372
Kedvenc mesefilmek a múltból...
  • tutituti
    #132
    És arra a mesére ki emlékszik amiben egy csávó egy versenyautóval ment és elől volt 2 kerék hátul meg 4 kerék és ilyen japán beütése volt az egésznek.Aki tudja írja le.kösz
  • Pipör
    #131
    jaa sry xD kerestem googleban de nem találtam :(
  • Pipör
    #130
    Kimba a fehér oroszlán :D
  • sgamez
    #129
    Ennek valaki nemtudja a magyar címét?
  • tutituti
    #128
    Magyarul a Kimba.
  • DaemoonHunter
    #127
    KissyFur:) Nem tudom ki ismeri kép sajnos csak kazettán van meg.
  • Pipör
    #126
    #121 :)) szerettem
  • tutituti
    #125
    hátha valaki kereste ezt is,Én nekem jó 3 évembe tellett mire találtam valamit róla.A cartoon network-ön ment Space Ghost.Eléggé a batman-re hajaz de nagyon jó volt.Intro
  • szzsabo
    #124
    többre én sem XD
  • Pipör
    #123
    h is volt a főcímdal? Kimba már itt jön kéz a kézben ő meg én hú másra nem emlékszem :d
  • Daza500
    #122
    Én is:

    Kimba The White Lion

  • Pipör
    #121
    erre még én is emlékszem:)
  • szzsabo
    #120
    erről az ikorol jut eszembe, hogy volt ey olyan mese is h Kimba, a kis bátor :D az milyen aranyos volt :D
  • FL Zoli
    #119
    Ikó-t tavaly nyáron néztem meg:) nem is tudtam, hogy argentin:)
  • szzsabo
    #118
    áááá télleg ez az!! ezer köszi ...bár keresem még magyarul...
  • sgamez
    #117
    Valaki?
  • sgamez
    #116
    MÁr csak a magyar címe kellene
  • sgamez
    #115
    Kösziii ez az a mese!
  • mod
    #114
  • mod
    #113
    IKÓ, a bátor lovacska
  • FL Zoli
    #112
    Gallavants

    mondjuk ez nekem kimaradt, de leírás alapján erre hasonlít:)
  • sgamez
    #111
    Helo
    Ezt a mesét keresem én is. Sikerült már megtalálnod a címét?
  • kisagocsi
    #110
    Figyelem mindenkinek!

    www.americandad.uw.hu

    Rengeteg régi klasszikus rajzfilm letölthető !!!
  • Pipör
    #109
    Wááááááá ez az :OOO KÖSZÖNÖM!!!!!!!!! Nagyon rég óta keresem kb 11 éve :D köszi télleg
  • Ry0K3N
    #108
    Extreme dinosaurs?
  • kiscsillag84
    #107
    Sziasztok!Kellene egy kis segítség!Még gyerekoromba láttam egy mesét és nem tudom a címét.Nem sokra emlékszem.Úgy kezdődött,h pár lány(4)kocsikázott és rátalált egy titkos barlangra ami nem volt látható mert hologrammal volt álcázva.Csak véletlenül hajtottak bele.Ott volt egy nagy számítógép ami beszélni tudott.A lányok kaptak tőle csillag fülbe valót amivel hologarmot tudtak létre hozni autót is kaptak (valami olyan mese lehetett mind a született kémek),de hogy kémek vagy mik lettek arra nem emlékszem.Kedvenc mesém volt. Akinek valami eszébe jut kérem írjon! :)
  • szzsabo
    #106
    Sziasztok! A tipikus kérdés, hogy láttam egy rajzfilmet és nem tudom a cimét. Esetleg ha valaki a leírás alapján tudja a cimét, az légyszi írja meg! :)
    Szoval, ez egy hangyáról szól, akit a születésétől kezdve mutatnak be. Később, mikor ez a hangya nagyobb lesz kiosztanak rá egy munkát amit ha jol teljesit akkor lehet felnött. Ez a munka hogy egy hangya tojás dajkájának kell lennie. Van egy öregebb hangya, aki ugymond a mestere az ö neve horácio. És akkor van benne egy kis bonyodalom is, elgurul a tojás meg kell mentenie.

    Ez csak egy egy részes mese, már amikor olyan 15 éve láttam, akkoris nagyon réginek számitott.

    Ha kapok segítséget, akkor előre is köszönöm. :)
  • FL Zoli
    #105
    Na ezt tudom :Centurions!!!
    Örök kedvenc:)
  • oliver077
    #104
    Sziasztok Segítsetel!
    Napok óta kínoznak az emlékeim egy rajzilmről de nem jut eszembe semmi konkrét cím vagy valami.
    A lényege az volt hogy a főszereplők ropot alkatrészeket tudtad magukra hívni és így változtak át járművekké és hasonlókká.
    Aki tudja hogy miről beszélek gépelje már le ide a címét :D
    Előre is kösz
  • tinúviel
    #103
    Ezen az oldalon azt írják, hogy a címe: A Galaxy Rangerek kalandjai.
    http://esemenyhorizont.uw.hu/2006/rangers.html
    Nem tudom, jó-e, remélem azért ez az, amire gondoltál.
  • FL Zoli
    #102
    dinosaucers

    sajna más nem ugrik be
  • Pipör
    #101
    nem arra.. volt pár dinoszaurusz és voltak kezükön asszem fegyverek vagy nem tom 6-7 éves lehettem még 96 os vagy talán még koraibb mese lehet..
  • FL Zoli
    #100
    Nekem így elsőre az ugrott be, mikor Chip és Dale sárkánynak nézi Donald kacsa markolóját....deee szerintem te nem erre gondolsz:)
  • Pipör
    #99
    Sziasztok!!
    egy régi mesét keresek csak annyi van meg a fejemben hogy vmi vagyis talán dinoszauruszok és vas fogaik vannak kb igy ennyi rem vki rájön mi a film cime előre is köszi..
  • szalaigab
    #98
    Sziasztok! A segitségeteket szeretném kérni. Keresek egy régi mesét, de sajna a magyar cimére már nem emlékszem. Ha valaki tudna segiteni, hogy honnan lehetne letölteni. Vagy megvásárolnám! Köszi! Az alábbi linken meglet nézni, hogy mi is az. http://www.youtube.com/watch?v=nVZnahk0-uw&feature=related
  • wlacus
    #97
    Sziasztok!
    A Pöttöm kalandok című rajzfilmet keresem.Amerikai rajzfilmsorozat, kb 1990-ben gyártották.Régen a Magyar Televízió 1-es csatornáján is adták.Eredeti címe: Tiny Toon Adventures
    Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni, hogy hol lehetne letölteni ezeket.
  • Balin
    #96
    jaja énis csak azért néztem:D
    csak most valahogy basztatott h nemjutott eszembe:D
    köszi
  • Daza500
    #95
    Manóvári manók (eredeti japán cím: Tongari Boushi no Memoru op)

    Én anno csakis a Dragon Ball miatt néztem, mert nem akartam arról lemaradni. :D
  • Balin
    #94
    volt régen a dragon ball elött vagy után vmi manós mese annak nemtudja valaki a címét?:)
  • anathien
    #93
    Igenigenigen :) Köszönöm szépen ^^