829
  • seriesfanatic
    #469
    Nem hiszem hogy ennek bármi köze is lenne ehhez a sorozathoz, inkább próbáld a torrentes topikot ott biztos tudnak neked segíteni!!!
  • vili72
    #468
    Sziasztok pc-guruk!
    Segítség kellene.Miért van az hogy a sorozat letöltése közben /uTorrent 1.6/
    a gépem újra indul? A beállítások menüben a Windows leállítás tiltottra állítva.
    Soha máskor nem csinálja ezt csak ha letöltök.
    Tudna valaki segíteni.
    Köszi
  • Roll
    #467
    "Megnéztem a 3x07-et. Szerintem a gyengébb részek közé tartozik."

    Teljesen egyet értek veled. Nekem eddig a legjobban a felejtős rész tetszett.
  • Mentol
    #466
    Megnéztem a 3x07-et. Szerintem a gyengébb részek közé tartozik.
    Amúgy egyetértek a #462-vel!
  • Hunnenkoenig
    #465
    Hat ja. Talan a Sean gyerek az...
  • mukika
    #464
    a köv. rész előzetesében, szép kék színű a feje.... hátha valaki helyre teszi végre már. bár az előzetesek mindig hazudnak.
  • Roll
    #463
    Kész a 7-es felirat, irány a hosszupuska.
  • Hunnenkoenig
    #462
    Ez a ribanc Isabelle egyre pszihopatikusabb lesz.
    Jol pofan kene vagni, de megjobb lenne egy injekcios tü neki.
  • Mr Csé
    #461
    fekete (adideadidiht) pákó
  • Hunnenkoenig
    #460
    Az kicsoda?
    Ne haragudj, de nem vagyok igazan jolinformalva farokügyekben
  • Mr Csé
    #459
    én egyből pákora gondolok neki 37 cm :D
  • Hunnenkoenig
    #458
    Hat ha te is növesztesz 20centiset, akkor hozzad is fognak vonzodni :-)))
    Föleg egy olyan magas fekanak mekkora lehet :-)))

    Amugy az en tapasztalataim szerint csak a nagyon vilagos börü nök (szöke, tüzvörös) vonzodnak hozzajuk.

    Feketehaju nöt nem nagyon latsz feka sraccal...
  • QuippeR
    #457
    heh? nem azért, de nem csak a te álláspontod létezhet. más meg nem vetetné el, de ez semmit nem jelent azzal kapcsolatban, hogy Lily, az a karakter, akit az írók megírtak, elvetetne-e egy ilyen gyereket. ráadásul nála logikus gondolkodásról beszélni meglehetősen értelmetlen dolog, mert ő pont az a karakter, aki mindent zsigerből tesz, nem gondolkodik el azon, hogy mit csinál, csak megteszi és kész.
  • Blasta
    #456
    LOL, nincs többkérdésem :D:D:D:
  • Mr Csé
    #455
    az a tanulság hogy a nők a feka srácokhoz vonzodnak jobban :D
  • Blasta
    #454
    e figy, nem azzal van a gond, hogy a csajnak gyereke van és nem tudja honnan és kitől!
    Azzal volt apró problémám, hogy -történt vele ami történt- és nyugiban, aggódva várja a baba születését, fel sem merül, hogy valami gáz lehet vele, ráadásul ugye történnek dolgok magával Lilyvel is, a baba megérzi ma a jó neki, etc... És semmi, szemellenzőt tesznek rájuk, mintha ez nem lenne fontos.
    Ennyi a gondom, de hagyjuk is, nem szeretném túlragozni ;)
  • Mr Csé
    #453
    legalább a filmekben legyen ilyen hamár a valoságban nemnagyon van
  • Blasta
    #452
    hajtogatnád=hajtogatNÁK
  • Blasta
    #451
    Ezen most lehetne vitatkozni, de a sorozataddiktok úgyis csak azt hajotgatnád, hogy "ha ez zavar akkor ne nézd" és "nem neked való.." stb, de úgy gondolom az én gondolatmenetemet is meg lehet érteni.

    Ez számomra nagyon zavaró momentum volt, lévén nem olyan dolgokat mint pl. a gravitációt vagy a szellemvilágot netán az ufókat boncolgatja, hanem a józan emberi gondolkodást, miszerint: van bennem egy embrió ami akaratomon kívül került oda, nemhogy arról nincs tudomásom, hogy ki az apa, de még arról sem, hogy egyáltalán az apa EMBER. (függetlenül attól, hogy ez később kiderül)
    Minden józan emberi lény gondolkodás nélkül vetetné el a "gyerekét" ilyen körülmények között, kivéve az amerikai sorozatokban... (tisztelet a kivételnek).
  • Hunnenkoenig
    #450
    Ez egy film. A filmeknek mas törvenyeik vannak. Ha abba a kategoriaba tartozol, aki az orvosos filmeknel felhaborodik azon, hogy a szinesz rosszul tartja a sziket, vagy hogy Stallone a Cliffhangerben olyan csomot köt, ami nem szabalyos hegymaszo kötes, vagy hogy nem fazik meg anhegyekben egy szal trikoban stb. akkor inkabb ne nezz TV-t.

    Amugy meg a te logikad nem biztos, hogy mindenki logikaja. Te kivetetned, ök nem. Valszeg a karantenban meg lett ultrahanggal, meg josokmindenmassal vizsgalva es lattak, hogy emberi leny.
  • Blasta
    #449
    Na ettől függetlenül az első évad érdekes volt, felkeltette az érdeklődésem, reméljük több ilyen kiábránditó dolog nem nagyon lesz :)
  • Blasta
    #448
    Üdv!
    Gondoltam leírok valamit, ami eléggé idegesít a sorozat kapcsán:
    (a 4400 első évad utolsó epizódjánál tartok)

    Szóval ez a dolog már előfordult pl. a Lost-nál és más sorozatnál is, tipikus amerikai, bugyuta sorozatbetegségnek tartom és k*rva idegersítő.
    Konkrétan arról van szó, hogy fontos, számomra eléggé lényeges dolgok felett siklanak el a szereplők, olya dolgok felett, hogy ha én lenneék a helyüben tuti a plafonon lennék és 120%-kal próbálnám kideríteni mi a gebasz.

    Vegyük pl. Lily esetét. Az eltűnés előtt nem volt senkivel, visszatérve HOPP, terhes!!!! És mit tesz(nek)?
    Áhitva várják a babájukat a feka sráccal... MEKKORA BAROMSÁG MÁR?
    Csak godnoljunk már bele, mi mit tennénk, ha úgy lennénk terhesek, hogy nem történt velünk szbályos fogantatás és mellesleg -nagy valószínüséggel- valami földön kívüli erő által eltűnt voltam évekig...
    Az első lenne, hogy kivetetném magamból, akármi is az (és nem vagyok nő :DDD). Ezek meg nyugodtan várják a csodát, leszarják a gyerek fogantatása körüli körülményeket...
    Über marhaság és nagyon el tudja rontani egy sorozat élvezhetőségét nálam egy ilyen dolog.
  • Serpa
    #447
    4. résznél tartok, de eddig még nem tűnt fel, pedig az első dupla végén ott volt.

    6. részig előbújik?
  • Zs0lt1
    #446
    ajánlom még a my name is ealr-t ha röhögni akarsz, az is kurva jó :-)
    aszfalton fent van a full sorozat.
  • Verzoo
    #445
    Jah:))))))))
    Amúgy fasza ez a sorozat,majdnem olyan jó mint a Prison Brake:)))))))
  • Zs0lt1
    #444
    hello, hát te itt is spemmelsz? :DDDDDD
  • Verzoo
    #443
    FAQ-t mi?????:)))))))))
  • Zs0lt1
    #442
    igen, az első évad csak 6 részes.

    /kéne csinálni vmi faq-ot ide is :D
  • Blasta
    #441
    Hi.
    Most kezdtem a sorozatot.
    Kérdezném, hogy az első szezon csak 6 részes?
  • Zs0lt1
    #440
    lol, ilyen nemhiszem h lesz.
    viszont:
    www.mininova.org
    itt keress rá
    aztán feliratokért pedig:
    feliratok.hu
    ennyi.
    nem kell postai úton pöcsölni ;-))
  • vili72
    #439
    Sziasztok!
    Új vagyok a fórumon.Láttam az 1. és 2. évadot.Nagyon tetszett.
    A 3.évad letöltésével viszont gondjaim vannak.Ha lenne valaki aki az eddigi harmadik évad részeit el tudná küldeni lemezen postai utánnvéttel,meg tudnánk "bótolni".Érdekelnének malyd a további részek is.Szóval ha valaki valamennyi ésszerű anyagiért cserében tudna segíteni azt megköszönném.
    Küldjetek a [email protected] ajánlatot
  • mrzed001
    #438
    Most már állok a feltevésre, hogy Collier az, hiszen az embere aki Son-t igazgatta is igen fura dolgokra akarta rávenni Izabellt
  • Roll
    #437
    Már reggel óta kint a 6-os sub a hosszupuskán. ;)
  • mukika
    #436
    jaja... :)

    részről-részre bonyolódik a történet. de ez a jó! (Y)
  • Hunnenkoenig
    #435
    Na erdekes volt a hatos is.
    Indulhat a talalgatas, ki a nova feje :-))
  • Zs0lt1
    #434
    lol
  • Hunnenkoenig
    #433
    Ja, be-beam-elhettek volna egy energia pajzs möge valamikor a dinoszauruszok idejeben...

    Varjunk csak... lehet megprobaltak, azert haltak ki a dinoszauruszok?
  • Dns5000
    #432
    en annyira nem ajultam el az 5. resztol
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt nem ertem ha olyan taposak, hogy elbirtak vinni a gyerekeket, miert nem vittek el Isabelt is ha mar ugyis ott voltak ? A nova gropus csavo eleg tapos a paranoias kepessegevel :P.Na vajon ki fog meghalni?Csak 1 biztos hogy Isabell nem :)
  • MerlinW
    #431
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha lenne kísérlet a feladatra, akkor az amolyan Superman vs Doszpot lesz:D
  • mukika
    #430
    úúúúúúúúúú jó volt ez az 5. epizód. :))))