6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Alwares
    #2566
    Azért mert köcsögök, és nem tudnak rendes kritikát késziteni... Én megnézem a kiritkákat, nyugtázom, és szarok rájuk. Ez a hazai ujságokra is jellemző, néha tök eltéröek a vélemények szal nem kell adni rájuk....
  • Alwares
    #2565
    Hát igen, de az valve... Meg mondjuk szerintem ez még bugo, szal szerintem még javulni fog a helyzet bár koránt sem olyan rossz a helyzet mint a Gothic3 esetében...
  • Seth
    #2564
    Gamespot 6.7 -et adott neki , ign-nél meg 8.8-at
  • balu666
    #2563
    Igazad van, nem ilyen pörgős, de a half-life 2 re sem lehet mondani, hogy nincsen benne elég akció, mégis 2* ilyen jól megy, ugyanazokon a beállításokon, ez azért eléggé érdekes...
  • Alwares
    #2562
    De obli nem is ilyen pörgös mint ez... De egyébként optimizálhatták volna egy kicsit még...
  • balu666
    #2561
    Azért az eléggé gáz szerintem,hogy az oblivion jobban fut,mint ez fullon, pedig grafban van egy kis eltérés a 2 között...
  • koschwarz
    #2560
    MI LENNE BAZMEG HA NEM SPOILEREZNÉTEK TELI A TOPICOT! a sok gyökérnek meg, aki nem tud jáccani, ajánlom a supermáriót.


    a minimum hogy egy nagy SPOILER! feliratot rakjatok a szöveg elé.
  • Gabisan
    #2559
    Hi ALL! Nem tudom miert , de nincs beszedhangom a jatekban!Sb Live 5.1-en.
    Valaki kerem segitsen , mi lehet a baj?Koszi.
  • Newfronter
    #2558
    PROCYON megmondta a magáét:

    A message to some wankers about our Dark Messiah of Might and Magic clone:
    ----------------------------------------------------
    Some people had trouble, if youre one of them: try to boot it with pr0t stop + procyon.exe, will help.
    Now 99 works instead of 88 of the people but if still dont boot,
    use demo.exe but you didnt have this tip from us ). Make sure latest DT is installed!
    (pr0tstop is included in tools-.rar inside this release)
  • Alwares
    #2557
    Nekem gyengébb a gépem de ha hasonló beállitást használnék mint te csak meg szabadulnék az AA-tól és a filteringtől + bekapcsolnám a HDR-t akkor szarul futna? Szóval az elöbbiek kikapcsolása nem eredményez teljesitmény javulást? Mert a legtöbb játék nekem belassul AA esetén...
    Egyébként mostanra jött le, már megjelenés óta (szerda délután) szedem, most rakom fel... Még suli elött végigzúzok pár pályát....
  • CS@
    #2556
    Bár neked is ugyan annyiból állna megkeresni, mint nekem, de azé tessék ITT van.
  • Bucser
    #2555
    Ap procyon exe túlképpen egy átnevezett asr.exe azaz securom loader szerintem...
  • KoPf04
    #2554
    A textura részletesség csökkentését ajánlanám én is erősen ha valakinek gondja van a töltési idővel,szaggatással,kidobással....
    Plusz ha nem muszály ne erőltesd a HDR-t,a bloom szerintem meg ratyi amúgy is.
    A javulás mind frame-ben,mind stabilitásban igencsak látható!!!!!

    Nem gyenge a gépem,de fullon a nyitottab részeken orbitális szaggatást és kidobást mutattot,kivéve a szűkebb sötétebb helyeken pl az elején,ott hibátlanul ment fullon.
    Na de a lényeg hogy sikerült beállítanom hogy sehol se reccenjen meg a kép egyszer sem.




    A felbontás 1024*768 (17"crt,nekem megfelel)
    A gépem:A64 3200+,1GB 400mhz ram,MSI 7800 GS (nincs húzva semmi)

    Remélem segít ez a hasonló géppel rendelkezőknek.Mégegyszer ajánlanám a textura részletesség csökkentését az előttem szólókhoz hasonlóan.
    Egyébként a játék nagyon bejön,különösen a harc.
    Viszont ha már inventoryt meg fejlesztést raktak bele,igazán RPGsebbre csinálhatták volna,egy kis kereskedelem,egy kicsit kevésbé linearitás,kis ez meg az...
    Na de mindegy,ez az én véleményem,játék ettől még igen jó.
    Ja és köszönet a crackért,műxik rendesen.
  • Borat
    #2553
    KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET DANTE!!!
    (Miért is?#2515 Ezért.)
  • gregoryan
    #2552
    Hali,

    a procyon.exe -t valaki please linkelje be..
    THX
    vagy valaki mailben ha lehet... [email protected]

    thx..
  • MerlinW
    #2551
    Vinyo defragmentálása. A virtuális memóriát írja tele betöltés után, addig két dologra figyel, nem csak rád a gép:)
  • MerlinW
    #2550
    Azt mondják 15 óra körül van a játékidő.
  • gregoryan
    #2549
    Nekem mikor visszaloadolom az elmentett állást, akkor szaggat, és akadozik a hang kb 2 percig visszatöltés után, és utánna áll csak helyre... Vélemény valakinek? megoldás???

  • magus
    #2548
    ez igen, nagyon jó lett a játék. azok után h a demo milyen gáz volt, ez elég jól megy. ha a texture detail highon van beledöglik az 1 giga memória miatt, ha azt lejjeb veszem viszont jól megy. most egy harcos karaktert indítottam, majd lehet csinálok egy magust, mennyi idő végigvinni?

    a bot sztem a legjobb fegyver, nagyot sebez sokra, csak kicsit sok ideig porgeti:/
  • gregoryan
    #2547
    hali..

    a procyon.exe -t valaki please linkelje be..
    THX
  • ati2002
    #2546
    Egy hangulatos, középkori akciójáték, rpg elemekkel (karakterfejlesztés), interaktív környezettel, orkokkal, sárkányokkal, varázslókkal.
    Grafika: modern, szép 9/10
    Fizika: source engine... 9/10
    Hangok: szuper! 9/10
    Játékmenet: kicsit lineáris, de élvezhető 8/10
    Harc: eszméletlen 10/10
    AI: elég jó, ahogy megsérülve, bicegve elakar osonni segítséget hívni 9/10
    Hangulat: 11/10 És ez a lényeg! Isteni hangulata van.

    Gépigény: elég jó, a titok: a texture detail-t kell mediumra tenni, jót tesz...
  • MerlinW
    #2545
    Ubisoft jó, de még mindig csak egy kiadó:)
  • FLeK0
    #2544
    csak 1 kiadó
  • Mr_no_NaMe
    #2543
    Végigvittem a demot...hát ez valami hihetetlenül durva
    Olyan szintű a harcrendszer, hogy mikor először lehetett harcolni úgy éreztem magam mint vmi ninja :D
    Aztán a 2. pályán felmegyek egy pallóra és azon kapom magam, hogy rohan felém 1 ork...gyorsan elő kapom az íjat, de gondolom kéne még valami...hát ott világít a fáklya, gondolom csak meggyulad a nyílvessző ha közelebb megyek. Láss csodát meggyulladt :D
    Fire arrowal belelövök az orkba aztán míg szédeleg, lerúgom 10-20 emelet magasból a francba :)
    Hát igen...Ubisoft ;)
  • Szeszmester
    #2542
    Vki írna egy rövid értékelést?
  • j0nNyKa
    #2541
    tudja, nalam be van kapcsolva
  • BEAST #2540
    nos ha valaki masnak is gondot okozna chapter 8 es a visszaszerzendo zsak es kilep a jatek minden probalkozasnal , akkor vissza kell tolteni egy korabbi jatekot es ki kell uriteni a zsakot , ugyanis mindent ami gyorsgombokhoz raktunk azt visszatenne az inventoryba , de ha ott nincs eleg hely akkor nem tud mit kezdeni magaval a jatek ezert kilep desktopra xD
  • Mr Bishop
    #2539
    Sziasztok !
    Hogyan tudok ide képeket betenni, segítsen légyszíves valaki.
    köszi.
  • GazVezir
    #2538
    Köszönet az indítással kapcsolatos segítségekért!
  • zsakosfrodo2
    #2537
    Hello all!
    Vki el tudja indítani vhogy a multiplayer részét? :\
    Csak mert én nekem nem akaródzik elindulni... (sajna a nem legális változat van meg)
    Szal ha van ötlet, akkor pls firkancsatok!
    Thx!
  • dante3
    #2536
    Tényleg,x1900gt tudja a HDR+AA-t? MÉg nem próbáltam!
  • reaper4
    #2535
    kira :)
  • sb1
    #2534
    Na,mindent maxon hagyva+hdr, egyedűl a Texture Detail mediumra rakva már szinte hibátlanul fut,a tőltési idők is redukálódtak, és már nem is akad!!!
  • dante3
    #2533
    Jah!
  • reaper4
    #2532
    attól függ milyen beállítással :) tuti nem fullon van ha simán megy.
  • BEAST #2531
    amikor pofazik az ork saman , ad egy eselyt hogy tuleld a helyzetet ha kiallod a probajat , okolharcban ( ertsd. csak kozelharci fegyverek) le kell gyoznod , ha sikerul akkor elveheted tole a kulcsot amivel mehetsz tovabb , mivel en felig varazslo voltam nem mindig sikerult felulkerekedni kozelharcban , ezert leraktam par tuzcsapdat arra az utvonalra ahol jott , mivel meg a harc nem kezdodott el a tobbi ork nem tamad , de mire elkezdodik mar szepen leserul :)
  • dante3
    #2530
    codec csere
  • Gabisan
    #2529
    Hi All!
    Az a gondom,hogy nem hallani a beszedhangokat a jatekban.Valaki tudna ra valamilyen megoldast?!Koszi!
  • CalebJoe
    #2528
    Én se értem miért szaggat meg tölt 10 perceket a pályák közt amikor a HL2, Sin, de még a Call of Juarez is akadás nélkül ment ráadásul egyiknél sem szebb.
  • Rasti
    #2527