223
  • DJ Skyline
    #223
    hülye kérdés, de ennek a játéknak van valami végcélja? mert most vígan viszem haza a kocsikat, nyerem a versenyeket, de nem tudom miért is!? lehet azért nem tudom, mert untam nagyon a bevezető videót, és elnyomtam. meg ez a tuning is nagyon erőltetett, meg felesleges, begurul az autó, kigurul az autó, külsőleg van csak változás, és lehet rondább lesz mint a gyári :D
  • Tend
    #222
    Sziasztok!

    File:.\k9\XboxSDK\Src\xbresource.cpp
    Func:PCResource_CreateIndexBuffer
    Line:433

    Ezt a hibauzenetet kapom miutan elinditom. Egy nagy feketeseggel indul, majd fel perc utan kidob a jatekbol es Fatal Error fejleccel ellatva ezzel fogad a jatek. Mukodnie kellene mert jol van crackelve, havernak is en csinaltam, ott megy gond nelkul. Segitsetek!!! THX!
  • timantes
    #221
    nálam megse reccen a lehető legmagasabb grafikai részletesség alatt.... amugy a sebesség érzetét elég jól megoldották
  • timantes
    #220
    annyira azért nem gagyi , kicsit Midnict Club feelingje van.... egy két futam egy napra bőven elég belőle.
  • timantes
    #219
    ha nem vettétek meg eredetiben akkor igy:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A crack mappában lévő összes fájlt felül kell íratni , tőkéletesen működik...
  • Colton
    #218
    HI ALL

    Nekem Ugyan ez a Kérdés Mint az előző 2 hozzászólásban hogy az F****Be Lehet elinditan? Ahogy joe1980 irta irja le valaki részletesen! KÖSZ
  • Teflon Mike
    #217
    Hogy kell elíndítani a gammát?
  • joe1980
    #216
    sziasztok.szeretnék segitséget kérni,hogyan lehet elinditani ezt a játékot?le tudná irni vki részletesen?elöre is köszönöm
  • bcrics
    #215
    vki cracket,vagy linket rakna fel?
  • Kis Drága
    #214
    Helló!
    Magyarosítást tud valaki?

  • Bugz
    #213
    Hi!
    Na hogy lehet elinditani a játékot, me nem sikerül azzal a szar progival.:S
    Előre is köszi!!

    csá
  • rvn
    #212
    Nekem 1024 be egyáltalán nem akad de tényleg naon gagyi! Mondjuk manapság mit várunk másfél cd s játéktol...bánom h letöltöttem
  • ngcsnet
    #211
    bár nme ér annyit az egész hogy letöltsem^_^
  • ngcsnet
    #210
    érdekel valakit rapidshare link?
  • MimaSKATE
    #209
    ja csak teesóm kedvéért
  • Peck
    #208
    Szerintem ne is rakd fel!!!! Figy elején én is így voltam....mindneki fikázta a játékot de én akkor is megnéznem címen....nah mostmár értem mér fikázták....az irányítás egy xar az autók kidolgozatlanok,történet NINCS!Max a törés jó benne de az is gagyi......mész...belemész egy autóba...és az hirtelen de mind1ik berobban...LOL szánalmas játék....ki se próbáld....
  • MimaSKATE
    #207
    bazze felraktam d-tools 4.03 mal és nem jó
  • Peck
    #206
    Főleg hogy akad mint atom....pedig egy 2,8 as P4 1GB DDR 256 MB ATI 9600 ososn nem szabadna.....Ez csak a Burnout Style törés miatt jó game...
  • Atika :o)
    #205
    en meg ugy inditottam el hogy siman telepitettem aztan meg lehuztam a meghajtot de szerintem semmi extra a jatek :)
  • MimaSKATE
    #204
    betudnád linkelni a D-TOOLS 4.03 64 bitesset mert csak 32 es találtam kösz
  • MimaSKATE
    #203
    komolyan?
  • killer123
    #202
    Ne azzal a deamon-nal probálkozz hanem a 4.03-al.Nekem azzal az összes sf játék elindul lehúzás nélkül.Bár ha jól tudom az alaplapi chip készlet ami számit.
    Anno nForce3 250-es chip készlete volt és akkor is mentek.Most Intel955x van és igy is mennek a dolgok.Szal mondom probáld a legujabb Daemon-nal.
  • Peck
    #201
    #197
  • MimaSKATE
    #200
    ja lécci me most szedem
  • gericooper
    #199
    vki plz!!! írjon!! könyörgöm!!
  • gericooper
    #198
    HI all!! vki tudna nekem segiteni.. ki szeretném próbálni milyen a game... csak sajna nem indul el:(.. kéri az 1 es discet... Daemon 3.47 el tettem fel.. ezt a verziót:LA.Rush.SFCLONE-bC ha vki tud nekem segiteni plz!! írjon hogy hogy kell elinditani!! előre is köszi!!!!!!!! mihamarabb írjatok!!!
  • Peck
    #197
    lásd World Racing 2 Topic....(FAQ) +Starforce 3.3 topik (MDS ek)
  • juve1127
    #196
    hello! valaki nekem letudná részletesen írni hogy kell elíndítani ezt a sz*rt?
    annyit tudok kikellhúzni a meghajtókat, de utána mit kell csinálni? Légyszi valaki segítsen! [email protected] címre küldjétek ha tudtok segíteni!előre is kössz!
  • pylu
    #195
    Unaloműzőnek jó lenne a játék... De nagyon szaggat! Ez tuti valami gaz a StarForce-al!!! Minek basszák el ilyesmikkel a játékot nem is kéne másolásvédelem a játékokba úgyis elindítják valahogy a crackerek...
  • báttyó02
    #194
    na azér énis felteszem :P
  • Peck
    #193
    Elindult :P :D sztem rohadt jó game :) Jó írányítás kicsit ratyi de a törés,meg ilyenek tiszta jó...végre valami Burnout klón...de nálatok is akad mint atom???(P4 2,8 512 DDR,ATi 9600 256MB) úgy akad mint a franc még minimum grafon is....ez mért van?
  • Atika :o)
    #192
    na hat nem nagy eresztes ez a jatek persze izlesek es pofonok
  • Atika :o)
    #191
    hat nforce n mar fent van :)
  • malter
    #190
    holvan még április 1:D
  • grebber
    #189
    Na most halottam. Madárinfluenzás hattyúk gágogták hogy az eladási listák élén áll a game és február hónap játékának választották eme aztós csodát.
  • reaper4
    #188
    ez kész :DDDD
  • báttyó02
    #187
    :DDDDDD
    degeci :DD
  • grebber
    #186
    Na kiprobáltam én is nekem kurvára bejön ez a game.
    Fasza az irányitás grafika is türhető szépen kidolgozott pályák.
    A törésmodel szinte hihetetlen mennyire jó.
    Csak ajánlani tudom.

    UI. Fehérrel irom : Csak kamu volt ,lesem töltöttem és nem is áll szándékomban :D Ha ezt nem irtam volna ide fehérrel apám milyen reakciók lettek volna a kommentemre
  • arty
    #185
    nah, én is megteszteltem :) ...kihagyott ziccer: zsaruk, törés, nappali versenyek ...

    Az egész egy blődli, egy burleszk. Már 50mph melett is olyan a sebesség(érzet) mintha 239el mennénk, nevetséges ... és mindez az alap vacak kocsival! Milyen lesz a csúcsverda ?? 946548km/h érzésre??

    Persze ez nem gond, mert a fákról lepattanunk(néha még sebességet is lehet vele nyerni), az egyéb tárgyak szó szerint papímasé módjára hullanak tarabjaikra. Egyetlen akadály a többi jármü, melybe belerszállva látványos lassitásban láthatjuk a game egyetlen pozitivumát: a törést. Aztán gázt adunk és a kocsi mintha mi sem történt volna megy tovább, a korábban látott amortizálódás nyom nélkül eltünik!!!!!!

    VICC !!!!!! Az irányitás a legrosszabb árkád, amit valaha próbáltam, ha valaha is szidtam az nfs szériát emiatt, hát, most elgondolkodhatok, h akár ennyire is lehet SZART csinálni ....

    Tuning? Versenyek? Hangulat???? Pénzgyűjtögetés ????? NINCS!!!!! Talán valami nyomokban, tépem a hajam, h a grafika mennyire tetszetős, törés és rendőrök is vannak és mindez egy ótvarul összedizájnolva, eltulozva ... SIRALMAS!!!!!

    Még az ellenségeimnek sem kívánom, nekik inkább NFS UG 3 ;)))

    Midway remélem csődbe megy, ha ilyet képes kiadni, bár megtettek mindent h megóvjanak(starfoce3) - jól irta néhányotok, h minket véd a védelem ... ilyenkor sajnálom, h van megkerülési lehetőség :D

    Most pedigigyexem elfelejteni, hogy egyáltalán észrevettem ezt a szutykot. Bye.
  • Gabe18
    #184
    Mivel én egyből lehuztam és ment,igy nem tudok már hozzászólni.Csak annyit hogy már igy is többet szenvedtél vele mint amit megér...