.
  • vg
    #2026
    Probáld meg 3* egymás után offline-ban inditani a Steam-et, okoska! :D
  • j0nNyKa
    #2025
    hm, lehet, hogy igazad van, doboz @ messze :]

    neztem a memoriagondot, nalam spec 567 megat eszik, legalabbis amikor alttabolok, ezt mutatja (fut a jatek ugy 2 oraja, tehat ha nagyon meg akarta enni a memoriat, mar megette)
    1024, minden maxon van, nemtom a memorianak mennyire szamit
  • Thanatos
    #2024
    :((( pedig kiprobáltam volna multiban is most :D
    elöbb aszitem már nyerek easy ai ellen de aztán legyártott két monstrumot ami rombadöntötte bázisom :D
  • FLeK0
    #2023
    ha offline elindítod a steamet, akkor megy.

    de még mindig nem erről beszélünk.
  • moonster
    #2022
    Jonnyka:
    megesett a szemem a konfigodon. Az MSI K8N-be nem megy bele az AM2-es proci, max s939. Lehet attol 3500+, de nem am2. Bar meglátásom szerint nem gyorsabb az am2 ua az orajelen, mint az s939.

  • Mr Bishop
    #2021
    Mintahogy a Singleplayer is, nekem 11 játékom van amit Steam-en keresztül vettem, egyik sem megy single-playerben internet kapcsolat nélkül.
  • j0nNyKa
    #2020
    ? :DDD
    mikoze a vacnak a jatek protectionjahoz ? :DD

    fronter: nalam nem volt, pedig nalam is 1 giga ram van, es a windows is jo oreg mar, megeszi majd' a felet...
  • FLeK0
    #2019
    huh?
    single player mentésekről beszélünk, a vac online játék közbeni calástól mentesít (amennyire tud). A multiplayer játék mindenképp steamen megy.
  • Newfronter
    #2018
    Kivágott az asztalra a játék valami memóriakezelési gonddal.
    Lehet lejjebb kell vennem a beállításokat. Sajnos optimalizálatlan a full is.
  • Mr Bishop
    #2017
    Én elmondom !
    A Steam az un. VAC Secured-del van védve.
    Valve Anti Cheat System.
    Ami nem enged külső hozzáférést semmiben.
    Ennyi.
  • FLeK0
    #2016
    Akkor regéld már el nekünk, hogy mi az a hatalmas különbség a steames és a ste.. steames játék között ami miatt ne mennének a mentései.
    FYI, itt ugyanazt kapod akárhol veszed meg, csak a boltit felrakhatod netmentes gépre is.
  • Zsolo007
    #2015
    Mennék én ha nem kolihálón lennék....így marad a single...
  • Tomy Lee
    #2014
  • Thanatos
    #2013
    nem jössz inkább egyet supreme commander betazni? :D
  • j0nNyKa
    #2012
    kulfoldin azt irjak hogy dvd9, meg emlegetik hogy xboxra is van, es hogy azon is dvd9
  • j0nNyKa
    #2011
    es te miert latod at, hogy mennyiert, es hogyan szereztem ilyen configot? neha fel kell allni a forum elol, ismerkedni, tovabb meg nem mondom mer nagyon off
    :[
  • Seth
    #2010
    DVD9-es a game, hogy ekkora a mérete?? (tudom, steam, nem dvd-s,bla bla, de a bolti release is ekkora lesz majd?)
  • vg
    #2009
    Gergőke, egyes! Ülj le szépen, holnap újra felelsz!

    A helyes válaszok:

    miert szol rolad a dark messiah is ?- természetesen!
    miert vagy ilyen okos a steam-mel kapcsolatban ? - csak, talán nézzel rá egyszer!
    miert nem fogtad fel amit irtam, meg mindig? - mit is írál?

    Mellesleg, jópofa hogy TE pofázol magas árakról, ilyen config mellett! :D
  • j0nNyKa
    #2008
    de vg te minden topicban buta vagy es minden topicban bicskanyitogato alpari idiota stilusod van, es egyik topicban sem irsz erdemlegeset
    mindemellett csak akkor all be a szad, ha jon 1 moderator, es az is elmondja, hogy hulye vagy
    ez nem tunt fel ?
    miert szol rolad a dark messiah is ?
    miert vagy ilyen okos a steam-mel kapcsolatban ?
    miert nem fogtad fel amit irtam, meg mindig ?
    egyebkent a 20ezer forintos okoskodasodhoz: vannak bunko videkiek, akikhez ~2ezer forintert szallitjak ki a jatekot, igenis vannak mostanaban 14-15ezer forintert jatekok, es ha nem is 20, de akkor legyen csak 16-17ezer forint 1 jatek... hat ize... szerinted megfizetheto?
    foleg ma, amikor a jatekok eleg magas %-a jon ki akkora hibakkal, ugy osszecsapva, hogy 2 ft-ot sem ernek
    tisztelet a kivetelnek, pl. pont a dark messiahban nem talaltam eddig bugot
    remelem ezt a hszt megertetted, vagy... megprobaltad...
  • Dynamic
    #2007
    De ideje lenne leszokni erről a lopás-warez dologról IS, mert egy bullshit.
  • teddymac
    #2006
    nem kell a vita csak valaki aki esetleg játszik már vele közölhetne pici infot,képet stb
  • Dynamic
    #2005
    "Persze nem pont a magyar, mert itt alig vásárol a nép"
    Na pont ez az.Nem bírják felfogni, hogy azért mert valaki letölti a warezt, nem azt jelenti, hogy ha nem lenne az adott szoftver warezben akkor megvenné eredetiben.
  • vg
    #2004
    Ha megfigyeled, mindig vannak páran akik kifogásokat keresnek(talán maguknak?), hogy miért nem kell megvenni... én nem mondtam, hogy a warez rossz, mert én is leszedem, és megnézem milyen, de hogy mindig olvasgatni kelljen az idijóta gimisek baromságait, amiben kifogásokat keresnek, na az már kurvára fárasztó!
  • Zsolo007
    #2003
    Komolyan mondom ez hihetetlen. Nem unjátok még? Miért van az, hogy minden egyes játék megjelenésekor egymásnak esnek az ember a vedd meg ne lopj, ne warezolj, nem warezolnék, de nicns pénz satöbbi dolgok miatt. Egyszerűen hihetetlen. És akkor még be sem indult a Hogy indítom el a játékot? rész..