697
Fórumozást segítő progik forumozóktól forumozóknak. Avagy a \"Mi kellene az SG-nek?\" kérdésre kliens oldali megoldások.
  • cSuwwi
    #577
    Hogy legyen mára is valami :)

    - A csillagozós script kicsit fejlődött, most már egyszerre mindkét helyre is ki lehet tenni a csillagokat, lehet egyszerre mindkét helyen, vagy egyeseknél csak itt, másoknál ott, stb. Kikapcsolható a vip csillag / büntetőpont, vagy ha nem, akkor utánuk írja.
    Megnézhető itt


    - A csillagozós scriptnek készült egy SGForum.hu (free fórum) kompatibilis verziója is, ami ugyanazt tudja mint a fenti (2 helyre csillagozós), csak a freefórumon működik.
    Teszt: Megnézhető itt

    Letöltés a szokásos helyen: itt
  • MerlinW
    #576
    Ha már chat:)
  • BB7
    #575
    Tetszik! :)
  • Fabio Capello
    #574
    zsííír :) kösz cSuww
  • cSuwwi
    #573
    Új script! :)

    Ezúttal nem olyan "hasznos" mint az eddigiek, de chat topikokban jól jöhet.

    Topic Chat Mode
    Annyi a lényege, hogy a beíró mezőt chat üzemmódra kapcsolja, vagyis az enter lenyomására elküldi az üzenetet, nem kell tab-ozni vagy egérrel a mehet gombot kergetni. A beíró mező alatt megjelenik egy gomb (a lista elején) ezzel lehet aktiválni. Cookie-ban tárolja a beállítást, így a topikba lépve megjegyzi az utolsó beállítást (engedélyezett cookiek esetén). Alapértelmezetten kikapcsolt, egy szürke gomb mutatja.
    Főként csetelésre használt topikokban lehet hasznos.

    Fícsőrként be lehet tenni a topikokba (ha nem féltek az egysoros üziktől), mert ha a felhasználó nem kattint rá semmilyen hatása nincs.

    SG Tools
    Itt meg ki lehet próbálni (a teszt topikom)
  • Fabio Capello
    #572
    a textareára gondoltam, a legutóbbi verzióban még csak a hozzászólásokra sikerült rávarázsolnod a skint. Ha kész lesz, ofkorsz, érdekelne :)
  • cSuwwi
    #571
    itt mire gondolsz? az üzenet része kész van (a válasz erre részre is feljön a skin, csak ezt a js-t még nem raktam publikra, mert nincs teljesen kitesztelve)
    az üzenethozzászólást terveztem még moddolni, az lesz valamikor, ha a dromix elkészül
  • Fabio Capello
    #570


    dromdizájn fejlesztése várható e a közeljövőben?
  • akyyy
    #569
    esetleg egy tipp: ne csak eltüntesse a kitiltott hozzászóló hozzászólásait, hanem a kitiltottnak eltüntesse a textareát, tehát ne tudjon a topikba írni
  • akyyy
    #568
  • MerlinW
    #567
  • Rage47
    #566
    szuper
    köszi
  • BB7
    #565
    Jónak tűnik! ^^
  • cSuwwi
    #564
    Új script :)
    Csináltam egy topikba szúrható banlistát (amit valaki már megcsinált greasemonkey scriptként), csak míg azt ő látja, ezzel a házigazda mindenki előtt el tudja tünteni a retinens írásait). Kapásból 2 módban is tud futni:
    - összezárja a megadott nevű illető üzeneteit, és csak kattintásra jelenik meg.
    - törli a megadott illető üzeneteit (eltűnik, mint ha ott se lenne, nem display:none, hanem törlés a DOM-ból, így kikapcsolt css-el se látszik)
    Nem kell más userid-vel pöcsölni, már csak nicket kell megadni.

    Továbbá mivel elszaporodtak a scriptek, összedobtam neki valami alap oldalt, ahol mindet el lehet érni példákkal megspékelve.

    SGTools - SG topik scriptek jól

    Használjátok egészséggel ;)
  • akyyy
    #563
    Tamper data.
    aztán behozol egy saját topikot. megirod a hsz-t, és mielőtt rámész az elküldésre, rámmész, eszközök, tamper data, majd start tamper.

    elküldöd a hozzászólát, feljön egy ablak, ott kikeresed a topik ID-t, és bemásolod a bezárt topiknak az id-jét.
    submit, ha ujra fel akarna jönni valami, kiveszed a pipát, és submit, bejön hogy bezárt topikba nem lehet írni, vagy nincs ilyen téma. de ha megnézed az rss fedjet a topikba (szinzén id-vel jell játszani, megnyitsz egy bármilyen toikot, rámész az rss-ére, majd a címsorba beilleszted a töröld topik idjét, és lehet látni hogy ott biza írtak új hozzászólást:D

    lásd ezt:
    http://www.sg.hu/listazas_rss.php3?id=1249231198

    persze progi nélkül si lehet ezt csinálni, ha sok ablakba megnyitod a várhatóan bezáruló topikot megvárod még bezárják és úgy írsz hozzászólást. akkor is elküldi.
    elirásért sory, nincs kedve javitani:D
  • Palinko
    #562
    értem, ez így tényleg gáz :S
  • akyyy
    #561
    mert úgy fultatta meg magát, hogy csak egyféle beillesztőkodott mutatott, nem a teljes képet mutatta, muszáj volátl rákkatintani, meg mindenfélét kiiratott a felhsaználókkal:

    Katt a nagyobb képhez, a képet a feltöltés.hú tárolja, magyarószág legjobb képfeltöltközb meg szar lassú fos:D
  • Palinko
    #560
    igen, de miért van ez a tiltás azt nem vágom :(
  • Benny04
    #559
    ezt már alapból megcsinálhatnák az sg-be, mint ahogy képfeltöltésről sem szabad linkelni... -.-
  • akyyy
    #558
    Kéne egy szkipt topikokba amivel az imageshack oldalról tiltaná a képbeszúrást.
  • cSuwwi
    #557
    amúgy már írtam régebben, hogy ha lesz rá időm, összedobok egy ff ext-et, ami kiválhathatja a logolást (böngésző indulásakor, sg betöltésekor és bizonyos időnként a háttérben lekér egy oldalt, amiről eldönti hogy be vagy-e lépve (pl. egy saját fórumos témát), és ha nincs belogoltat.
    csak mivel most költözök, és a digi nem bontja a kapcsolatot, nem lesz rá szükségem, így kicsit háttérbe szorult, de ha van aki ért ennyire ff alatt az ext heggesztéshez, itt az ötlet :)
  • Benny04
    #556
    jaja lehet.
    én csak azért írtam, mert régebben nekem is jó volt, pedig dinamikus az ip-m
  • MerlinW
    #555
    Ez így van, de ez a két kattintás legyen a legnagyobb problémám:) Főleg hogy a böngészők kitöltik helyettem az adatokat..:)
  • autoszimulator
    #554
    vagy ha megszakad, mint pl nekem is, mindig dob egy új IP-t, SG-n meg lehet belépni újra és újra és újra.
  • MerlinW
    #553
    DSL elvileg minden csatlakozánál újat dob. De max naponta.
  • cSuwwi
    #552
    és az nem lehet hogy mindig ugyanazt kapod vissza? mert a cselló pl. mac alapján kb. fél évig ugyanazt adja vissza
  • hungary27
    #551
    ez nem ip függő mert én mindig ha bekapcsolom a gépet és netezni akarok mindig uj ip kell kérnem... és nekem megjegyzi.
  • akyyy
    #550
    nekem fix ipm van és megjegyzi a nevemet. viszont régebben irták mi kell az sgnkek topikba, hogy egy biztonsági probléma miatt vagy a js-v veszik ki a topikokból, ergo egy rahedli topikba nem lehetne bannert, meg semmit se betenni (pl csuwwi dolgait szinte egyáltlaán nem), vagy a különböző ip-s bejelentkezéseket nem jegyzi meg. ez utobbi mellet döndöttek a fejesek.
  • Benny04
    #549
    szerintem azoknak se jó, akiknek fix az ip-jük :P
  • akyyy
    #548
    akkor azért:P
  • helliSh
    #547
    Az ip-m dinamikus
  • akyyy
    #546
    És az ip-d dinamikus -e?
  • helliSh
    #545
    Nekem csak egy olyan kérdésem lenne, hogy miért nem jegyzi meg az SG a bejelentkezésemet? Mindig újra kell logolni amikor újra töltöm az oldalt. Kukik engedve vannak meg minden, és firefox ot használok.
  • Benny04
    #544
  • Hegi90
    #543
    Egy kis bepillantás :D


  • cSuwwi
    #542
    különösebben nem érdekel hogy kiszedik, de jó valakit lebaszni xD
  • Hegi90
    #541
    sztem megszűnt a smilys script tárhelye, valaki felrakná valahova?
  • autoszimulator
    #540
    sajnos sokan úgy gondolják, hogy mi netre készített, sőt, ne adj isten még ingyenes is, az teljesen a sajátjuk, és nem izgatja őket, hogy ki készítette, pedig csak egy apró gesztus lenne. De legalább nem sajátjukként mutatják ;)
  • Benny04
    #539
    nm
  • polarka
    #538
    Kösz. Én is ilyenre vártam...