243
  • Tarajos Sül
    #200
    jah :)
    igy érthető :)))
  • Spenser
    #199
    Ezt a majmot nem veszem ember számba.
  • Tarajos Sül
    #198
    bocs,h nem milliméter pontosan tájoltam be!
    Az a térkép csak arra szolgál,hogy Te pl ha nem tudnád,tudjad,h Albertirsa nem Bp. mellett található!

    Spenser:
    Úgy érzem,te se örülnél neki,ha másnak címzett prividet a címzett a nyilvánosság elé hozná
    na mind1 :))
  • Spenser
    #197
  • Spenser
    #196
    Feladó: ecolawyer
    Elküldve: 2008. 03. 03. 22:51
    Tárgy: re: re: Eligazítás
    A gyengeelméjű és rosszindulatú közveszélyesség, antiszociális pszichopátia AZ BENNED VAN, fasszopó barom.


    ____________________________________
    Spenser írta, 2008. 03. 03. 18:17
    omg

    te beteg vagy
  • ecolawyer
    #195
    No, majd TÉGED foglak megkérdezni az "erkölcsiségről"....

    Mi az hogy "ERKÖLCS", te filozófus?

    "ERKÖLCS"/definíció tőlem/= Az EGYÉN autonóm ÉRZELMI világában a szocializációja során rögzült személyes, egyedi GÁTLÁSOK és EMOCIONÁLIS KORLÁTOK, amelyek áthágásakor az illető EGYÉN frusztrációt, bűntudatot,"lelkismeretfourdalást" OKOZ.
    A társadalmi "erkölcs" PARANOID TÉVESZME:
    Az egyén projektálja (KIVETÍTI) MÁS AUTONÓM INDIVIDUUMOKRA a saját egyedi frusztrációit, önmagában RÖGZÜLT emocionális GÁTLÁSAIT és KORLÁTAIT,
    egyúttal ELVÁRJA, hogy a másik egyed UGYANÚGY ÉREZZEN, mint a KIVETÍTŐ FÉL!

    De a másik személyiségnek másképp szocializált érzelmi világa, karaktere, MÁS GÁTLÁSAI és KORLÁTAI vannak az emocionális szférájában,
    EZÉRT NEM ELVÁRHATÓ UGYANANNAK AZ ÉRZELMI FRUSZTRÁCIÓNAK AZ ÁTÉLÉSE,
    amit a kivetítő személyiség érez!

    ÍGY a "SZÉGYEN" más személynél REÁLISAN nem egyezik meg az ÁLTALAD ELVÁRT MAGATARTÁSSAL, kicsi Emberke, "SPENCER"...

    Hihetetlen, mennyire alátámasztod, amit az "IRSAI ARCHETÍPUSRÓL" írtam... Már-már röhejesen tipikus vagy az IRSAISÁG alacsonyrendűségének igazolásában!!

    Proli.
  • ecolawyer
    #194
    Alakul ez a "FEJLÉC", de a térképen kb. CEGLÉD távolságra van Irsa Pesttől...
  • Tarajos Sül
    #193
    Ősszeszedek pár képet,és belevarázsolom a fejléc bannerbe,dehogy mikor?
    :))
  • Tarajos Sül
    #192
    Jó ebben igaza van,hogy nem azért irta priviben,hogy mindenki láttya!
    Csak neked szólt :)
  • Spenser
    #191
    Még nagyobb szégyen!
  • ecolawyer
    #190
    EZ A SZÖVEG EGY PRIVÁT e-mail szövege,

    amit hozzájárulásom nélkül - a mostmár bizonyítottan sunyi patkány - "SPENSER", okos, művelt úr, tett közzé!

    Ehhez NEKEM SEMMI KÖZÖM.
    Az csak NEKI SZÓLT.
    Minden SZAVÁT FENNTARTOM !!!
  • Spenser
    #189
    Szégyen.
  • Tarajos Sül
    #188
    Ez az ember, de inkább ***** !!! , képvisel bíróságon szerencsétlen embereket.
    Ebben lehet van valami

    Az elönyöket,és hátrányokat elfogadjuk Albertirsáról
    DE ILYEN HANGNEMBEN?
  • Spenser
    #187
    Ez az ember, de inkább álat, képvisel bíróságon szerencsétlen embereket.
    Szerintem végezz magaddal.
  • Spenser
    #186
    Feladó: ecolawyer
    Elküldve: 2008. 03. 03. 01:10
    Tárgy: Eligazítás
    Mit kellene nkem "átgondolni" MAGAMRÓL, proli tuskó??!

    Tán rokonok vagyunk?
    Vagy megbízásom van tőled, baszd meg az anyádat??!

    A büdösszájú irsai hazufgságokat "átgondoltam" !!! ITT az eredmény.

    Aszongyátok, a kurva anyátok,
    A "gyurso"
    "nem lett belőle semmi..."
    "alkoholista", "drogos"
    "szegény munkásgyerek..." "nincs semmije"
    "ELTTILTOTTÁK a szakmájától", "elvették a diplomáját"

    "van EGY papírja"

    ÉS EBBŐL EGY SZÓ SEM IGAZ, mocskos büdös falusi bunkók.

    - mellesleg KÉT EGYETEM + 2 szakvizsga, vez. beosztások, DE NEM EGY IRSAI IRODÁCSKÁBAN!

    Asszonyok, élettársak, lakás, magáncég, bővített magáncégek, PÉNZ, paripa, fegyver,

    - s ti 2 sörből /vagy 6-ból, MINEGY! - - KÖVETKEZTETÉST meg ÍTÉLETET hoztok, miközben a béka valaga alatt rohadtok 5 méterrel !!!

    Úgy teltek el az ÉVTIZEDEK Irsán, hogy a KOSZOS melósoknak FINGJUK SE VOLT, mit, hol , hogyan, mennyiért csinálok,

    ÉS MA MÉG MINDIG OTT TARTANAK, mintha 1980-at írnánk.

    Csakhogy közben lassan megöregszem már.

    S ti, parasztok, otthon "ElŐKELŐ valakiknek" érzitek magatokat.....

    NO, ANNAK VEGYED A HATVÁNYÁT,
    az vagyok én.

    Megtudom, ki vagy, leszopatok veled egy lovat, Köcsög.
  • ecolawyer
    #185
    KÉT tudományegyetemet - KACSÁÉRT??!

    Öreg, a szüleim szegények voltak, mint a templom egere.

    DE TE TIPIKUS VAGY: hőzöngő, fölényeskedő falusi proli, KÉNSZAGÚ GÁZZAL a fejedben...
  • Spenser
    #184
    Te a kacsáért vett diplomára rázod magad?
    A kis piti falu emészti a te féle kisstílű kis ügyvédeket,éhenhalsz vidék nélkül dokikám.
  • Spenser
    #183
    Dr úr, a maga szive sose fáj?? :DD
  • ecolawyer
    #182
    Életkor: 46.

    Ez a "15" éves megjegyzésed megér egy MAGÁNVÁDAT, Paraszt!

    Ébredjél föl, szarházi!

    Tapló, semmirekellő nihil emberek vagytok: mire rázzátok magatokat?!
  • Tarajos Sül
    #181
    Csak én vagyok az SG fórumán albertirsai tag?
  • Spenser
    #180
    Életkor: 45-50 között

    Te kb:15 éves szinten vagy doktorúr!

    Szerintem te gondolkodj el magadon.
  • ecolawyer
    #179
    Ok.

    Akkor csak kilencezret.

    De amúgy INDOKOLT a hhetetlen primitív HELYI GONDOLKODÁST és VILÁGNÉZETET leköpni, és mélyen megvetni !

    Kaptál már úgy mocskolódó e-maileket, hogy a küldőjük egy irsai nő, AKIVEL 2X beszéltél, s közben tíz év eltelt??

    Puszta irigy rosszindulatból ÖT megalázni törekvő, otromba személyeskedő e-mail !

    S az a nő GAZDAG... A szegény proli valszeg SOKKAL rosszabb.
  • Tarajos Sül
    #178
    "szarháziak"

    Vegyél vissza öcsém
    legalább ne többesszámban
    nemtom kit utálsz ennyire,de azért kb az összes 11 ezer embert nem kéne.....
  • ecolawyer
    #177
    ALBITIEK, de főleg IRSAIAK!

    Nagyon szeretem eme város kellemes lakosságát, mindenkinek 1 szelet csokival szeretnék kedveskedni, és peace.



  • Tarajos Sül
    #176
    A tesco decemberi tervezett nyitási elmaradt...
    Azt halottam,hogy már megnyitották volna,csak ősszecsapták az építést,és egy esős hajnal után beázott XDDDD
    Elvileg februárban lessz a második próbálkozás :-)...
    ezt csak halottam,nemtom igaz-e vagy sem
  • ecolawyer
    #175
    Hát, Polgármester, igen: DE MELYIK??!

    Mert, ugye, Dr.Kiss idején látványos, több 100 %-os volt a fejlődés.

    De aztán jöttek vissza VirágElvtársék....azóta csak lopás megy. ORSZÁGSZERTE!
  • Tarajos Sül
    #174
    hát nemtom mit mondjak...
    Biztos tudod,hogy épült egy PROFI élelmiszerüzlet is a halastó közelében a 4-es főutnál
    nem erről van szó
    van melette egy játszótér
    Azt gondolom nem a Profi építette oda,akkor mégis csak ad vmi a polgármester Irsára...
  • ecolawyer
    #173
    A "TESCO"
    egy multinacionális nagyvállalat.

    Saját hasznára és extraprofitja érdekében épített Irsára üzletet.

    Abban a Polgimestinek semmi érdeme !

    Mellesleg: így van ez a magyar POSTA ZRT-vel is....

  • ecolawyer
    #172
    Atyámfiai, Földik!

    Január 1.-i hatállyal FÖLOSZLATOM ALBERTIRSÁT!

    Föloszlatom, mert pl. az "Albertirsa" index.Forum kizárólag a balfék kiscsákó, a HELYI CÚSLÁG kezében van, oda csak az ő haverjai, meg a FIBA (Fiatal Balfaszok mélyvörös cspata) írogathatnak.

    VAGYIS: A SZOCI BELTERJESSÉG nem engedi más helyi érdekű személy kommentelését. S így, ami ott megy, olyan, mint a híg disznószar: Jászberényi Tamás EGYETEMI HALLGATZÓ "alpolgármester" .... nagyobb "dicsőségére".

    Csak Gyarmati ügyvéd bácsi el ne kapja a frakkját: a nagyarcú senkiházinak azonnal másképp görbül a csorba szája....

    FELOSZLATOM továbbá azért, mert ilyen - a máshonnan odajárókkal egybehangzó ÁLLÁSPONT szerint -
    hazudós, pletykás,malíciózus, 80%-ban degenerált, beltenyésztett, sorvadt tudatú lakosságú FALU, - amelynek 50%-a SE NEM SZAVAZ, SE IDENTITÁSA nincs, nem magyar, nem tót, nem tartozik sehova, nincsenek elvei, meghatározhatatlan, PLANKTONOKBÓL és EGYSEJTŰEKBŐL álló biomassza, ami csak FOGYASZTÁSRA VAN LÉTREHOZVA, - ellenben pszichopata módjára alaptalanul, rosszindulatúan HAZUDOZIK, bárkiről-bármit,
    a bocskoros bugris lenézi a városi értelmiséget, a falusi tanárnő és kisvállalkozó a VALÓDI VERSENYBEN ÉRVÉNYESÜLŐT,
    miközben agyműködése egy szakadt zsellér tudatállapotának felel meg, bár hogy is "nyereséges" vagy "státusza van":

    FELOSZLATANDÓ!!!

    A Vörös Banda országszerte bukott 2006 októberben, - de Irsán a félmajmoknak jó a tolvaj banda....

    A helyi Nemzeti-konzi körből TÁMADÁS ÉR egy offenzív és aktív NEMZETI és RADIK, sokéves szövetségi tagsági múltú embert,
    megkérdőjelezi egy vén spiné, CSAK MERT az illető 5 évvel a rendszerváltás előtt szerezteelső diplomáját, tahát akkor biztos "komcsi"...(??!) A HÜLYESÉG PÁRTSEMLEGES!!!

    A normális és öntudatos, nemtahó 20%-nak GYURCSÁNYMENTES BOLDOG ÚJ ÉVET!

    a többieknek mielőbbi alkoholmérgezést.....

    <a href="http://www.ugyved.hu/gyarmati-ecolawyer">Ne maradjon titok</a>
    , ki kommentel!
  • ecolawyer
    #171
    Na, láttam a Sportpálya látványtervét. Ok. (Annál mindenképp jobbnak tűnik, mint ammi a FALU közepén vót...)
    DE HOVA TESZIK??
    A Strand mellé?
    Jó vizes Gerje-árterület, tótul "MARASZTYI".

    A lelátót el sem hiszem.
    A helyi BAL-f@&ságot ösmerve cca 20 év múlve lesz futball és salakos atlétika-pálya...

    Péda rá a 25 éve nyűglődő sztrand ügye, amit a HELYI VAKOK és GYENGÉNLÁTÓK (vagyis az ÖSSZLAKOSSÁG) nem képes felfogni: 17 évig ugyanaz a swindler volt a FALU élén, nem is fejlődött semmi: Fazekas Elftárcs...!!
  • ecolawyer
    #170
    Bocs: én tősgyökeresként, de már elköltözöttként azt mondom:
    NINCSEN, ami tetsszen!

    A pletykák és hazugságok népétől? A pszichológiai eset kivagyiságtól? aA sunyi vállalkozóktól, kiskaliberű hatósági személyektől?
    A 25 éves strand-problémától?
    A szoci bűnbanda újra és újra megszavazásától?

    Mitől lenne tetszetős az a FALU???
  • Tarajos Sül
    #169
    szerintem tarta a tervezett nyitást a Tesco Albertirsán!
    Elvileg decemberre van kiirva,és az épület már áll,de berendezve nincs,ahogy be lehet látni
  • Tarajos Sül
    #168
    nem tetszik Irsa? >:( :)
    különben jóval nagyobb lesz a tesco a Maxi Coop-tol,már ha a maxi-ra gondoltál

    különben olyfélét halottam,hogy szombatonként szokott lenni az a "sportpályai" nagypiac ott a zöldségespiacon,amit már felújítottak :DD
  • Adequate
    #167
    Jah Tesco :D Alig nagyobb mint a Coop, de a szándék a fontos. :D
    Ezentúl hol lesz a piac?

    Én meg jókor írok ide... már pesti vagyok újra :DD
  • Tarajos Sül
    #166
    ha focizni akarnál nem javaslom,mert véletlen nekirúgnád valamelyik munkagépnek és fizethetsz :DDDDDDDDDD
    de amugy majd készitek egy pár képet,amugyis mindig ott megyek el elötte :)
    hamár a focipályáról és a munkagépről beszélünk :),csak úgy szolók,hogy hamarosan átköltöztetik azt a focipályát,mert a helyén HAMAROSAN épül aaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzz úúúúúúúúújjjjjjjjjj TESCO ?!?!?!?!?
    elvileg a táblán decemberre van kiírva az átadás
  • HyperGames
    #165
    Hi all! Rendelkezik valamelyikőtök albertirsán található focipáya fényképével? Előre is köszönöm!
  • Tarajos Sül
    #164
    Szerinted/szerintetek a bannernak a háttérszínén kivűl mást is megváltoztassak,vagy jó úgy,ahogy igy van,csak az új dizájnnak megfelelő legyen a háttérszín?
    megcsinálom majd úgy,ahogy mondjátok,és egy modit megkérek,hogy rakja be :)
  • Adequate
    #163
    Foggalmam sincs a disco ügyben...

    Tök jó ez új skin azt hittem előszőr rossz helyen járok :D
  • Tarajos Sül
    #162
    annyira nincsenek sokan
    mi szeretünk leülni a padra és dumálni...

    amugy

    Te nemtod,megint lessz disco itt Irsán?
    mert ami leégett,ott megint épitkeznek/felújitják/
    Megint disco lessz belölle?
  • Adequate
    #161
    Na jó, de azért kell az a CBA :P

    Voltam már kinn, hát nem tudom nem szeretem a tömeget ott mindig sokan vannak, de magával a játszótérrel semmi bajom. :)