165
2004-es év hangja
  • báttyó02
    #85
    :D
  • gameplusz
    #84
    jogos...
  • berlinboy6329
    #83
    ez a megasztár csak addig jó míg a válogatást mutatják mert lehet röhögni a sok pancseren:))
  • Super Mario
    #82
    Teljesen egyetértek veled. Csak tudod, az a baj, hogy a 2. rész nagyon el lett rontva. nekem az összes adás fel van véve VHS-re, és vissza szoktam nézni, és én sokkal többre tartom az első 3 kiesettet, Kósa Ivettet, Pflum Orsit, és Kovács Timit. Szerintem ők sokkal tehetségesebbek, mint Torres Dani, vagy Palcsó Tomi. De az első szériában is kiestek a nagyok: Galambos Dorina, Dér Heni, és Schmidt Barbi. De az mindenképp elmondható, hogy a legjobb nyerte meg mindkét esetben.
  • king13
    #81
    én nagyjából mindet láttam és egyszer sem volt olyan hogy azt kellett volna mondani hogy na ez jó szar (pedig én normál esetben csak trancet hallgatok :) )...és ez nem csak egyéni vélemény aki nézte az mind úgy gondolta hogy na ezek tényleg tehetségesek és tudnak is énekelni.
    az meg hogy te 30mp alatt megítélsz nem csak egy műsort hanem 12 embert az meg egyszerűen vicces :D kb olyan mintha azt mondanám hogy ez marha szar film, de nem láttam csak 30pm-t belőle ami nem tetszett, úgyhogy biztos szar :D
  • gameplusz
    #80
    világszátokat=világsztárokat
  • gameplusz
    #79
    Nem láttam, de hallottam kb 30 másodpercet a jajveszékelős nyávogásból, ennyi elég volt... A kis szarosok éppen világszátokat próbáltak utánozni, siker nélkül....
  • king13
    #78
    mellesleg kérdem láttál/hallottál egy számot is a megasztárban? sztem kicsit el vagy tévedve itt igazi tehetségek voltak nem pedig holmi hülyegyerekek akik leégetik magukat a tv előtt.
  • king13
    #77
    sok sikert, úgysem fogják sokan aláírni :D
  • gameplusz
    #76
    Jah, persze... Úgy vagyok vele, hogy akit fel kellett fedezni, azt fel is fedezték, és nem ilyen ótvar 5. osztályú szarokkal kéne az embereket kizsákmányolni...
  • báttyó02
    #75
    am nekem az a véleményem a dologról,hogy még mindig sokkal jobb,értelmesebb mint egy valosagshow....de az is igaz,hogy adott esetben toth veronikarol 3honap mulva már kutya se fog beszélni..akár tehetséges akar nem
  • rezsofiz
    #74
    Ekkora hülyeséget:D Manapság nagyon sok tehetséges fiatal zenész van akiket nem fedeznek fel. Mellesleg ez a Megasztár nem csak a tehetségkutatásról, hanem a nézők szórakoztatásáról is ugyanúgy szól.
  • rezsofiz
    #73
    "A petíció azért jött létre, mert az emberek megérdemlik a főműsordős szórakozást, nem pedig holmi +tehetségkutató" versenyt. Ha ellene vagy, akkor feltétlen írd alá, ezzel segíted, hogy átadjuk ezt a petíciót a TV2-nek."

    Nem gondolod hogy a tehetségkutatás is jelenthet szórakozást? Ha nem tetszik a Megasztár akkor nézzél más csatornát, van belőlük jó sok.
  • McGrady
    #72
    lol = laughing out loud
  • Super Mario
    #71
    Én se tudhatok mindent!
  • McGrady
    #70
    nemtod miaza lol? :oO
  • gameplusz
    #69
    PETÍCIÓ A MEGASZTÁR ELLEN!
  • gameplusz
    #68
    LOL!
  • gameplusz
    #67
    Teljesen igazad van, és hamarosan petíciót indítok ezek ellen, majd megadom a címet, és elküldjük a Kedves hígfos TV28562-nek...
  • Super Mario
    #66
    Mi ez a rövidítés?
  • McGrady
    #65
    LOL!!!
  • Super Mario
    #64
    Egy naiv ember azt gondolná, hogy azért hogy azért van a szavazás, mert a nézők véleménye a döntő, hisz ők veszik meg a lemezt. De ez már a legelején el volt dőlve, hogy benne lesz valahogy a pénz is. De ez még semmi! Angliában úgy csinálnak pénzt maguknak egyes SMS szolgáltatók, hogy megkérik, hogy írd meg SMS-ben a nevedet, és a korodat, és a gép megmondja a jövődet.
  • precision
    #63
    ja, de ez egy tehetségkutató verseny, nem holmi valóságshow...ezért gáz alapból az sms-es szavazás...de hát vmiből pénzt is kell csinálni ugye
  • Rafaelo
    #62
    megasztár a aszar de nagyon egy csomó tehetségtelen akit megdug a média
    aztán kidobják öket mint a flakont
  • Frank99
    #61
    mér mit gondolsz, a lehányni-való világokban hogy volt????
    az összes tetkós-b*zi-nyálgép-és qva összes ismerőse telefonálgatott.....

    erről szól a történet...
  • precision
    #60
    naplóban is benne volt, hogy tapolcán a sportcsarnokba vmi 15 telefont állítottak fel, és egész este ott hívogatták a gabi számát...
    szóval hányinger a tóth család...így akarták megvenni a lányuk sikerét
  • precision
    #59
    benne volt a tvben, újságokban is...
  • Ben C
    #58
    Mét.
  • szacsi
    #57
    o-:
  • Super Mario
    #56
    Szerintem van olyan jó hangja, hogy bátran meg merem kockáztatni, hogy Cserháti Zsuzsa méltó utódja lehetne.
  • aeris
    #55
    írtamírtam:D

    amúgy tényleg gumi:o
  • aeris
    #54
    holnap írok neked egy dalt a szerelemről, az életről és arról, hogy mekkora elszántággal és tűzzel küzdök, senki se tud megállítani és harcolj te is meg különben is öleljmárát!!

    Nagy általánosságba véve tényleg nem volt akkora szenny, győzikéhez meg ezekhez viszonyítva... bár valóságsó-elemek itt-ott azért felbukkantak.
    Számomra akkor is eléggé elkeserítő és nem tudom értékelni a "megák" munkásságát. Nem tudom elképzelni őket, mint igazi előadókat. Persze relatív, de mindegy.
    Egy 17-20 éves ember inkább tanuljon még a szakmáról, meg másról, hogy 5-10 év múlva maradandóbbat, értékesebbet tudjon alkotni, ne menjen bele barom szerződésekbe stb. Lehet próbálkozni úgy is, hogy nem ad ki egy év alatt 3 cd-t plusz 2 könyvet.
  • McGrady
    #53
    semmi értelme ennek a topiknak, itt csak flém lesz.
    zárjátok be, vagy tegyétek át a gumiba
  • Guer
    #52
    www.peticio.hu

    csinálj ha akarsz én aláirom :)
  • JohnPetrucci
    #51
    A faterom csak ennyit mondott:
    Jó lenne ez a csaj, mert felszántatná vele a telket, meg kihúzgálná vele a fákat!!!!
  • PResident Evil
    #50
    nah... értelmes flémelést... semmi vulgaritás ! :D
  • Guer
    #49
    dehogynem

    ez is csak a pénzröl szol és az ilyen ****ok miatt nem lehet megnézni egy normális filmet sem...
  • Daza500
    #48
    Ez egy Hígfos.
  • aeris
    #47
    :DD deszemét
  • BADE
    #46
    ettől függetlenül szenny mind2.