165
2004-es év hangja
  • Ben C
    #45
    Bírom amikor a sok elképesztő okos ember szinte látatlanban egy kalap alá veszi a többi szennyel, a valóság show-kal.

    "Aki tehetséges úgyis felfedezik általánosban,, vagy középiskolában.."

    Igen? És mondd csak kedves gameplusz te melyik bolygón élsz?

    Sok idő óta az egyetlen nézhető adás volt amit a két "nagy" kereskedelmi csatorna le tudott adni..
  • _Vegeta_
    #44
    Tamogatom alairom duplan is! :D
  • gameplusz
    #43
    LOL VAGY, A ROBOTZSARU A TV713O5734864974Ö3876-EN MEGY...
  • akyyy
    #42
    hát aki gazdag így csinálja...amugy csa nézd meg a nyertesek nevét akik nyertek ez azt amazt , tvt, dvdt, mobiltelefont vagy amit lehetett nyerni
  • BADE
    #41
    Retekklubon normális film???Robocop 500-ik része?Vagy mire gondolsz?
  • DanielT
    #40
    Ott voltál? Saját szemeddel láttad? Mivel tudod bizonyítani?
  • gameplusz
    #39
    Petíciót kéne benyújtani, hogy ilyen szarokat ne adjanak tv-ben, mert ez már kínzás. Aki tehetséges, azt úgyis felfedezik általánosban,, vagy középiskolában...
  • _Vegeta_
    #38
    Szep, sokan valaszoltak a kerdesemre. :DD Megaszar. Nemcsodalom nem veszik. :D
  • gameplusz
    #37
    Én nem tudom, hogy mi volt, mert ilyenkor átkapcsolok az RTL-re, és nézek valami normális filmet...
  • precision
    #36
    ez is nc
  • precision
    #35
    egyáltalán nem a legtehetségesebb nyerte meg...hanem az nyerte meg akinek az apucija megtöltötte a város sporcsarnokát, mindenkinek egy feltöltő kártyát adva a belépőhöz, hogy ugyanmá amig ott ülsz nyomogasd má a telefonod és szavazz a lányomra
    szóval nc tóth család...gabinál is ugyanezt csinálták ha nézted a tv -t, de hála az égnek nála nem volt elég
  • gameplusz
    #34
    Anyám, ha ez rámesne, akkor rosszabul járnék, mint a csávó a az Őrült volágból, aki 1300Kg téglát rakatott a testére...
  • akyyy
    #33
    Vigyázz, dől!
  • gameplusz
    #32
    LOL AZ EGÉSZ BMEG! ILYEN FELKAPOTT SZAROKÉRT RAJONGANI, EZ MÁR LÚZERSÉG... A dagit majd kb. 4-5 hónap múlva mindenki elfelejti, addig meg hízik a pénzből, amiért kiröfögte maghát... TV2
  • IlluminatoR
    #31
    Akkor én voltam, upsz sryjajbocsléccibocsy.
  • McGrady
    #30
    nem ő tehet róla....
  • Darkboy
    #29
    fujjdedagatt!!!! :|
  • Alice Sabbat
    #28
    S épp ezért már a filmeket sem teljes hoszukban nézük ... A tökéletes célpontbol minimum 20 percet kivágtak ... most viszatérve az 1. hozzászóláshoz én nemhallotam az albumot és szerintem nem is fogom de amit én halotam a hangjábol az alapján nem mnodom hogy tetszik de jól énekel és jo hangja van azomban valakit a borítókra is kell tenni meg mutogatni kell a klippekben ... és ennek alapfeltétele néhány olyan dolog ami hiányzik Verábol meg már tárgyaltátok és ezen nem is éri meg vitatkozni miért maradt el a nagy siker ....
  • DanielT
    #27
    Egy kereskedelmi csatorna műsora a pénzről szól? Nebassz...
  • Alice Sabbat
    #26
    2006 év hangja ... akor meg A Tóth család ül majd a zsűriszékekben és megint leadnak egy olyna műsort amin lehet kaszállni és talán megnit benntartnak sokáig egy kisebségi emberkét akire meg a roma nép nyomja az sms-t , Ez az egész megasztár a pénzről szól szerintem .. én nemmondtam hogy vera roszul énekelt csak már volt egy Ien hangunk és aszem nem kell még egy ..
  • maozedong
    #25
    kirákezképethtx.
  • ngcsnet
    #24
    kicsit késett a topik
  • Frank99
    #23
    persze, mert egy büdös cigány qva, nem úgy, mint a Tóth Vera...
  • McGrady
    #22
    oláh ibolya sokkal tehetségesebb meg életrevalóbb.
  • aeris
    #21
    hidegen hagy:c
  • blackgamer
    #20
    nem ismerem, valami linket nyomathatnál
  • phalanx
    #19
    ezzel én is így vagyok
  • DanielT
    #18
  • szanics
    #17
    Első mondat gyááááááááááááááááááááááááá :DDDDDD
  • _Vegeta_
    #16
    Hö? Kiezmiez?
  • Frank99
    #15
    köszike kedves ismeretlen korú Cuncimókus!

    ha lány lennék belédszeretnék....
  • DanielT
    #14
    Nem hagyhatom viszonzás nélkül!

    Kedves Frank99, te is nagyon okos, sőt! Nagyon szép is vagy!
  • Frank99
    #13
    szívesen
  • cSuwwi
    #12
    nincs véleményem, mert azt sem tudom kiről van szó :]
    nem is bánom, hogy nem néztem a megaszart, a "tudatlanság áldásos" (jelen esetben) :)
  • PeeTeR
    #11
    nem butasag.. most miert? nekem ez a velemenyem. meg ha nem is igy van - en igy latom :)

    (vegulis ez volt az alapkerdes az elso hozzaszolasban: "Nektek mi a véleményetek róla?")

    en pedig csak leiratam :)
  • DanielT
    #10
    Kösz az elismerést :)
  • Frank99
    #9
    te olyan sokat-tudó vagy, hogy az már fáj.

    a Gabi az egy ringyó, de jó a teste, és eladható, sok kis fütyinek ez kell.
    a nagytesónak meg kiváló a hangja, de a teste az felejthető.

    a kistesó meg megnyílik mindenkinek

    :-)))
  • DanielT
    #8
    2 nem túl szerencsés kivétel, mert pályájuk elején még nem voltak malacok, Cserháti különösen nem. Más idők jártak akkoriban, ma erre nincs igény. Nagy hanghoz lehet, hogy kell a nagy test, de ők vannak többen. A piacnak viszont gyönyörű előadók kellenek szép hanggal(ez már nem is feltétel) nem mangalicák.
  • Yeltzin
    #7
    ez butaság, Gabi csak árnyék...
  • Yeltzin
    #6
    aretha franklin? cserháti? ezt még gondold át :)