223
  • grebber
    #143
    Protection: StarForce 3.7.12.05
  • streeter
    #142
    Megnéztem a képeket és a trailervideót. Nem ez lesz az év autós játéka :D
    A kocsik jók, de a grafikjáuk és kidolgozottságuk közepes a fizika az nulla. Törés az még úgy jó. Ilyen GTA meg MW összegyúrt játék. GTA város meg MW-s kocsik meg megoldások. Pl.: hogy összedől az óriáskerék ha kiütöd a tartó 'lábát'.
    Majd leszedem én is. Kíváncsi vagyok miylen is lesz.
  • Csuhai G
    #141
    Valaki megtudná mondani, hogy ez hanyas verziójú StarForce?
  • báttyó02
    #140
    végre
  • Cafu
    #139
    Nforce-n fenn van !!!!LA Rush (c) Midway *SFCLONE*
  • Gabe18
    #138
    Semmi gond,én se tudtam,de mostanában jött pár játék német kiadásban,amik nforcon nem voltak.Vivisector pl. vagy a Regiment is ugy jött először.
  • Sland
    #137
    sry
  • Gabe18
    #136
    Német verziókat oda nem szoktak kitenni.
  • Sland
    #135
    Nforce on nincs kint
  • drop
    #134
    LA_Rush_GERMAN_SFCloneDVD-PLATiN ez igaz lehet mert it lene az ideje
  • 12346
    #133
    jó az a burnout:P de csak konzolon. gépen kuka lenne, az tény. konzolon jó móka.
  • Gabe18
    #132
    Talán ma jön ki?

    Gamefaqs.com szerint:
    L.A. Rush Midway 02/06/06 US
  • Skyline
    #131
    Legalább ne írj úgy játékról (Burnout) hogy még életedben nemjátszottál vele...:)
  • Skyline
    #130
    Lol:)

    Azt még leszarnám hogy gagyi a tuning,de maga a játék gagyi próbázd ki bazeg aztán fujjoljál azmeg hogy a burnout nem arcade....LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL:)
  • Istencsászár
    #129
    kit érdekel a szar tunning, mennyé a "szánalom" nfsbe azt tunningold szét magad lényegtelen tényező

    Arcade kategóriába nemtenném be a börnoutot mer köze sincs az arcade autós kategóriához inkább amolyan városi tankszimulátor mint az nfsmw....


  • Skyline
    #128
    Én most szólok mindenkinek aki várja ez a játék hatalmas csalódás a tuning kimerül abban hogy versenyek után bemehetünk műhelybe ahol x pénzért rátesznek a kocsira valamit (optika,teljesítmény) egyben,nem kiválaszhtatóan,és nemis több dolgot...Értsd bemész garászba lecsengeted a pénzt és kigurul a tuningverda...lol...

    A játékmenet SrS jellegü de a teljesen nevetséges arcade irányítás,a ritkagagyi MI szánalmas fizika (jójó arcade game de bazeg arcade a Burnout is mégis istenkirály game nemúgy mint ez)... Mindehez hozzájön a szereplők agyoneröltetett "Mekkoramájer csávóvagyok me agyonmatricázott tuningverdámvban" jellegü beszédstílusa és viselkedése...
    Nagy trágyadomb az egész tipikusan pénzhajhász fostömlő...Valahol biztos bennevan az első 100 arcade game között de nem 50 alatt azis biztos.
  • báttyó02
    #127
    bazzz király:D
  • fitutufi
    #126
    holnap jön ki
    IGN szerint
  • fireball
    #125
    passz,nézz utána...
  • bodesz
    #124
    Xboxra már kintvan?mert ma lesz Xboxom elvileg :P
  • voxom
    #123
    Tök jó lessz néztem az egyik videót és a pump my ride-sekel is lehet majd találkozni a törés elsőosztályú bár a játék kicsit street racing sindicate
    utánzat de azért nagyon zsír.
  • fireball
    #122
    .
  • WiZZaRD
    #121
    nagyon rossz ez a game, iranyitas is gyenge, meg a korites is sajnos. volt alkalmam kiprobalni az x-es verziot. pc-n sem lesz jobb sztem:(.
  • Casseus
    #120
    Ha nem olyan lesz az irányítás mint az UG-ban (mintha vonattal mennék) akkor lehet esélye nálam is!
  • fireball
    #119
    jah,neke mis teccenek ezek a gémek,sztme ez kb street racing sindicate szintű lesz....nem a legjobb,de 1 kis fejlesztócsapattól jó,és el lehet jáccogatni vele
  • k8bal
    #118
    ecsém!
    ez a gém nagyon állat lesz!
    West Coast Customs, Dodge Charger, zsaruk, törés...
    mi kell még?!
    már csak abba kell bízni hogy az irányítást nem cseszik el!
  • Sanyix
    #117
    Sztem már a 2. is unalmas volt már.
  • malter
    #116
  • fireball
    #115
    én monnyuk szeretem az ien tuningos gyorsulgatós tipusú gémeket,még ha szar is lecc,és azér végigtolom..nemtom,ti toltatok a street racing sindicate val????
    nah sztem oan színvonal leszs ez is..nem a legjobb,de el lehet hülyülni vele..
    1nek jó lessz8maj dec 12.én:P )
  • M@TriX
    #114
    jah, de azért dec 12ig ki lehet húzni vele ;)
    aztán meglátjuk
  • Istencsászár
    #113
    nagyon remélem ez a nfsu 3. regenerájiója kicsit uncsimár...
  • M@TriX
    #112
    mondjuk annyi, hogy lerúgja a pályáról ;)
  • fireball
    #111
    azzzzzta... 3 új hsz..:)
    jeee
    dec 12.én jön,pedig úgy volt,hogy október...de aztán mése..mw mellett nemtom,mekkora eséje lesz lasziba rúgni...:P:)
  • Bandi 18
    #110
    oh bocs már látom
  • Istencsászár
    #109
    csak pár hszt kelett volna visszaolvasnod.. "A PC version of L.A. RUSH is scheduled to be available at retail outlets nationwide on December 12th."
  • Bandi 18
    #108
    mikor jelenik meg?
  • fireball
    #107
    vmi hír?
  • M@TriX
    #106
    köcc ;)
  • báttyó02
    #105
  • fireball
    #104
    hát az télleg szopatós lehet,én nem is tom,mi az a stalker,szval engem az nem érint..hát jó,maj akk nyomatjuk decemberbe:)
    úgyérzem,mégis szükség lessz arra,h elővegyem az ug2-t az 1hónapos űr kitöltésére...addig végigtolom:)