6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • dante3
    #2526
    TUTI! Használom!
  • examinee
    #2525
    És jó ez a crack tényleg?
  • dante3
    #2524
    Szerintem,szépen kellene mennie! Öcsémnél 3500+ 1 giga ram x800xl és minden maxon szépen fut,semmi szaggatás!
  • sb1
    #2523
    Nekem az alábbi konfigon naaaaagyon szarúl megy. Már töredezettségmentesítettem, mindent csináltam, de hihetetlen, hogy a half-life 2 vel mindent maxra tolva tudtam játszani ez meg, pfü...
    P4.3.0Ghz, 1Ggb DDr400, MSI NX7800GTX,.
    Ha veszek még 1 giga ramot, szerintetek sokat fog változni a helyzet, vagy csak nagyon elkúrtak valamit?
  • Hyder
    #2522
    na a köv konfiggal és beállítással megy akadásmentesen

    konf: P4 3Ghz, X800-XL, 1Gb RAM
    beáll: 1280*1024, mediumon a cuccok, shadow low AA-2x, AF-4x

    amint felveszem az első 2 értéket high-ra elkezad akadozni a hang is és játszhatatlan
  • spatrik
    #2521
    nekem ien géppel:A64 3000+;1GB DDR dualba;GF7600GS->letöltés közben megy normálisan(kivéve a pályák elején 10-15 másodpercig)Csak azok a töltések:SHát ez van...
  • Zsolo007
    #2520
    THX, közben megoldottam...

    Bár nem tudom, hogy tudtam volna tőle elvenni a kulcsot mikor megöléséig nem jutottam, tolvaj meg nem vagyok....de mind1 egy bug megoldotta a problémát :))
  • dante3
    #2519
    ott van a komódon
  • magus
    #2518
    a 2 palyan fegyver nelkul kezdek, ez a crack hibaja vagy van vmi amirol nem tudok?
  • adammmmmmm
    #2517
  • Rasti
    #2516
  • dante3
    #2515
    Feldobtam a crack-et ide:Crack
    Tényleg működik ki van próbálva!
  • BEAST #2514
    jaja fel-le maszni meg ugralni , legalabbis nekem ennyit sikerult csinalni :D
  • adammmmmmm
    #2513
    oké mügszik!!!! most örülök mint majom a farkának
  • Lyan Kyj
    #2512
    már megcsináltam okosan:) Amúgy lengeni is lehet velük, vagy csak fel-le mászni, ugrálni?
  • Alwares
    #2511
    Tényleg és ha az ember high-ra veszik a grafikát csak a betöltési idő csökken? Fps nem megy lejebb?
  • BEAST #2510
    a koteles ijjal kell 2-t loni a haz plafonjaba es azokon logva osszeszedni ami kell , akkor nem omlik le a haz =)
  • BEAST #2509
    vedd el az orktol a pok szimbolumot es nyisd ki az oldalso ajtot , akkor nem tamadnak es mehetsz tovabb
  • bandika64
    #2508
    strebacom honnan lehet olyan jól tölteni? LÁCCI MONDD MEG!
  • Alwares
    #2507
    Szerintem ugyanúgy... Amennyit irtatok, hát a töltési idő nem sokat javult a demo óta. Szóval nekem se töltött 512-vel többet mint nektek 1 GB-vel... Szal szerintem nem javul semmit...
  • grebber
    #2506
    Demóval nálam is ez volt asszem 2 dolgot tettem lejebb azt a többi maxom ragyogoan ment!
  • Lyan Kyj
    #2505
    Ez a leszakadó ház Temple of Spidernél nagyon nagy feeling volt, fél órán át próbáltam különböző módszerekkel megszerezni a végében lévő Plate Armort:) Akárhányszor leszakadt, mindig annyira megijedtem:))
  • Alwares
    #2504
    Sehol... Nincsen...
  • Zsolo007
    #2503
    Nekem mondhatni hasonló van, bár nem egészen....

    Veegyél le minden medium-ra :). Felére ha nem harmadára csökken a töltési idő, és még így is nagyon jól néz ki :)
  • rogan99
    #2502
    Hát ez elég rosszul fut:( 3200+, 6800GT, 1GB ram.
    Nekem azokon a beállításokon amit a gép adott a küklopszos résznél az elején ugy el kezdett akadni h resetelnem kellett. Ment vagy 0,5 fps-el.
    A töltés meg egyszerűen nevetséges.

    Ha valakinek hasonló gépe van de 2 Gb rammal elmondaná nála hogy fut azt megköszönném.
  • Newfronter
    #2501
    Most mentem át a szigetre, de amit felvettem cuccokat még nem tudom használni, mindegyiknek más az igénye. Mondjuk én csak a varázsló kasztra adok poktokat semmi másra. Kell még valamit tennem hogy fel tudjam venni a variruhákat, tárgyakat?
  • miki90
    #2500
    Hol van crack??????????
  • Zsolo007
    #2499
    Hát én nagyon balfék vagyok. Folyamatosan elakadok. Van valami spec dolog amit csinálni kell amikor az ork főnökkel harcolok (pókos templom vége).

    mert egy idő után akármit csinálok elkezd támadni a 4 másik ork és 5 orkkal egyszerre abban a kis szobában abszolút képtelenség elbánni..
  • Alwares
    #2498
    De jó végren nem a tökölödés, crackelés, warezról van szó. Holnaptól én is elkezdem! ÁÁÁ már úgy várom...
  • bandika64
    #2497
    Akkor megmondhatod annak az oldalnak a címét ahonnan 300-al jön! :D
    Légyszi :)
  • j0nNyKa
    #2496
    ez mindenkinek jo akit kivag memoriahibaval, vagy csak szimplan hibauzi nelkul a turorial resz utan
    jo hir, hogy csak az 1. palyaval szopik igy, a kesobbiekben vissza lehet venni a grafikat, nem fog kidobni
    mondjuk azt vettem eszre, hogy ha mar kidob, akkor az is igaz, hogy szaggat, neha akad, tehat nem is erdemes visszavenni nagyobbra a grafot, hagyni kell kisebben
    ... szerintem
  • adammmmmmm
    #2495
    Ez talán nekem is jó?
  • j0nNyKa
    #2494
    keves a memoria neki, azert lep ki
    probalj meg a videobeallitasokon allitani, ofcourse lefele, minnel lentebb veszed, annal valoszinubb hogy nem dob ki
  • drop
    #2493
    nekem hasonlo a tutoriál után egyszerüen kilép
  • adammmmmmm
    #2492
    Segítség!!!!
    Meg van a játék és a demo exe fájlal indítottam el mert a másik nem működik de miután eljutottam a tutorial végéig és meg van a kő amikor töltené a kövi pályát akkor zöld és fekete kockás lesz a kép és a hangja meg olyan mintha elakadt volna. (a doxról töltöttem le) Remélem tudja valaki hogy mi a baja.
  • Lossantos
    #2491
    Köszi szépen, lehet életet mentettél, sejtettem hogy valami ilyen fricska lesz gondoltam megkérdezem, hogy nehogy feleslegesen próbálkozzak , és törjem rappityára a gépet
  • strebacom
    #2490
    Hol???
  • Borat
    #2489
    Mondjuk nekem sincs sok türelmem hozzá. :D
    De ez van ezt kéne szeretni. ;)
  • j0nNyKa
    #2488
    leirtam lentebb, csald be a racsos ajto ala es bazd ra a nyakara
  • j0nNyKa
    #2487
    igenigenigen, assammal chapter 6ban mar van vagy 40 mana potim... health poti meg 3nal soha nem tobb egyszerre :]