442
  • plamex
    #362
    " A kutatók mostanában új természettörvényt fedeztek fel. A nyomai ott vannak szinte mindenütt – a mágnesek mikroszkopikus viselkedésén, az erdőtüzek terjedésén, a fajok kihalásán, a földrengések szabályszerűségein, a pénzpiacok hosszán és besszén, a járműforgalmon, a városok növekedésén, a háborúk kitörésén, s még a divatirányzatokon, a zenei és a képzőművészeti irányzatokon is. Bárhová nézünk, a világ mindenütt mintha egy egyszerű mintát követne: a felfordulás peremén egyensúlyoz, mint egy meredek homokfal, s időről időre megindul, mint egy esemény-, eszme- vagy másféle lavina, mindig ugyanazzal az egyetemes változásmintával."
  • babajaga
    #361
    ," mit hordasz itt össze: egyik "rakéta" sem találta el, és"

    Akkor mik érkeztek a föld felől?
    Elég világosan látszanak a felhőrétegen áttörő...
  • Anteris
    #360
    http://www.angelsofmars.it/argomenti/video/[DivX%20-%20ITA]%20UFO%20on%20NASA%20shuttle%20video%202%20(1)%20(1).MPG
  • plamex
    #359
    a tudományos forradalmak se egyik pillanatról a másikra jönnek hanem számít a történelem ... (vagyis amit az előző tudósok letettek az asztalra)
  • plamex
    #358
    pontosan ezt mondtam ... ez a kritikus állapot amiben egyetlen homokszem is lavinát okoz
  • dez
    #357
    Én nem arra a felvételre gondolok... (Mellesleg nem tudom, mit hordasz itt össze: egyik "rakéta" sem találta el, és ha eltalálta is volna, a tehetetlenség miatt nem "vágódott volna ki derékszögben" [pontosabban még élesebb szögben]. A legmeggyőzőbb magyarázat erre a felvételre amúgy az, hogy az űrhajó ablaka közelében lévő kisebb szemcse [ez látszott az UFO-nak], plusz messzebb lévő nagyobb űrszemét volt, és az egyik pályastabilizáló hajtómű beindulása [ez volt a villanás] után maga az űrhajó fordult el, nem az "UFO".)
  • babajaga
    #356

    "látni egy fényes, nagy sebességgel haladó objektumot az égen, és az az egyik pillanatról a másikra egy teljesen más irányban folytatja az útját, akkor az az ismerethiányos, aki szerint ez teljesen normális dolog..."

    Az űrből készített felvételen világosan látszik hogy rakétákat lőnek ki az objektumra, amit az egyik el is talál oldalról ezért az derékszögben kivágódik felgyorsulva. Ez nem telitalálat volt csak érintőleges, és a rakétán nem volt robbanófej csak egy kúp.Ez egy a csillagháborús programhoz tartozó kísérlet volt.Ismeret.
  • INGSOC
    #355
    Ezzen a gabonakörön csak nevetni tudok.Még hogy UFOK.HAHA.Vannak olyan emberek, akik hobbiból csináljál ezzeket a köröket.
  • babajaga
    #354
    Ez nem ér semmit. A googleban keress rá a nazca szóra azon az oldalon láthatod az ábrákat.
  • babajaga
    #353
    "Évekkel ezelőtt egy űrkabin keringett a föld körül, a TV a kilövéskor bemondta hogy éjszakánként majd szépen lehet látni, ahogy áthúz és megvilágítja a nap. Égtek a telefonok mikor először látható volt UFO UFO jöjjenek felvenni!Bemondta a TV ne tessék hisztizni.Másnap mi történt? Ugyanaz."

    Csak megismételni tudom.
  • dez
    #352
    Aha, ha pl. látni egy fényes, nagy sebességgel haladó objektumot az égen, és az az egyik pillanatról a másikra egy teljesen más irányban folytatja az útját, akkor az az ismerethiányos, aki szerint ez teljesen normális dolog...
  • grymreaper
    #351
    Egyébként pont most megy egy UFO-s műsor a Discovery-n.
  • Anteris
    #350
    nem mintha az én beírásaim áttekinthetőbbek lennének, én meg egy tömbbe írom a hozzászólásokat ami elég riasztó képet tud ölteni néha : )
  • grymreaper
    #349
    Visszatérve a Nazca témához, azt hiszem sikerült megtalálni a Google Earth-ben.
    Az kisebb árákat sajnos nem lehet kivenni, de a vonalak jól láthatók.
    Itt a link:
    http://maps.google.com/maps?ll=-14.710211,-75.176672&spn=0.143222,0.240051&t=k&hl=en

  • babajaga
    #348
    "De ez nem jelenti azt, hogy minden észlelő skizoid"

    Kétségtelen, a másik nagy csoport ismerethiányos.
  • pipaxy
    #347
    A fúziós erőmű topicban emlegettük, hogy lenne mondjuk más lehetőség ami mindenképpen jobb lenne, de akkor sem forradalmasító.
  • pipaxy
    #346
    Teljesen igazad van, csak dez néhány helyen csupán néhány szót írt válaszképp, így ha csak azt idéztem volna, a "lustábbak" megint nem tudnák, hogy most az mire is vonatkozik.

    Ami dőlt, azt mind dez írta, ami idézőjeles, meg én korábban.

    Jogos kritika, elnézést.
  • babajaga
    #345
    "Vegyük például ezt a néhány évtized múlva megvalósuló (?) fúziós erőművet. Eltekintve a hőforrástól, még mindig ugyan azt a technikát, még mindig ugyan azon a módon fog áramot előallítani, mint lassan, nem is tudom pontosan, 150 éve! Akkor már talán 200 is lesz"

    Dehát nincs jobb módszer jelenleg, mint a turbina+generátor megoldás.
  • dez
    #344
    Igen, a pszichiáterek. (Ők alapvetően csak kémiában gondolkodnak, és amit nem tudnak ilyen alapon megoldani, az számukra "gyógyíthatatlan", tehát nincs más megoldás, mint az alapos szedálás. Persze sokszor túl nehézkes lenne egyéb megoldást választani, főleg ha a paciens "nem működik együtt", mert pl. számára az állandó örjöngés normális dolog, stb.)
    A pszichológusok finomabbak, de néha túlelemzik a dolgokat, és ha nem nagyon megy a dolog, átadják a pacienst a pszichiátereknek. :)
  • dez
    #343
    Hát igen, a skizók nagyon ráálltak erre... :) De ez nem jelenti azt, hogy minden észlelő skizoid.
  • dez
    #342
    "Igen, pontosan. Vegyük például ezt a néhány évtized múlva megvalósuló (?) fúziós erőművet. Eltekintve a hőforrástól, még mindig ugyan azt a technikát, még mindig ugyan azon a módon fog áramot előallítani, mint lassan, nem is tudom pontosan, 150 éve! Akkor már talán 200 is lesz."

    Hát lehet, hogy energiát egy darabig még nem tudunk majd máshogy termelni, de a tudomány fejlődése attól még nem áll meg. És ha pl. alapkutatásokban vagy egyéb módon rá is jövük valamire, az is beletelik egy időbe, amíg nagy volumenben használható kiforrott technika lesz belőle.

    "De felhozhatjuk rakétákat is, nem igazán van ott se fejlődés, a tekintetben, hogy például a kémiai rakétahajtóművek kiáramlási sebessége (amely ügye az egyik legfontosabb paramétere) se nőtt. És a jövőben se nagyon fog, mivel elvi lehetőség sincs rá.
    Mi ez ha nem megrekedés?"

    Így látjuk most - de nem lehet 100%-ra kijelenteni, nem derül-e majd ki, hogy mégis van lehetőség alapvetően fejlettebb megoldásokra. (De itt is időbe telik a kiforrottság.)

    "Légy szíves akkor világosíts fel! Meg fogom köszönni."

    Már írtam 1-2 példát, és sok-sok más megfigyelés is van erre vonatkozólag. Csak te ugye nem tekinted őket valósaknak, mert nem tudsz rá tudományos magyarázatot: ez egy patthelyzet.

    "A c határsebesség tekintetében proton, vagy információ egyre megy."

    Nem egészen. Úgy tudom, a kvantumfizikában ismeretesek azonnali távolbahatások, csak ezeket valamilyen oknál fogva mi nem tudjuk felhasználni információ-átvitelre. (Lásd pl. bizonyos foton-párokkal kapcsolatos kísérletek, stb.)

    "Hogy is van? Mindenki magából indul ki."
    +
    "Igen, kedves dez, ez az én elképzelésem a témáról. De hát ez egy fórum, ahol végül is eszmecserének kell(ene) folynia, tehát nyilvánvaló, hogy az ember a SAJÁT elképzelését veti „papírra”."

    Az OK, csak más meg megkifogásolhatja, hogy valaki a saját "logikáját", magából kiinduló szabályát mindenki másra - így őrá - is kiterjeszti.

    "Én nem modtam azt, hogy beteges, ezt a szót éppen te használtad először. Az meg a te elképzelésed rólam, hogy ezt betegesnek tartom."

    Ez nem elképzelés, hanem egyenesen, logikusan fakad abból, amit írtál...

    "Mivel nem vagyok a tudományok doktora, hogy minden jelenségről pontosan tudjam, hogy mi az"

    Ők talán tudják? Én úgy gondolom, nem. De szerintem ők sem mondják, hogy mindent tudnak.

    "és mivel ufoszakértő sem vagyok, nem vagyok kompetens a témában, hogy én magam 100% biztonsággal eldönthessem a kérdést.
    Viszont van józan paraszti eszem, logikám, így megvizsgálva a „bizonyítékokat” mindkét oldalon, különösen figyelve az önellentmondásokra, állást tudok foglalni, hogy inkább kinek hiszek. Az önállóságom ebben merül ki e témában."

    Ez kb. olyan, mintha vagy csak az egyik, vagy csak a másik pol. pártnak hinnénk. És nem vennénk észre, hogy mind a kettő hazabeszél.

    "Aha, szóval te ilyenekben is hiszel."

    Nem hiszek bennük, de az eddigi olvasmányaim (nem Blikk), és egyes tapasztalataim alapján adok nekik némi esélyt. Azaz nem zárom ki őket teljesen.

    "Legyen, de akkor mond meg hogyan vizsgálták a telepátia hullámainak(?) haladási sebességét?
    Egyáltalán volt ilyen mérés?"

    Egyátalán nem biztos, hogy itt bármiféle hullámokról van szó (bár materialista alapon nem lehet más). Itt csak bizonyos esetekre lehet hagyatkozni, ahol pl. egy ikerpár egyik tagja a Föld egyik végén azonnal megérezte a testvére balesetét, halálát. Vagy hasonló esetek növényekkel (rájuk kötőtt ellenállásmérővel mérve a változásokat).
  • Anteris
    #341
    pipaxy szaki,
    kicsit egyértelműbben jelöld már, hogy mi az idézet és mi a sajt beírásod, mert olyan nehéz így áttekinteni! A lustábbak így át fogják ugorni a beírásodat :/
    köszi!
  • Anteris
    #340
    az ufo-vitához még annyit: egy valamit még el tudok képzelni. Annak idején, XVIII-XIX. században pl. a titokzatos repülőeszközöket léghajóként írták le, mert egyszerűen nem ismertek más légi járművet ami képes lenne a légtérben mozogni meg akkor az nagyon modern dolognak számított (Jules Verne is úgye, a Húdító Rubor és társai mind léghajóval ingáztak a levegőégben). Manapság meg azt látják egyesek amit szintén a csúsztechnológiának hisznek, jelesül a repülő csészaeljakat úgye, amit igen előremutató járműnek tekintünk, a távoli jövő légieszközének, de a hozzáállás semennyit sem változott az idők során: mindig a a jelenkor ismerete határozza meg, hogy mit láthatunk egyáltalán. Visszatérve az alapkérdéshez, egy variációt még el tudok fogadni: esetleg tényleg látunk valamit de fogalmunk sincs mi az, talán köze sincs ahhoz aminek gondoljuk-hisszük, talán még a repüléshez sincs köze, valami alapvetően más új- és idegenszerű jelenséggel van dolgunk, messze bármitől amit egyáltalán még felfogni képesek vagyunk.
    Mindenestre az ufós történések logikátlansága ebbe az irányba mutat, ezt látszik igazolni.
  • pipaxy
    #339
    Most látom csak, hogy egy jel rossz helyre került.
    A vége, ismét:

    „"Most akkor kinek higgyek, a kicsiny tudós-társadalomnak, akiknek van némi fogalmuk a természet működéséről, vagy a népes UFO hívüknek?"
    Önállóság nuku?

    Mivel nem vagyok a tudományok doktora, hogy minden jelenségről pontosan tudjam, hogy mi az, és mivel ufoszakértő sem vagyok, nem vagyok kompetens a témában, hogy én magam 100% biztonsággal eldönthessem a kérdést.
    Viszont van józan paraszti eszem, logikám, így megvizsgálva a „bizonyítékokat” mindkét oldalon, különösen figyelve az önellentmondásokra, állást tudok foglalni, hogy inkább kinek hiszek. Az önállóságom ebben merül ki e témában.

    "Amúgy te hogy tapasztalod meg pl. a fénysebességen felüli kommunikációt?"
    Telepátia, távoli ESP, stb.

    Aha, szóval te ilyenekben is hiszel. Legyen, de akkor mond meg hogyan vizsgálták a telepátia hullámainak(?) haladási sebességét?
    Egyáltalán volt ilyen mérés?
  • Armani
    #338
    Vajon a bizonyítékokról szóló képek mért mindig homályosak és a videókon mért mindig csak 1 villanásra lehet őket látni??? félre ne értsetek én túl nagynak hiszem az univerzumot hogy csak mi pancser földlakók éljünk benne a pilótákra meg csak azt bírom mondani hogy az UFO szó jelentése Unknow Flying Object ezek után sztem még ők sem tudták mit látnak
  • pipaxy
    #337
    "Tudod hol lesz majd új, nagy elmélet szerintem?! A kozmológiában, ultra nagy energiájú környezetben, mint például a fekete lyukak, gamma kitörések stb. környezetében. De ott is „csak” azért mert még csak nem rég óta tudnak róla megfelelő minőségű, mennyiségű megfigyelési adatokat produkálni."
    Tehát szerinted a többi területen lényegében megrekednek a dolgok a mai formájuknál, kisebb változásokat leszámítva?

    Igen, pontosan. Vegyük például ezt a néhány évtized múlva megvalósuló (?) fúziós erőművet. Eltekintve a hőforrástól, még mindig ugyan azt a technikát, még mindig ugyan azon a módon fog áramot előallítani, mint lassan, nem is tudom pontosan, 150 éve! Akkor már talán 200 is lesz.

    De felhozhatjuk rakétákat is, nem igazán van ott se fejlődés, a tekintetben, hogy például a kémiai rakétahajtóművek kiáramlási sebessége (amely ügye az egyik legfontosabb paramétere) se nőtt. És a jövőben se nagyon fog, mivel elvi lehetőség sincs rá.
    Mi ez ha nem megrekedés?

    "A természetben sosem, ezt így kijelentem."
    Én meg tudom, hogy a kijelentésed téves.

    Légy szíves akkor világosíts fel! Meg fogom köszönni.

    "Pl. egy proton soha a büdös életben nem fog c-nél gyorsabban menni."
    Az előbb még nem csak protonokról volt szó, hanem információról.

    A c határsebesség tekintetében proton, vagy információ egyre megy.

    Hát, a te logikádból ez is fakad. Most jelentetted ki, hogy ilyen nincs, ebből egyenesen fakad, hogy aki azt állítja, ilyesmit tapasztalt, az vagy beteg (ha túl konkrét tapasztalatai vannak, amik szerinted nem lehetnének), vagy téved (ez a jobbik eset), vagy szándékosan hazudik.

    Mellesleg hagyjuk a pártokat: mindkettő csak a saját érdekeit nézi, így eleve egyoldalúak. Én nem akarok semmelyik "pártba" tartozni, ugye nem baj...


    Igen, az én logikám. Hogy is van? Mindenki magából indul ki. Még kisfiú koromban sci-fi rajongóként természetesen én is abszolút UFO hívő voltam. És –mint írtam- volt hogy én is láttam valamit, azt nem tudtam hogy mit, de észlelésem nagyon hasonló volt másokéhoz, vagy a „szaksajtóban” (Ufo magazin, stb.) megjelenőkhöz, ahol ezeket UFO jelenségnek titulálták. No erre mit tehettem, büszke voltam magamra, hogy ej de ügyes voltam, már én is láttam őket…

    „"Egyébként én ez idáig 3 úgynevezett UFO észlelésen estem át, és csak azért mert fogalmam se volt mit látok (mivel igencsak foghíjas a tudásom ahhoz, hogy mindent amit látok, meg is tudjam magyarázni), mindjárt arra a következtetésre jussak, hogy egy földönkívüli civilizáció követeinek hajóját látom? Mert ügye ez a legnyilvánvalóbb következtetés nem!!? Nem tudom mi az amit látok: hát akkor FÖLDÖNKÍVÜLI!"
    Ezt ki mondta? Szerintem senki, ez a te elképzelésed erről a témáról. Azt hiszed, mindenki így van vele, aki azt hiszi, látott valamit. Azaz, kissé beteges (ha ugye ennyire beleképzel valamit, amit nem kellene)...

    Igen, kedves dez, ez az én elképzelésem a témáról. De hát ez egy fórum, ahol végül is eszmecserének kell(ene) folynia, tehát nyilvánvaló, hogy az ember a SAJÁT elképzelését veti „papírra”.

    Én nem modtam azt, hogy beteges, ezt a szót éppen te használtad először. Az meg a te elképzelésed rólam, hogy ezt betegesnek tartom.

    „"Most akkor kinek higgyek, a kicsiny tudós-társadalomnak, akiknek van némi fogalmuk a természet működéséről, vagy a népes UFO hívüknek?"
    Önállóság nuku?[i/]

    Mivel nem vagyok a tudományok doktora, hogy minden jelenségről pontosan tudjam, hogy mi az, és mivel ufoszakértő sem vagyok, nem vagyok kompetens a témában, hogy én magam 100% biztonsággal eldönthessem a kérdést.
    Viszont van józan paraszti eszem, logikám, így megvizsgálva a „bizonyítékokat” mindkét oldalon, különösen figyelve az önellentmondásokra, állást tudok foglalni, hogy inkább kinek hiszek. Az önállóságom ebben merül ki e témában.

    "Amúgy te hogy tapasztalod meg pl. a fénysebességen felüli kommunikációt?"
    [i] Telepátia, távoli ESP, stb.


    Aha, szóval te ilyenekben is hiszel. Legyen, de akkor mond meg hogyan vizsgálták a telepátia hullámainak(?) haladási sebességét?
    Egyáltalán volt ilyen mérés?
  • pipaxy
    #336
    Azt hiszem rosszul használtam ezt a „forradalmasító” szót.
    Ez alatt olyan új elméletet értettem, aminek hatására az életben valamely eszközünk radikálisan megváltozik, jobbá válik. Például vezetékes távíróból lett szikratávíró az elektromágneses hullámok felfedezésével. Napjainkban pedig ügye már mindenki mobiltelefonál, a technika is felnőtt hozzá.
    Akárhogy is fejlesztgethetünk pl. a rádióhullámok kapcsán, sosem léphetjük át a fénysebességet. Ahhoz hogy fénysebességen felül kommunikálni tudjunk, ahhoz valami új, „forradalmasító” elmélet kellene.
    Ilyesféle elméletek ritkultak meg napjainkra véleményem szerint.
    Ezzel már inkább egyet értessz?

    Én nem azt mondtam, hogy nem fejlődnek a tudomáynok, pl. a kvantummechanika, mert fejlődnek természetesen. Így egyre inkább helyesen tudják leírni természet működését.
  • babajaga
    #335
    "Nem érdekelnek már a ilyen-olyan videók meg a csudálatos beszámolók "

    Ráadásul ezeknek a videóknak a döntő többsége nem is natúr felvétel egy nem felismehető dologról, hanem direkt hamisítás szándákával készült.Mint az amikor valaki egy utcai lámpát életlenre állított, és UFO felvételként tálalta.
  • babajaga
    #334
    "Ami a elszomorító, hoyg még magasan képzett emberek is butaságokat beszélnek"

    A képzettség meg a tényleges tudás nagyon sokszor, mostanában túl sokszor nincs szinkronban.
  • babajaga
    #333
    Ez a csaj tényleg skizofrén, olyannyira hogy nem kell a megállapításához elmeorvos szakértő.A mássággal vigyázni kell mert más a hozzáállása a kémiához pld annak aki nemhogy nem ért hozzá hanem még útálja is, mint annak ért hozzá. A csaj nemcsak krónikus ismerethiányban szenved, állításai más jellegű problémára utalnak,
    .
  • Anteris
    #332
    hát igen, a Matrix filmre is ezt mondták, hogy valahogy be kell vezetni a paradigma-változást. Ezek sületlenségek. Mindig röhögök amikor bizonyos filmeket célzatos indittatásúnak állítanak be, mintha a rendező valamiféle extraterrestiális akarat végrehajtója lenne, akin keresztül üzengetnek az idegenek.
  • Anteris
    #331
    senki nem mondta hogy szakértő vagyok. Én inkább az emberek figyelem meg tüzetesebben akik úgy mondd, láttak valamit. A hetvenes évek óta folyamatosan követem az ufó-jelenséget, kölökként - mint itt nagyon sokan - kritikátlan megszállottként, aki mindenről elhitte, hogy tény, mert el akarta hinni. Aztán mostanra így idősebb fejjel bölcsebb lettem és már másképp tekintek erre az egész szociológia-pszichológiai-kultúrális jelenségre. Mert az. Nagyon találó a kifejezés is: ufó-hívő. Ez már így önmagában is bukta, mert mi az hogy hívő? Mit keres itt a hit?? Elvileg egy tudományos jelenséggel állnánk szembe, konkrétan, hogy idegen világok lakói mozognak a Földön, Földközelben. Na most ez vagy igaz vagy nem de itt a hitnek semmi keresnivalója nincs. Vagy mégis? Igen, mert amit látunk az tulajdonképpen egy vallás megszületése, központjában a felettünk álló, megfoghatatlan értelemmel, akik fénylő - ezt soha nem értettem, hogy miért kell világítania ezeknek a testeknek, és miért csak este - ürhajóikkal járják az eget, víz alatt száguldoznak, könnyűszerrel repülnek egy vulkán kráterjébe, változtatják az alakjukat, stb. Én az a fajta szkeptikus vagyok aki mindennél jobban szeretné, hogy ez az állítás igaz legyen, hogy a jelenség tényleg az legyen aminek gondoljuk és ne képzetlen/műveletlen/befolyásolt/naív vagy pénzéhes/gátlástalan/beteges hazug emberek megvezetésének legyünk az áldozatai és éppen azért várom az atombiztos tényeket. Nem érdekelnek már a ilyen-olyan videók meg a csudálatos beszámolók amiket előadnak a látók, várom a első és félreéthetetlen bizonyítékot ami előtt majd meghajolhatok de addig ízekre szedem az összes látomást és inkább elutasítom mint tényként fogadom el őket. Ami a elszomorító, hoyg még magasan képzett emberek is butaságokat beszélnek. Múltkor az egyik magyar vadászrepülőtiszttel volt beszélgetés egy ilyen ufós filmben és azt mondta az ilető, hogy szerinte a mai modern vadászgépekbe már földön kívüli technológia van beépítve, másként nem tudja elképzelni, hogy miként vannak azon a szintem ahol éppen állnak. Ez azért gáz egy elvileg jól képzett repülőstől.
  • Inquisitor
    #330
    Talán jobb, hogy nem kiabáltál. Az elme-"orvosok?" annyit tudnak, hogy leszedálnak mindenkit, aki szerintük nem normális (avagy nagyon "elüt" a visselkedése az "elfogadottól".
    Szovjet, Román (secu) és Kínai titkosszolgálatok bevett kedvenc módszere, hogy ha valaki sokat ugrált, akkkor kapott 5-20 év "gyógykzelést" ...
  • Inquisitor
    #329
    Még az kéne, hogy a Sci-Fik meg csak UFO-król szólnának :)
    Hát senki se olvas itt Lem-et, Asimov-ot, Bradburry-t, és más normális írókat?
  • babajaga
    #328
    Egyszer hallottam beszélni egy csajt akit állítólag elraboltak földönkívüliek és megba....rátkoztak vele.Ahogy hallgattam kiabálni akartam: elmeorvost! elmeorvost!
  • babajaga
    #327
    Mikor is írtak először sci fi-t? Ja akkor mikor UFO-król még szó sem volt.
  • Inquisitor
    #326
    Én is ismerek olyan skizó emberkét, akit ha nem állítasz le időben, neki áll elmesélni az "eltérítéses" UFO esetetit. ;)
  • BaliBoy
    #325
    Egy barátom szerint a Sci-fik a felkészítést szolgálják.
  • Inquisitor
    #324
    Aki olyat le mer írni, hogy a Sci-Fi-k rátesznek egy lapáttal az UFO észlelésekre, az vagy ...
    ... nem olvasott Sci-Fit életében (legalább is normálisat) vagy ...
    ... azt hiszi azok a szutyok filmek Sci-Fi-k amiket mostanában csinálnak a jenkik. :D
  • BaliBoy
    #323
    Miért mit vártál? Elfogják ismerni, hogy ááááá igen tényleg idegen lények mászkáltak az egünkön. Ja egyébként már 50 éve kapcsolatban vagyunk velük csak elfelejtettük elmondani.