37
Sony Ericsson D750i
  • David8
    #37
    hali.
    a hívásátirányítás funckiót szeretném bekapcsolni a telón, de a következő hibaüzenet fogad: "parancshiba"
    Valaki tudja mi lehet a probléma?
  • kissadamvikt
    #36
    hi all! van egy SonyEricsson D750i-m és hallotam olyat h van benne egy kód vagy valasmi amit kiiktatunk akkor tudok küldeni JAVA alkalmazást! Ha valaki tud ilyenről vagy sikerült neki m,egcsinálni lécci írja már le vki!!!
  • Echo Control
    #35
    üdv mendenkinek!
    Valaki megtudál mondani hogy hol lehet D750-re előlapot és hátlapot venni? vagy címet tudnátok adni? előre is köszi!
    Lécci írjatok.
  • Gbor1990
    #34
    Nem tudjátok hogy vagy hol kell szoftvert frissíteni d750i-re,mer nekem van egy szoftverfrissítő progim csak az a baj vele hogy angolul rakja fel a szoftvert? írhattok ide is:[email protected]
  • purma
    #33
    hy! nem tudjátok véletlenül,h d750i-re rá-e lehet pl. w810 szoftwert tölteni?
  • Zadeus
    #32
    http://lasyk.net/

    ez az oldal sztem nagyon jó :)
  • palesz191
    #31
    valaki nem tud még oldalt ahonnan témákat,képeket, alkalmazásokat szedhetnék le?
  • stp4trick
    #30
    keresd a letöltések/szoftver csoportban
  • Southy
    #29
    császtok! tudtok nekem mondani téma csinálót d750i-hez, ami még kezelhető is?
    én sehol nem találok a neten.

    elöre is köszi
  • CsuTi
    #28
    ahham thx
  • Vadi
    #27
    Szoftvert. Így a triumvirátushoz (D750, K750, W800i) nézek mindig prg-ket. Valaki írta, hogy pl amikor bekapcsolod a telót, választhatsz, hogy telefont indítod, vagy csak muzsikát hallgatsz. Kicsit más a menüje pl, ajánlom a következő linket: W800i leírás
    ott pedig bal oldalon megtalálod a "w800 interaktív" alatt, hogy "próbálja ki a telefont" adhattam volna erre is linket nézd meg. szerintem magáért beszél.
  • CsuTi
    #26
    w800 témát? vagy szoftot? :)
    ha szoft érdekelne miben más
  • Vadi
    #25
    Sziasztok!

    gondoltam megosztom a tapasztalataimat a telóval kapcsolatban. Nekem október óta hűséges szolgám a D750. Kapott egy W800i-s menürendszert. Mivel teljesen kompatibilis a két teló. 64-es a memkarcsim, de nézzétek meg ezt a linket:
    http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=hu&lc=hu&ver=4000&template=pp1_loader&php=php1_10244&zone=pp&lm=pp1&pid=10244
    olvassátok el, 2 GB-ig lehet növelni a Memory Stick Duo-t benne, szal nem 1!!!!
    ajánlom a W800i-s topicot itt az sg-n!
    Lehetne vitázni arról, hogy ez most szép, vagy nem szép teló. Aki használja, nem fog csalódni benne, és nem olyan ronda, pedig elég kritikus vagyok a telefonokkal szemben. Mondjuk Nokiát nem vennék és mostantól lehet anyázni :D nem zavar. Csak nézzétek meg az új N70-es (azt hiszem ez a típusszáma) Nokiát, szép másolat a d750-ről . A telefon egyszerű, és jól működik, élvezhető képeket is tud készíteni. További szép napot!
  • Kovsebi
    #24
    T-mobilnál hogy van ez az elöfizu? 19.990nek hirdetik, akkor ez azt jelenti, hogy havonta kell fizetni a részletet+a havi alapdijat+az esetleges percdijat? Azért kérdem, mert még sose volt elöfizum.
  • PiR8
    #23
    hm... Szerintem tökmind1 hogy néz ki a telo, mikor annak szolgáltatásait használod. Spec a T-Mobile-os témát rögtön lecseréltem. Kis kutakodás után meg találtam a web-en K750/D750 theme contest-eket, ahonnan levadásztam majd 100Mb-nyi témát, képernyővédőt, egyéb képeket. Játékokat is tudtam tölteni hozzá.. úgy 30Mb-nyit. A gyári 64Mb-os MemoryStick Pro Duo-t meg 1Gb-ig lehet bővíteni, de bőven elég egy 512Mb-os is bele (nur 15e HUF).
    Vicces reklámfilmeket is találtam hozzá és még magam is tudtam videoklippeket készíteni 3GP formátumban (AVI-ról ill. MPEG-ből, Xilisoft 3GP Converter-rel). Szóval... nekem nagyon tecc ez a telo. Bár sosem voltam híve az olyan 'krumpliknak', amiben minden szar van :) Aztán mégis lenyűgözött - igaz, egy Nokia 3310-es után (linuxfílinges kijelzővel) nem volt nehéz... ;)
  • UnConnecteD
    #22
    koszi
  • CsuTi
    #21
    Hello !
    Nekem olyan játékok kellenének amiket lehet bluetoothon keresztül játcani.
    [email protected] -->ide küldjétek PLZ a linket vagy a game-t !
    elõre is köszike :P


    ja és ha tudtók jó hasznos java alkalmazásokat azokat is küldjetek PLz
    + valami TV-hez való távirányító progi se lenne rossz :)
  • koTOM
    #20
    Előlapot szerintem úgyis lehet mindeggyiken cserélni szóval mindegy hogy néz ki!
    (k700i-n lehet cserélni, akkor ezeken is sztem)
  • peteragoston
    #19
    Nyitottam jó kis fórumot, ahonnan birtok összeszedni 3D játékokat a telefonra
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1123774870
  • HoTDoG
    #18
    Múlthét Csütörtök óta vagyok egy ilyennek a tulaja. Meg vagyok elégedve vele, minden pöpec, a kamera szép képeket csinál, csak lassú az autofókusz és sokáig ment 1 képet.
    Bár jobban örültem volna egy fekete K750-nek, no de mind1.
    Még a két éves westeles sim kártyámat tettem bele, és van egy sim kártya a menüben WESTEl névvel. Sajna nemtom melyik ikont cserélte le, de kicsit idegesítő, mert semmire nem lehet használni. Lehet kérni újat? Persze csak akkor ha megoldható h a telszámokat átmásolják.
  • vg
    #17
    A D750i ha rakotom usb-n a pc-re, akkor is tolti az aksit... Ezt eddig nem tudtam, de nagyon kiraly!!!
  • stp4trick
    #16
    pl: kikapcsolt állapotban is tucc mp3-t hallgatni rajta
  • Dns5000
    #15
    es mi a kulonbeg a d750 meg a w800 kozott mert amit en talatam teszteket tok ugyan az mind a 2 csak fel giga memory stick el adjak a 800at
  • vg
    #14
    Ma vettem egy ilyen telefont, T-mobile-nal. Szerintem nagyon jó telefon, két év mulva remélem egy ilyen 5,2 megapixeles, ATI 3d gyorsitós mobilra tudom majd cserélni! :))))))))))
  • stp4trick
    #13
    Ha nem tűnt volna fel a topic "SE D750i" nem Csámcsung
  • peteragoston
    #12
    Ez kellene> 5,2Megapixel
  • Cicero
    #11
    W800 jól néz ki, mennyi az ára?
  • geri15
    #10
    A W800 odabaszós, és valszeg kurva sokat is tud, de a K750i szebb sokkal... nagyon rég óta az egyik legszebb fekete telefon amit láttam, haveromnak ilyen van, de még azelőtt vette, hogy megjelent volna itthon, úgyhogy angol menüvel, valami 92 ezerért vette maszek mobilostól

    Nekem meg speciel a fekete mobilok a kedveceim, úgyhogy egy ilyen ratyi t-mobile-os szart meg se vennék, a 6230i-m is feketében van ^^
  • Duddits
    #9
    D750i:


    W800:


    És íme a K750i:
  • Duddits
    #8
    Tudom! De ha összehasonlítjátok, ez nem a K750i-re hasonlít, hanem a W800-ra!! Tehát nem is tudom miért D750i lett a neve! inkább D800-inek kellett volna lennie!
  • PeeTeR
    #7
    D750i -bol ha fejreallsz sem lesz fekete. Ez direkt ezt az ocsmany tucatszint kapta. A K750i a fekete... hamar ennyire a szineknel vagyunk.
  • geri15
    #6
    A D750i egy szar... a fekete jobban néz ki, és ez a buzi színű menü pászmek
  • stp4trick
    #5
    Külön T-mobile-nak csinálva.
    Olyan mint az F500 volt a Vodának, ami ua mint a k500, csak direkte a szolgáltató megrendelésére átalakítva, szín, menü...
  • Duddits
    #4
    Amúgy ez miért D750i lett?? Ez inkább a W800-ra hasonlít!
  • stp4trick
    #3
    Hát ha már belevágtál, hiába olvagacc utána, úgyse válsz meg tőle.
    Kiszámoltam, ha veszek egyet 10k+részlet+előfizetés 24 hó, akkor inkább függetlent veszek és olcsóbban jövök ki, és gyári menüs, meg fekete.
  • PeeTeR
    #2
    <span style="filter:glow(color=RED)">UJREKK!!!4</span>

    egyebkent erre tokeletesen jo lett volna a K750i topic mivel egyforma (D+4MB).. csak a D750i ocsmany (tucat) ezust szinu ize

    01
    02
    03
    04

    plussz ott a google beirod hogy D750i test es olvagacc, gecc!
  • Szafy
    #1
    csaó mindenki!
    Két napja D750i tulajdonos vagyok érdekelne minden a telóval kapcsolatban.