6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • martinho040150
    #6253
    2007 októberi driverem van fent directx meg talán a cod4-é.
  • Silent Knight
    #6252
    FRISS Nvidia/AMD (ATI) (attól függően hogy milyen karid van) friver-t tettél fel? a directx is valami friss játékét kellene feltenni.
  • martinho040150
    #6251
    megvan eredetibe a gém 1.01+1.02 paccs felrakva
    és ........KIFAGY amikr tölteném be a map-et
  • Silent Knight
    #6250
    ki tudja, a half-life-nak is elkészült a folytatása 6 évvel később :D szóval még ráérünk :D
  • grebber
    #6249
    Az lenne a tuti ha lenne folytatása ,de semmiféle hír ilyesmiről! :(
  • Silent Knight
    #6248
    mindenképp érdemes beszerzni a játékot! 4000-t simán megér! szerintem az utóbbi idők legjobb fanatasy FPS-e (sajnos nagyon kevés ilyen készül manapság)!
  • Silent Knight
    #6247
    a leomlós házban a ládából ki tudod kapni a cuccokat telekinézissel (pár varázslattekercs van benne), valamint tudsz felfelé is menni, csak jól körül kell nézni, a fentibb titkos helyeken (nem a ledölős házban, a másikban, ahová be kellett jutni (megkerülted és fentről jutottál be), van itt még bot (asszem léleklopó, de lehet, hogy fagyasztó, lényeg, hogy kék :D), kicsit nehéz feljutni (le meg pláne nehéz, viszsafelé párszor leestem, míg rájöttem hová lőjjek kötelet)
  • fradi
    #6246
    kössz megpróbálom, emlékszem arra a részre ahol a faltőrő fa van. onnan van a villámtőr-öm
  • RMarvin
    #6245
    ...ráadásul annak ellenére top5-ös a játék nálam, hogy kimondottan rühellem a fantasy-stílust.
  • RMarvin
    #6244
    Abszolút nem rövid. 10 fejezetből áll, fejezetenként 2-4 pálya kb, amik önmagukban sem kicsik. A játékmenet lineáris, de így is nálam benne van a TOP5-ben. (pedig már nem ma kezdtem a szakmát, egész pontosan '92-ben a Wolf3D-vel!)
  • mama2
    #6243
    Éremes beszerezni a gémet? Mert nagy RPG fan vok csak azér. Csak félek, mert aszonták pofátéanul rövid:S.
  • RMarvin
    #6242
    bocsánat, 1 szó kimaradt, tehát: a függő híd és a szirtes rész eleje között félúton
  • RMarvin
    #6241
    a lifthez vissza kell menned majdnem a szirtes rész elejére (nekem ez a rész volt a kedvencem a játékban. csak úgy repkedtek lefelé az orkok 1-2 jól irányzott rúgástól) Egész pontosan szólva a függőhíd és a szirtes rész között van félúton. Volt egy olyan szoba, ahol egy vízszintes fatönk volt láncokra akasztva, mint egy faltörő kos (az is). Na, a mellett van rögtön a liftakna.
  • fradi
    #6240
    Hy!

    Ott vok annál az izénél amit be kell kapcsolni vagy minél és a lift megjavul és az a küldetés hogy használni kell a liftet és nem tom hol van a lift.Mit kell csinálni? hova kell menni? Van egy ház amibe ha bemegyünk ledől a szakaDÉKIBA. Hol a lift? azt irja valamien lépcsőn kell lemenni.
  • Silent Knight
    #6239
    akkor kezd előről a pályát. nekem kb 15 perc, ha god módban rohanok, és 40 ha nem, mivel sok a zombi :D (sokat kell fejre nyilaznom :D, és ehhez el kell helyezkednem jól :D)
  • 22Barna22
    #6238
    basszus én már arra se emlékszem h hol estem le annyi ideje szarakodok ezzel :( nameg akk nekem vami bug besegíthetett ebbe mert a felső kő eltűnt a szoborbol :S
  • Silent Knight
    #6237
    a köves probléma. vissza kellene olvasnod, poént én írtam, hogy merre vannak a kövek, az egész pálya lineális, csak egyenesen kell menni(néha kanyarogni, stb:D)

    "© Silent Knight
    2007. nov. 04. 19:48 | privát | válasz erre | #6209
    egyébként megvolt az első kifagyásom :D (a játék patchelt persze). és a kövek helye, amit ígértem: elsőt leírtam. de újra: ahogy leestél a pálya elején, fordulj balra, itt egy keskeny folyosó van, menj be és forsdulj balra, megláts egy koporsót. VIGYÁZZ tűzcsapda van előtte, amit nem látsz (kivéve, ha megvan a képességed, mind nekem ;-) ). itt a kő fent. ezt kell berakni a pókba elsőként (fehér színű kő), második kő: sárga, a zombis teremben fent a falon, 3ik kő (lila), a halott szellemnél (ezt jólmegaszontam :D:D), a koporsója díszeként láthatod. a negyedik kő: ha jól emlékszem narancs. a hatalmas terem, ahol van egy hosszú kőhíd, ami a végén el van szakadva. itt lent van víz, és ott egy koporsó is, benne a kő (világít narancsszínűen a kő). könnyű megtalálni őket, mert hála az égnek, lineális a pálya."
  • 22Barna22
    #6236
    xD vjóki :D szal valakiii
  • 22Barna22
    #6235
    vjóki help mert már naon idegesít :S
  • 22Barna22
    #6234
    hát most a középsőt raktam be és már egyszer beraktam 1et, a legfelsőt és ki is nyílt egy ajtó... ahová az vezet már 50x átmentem és a legfelső kő mostmár nincs a szoborban :S ez valami bug vagy így kib*sz velem a játék? :D szal most beraktam a középsőt, hiányzik a felső a 3.at meg lövésem sincs merre keressem
  • Silent Knight
    #6233
    jólvanna :D de ne feledkezzünk meg a figyelmetlen játékosokról sem, akik nem látják a falon a nagy sárga kő :D (bocsi), én pl a végén elég nehezen találtam meg a kis fadarabot, amire kötelet lőve le tudtam ereszkedni :D
  • RMarvin
    #6232
    Na azért annyira nem egy agymorzsoló játék...:)
  • Silent Knight
    #6231
    ennyire vágja mindeki a játékot ? :D már 2 napja semmi elakadtam itt és itt :D
  • RMarvin
    #6230
    Azért van benne 1-2 logikai bukfenc:
    - ilyen szívós pókok mellett csoda, hogy nem ők uralják az egész bolygót (pl az Arantir otthonában lévő takarítószemélyzet tagjai a legapróbb kézmozdulatra holtan rogynak össze, ellenben a pókokat még a legvadabb kardal sem mindig egyszerű jobb belátásra bírni)
    - nagyon frankó kardokat lehet beszerezni illetve kovácsolni, mégis szinte a legerősebb az az Ork-hentelő, amivel a legutolsó Ork is fel van szerelve
  • Silent Knight
    #6229
    dehogyis :D utoljára a Call Of Duty 2nél próbálkoztam meg a legnehezebbel, de miután két találattól feküdtem, úgy döntöttem jó nekem az easy :-) (persze nemtudom mi volt a játékban az easy megfelelője, asszem a greenhorn (magyarul zöldfűlű volt, és ez a zöldfülű angolul :D), a DM is jó volt normal módban :-)
  • RMarvin
    #6228
    Most játszom végig harmadszor a gémet. Utoljára talán a Wolf3D-nél (és a Thief-nél) történt meg ez velem. Bár ez a középső fokozat is nagyon nehéz. Próbálta valaki a legnehezebbet?
  • martinho040150
    #6227
    ok,köszi
    majd megpróbálom
  • Silent Knight
    #6226
    a rendes eltávolításon ehhez hasonlót értek, bár én az alap windowsos programoknál tovább nézek mindig (jelen esetben Your Uninstaller 2003 Professional-t használok ilyen esetre), de a windowsos is elég lesz. A géped elég a játék futtatásához dx9-ben (csupán csóró processzor lomha kicsit), próbáld átállítani directx9re a renderelést, és úgy játszani, hátha nem fagy ki errorral.
  • martinho040150
    #6225
    Ok,ezalatt a RENDESEN TÁVOLITOD EL alatt azt érted,hogy Programok telepitése és törlése...ott kitörlöm
    és még a megmaradt fájlokat (ha van) a total commanderben ??
    A GÉPEM:
    Egymagos AMD Athlon 2,14 GHz,ASUS nvidia 7600GS 256MB RAM,1GB RAM,
  • Silent Knight
    #6224
    ha megveszed eredetiben, az nem garantálja, hogy tökéletesen menni fog, ha rendesen távolítod el, nem fog bekavarni, az eredetinél annyi előny van, hogyha nem megy, reklamálhatsz a vevőszolgálatnál, aki segítenek (első dolguk, hogy a javításokat fogják telepíttetni), viszont a játék megér 4e-t, és még mindig nem írtad le a géped adatait, és a memóriateszt eredményét
  • martinho040150
    #6223
    köszi
    márr mind1
    meg fogom venni eredetibe
    ugy tuti jó lessz?
    Nem fog bekavarni neki hogy fel volt rakva előtte tört verzió?
    vszodat előre is köszönöm
  • Silent Knight
    #6222
    sorry emberek, nem volt netem, nem tudtam írni, szóval most mindenre egyszerre írok. martinho040150 : hajtsd meg a Prime95-zel a rendszert, és gyanakodj a memóriára, játékot konzollal indítsd (parancsikonon jobb gomb, cél mezőbe a mm.exe" -console parancs figyeljen, ha megvan, akkor add ki a set_dxlevel 90 parancsot, ekkor directx9.0ra áll a rendelerés (ltom a 8.0 hibát írt ki, esetleg, ha géped nem bírja, akkor még a set_dxlevel 81 a dx 8.1-hez....) a játék megy Steam nélkül rendesen, kivéve a multit (ami, mint írták, nem éri meg a tökölést a steammal, eseleg eredeti verzióval és sok-sok türelemmel) kötélvető az orknál, utánna invertoryból rakdk is be (ropebow) a gyorslitádba, mert a játékban sűrűn kell kb ennyi asszem. martinho040150 géped paraméterei? memória típusa? (gyártó) valamint vga típusa (szintén gyártó) ?
  • martinho040150
    #6221
    nah most
    ujratelepitettem a 1.01-es paccs +a sima crack elindult
    prologot végigvittem és betöltötte a chapter 1-et
    elmentettem(ez tegnap volt)
    ma be akarom tölteni a mentésemet és direct 3d error+memóriacim...blablabla
    mit lehet ezzel kezdeni??
    ui:ha felrakom az 1.02-es paccsot és az ahoz való crackot akkor el se indul még a menü se,csak néha
  • XuChi
    #6220
    Ahol meghuzod a falban a láncot ott van egy halott ork. Mellette ott a ropbow. Azt felveszed és ahol beszűrődik a fény ott a gerendába belelövöd. És késsz kimászol.
  • martinho040150
    #6219
    1.01+1.02 paccs felrakva 1.02-es crack megcsinálva,chapter1 betöltés...kifgyás
    mit csináljak??,,
    elegem van már belőle
    és jó game lenne
    vki help plz
  • jackson77
    #6218
    Nem tudod hol lehet ezt a nyilat megtalálni? Ezen vagy valamelyik előző pályán?
  • koschwarz
    #6217
    szerintem találnod kellene egy ropebow-t, azaz köteles nyílvesszőt kilövő íjat...
  • jackson77
    #6216
    Hali.

    Elakadtam az 5-ik pályánál amikor le kell menni egy kis alagútszerűségbe és ott kell valamit találni. Mindent megcsinálok elvileg amit kell csak nem tudok feljönni,mert nincs kötelem vagy legalábbis nem tudok róla amit ráköthetnék a nyílvesszőre, hogy azon fel tudnék mászni elvileg így kéne kijutnom onnét. Ha valaki segítene itt átjutni az jó lenne. Köszike.
  • RMarvin
    #6215
    akkor inkább ne krekkeld. A multija nem nagy szám, ahogy elnéztem. futás, lövés, fekvés. A szokásos.

    Akkor lenne jó, ha lenne egy nyamvadt COOP mod. Sokszor hosszú hónapokig eltart, mire a single playerbe beraknak egy félig-meddig működő, agyonra-scriptelt coop-botot mint itt, ahelyett, hogy biztosítanának lehetőséget egy jó kis coop-mókára. Számomra ez felfoghatatlan. (A HL2-n is emiatt borultam ki, mert más sem történik, mint fut melletted az a majomarcú Alyx, és azt hajtogatja folyamatosan, hogy: "Come on Gordon, Jump Gordon, Gordon you did it..stb" Ki nem állhatom.
  • martinho040150
    #6214
    1.01+1.02-es paccsot felraktam 1.02-cracckel krekkeltem és ezt irja ki:
    failed to lock vertex buffer in CMeshDX8::LockVertexBuffer