231
  • dez
    #191
    Ez nagyon szépen hangzik, de 1-2 dolgot kihagysz a számításból. Pl. az iskolázottság is "modern" dolog, ami szemben állhat a vallási fanatizmussal, így az utóbbiban érdekeltek számára "nem kívánatos". A másik, hogy a nőknek főleg nem nagyon engednék, hogy tanuljanak. Nekik kuss, ami egyéb szempontból is egyoldalúvá teszi a dolgokat. A harmadik, hogy ott sem ért egyet mindenki a fanatikusabb csoportokkal. A negyedik, hogy ha itt nálunk egy nő már túl kihívó, akkor nem népszerű lesz, hanem épp ellenkezőleg... (Bár egy közelkeletinek egy átlagos európai, amerikai, stb. nő is túl kihívónak tűnik, de csak azért, mert nincs hozzászokva.)
  • Matyóhímzés
    #190
    Szvsz semmi értelme a "vitátoknak" lola és archkoven. Nem hinném, hogy bármit is számítana az életkora valakinek, attól, hogy valaki 32 éves, attól még tud hülyeségeket mondani (lsd. archkoven). Ha mindenáron vitatkozni akarsz valamiről archkoven, akó nem ártana, ha utána néznél annak amiről vitázol, kb 10 km-ről láccik, hogy a szuper megkérdőjelehetetlen tudásodat a TV-ben, és újságokban agyon csépelt hírekből vetted. Amiknek megjegyezném nem sok köze van a valósághoz, csupán szenzáció hajhászás. De hogy ne legyek nagyon egyoldalú, pár dologban igazat adok neked. Pl.: A korán világossan kimondja, hogy a 1 nő értéke fele a férfiénak, ezen nincs mit szépíteni. De nem hinném, hogy pont neked kéne megitélni egy olyan kultúrát, amihez semmi közöd. A közel kelet, kb 100 évvel le van maradva a nyugattól, és asszem 1900ban itt se volt sokkal jobb a nők helyzete. És most ne gyere azzal, hogy így csador, meg úgy csador. Náluk ez a népviselet, ha úgy teccik. Ha bajod van vele, kó evvel az erővel beleköthetnél a hawaai benszülött nőkbe is, hogy azok mé' mutogatják a mellüket. Az nem megalázó? Vagy akár a mai király divatba is, amikó a nőknek csak az a lényeg, hogy minnél kevessebb ruha legyen rajtuk. És ne mond azt, hogy ez nem kötelező, mer lehet, hogy nem írja elő törvény, de az a nő aki pulóverben, rövidnadrágban, meg gumicsizmában jár, nem hinném, hogy kivívja a társadalom elismerését, és nem biztos, hogy túl népszerű lesz. Egyébként egy arab nőnek nem fordul meg a fejében, hogy ne csadort hordjon, mer náluk ez a szokás. És nem azért viseli, mer rá van kényszerítve. A közel kelettel az a baj, hogy nagyon magas az aluliskolázottság, és szegény elkeseredett népnek bármit be lehet magyarázni. A terrorizmust teljes mértékben elitélem, de másképp nem tudnának "csapást" mérni az ellenségeikre, ha szemtől-szembe állna, monnyuk az iráni, meg az amcsi hadsereg, kb fél óra alatt eldőlne a dolog. A terrorizmus amúccse az iszlám miatt van, ha keresztények lennének, akkor is ugyanúgy lennének merényletek. Egyébként ha a terror akció célpontja katonai, akkor nem terrorról beszélünk, hanem partizán akcióról, vagy gerilla háborúról. És irakban a merényletek fő célpontjai a katonák. De az amcsik rögtön minden akcióra asszongyák, hogy terror cselekmény volt, mer maga mellé állíthatja a közvéleményt. Amúgy az USA követte el a legnagyobb terror akciót, amikor ledobta a 2 atombombát. De erről nem beszélünk, mer ők voltak a nyertesek a háborúban. És az a leghülyébb kifogás, hogy azé dobták le őket, hogy véget vessenek a VHII-nak. 1:Simán meg akarták mutatni a szovjeteknek, hogy nekik ilyen fegyverük is van. 2:Le akarták tesztelni a bombát élőben városon, és hús vér embereken. Ha annyira az lett volna a cél, hogy elrettentsék a japánokat, dobhatták volna a bombát, egy katonai táborra, vagy fontossab katonai repülő térre is.

    Ja, és volt a WWII előtt egyezmény a hadifoglyokal való bánásmódról, és nagyvonalakban a háború szabályairól. Nem akarok hülyeséget mondani, szal nem írom le, hogy mikor, és hol, de tuti volt. Épp ezért bántak a németek olyan kegyetlenül a szovjet hadifoglyokkal, mer a szovjetunio nem írta alá ezt az egyezményt, ezér a németek az oroszokra nem tartották érvényesnek. Az angolokkal, és az amcsikkal viszont tisztességessen bántak, mer ők aláírták.
  • uniu
    #189
    Na persze az alabbi hozzaszolasom csak akkor igaz, ha a 404 nem a korod :)
  • uniu
    #188
    Rafkosak a linkek :-/ Nyisd meg elsore a www.stileproject.com -ot, majd a cimmezobe illeszd be a linket. Sajnos csak a honlaprol fogadja el a hivatkozast. A mikrosuto kivetelevel erosek a videok(18+)!
  • IoIa
    #187
    404
  • DanyyX
    #186
    Én tudom, hogy alufólia semmilyen körülmények között nem fog megvédeni ilyen fegyverektől...

    Amúgy kísérleteztem már mikrohullámmal
  • uniu
    #185
    A mikrosuto siman kinyirja az alufoliat:
    Mikro FX
    Amugy en az ilyen fegyverek miatt aggodnek inkabb:Iraq1
    Ez pedig jol demonstralja az eroviszonyokat:Iraq2
  • uniu
    #184
    "archkoven ebből már láthatod, hogy én olyan öreg vagyok, hogy nekem már remeg a kezem is;)"
    Ez tok jo lehet, borozeskor. Csak rateszed a kezed, es enjoy the feeling:) Persze ez a csajoknal is jol johet:)
    Amugy meg tudha6o lola kora. Aztmondta idosebb archkoven-nel. Tehat 32<. Szep kor:) Bar sztem olyan 25 korul lehet, mert ez nagyon gyenge volt: "Téged meg valószínűleg azért érdekel ennyire, mert már kész gyalázkodásaid vannak minden életkorra kihegyezve, csak elő kell venni a tarsolyból." Sztem meg ossze kene jonni eccer a furumozoknak, inni,+ stb. Lola volna kedved sexelni a forumos fiukkal ?:)vagy inkabb kihagyod ?
  • NEXUS6
    #183
    Máshol meg azt írják Az Amnesty International szerint vagy 70 ezer fogjot tartanak az amik mindenfajta jogi alap és eljárás nélkül fogva (ezek nem minősülnek hadigogjoknak sem)

    Szerintem kb most kéne ezt az egészet abbahagyni, mert nagyon csúnya vége lehet.
    Vagy akkor fogják be a média száját rendesen. Nekem mindegy micsinálnak de egy nagyobb konfliktust nem ártana elkerülni!

    Ha a közelkeletiek végül megmakacsolják magukat és nem akarnak több olajat adni, akkor a nyugat nem tudja megszállni a térséget Szíriától kezdve Pakisztánig!!!!!!!
  • Inquisitor
    #182
    Klausztrofób módszerrel bírják szóra az iraki foglyokat
    Már jó ideje nem tudom eldönteni ki volt szemetebb, Szaddam vagy a jenkik?
  • DanyyX
    #181
    archkoven aranyos képek

    Amúgy 32 évesen tudnod kéne, hogy egy nőtől nem illik csak úgy megkérdezni hogy hány éves
  • Kazak
    #180
    Jó ez a II. vh.-s hasonlat. Tényleg, akkor is voltak terroristák, csak akkor partizánoknak hívták őket. Tudtommal ők is fenyítették néha a kollaboráns lakosságot. Hiába, minden nézőpont kérdése.
  • Looserke
    #179
    ne túlozz....max általános...
  • IoIa
    #178
    Még a 22 is túl sok. Szellemileg persze max. középiskola.
  • plamex
    #177
    csak polgárpukkasztás ... csak kicsit szar ...
    Akinek nincs gyomra az ne nézze... sajnos én megnéztem :(
  • Looserke
    #176
    Bakker archkoven, te beteg vagy.....
  • NEXUS6
    #175
    Na, ez jól kétszer ment el!
    archkoven ebből már láthatod, hogy én olyan öreg vagyok, hogy nekem már remeg a kezem is;)
  • NEXUS6
    #174
    Bakker!!!! Benéztem a "honlapodra" ha már ennyit reklámozod.

    Most télleg nem akarlak megsérteni, de két lehetőséget látok:
    1. Egy jókedvű fiatal srác vagy, aki örömét leli benne, hogy szopatja a beképzelt, potrohos magukat bőlcsnek tartó, bár jobbára egyszerűen csak őreg fazonokat.
    2. Te egy olyan beteg állat vagy, amilyen csak a hálivúdi forgatókönyvíróknak a rémálmaiban fordul elő.

    A társadalom érdekében reménykedem, hogy az első verzió a jó válasz.;)

    (A honlapodon 46-ot írtál, ami tehát nem igaz. Most 32-őt írtál, ami megint csak sántít, mert szerintem viszont annyira fiatal vagy hogy még nem látod a különbséget akközött, hogy valaki 22 vagy 32 éves, csak annyit hogy az utóbbi 10-el több. - "Stipistop én nyertem" -
    A honlapodat elnézve egy klasszikus jutott eszembe (Ponyvaregény):
    -Iiiilyet egyszerűen nem csinál az ember!!!!
    -Ilyet tényleg nem!)
  • NEXUS6
    #173
    Bakker!!!! Benéztem a "honlapodra" ha már ennyit reklámozod.

    Most télleg nem akarlak megsérteni, de két lehetőséget látok:
    1. Egy jókedvű fiatal srác vagy, aki örömét leli benne, hogy szopatja a beképzelt, potrohos magukat bőlcsnek tartó, bár jobbára egyszerűen csak őreg fazonokat.
    2. Te egy olyan beteg állat vagy, amilyen csak a hálivúdi forgatókönyvíróknak a rémálmaiban fordul elő.

    A társadalom érdekében reménykedem, hogy az első verzió a jó válasz.;)

    (A honlapodon 46-ot írtál, ami tehát nem igaz. Most 32-őt írtál, ami megint csak sántít, mert szerintem viszont annyira fiatal vagy hogy még nem látod a különbséget akközött, hogy valaki 22 vagy 32 éves, csak annyit hogy az utóbbi 10-el több. - "Stipistop én nyertem" -
    A honlapodat elnézve egy klasszikus jutott eszembe (Ponyvaregény):
    -Iiiilyet egyszerűen nem csinál az ember!!!!
    -Ilyet tényleg nem!)
  • archkoven
    #172
    Akkor most te jössz lola:)
    Kíváncsi vagyok ki van ez mögött a kemény szöveg mögött!
  • archkoven
    #171
    Ismét megkaptam!:))))
    Most már nagyon ég a pofám:)))

    Na, jó elárulom: 32 éves vagyok.
    A véleményem komoly, a honlap nem:)
  • IoIa
    #170
    Szánalmas az a faszszopó Takony Kázmér féle förmedvény. Fogadd meg a tanácsomat, és húzd le magad a WC-n, a méltó helyedre fogsz kerülni. Ha az egy 46 éves ember kreálmánya, az nagyon szomorú. Inkább egy taknyos 12 évesé lehetne. Bár a taknyosorrú valószínűleg rád is érvényes, ugye érted? Sajnállak... Nevetséges vagy.
  • Capra Ibex #169
    Persze, neked már nincs is hova...
  • Capra Ibex #168
    (Legalább ne reklámozd azt a szart... "honlapod...")

    Bár legutóbb nekem is volt itt egy vitám, és örültem, hogy hagytak kibontakozni, de most ebbe mégis beleszólnék.
    Fejezd be! "Szépen megkérlek".... (Erre lehet?)
  • Ma2ska
    #167
    Á én faxláma fejemen jav. ben.
  • Ma2ska
    #166
    Ez megfordult a fejemen és teljesen helytálló a felvetésed, ugyanis ha valaki rossz célra akarja használni annak beláthatatlan következményei lehetnek. / pl a t......./
  • NEXUS6
    #165
    "öööö...
    1907-ben még nem volt Népszövetség"

    Jogos, tudtam hogyvagyok;)
  • archkoven
    #164
    Köszönjük az értékes eszmefuttatást, sokat okosodtunk!:)
  • archkoven
    #163
    Idézet magamtól: "Már előre röhögök, hogyan fogsz kitérni a válasz elől:))))"

    Hát nem megmondtam!:))))

    Ezt a mondatodat külön kiemelem mert nagyon nevetséges, bár felteszem nem viccnek szántad: "Téged meg valószínűleg azért érdekel ennyire, mert már kész gyalázkodásaid vannak minden életkorra kihegyezve, csak elő kell venni a tarsolyból"
    -Hát ennél szánalmasabb magyarázkodást még életemben nem hallottam!:)))

    Ha szépen megkérsz leírom a koromat, de ha megnézed a honlapomat ott is fenn van;)
  • IoIa
    #162
    Látszik, hogy milyen szűklátókörű vagy. A kérdést úgy is eldönthetjük, hogy te írod le, hogy mennyi vagy és én majd viszonyítok. Bár engem ez különösebben nem érdekel. Téged meg valószínűleg azért érdekel ennyire, mert már kész gyalázkodásaid vannak minden életkorra kihegyezve, csak elő kell venni a tarsolyból. Az érveid elfogytak, és ezen akarsz csámcsogni. De ehhez te nagyon kevés vagy, öcsi. Most röhögj.
  • exac
    #161
    Már csak azt nem értem, hogy ezek a barom amcsit miért nem otthon, a saját népükön próbálják ki ezt a Ghz fegyvert. Mindig kitalálnak valami hülyeséget (pl atombomba) aztán keresnek egy országot, amit jól megszivatnak vele.

    Utálom őket. Azt hiszik, hogy mivel ők jó messze laknak európától, meg ázsiától, meg mindentől, így nem eshet bántódásuk. Jól belerángaták már európát is a hülyeségeikbe, amit persze mi szívunk meg (lásdf london) érdekes, hogy a londoni támadás nem vert fel olyan nagy port, mint szept 11. vajon miért? szegény londoniakat le se szarják, bezzek az amcsik olyan hangosan sírtak hogy az egész világ rájuk figyelt. az amcsik meg hatalmas barmok... pont szept 11 után volt a legnagyobb népszerűsége bush-nak, akinek köszönhetik az egészet. mikor lesz már újra szept 11 (csak akkor a fehér házra essen)...

    ezek a barmok azt hiszik, hogyha ők nem nyúlkálnak bele a világba, akkor megáll az egész élet. mi a szarnak hiszik azt hogy az irakiak úgy akarnak élni mint ők, hogy át kell építeni az ottani kultúrát? (ezt csak az amcsi állampolgárok hiszik, mert a vezetőség sz*rja le az iraki népet, nekik az olaj kell)

    le az amcsikkal...
  • haxoror
    #160
    Már a kezükben van, ők fejlesztik!
  • Inquisitor
    #159
    Ja igen, ha jól láttam még senki se sütötte el ...
    "Csak nehogy a terroristák kezébe kerüljön!"
  • Inquisitor
    #158
    Nem mellékesen volt egy harmadik bomba is, csak nem vetették be ... hogy miért nem azt csak a Jó Isten meg Vonegut tudhatja. ;)
  • szacsi
    #157
    már aki ezt igényli...én személy szerint simán elvagyok a nagyobb erdőkben is, szal simán mennék el a városból a picsába és kész.
  • Caro
    #156
    Tudományos kísérlet volt, mert az egyik urániumból, a másik plutóniumból készült.
  • Caro
    #155
    öööö...
    1907-ben még nem volt Népszövetség.
    Lehet, hogy nem minden igaz, amit leírtam, de azt tudom, hogy voltak olyan törvények, amik még nem léteztek a második világháborúban.
    Abban biztos vagyok, hogy itt mondták ki először, hogy támadó háborút indítani emberiség elleni bűncselekmény. Ez még biztosan nem volt a háború előtt. (Ja, persze a lengyelek robbantották ki :))
  • archkoven
    #154
    "Ne csúsztass, sehol sem írtam, hogy büszke lennék a koromra. Továbbra is az a válaszom, hogy nálad egészen biztosan idősebb vagyok."
    -jó, tévedtem. Nem vagy büszke a korodra. Viszont azt állítod, hogy nálam biztos idősebb vagy. Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Hogy ezt eldöntsük már csak el kell árulnod hány éves vagy.
    Szóval kérdésem: HÁNY ÉVES VAGY KEDVES LOLA?
    Remélem érthetően fogalmaztam és nem érted félre megint a kérdést.
    Már előre röhögök, hogyan fogsz kitérni a válasz elől:))))
  • DanyyX
    #153
    Ezek után bevezetik a 95GHz-es mikrohullámú sodrófákat, és azzal oszlatnak tüntetést
  • pemga
    #152
    Láttam egy amerikai propaganda filmet az ENSZ ellen amiben összehasonlítják a nagy amerikai szabadság eszméjében hozott törvényeket az UN törvényeivel. (Na vajon kinek az oldalára :).) Hát, elég hajmeresztő volt, és elhiszem hogy az amik ezt beveszik.