59
  • Mrobi2
    #59
    Nekem ez a film nagyon is tetszik! Nagyon jó a színész,TONY JAA! Sokkal jobb mint akármelyik másik! Vetekszik Jet Li-vel! Bár ő is nagyon jó!
  • Mirk
    #58
    kár hogy azok thai boxos részek voltak
  • Nézegető
    #57
    A kungfu-s részek szenzációsak voltak! Csak a kaszkadőröket sajnáltam... amekkorákat ezek kaptak! :)
  • schrank
    #56
    most ment a kettesen de olyan szar volt a szinkron meg a hang minősége is hogy a reklám térhangzásként szólt a film közben
  • Hedgehunter #55
    Szivjatok el egy cigit elotte es a sztori annyira nem is lesz fontos.......
  • ÁjjLe BoBBi
    #54
    áá végre megnéztem hihetetlen nagy film! ez mozit érdemel szal a hétvégén moziba indulok.
  • Atyus
    #53
    tavaly megvolt ?
    Hány méteres vásznon nézted a színhelyes mozit ?
    Vagy csak gagyi kamerás felvételel dicsekedsz ?
  • Atyus
    #52
    A film tényleg kettős !
    Az akciós jelenetek hangos Áhh !!-kat kiváltóak, de a film többi része kritikán aluliak, s már szinte a nem létező távirányító után nyúlnék átpörgetés céljából(,pedig nem szokásom) !
  • Zoliz
    #51
    Szerintem Kern Andris leveri... Humorban
  • jihad
    #50
    Ma van a csávó legújabb filmje, a Tom Yum Goong premierje. Persze nem itt a balkánon...
  • [HUN]Crassus
    #49
    http://www.so-net.ne.jp/feg/k-1gp/ctop.htm

    khmm khmm igaz o kicsit tobb mint 65kg/bar nem sokkal/,de olyan durvan rugja le a 110+ kg-os ellenfeleit,hogy az durva! Ha nezted a K1-et kedden lathattad,hogy az elso menetben hazavagta a 135kg-os Hawaii benszulott oriast egyetlen joliranyzott fejrugassal a sipcsontjaval.....
  • IMYke2.0.0.0
    #48
    Ja, már tavaly megvolt.
  • Picivizipaci
    #47
    Sziasztok!
    Ha ajálhatnék 1 filmet: OLDBOY !!!!
    Nézétek meg ha van rá lehetőségetek. Revans film akárcsak a Kill Bill csak hát szerintem ezerszer jobb. A film egyszerűen zseniális, 100%-ot kapott nállam is ami ezért nem sokszor fordult elő.
    http://mozinet.hu/display.php?tablename=mozifilm&film_id=1954
  • winnie
    #46
    Én azt nem értem Miért csak most irnak róla?

    kemény dió. találgatok. mert holnap lesz a hazai premier?
  • IMYke2.0.0.0
    #45
    A Sporttolvajok-nál legalább jobb... :)
  • KOKIKO
    #44
    "mert a srác miatt megnézem"érdekes.....
  • Inquisitor
    #43
    "Pl az utcai kergetes soran "veletlenul" mindig olyan akadalyok kerulnek ele, hogy bemutathassa a kulonbozo technikakat"
    A Yamakasi "tanácsadója" és a B-13 - A bűnös negyed egyik szereplője (többek között) találta ki azt a sportágat, ahol az utcai akadályokat ilyen modon használják "tornamutatványokra" és akkor szép ha spontán ;)
  • Alfa Of NS
    #42
    Megneztem. Pozitiv, hogy a thai-boxos technika kevesse ismert errefele, igy ismeretlen utesi es rugasi technikakat hasznal, de viszont egy ido utan az is unalmas kicsit. A tortenet lapos es mesterkelt jelenetekkel van tele. Pl az utcai kergetes soran "veletlenul" mindig olyan akadalyok kerulnek ele, hogy bemutathassa a kulonbozo technikakat. Amugy ugyes a srac, biztos nem volt tesibol felmentve
  • snorbi
    #41
    én meg ezzel pontosan fordítva vagyok!
  • Inquisitor
    #40
    Itt van a fószer következő filmjének a trailere ...
    Látványtól megint leteszi mindenki a haját, meg az ügyességétől, de a "story" kb. az Ong Bak szintjén lesz. :(
    Tom Yum Goong tréler 3.
  • IMYke2.0.0.0
    #39
    Unleashed - úúú, már az első percben borsódzott a hátam. Azért a jó öreg shaolin papunk tud valamit [Jet Li]. S a filmnek valóban van TÖRTÉNETE - így, szép nagy betűkkel. Nem csak ész nélküli csihi-puhi...
  • IoIa
    #38
    Én csak azért szedtem le a filmet, mert az imdb-n sok pontot kapott. Utálom az ilyen jellegű filmeket, de gondoltam, hátha ez mégis jó. Tévedtem. Felejtős.
  • MrTressy
    #37
    naja ezzel én is egyetértek
  • Jano
    #36
    Hát, akárhogy olvasom azt a mondatot, pont nem ez jön le belőle. :/

    #35: ugyan már, akkor mi a gyíknak van ott az a dobbantó? :)
  • Inquisitor
    #35
    Lehet, de a többi jelenetben (pláne amikor az állványokon rohangál) bőven bizonyítja, hogy 3x akkorát is tud ugrani dobbantó nélkül ;)
  • Inquisitor
    #34
    A Segal filmekről volt szó (tudod helikopteres/autós üldözések, meg fél várost felrobbantjuk jelenetek), nem a pár millás Ong Bak-ról. :)
  • Jano
    #33
    Ja, és egyetlen helyen a filmben látszik egy dobbantó (legalábbis szerintem az :)), egy kocsi mellett, amit Tony Jaa átugrik, miközben kergetik.
  • Jano
    #32
    "a jelenetekbe ölt dollár milliók"

    Na, azok nincsenek. Nem leltem pontos adatot a költségvetésről, de mindenhol small-budget akció-filmként emlegetik.
  • ttbela
    #31
    "Mindenféle zsinórok és egyéb kamera- és számítógépes trükkök nélkül sikerül olyan mozdulatokat kivitelezni"
    Naja, minden szar keleti filmet így akarnak eladni.
  • snorbi
    #30
    Szerintem leginkább az hiányzik belőle, hogy minimális mimikát produkáljon...
  • snorbi
    #29
    Szerintem meg a "motoros-riskás" üldözési jelenet sokkal jobban passzolt a filmbe, mint egy autós...
  • nenad
    #28
    nekem nem jon be ez a csavo, sztem bruce lee messze tobb volt.
  • Kelta
    #27
    Mi bajod Steven Seagallal? :) annyi zsetonér te is eljátszanál bármit :)
    egyébként a srác tényleg nem semmi, de majd akkor lesz nagy buli, ha hollywood ráteszi a kezét :)
  • Inquisitor
    #26
    Gonosz mód bekapcs :)
    Van egy ismerősöm, nagy rajongója Steven Segal-nak. Összes filmje meg van neki, betéve tudja a mozdulatait, egy-egy szép mozdulatot órákig tud elemezgetni ... de még Ő is elismeri, hogy a legtöbb Segal film egy halom kaki.
    Kb. ilyen az Ong Bak is, amiért még is jobbnak tünhet, az a jelenetekbe ölt dollár milliók miatt van.
    (Az Ong Bak készítői nyilván Jackie Chan film rajongók, ez lejön a filmből, meg a következő bemutatójából is, de nem kéne eröltetni az alacsonyköltségvetésű "motoros-riksás" üldözési jelenetet egy normális autós helyett szerintem.)
  • Inquisitor
    #25
    Gonosz mód bekapcs :)
    Van egy ismerősöm, nagy rajongója Steven Segal-nak. Összes filmje meg van neki, betéve tudja a mozdulatait, egy-egy szép mozdulatot órákig tud elemezgetni ... de még Ő is elismeri, hogy a legtöbb Segal film egy halom kaki.
    Kb. ilyen az Ong Bak is, amiért még is jobbnak tünhet, az a jelenetekbe ölt dollár milliók miatt van.
    (Az Ong Bak készítői nyilván Jackie Chan film rajongók, ez lejön a filmből, meg a következő bemutatójából is, de nem kéne eröltetni az alacsonyköltségvetésű "motoros-riksás" üldözési jelenetet egy normális autós helyett szerintem.)
  • archkoven
    #24
    Ez egy kurvaszar film lehet, de a srác miatt már csak azért is megnézem:)
  • Inquisitor
    #23
    12-es képen csúf vég közelít :D
    Ha jól emléxem Toshiro-t verik össze legjobban a filmben, a "főgonoszon" kívűl ...
  • Inquisitor
    #22
    Látom beindult a "szokásosan liteos" előkampány, lesz a TV-ben Werkfilm az Ong-Bak-ról, ... persze
    0.10-kor, hogy ne kerüljön sokba.
    A srác mozgása és mozdulatai durvák nagyon, mivel nem hitték el sokan, hogy ezt ő trükk nélkül bírja, egy csomó élő műsorban tartott bemutatókat. Van egy rakás ilyen videó az interneten.
    Én arra vagyok kíváncsi, hogy az emberfeleti képességei mikor párosulnak valami minimális színészi játékkal, mert onnantól még sikeres is lehet.
  • CSOCSO
    #21
    az egyetlen bajom hogy gusztustalan ez a mandarin nyelv...:)
  • CSOCSO
    #20
    ahogy telnek mulnak az idok egyre komolyann verekedos filmek jonnek.. anno meg gagyi melle utesek most meg mar a brutal szajoncsapkodasok...
    Jackie inkabb a kaszkadoros mindent felhasznalok magam korul stilusu szines volt..

    ha valasztanom kene hogy 10 jackie vagy 10 ong bak filmet lessek meg akkor inkabb 10 jackie film