243
  • Tarajos Sül
    #160
    akkor ennyi erővel el is költözhetnének irsárol
    (mármint a CBA)

    és amugy Te már voltál a Profi melletti játszótéren?

    tök zsííír én minden nap kint vagyok
    kivéve,ha vmi közbejön,na meg persze ha alukálni kell a Tesco elött
  • Adequate
    #159
    Az állómáson még mindig jobb állni, mint a forróságban a vonaton 1 lépésnyi hely nélkül...
    Néhány haverom ment a Dee jay's-be, de oda nem volt kedvem menni a szórakozóhelyeket meg nem csípem annyira... Kinnt voltam leginkább a téren, de én már 7-kor kinnt voltam, mert hívtak a többiek és olyan 1 körül értem haza :)
    Én is voltam kb. 30percet a színpad mögött, de én akkor mikor ment a "disco", ha te is akkor voltál lehet találkoztunk is, csak nem ismerjük egymást, de nagyon :D
    A Zöld ABC-ben én is megfordultam párszor

    Szerintem a CBA-nak nem olyan nagy veszteség, ha nincs nyitva Írsán :P

  • Tarajos Sül
    #158
    Nem vagy egyedül,mert ha a Nyugatiban ott pihizik,akkor Monorra,se ér oda,tehát én is ott várhatok az állomáson,hogy a Nyugatibol kivánszolja azt a marha nagy kofferját :DDD mármint a vonat :))))

    És Te hol voltál szombat este?

    Dee jay's?
    Vmilyen szorakozóhely?
    Vagy ahol én is a városnapon?
    én kiértem a haverokkal az Erzsébet térre kb fél 9-re(este :)és hajnali 2-kor értünk haza :DDDDDD
    buli,de az volt a legjobb,hogy ezen idő között nyitva volt végig,megállás nélkül a Zöld ABC vegyesbolt

    igy ültünk a színpad mögött,ha meg piásak/kajásak voltunk,vagy a többiek bombát akartak venni,akkor elmentünk,a hülye cba is nem hogy nyitva lett volna,lett volna egy kis bevétel,bár az ilyen alkalomkor valo nyitvatartáshoz biztos kell vmilyen engedély...
  • Adequate
    #157
    Hehe mr én sem emléxem, hogyí kérdezted e, de biztosan... érted :D

    Pataky-ba járok Pestre és vonatozok minden reggel :@ Eléggé nagyon nem jó... délután meg mindig késik a vonat fél órát( nem tudom miért, de nem akar elindulni a Nyugatiból soha:S) és így eléggé fáarasztó hazaérni főleg, hogy folyamatosan jönnek az emberek és még azok is azzal mennek akik nem is érnék el. Ajtótól ajtóig állnak az emberek.... Neked jó, mert te csak Monorig mész, addig meg szinte mind1.
  • Tarajos Sül
    #156
    Elkezdödőtt a suli!

    Te amugy még a kissuliba jársz,vagy vonatozol eggyet,egy másik suliba :DDD
    de sztem bár biztos mondtad
    érted :)
  • Tarajos Sül
    #155
    DE ez csak akkor garantált,ha minden papírt rendesen kitöltessz,és a végén AMI A LEGFONTOSABB hogy biztosnak kell lennem benne,hogy az osztályvezető aláirta a nevem!
    Mert ha ez nincs,akkor nem tudom bebizonyitani,hogy a vége elött nem logtam el :D
  • Adequate
    #154
    3 éjszaka 10rugó? Az tök jó!!! Ez minden csak nem kevés! Mentem volna minden este dolgozni :DD

    Nekem meg nem volt semmi meló így pénzem se nagyon van :S
  • Tarajos Sül
    #153
    hagyjuk a titoktartást... :D
    szóval 3 éjszakára kaptam 10 rúgot na jó 10938 ft-ot
    és ez még semmi,mert ez csak a juniusi fizu,amit augusztusban dolgoztam,az ennek a 3-4 szerese

    igaz ebből a 10-ből már csak 2500 maradt a kártyámon :DDDDD

    Szerinted kevés/sok?
  • Adequate
    #152
    nekem elég lett volna ha átlagot mondasz :D Felvettelek MSN-re :P
  • Tarajos Sül
    #151
    köszi szépen!
    sztem nem lenne szabályos ősszeget mondani,de több,mint ezer forint 8 órára!és ennek még nagyobb is az órabére,mert akkor dolgozok,mikor mások alszanak,dehát majd meglátom!

    egy alkalom fizetését és se tudom pontosan,mert órabéres,és ebből még adót is vonnak le
    de amennyi egy alkalom,azt kell megszorozni,hogy hány alkalommal megyek
  • Adequate
    #150
    Na akkor még haverok is lesznek ott nem fogsz unatkozni :D A bannert nem kell lecserélni 2hónap mulva csak akkor már kezdhetsz szépen lassssssan csinálni egy másikat, mert jó a változatosság néha. :P
    Mennyit fogsz kapni és mennyit kell dolgoznod érte? Sok sikert hozzá!!! :D
  • Tarajos Sül
    #149
    :D Az durva,hogy a yard-ok ezek szerint ennyire IQ light-ek!
    nem tudják,hogy attol hogy kiszurják lehet venni még egy belső gumit :DDDDDDDDD

    Lehet,hogy tényleg 2 hónaponta le kéne cserélni,de nem én raktam be oda felülre a képet(csak én csináltam),ugyhogy Hykao megunná,hogy nyaggattom a képcserével :))))))))))))

    Amugy most ezen a héten juli 19-én este fél 10-kor kezdem az első müszakomat a Híres :) Ceglédi tesco-ban!
    kiváncsi vagyok,hogy milyen
    Lehet,hogy az Albertirsaiakat külön csoportba rakják :),mert nem csak én megyek Irsai
  • Adequate
    #148
    Egyenlőre nem kell a moci, mert én azért szeretnék előtte jogsit is :D Haverom 13 évesen motorozott már és a rendőrök mindig elkapták és szóltak neki, aztán végén már a rendőrök idegesek lettek és kilyukasztották a kerekét :DD

    Most már tényleg nagyon zsír lett a fejléc. Szerintem egy ideig most jó ez. :D Majd 2 hónap múlva megint nekiállhatsz csinálni egy másikat csak a változaosság kedvéért. :D :PP
  • Tarajos Sül
    #147
    Milyen lett a fejléc?
  • Tarajos Sül
    #146
    nekem pont vagy mocim!
    igaz,hogy egy 210-es babi,de jo az :)
    sokan mondják hopgy minek hozzá jogsi,de én ez alól is kivétel vagyok
    meghogy minek adásvételivel a nevemre irtani?,DE nekem ez is megvan

    eladó nem kell? :DDDDDDDDDDD
  • Adequate
    #145
    Én nem vagyok annyira ruhamániás. Nincs is sok ruhám. Nem is vágyom rá hogy sok legyen. :D Én saját célra keresném a pénzt. Mittomén. Vmi robogó vagy eleketromos gityó amit nagyon szeretnék. És azért hogy énis adjak bele vmi ha vesznek nekem. ha nem is sokat de mégis...
  • Tarajos Sül
    #144
    nekem annyira nagyon nem kellene,mert anyám 10 ezerig vesz nekem egy csomó mindent(cipő,nadrág stb.)
    csak ugyis mindig kiabál,hogy sok lessz a villanyszámla meg minden,meg hogy minuszba mennek,igyhát rám nem kell elpazarolni azt a 10 ezret,meghát vmit ugyis csináltam volna,minthogy 2 hónapig unatkozzak
  • Adequate
    #143
    300000?? 30000 vagy nemtudom... kéne de nagyon XDD vagy még több :D
  • Tarajos Sül
    #142
    forint :)
  • Tarajos Sül
    #141
    ja vágom!
    az kár!
    Én meg 18 vok,ugyhogy jövöhét kedden megyek a Ceglédi Meló-diák ba és állitólag van vmi éjszakai árúfeltöltö a teszkóban :)
    biztos lessz több mint 10 ezer
  • Adequate
    #140
    Nem megyek. Nincs meló :(( De pénzem sincs sok :S Kéne menni de én max feketén mehetnék. 14 éves vok :) Szóval rizikós lenne...
  • Tarajos Sül
    #139
    majd csinálok később kreálok újat!
    Hyako kiszúrt velem :DDDDDDDDDDDDDD

    Adequate:És amugy mész vhova dolgozni?
  • Tarajos Sül
    #138
    Az nem az én hibám!
    Innen csortam a térképet csak még "átfestettem",és lekicsinyitettem!
    Nem tehetek rola,hogy az Albertirsa portál webmestere ilyen gagyi térképet rakott be! :)))
    Amugy az autóstérképeknél az "1"-re kattints rá,és bejön az eredeti térkép!
  • Adequate
    #137
    A térképen összeolvadnak a betűk és nem lehetz kiolvasni azt hogy: Felsőnyáregyháza, Szentimretelep :DD [piszkálódik]

    Nehoggy komoan vedd :D Jó ez csak rakjad be :P
  • Tarajos Sül
    #136
    Ez sztem már 100%,hogy jó,de sose lehet tudni igy 99% :DDDDD

  • Tarajos Sül
    #135
    inkább még akkor alakitgatok egy kicsit rajta
    igy kevesebb is lessz a mérete!(mármint a fileméret)
  • Tarajos Sül
    #134
    egy picikét a képek,meg a cimer alsó csücske

    Amugy regisztrálva vagy a myVIP-en?
    akarok nyitni egy Airsa klubbot!

    És akkor végülis berakható fejlécnek?
    mert akkor megkérek vkit!
  • Adequate
    #133
    Mi lett pixeles?
  • Adequate
    #132
    Naon ütős!!!! De tényleg! Ez jó lesz szerintem. Talán annyit hogy az Albertirsa COnnection szöveget olyan színű betűvel írni ami látszik a kéken... vagy csinálj rá vmi külső effektet hogy jobban kivehető legyen. De így is jó!4
  • Tarajos Sül
    #131
    basszus,most látom,hogy pixeles lett
  • Tarajos Sül
    #130
    És ez?

    /amugy azt a fekete vékony csikos keretet,én raktam bele,lehet,hogy nem fog tetszeni! :((/
  • Tarajos Sül
    #129
    szerintem is,de még ki kell találnom,hol legyen a bannerban
    majd megyek a város honlapjára,és gyüjtögetek
    azért nem fogok felülni a mocira,és fényképezgetni :))))))
  • Adequate
    #128
    Szerintem kéne egy-két screenshot a városról :P Amúgy SAJT :D
  • Tarajos Sül
    #127


    Vélemény?

    Módositások?
  • Tarajos Sül
    #126
    az ha jól tudom a Volt Szapári kastély romja

    #125 elfelejtettem :) még a profit le akarom fényképezni
  • Adequate
    #125
    Hol marad az a banner????????? :D
  • Adequate
    #124
    Nekem azt mondták a haverjaim(én csak 2éve lakom Írsán szóval nemsokat tudok róla), hogy egy vár volt ott régen és elvileg van alatta még pince is teli patkányokkal :D
  • Eldián
    #123
    Üdv, nem tudja valaki véletlenül, hogy ez minek a kapuja, amit itt beraktak az Irsáról szóló cikkben? http://ariestrade.com/ariestart/invest/pilis/regions.html
    Tudom hol van, de ott már nincs semmi, csak a kapu. Na szóval az érdekel, mi is volt ott régen? A segítséget előre is kössz.
  • Tarajos Sül
    #122
    :)

    oksziban! :DDDDDDD
  • Adequate
    #121
    oxigén!!! :D