223
  • Peck
    #183
    Nah...akkor elmondom...felraktam Daemonnal...nem ment...megpróbáltam Starfuck stb...azzal se utána mondtad húzzam le az IDEt ok,restart...nem megy....akkor most?
  • Peck
    #182
    Van egy menüj eamikor rányomok hogy retry...lol
  • Peck
    #181
    Nekem is...de lehúzom..és kéri a discet....tudnám mért...neked a SFclone van meg?Amiben van egy mdf és egy bin fájl?
  • Gabe18
    #180
    Mért ez kér CD-Key-t?
  • Gabe18
    #179
    Nem tudom,én Daemonba beraktam,lehuztam a DVD-t és ment,nem kellett állitgatni smmit.
    Nekem 4.03-as Daemon van,ha ez számit.Más különlegesség nem volt.
  • Peck
    #178
    egy cdkeyt tudnál adni?
    mert azt nem tettek hozzá...
  • Peck
    #177
    azt írja tegyek be lizenceltet.....faxomba....
  • Peck
    #176
    aha...de én lehúztam és ugyanez...
    vagy kell emulálni valamivel?
  • Gabe18
    #175
    Daemon 4+DVD lehúz,megy.
    Megnéz,DVD visszadug,többet nem megy...
  • Peck
    #174
    Sziasztok,láttam nagyont csalódtatok a gameban de én szeretném még is kipróbálni,csak 1 gond van...hogy kell elindítani?Starfuck,CureROM,semelyik nem viszi.....ti hogy indítotátok el?
  • ZaJanga
    #173
    pff
    szín kaka egy gém ezé nem volt róla kép eddig!
    a kis csítterek!!
    ne szeggyétek mert ...
  • malter
    #172
    te tudod..én nem költöm rá az életem,pláne nem 1 ilyen játékért
  • Lazlo
    #171
    annyi nekem is van.de az fosnak számit.......mert élvezhetettlen. na mind1 azért köszi
  • malter
    #170
    30-50közt ingadozik,miért olyan hihetetlen,nem 1 gépzabálo játék,sztem valami program vagy más fogja neked
  • Gabe18
    #169
    srs-nél az atomrobbanástól nem látszik semmi...
    Jó hát a grafika se valami épületes én nem azt mondom,de még el lehetne viselni.De összességében ez tényleg felejtős...
  • Lazlo
    #168
    malter csinálj nekem egy fps screenshotot pls mert ezt nem hiszem el hogy fullonröcenésmentesen megy......köszi
  • Nyiri
    #167
    Mekkora fos ez a game :)
  • malter
    #166
    én játszottam juiced és társaival,azok messze kenterbe verik ezt a grafikát,pedig azok se nagy durranások,hanem átlag arkade
    juiced:KATT
    srs:KATT
    S.C.A.R:KATT
    a mai világban már közel nem ez a szint
  • Gabe18
    #165
    Hát szerintem se lenne itt a garfika annyira bajos,a nagy átlagot hozza szerintem.Az hogy van törés szintén jó,bár gyakorlati "haszna" semmi mert egy gombnyomásal tovább lehet menni,mintha mi sem történt volna.
    Az autó hangja viszint hát nem tudom a valóságban ilyen lehet-e...
    De ami kiakasztó az szerintem az hogy az irányitás olyan mintha egy megvadult távirányitásos kisautót próbálnánk vezetgetni.Szerintem ezen bukik meg az egész a legjobban.
  • malter
    #164
    6600gt proci 2.6os de 3gn megy 1g memo
  • acsarkodo
    #163
    Az EXEhez tartozó parancsikonnal.
  • Sland
    #162
  • Gazsi007
    #161
    Hogy lehet elinditani?
  • Lazlo
    #160
    nem bajazért mert másnak angyobb az igénye nekem nem ugyan azt mondanom...nekem igen is teccik Malter milyen géped van? illetve grafkártya?
  • malter
    #159
    nekem maxon rezzenéstelenül megy
    "de teccet a grafika igen is hatalmas "ez finoman szolva is durva beszolás volt:))
  • Lazlo
    #158
    Nemtom......az elején a videó nekem teccet szeretem az ilyen tipusu hogy is mondjam ahogy skyline én avgyok a nigger a gáton :)jó volt hogy milliárdos a gyerek és egy nagykutyának beszól a csajának azt még nem értettem meg hogy szerződés alapján kirugták vagy lefoglalták mindenét nemtudom vagy a nagykutya lopott el midnent amiért kinézte a csaját magának...de teccet a grafika igen is hatalmas csak kár hogy szaggat :( x850 xt 256mb gigaram 3200+ 64bit és maxon bent a városba este csillog villog nagyon szép de szaggat ahogy több mint 1kocsi van a láthatáron nagyon szaggat élvezhetettlen és én olyan vagy vagy maxon vagy sehogy vagy legalább szépen de ez közepesen 0 de majd még tesztelgetem.de azért street racing syndakétől messze van ez jobb és csodálatos ahogy a kocsi törik és nem kell leszólni mert szaggat mint az ökör maxon.....igen is ha menne maxon akkór jó lenne de így....1próbát midnenképp megér. a játék eleje picit monoton de ha lessz majd jó verda jó lessz :)haver mondta :) én ezt vallom a gémről :)de megyek főzni bazeg mert éhenakarnak már itthon halni:Dbár ha énfőzök akkór lehet inkább éhenhalnának :Dna bye
  • báttyó02
    #157
    :DDDDDDDDD
  • malter
    #156
    igaza van skyline-nak hogy talán a törés ami pozitivum,de ez esetben az SF a játékost védi a játéktol..
  • malter
    #155
    ugyanez max grafal


    mennyit fizetsz,hogy addig játszak vele amig lesz 1 tuning verda?:D:D
  • báttyó02
    #154

    valamit írj még róla plz
    meg esetleg még tuningolt verdát is mutass
  • báttyó02
    #153
  • malter
    #152
    hát ez siralmas lett,a készitök helyében jo mélyre ásnám magam:/


  • báttyó02
    #151
    na valaki leszedte már?
  • Ombika
    #150
    Arcade a jatek?
  • Cafu
    #149
    hát te jó isten ez a játék egyszerűen pocsék mi ez a grafika??? nem 2006-ot írunk??
  • streeter
    #148
    Sajnos én is csak ennyit nézek ki belőle mint Skyline. Nem próbáltam még ki, de a képek és videó alapján nem egy nagy durranás.
  • Skyline
    #147
    Olyasmi mint a street racing syndicate csak annál is mérföldekkel szánalmasabb fizika/irányítással, 90-es éveket idéző tuninglehetőséggel (garázsba állok és kigurul a tuningverda...nevetséges), tipikusan eröltetett ÉN VAGYOK A LEGNAGYOBB MÁJER szereplőkkel fos graffal porszívó kocsihangokkal...:)
    A egyedüli pozitívum amikor nekimegyünk valaminek ér végignézhetjük ahogy rommátörik a gép.. (ha jól emléxem utánna villogva megjelenik egy vadiúj kocsi és folytathatjuk a versenyt:) )
  • grebber
    #146
    Ez rosszul hangzik ,de saját szememmel akarom látni.
  • Skyline
    #145
    Szerintem ne szívjatok vele konzolon toltam ez egy orrdenáré méretü nagyrakás fos:)
    A tuning kimerül aban hogy odamész a garázshoz és kigurul a tuninggép,az irányítás még arcade-nak is nevetséges fizika 0 sztori 0 hangulat 0....Még a midnight club 2 szintjét sem éri el....
  • jupa
    #144
    Hi!Indul a warezolás:DLátom már torrenten is fenn van,szedem is.
    Valaki nem tudja a gépigényt?:)