64
Müködig az emu vagy nem????
  • Reich
    #64
    Én a mortal kombat armageddont nyomom vele 1920x1080 felbontásban és simám fut:
  • 38tibi38
    #63
    Hali. Én leszedtem de egyszerüen nemtudtam jól beállitani semmit:( Mindig vmi memory cardot kért meg mit tom én. Pls help
  • KOBRA0
    #62
    kicsit siettem az írásnál sry :D:P
  • KOBRA0
    #61
    hy all olyan problémám van h a naruto ultimate ninja 3 királyus megy az emulátorom de ha elindítom az 5-öt akkor azt írja egy isdő után h zárja be a programot pcsx2 0.9.6-ot használok minden be van állítva faszára de nem jó help pls :D
  • 1414geri
    #60
    helló nekem az lenne a gondom hogy eltöltöttem egy torrentet amibe a dragon ball budokai tenkaichi 3 és pcsx2 biosal és mindenel megvan aztán beállítottam és rámegyek hogy run cd/dvd minden rendben elindul és nem is akadozik normálisan megy a videó az elején aztán bejön hogy nyomjak egy startot benyomom minden rendben akadásmentesen belép aztán kijön az hogy new game vagy continue és tudok le fel menni de hiába nyomok bármit nem lép be se a new gamebe se a continueba.mit tegyek hogy belépjen?
  • marty999
    #59
    mi a szar lehet ez! lehet hogy rossz emu-val dolgozok
  • marty999
    #58
    csá all. erre kérnék választ : erom and rom2 not found! pedig a bios és a pluginok is be vannak állítva. amúgy a játék aminél ezt írja ki az a crash bandicoot tag team racing. kérlek segítsetek.

    -Amúgy ha a guitar hero-t akarom játszani emu-val, azt meg lehet oldani hogy billentyűzettel mennyen a játék vagy csak az eredeti gh controllerrel lehetséges. várom válaszotokat!!
  • cybert
    #57
    A liberty city stories tudtommal nem jelent meg pc-re, javítsatok ki, ha tévedek.
  • cybert
    #56
    Fölösleges szórakozni perpill az emulálással, bár a liberty city "playable" kategóriába tartozik, nem hiszem, h 15-20 fps-nél többet ki tudnál belőle préselni, még egy izmosabb pc-vel se.
  • EasyLife
    #55
    Emberek! Most komolyan19 ezerért már lehet venni használtan ps2-t mit szenvedtek emukkal???
  • PoisonChihuahua
    #54
    Ember, egy olyan játékot ami megjelent PC-re is, mi a francnak emulálsz???
  • delete01
    #53
    én a gta liberty city-t szeretném elinditani de azt írja ki hogy hiba van a patches-el és a listájában nem találtam benne azt szeretném megtudni hogy honnan lehet leszedni hozzá.
    [email protected] címre várom a választ előre is kössz.
  • Iam The Ghost
    #52
    Tudom, nem fogok rá választ kapni, de megkérdem azért: a PCSX 2-ben ügyebár lehet a programmal menteni, ezek a save statek. Na most az egyik gameben úgy van, hogy több partra van osztva és az 1. part végén kidob a fõmenübe és onnan kéne vissza menni egy másik menübe, ahol el lehet indítani a part 2-t. A gond az, hogy ehhez mindenráon el kell menteni memory cardba, de nem tudom hogy kell. Csak akkor tudom elmenteni oda, ha újra kezdem az egész gamet (amit nagyon nem akarok), de ha betöltöm a statet, akkor onnan nem tudom. Vki esetleg tudja a megoldást, hogy hogyan lehetne mégis ezt megcsinálni?
  • Norsz
    #51
    Hello
    nem tudja valaki milyen gépigény kell a ps2 emu hoz hogy szépen mennyen?
    mert nekem ilyen gépem van: MSI k9n neo v2 alaplap
    Asus EAH 2600 XT VideoKártya
    AMD 4000+ Proci
    1GB Memória

  • mefisztocska
    #50
    Hello tudna vki segíteni?pcsx2vel tekken 5el szeretnék játszani.a konfigurálást elvégeztem a progin és megy a ps2 menüje csak nemtom a játkot hogylehet betölteni.iso ban van.ha berakom a cdvdromba és run/executét nyomok megint csak a ps2 menü jön be.pls segítsen vki.
  • Jety15
    #49
    Hi! Tudna valaki segiteni ? Ha igen akkor mondom a problémám: Meg van a PCSX2.
    Elakarok inditani egy játékot de valami ERROR-t ír ki. Lehe, hogy csak
    én nem tudom kezelni. Na mindegy. Minden esetre itt az e-mail címem: [email protected] . Előre is kössz.
  • Digitalized
    #48
    Ha a kép jórésze fekete az azt jelenti hogy rosszul van beállítva a GL plugin. Másrészről a PCSX2 legjobb tesztjeit Radeon kártyákon hoztuk ki. Nekem ugyanaz a videókártyám van mint neked, de 15-20fps-nél többet nem fogsz kihopzni csak speckó PC-vel. Vehetsz 8GB RAM-ot akkor sem leszel 20fps fölött ha nem tudod a titkokat. Az hogy a 20fps hogyan érhető el nagyobb PS2-es játékokon? Na za AMD-vel nem. csak HT-s P4-el, és minimum 1Gb nagysebességű memóriával. A videókártya legújabb grafikus pluginjei, ill. e legújabb DVD-firmware szükségesek. Budokai-val meg nem is teszteltük a PCSX2-t, de próbálkozz 30000-es USA BIOS-al, azzal talán. Valamint ha a kép néhol fekete az lehet a nem megfelelő pixel shader támogatás is, nemárt ha lősz egy levelet hogy pontosan mien radeonod van. Az ASUS-ok-ban szar a pixel shader azt tudom, tehát ha olyanod van akkor tegyél le róla. De próbáld meg hogy a Fixed-Texture opciót kapcsold be. Pontosan nemtudom valami olyasmi. FFX-hez írja de több játék is használlja ugyanazt a texkezelési módszert. Próbálgasd, de ha játszani akarsz rendesen vegyél PS2-t. Az emulátor csak egy szótár, olyan mintha elédraknék egy japán szöveget szótárral és neked le kéne fordítani. a PS-2nek ez az anyanyelve az PC-nek meg csak egy szótára van. Ez időbe telik. az nvidiásoktól meg még jó hírt sosem kaptunk. 7600GTS karival 5fps. ugynaz a gépkonfik Excalibur X1950XTX-el 50fps. Persze itt e gépek már variáltak. Üdv Ha van valami írd meg itt nézegetem a fórumot.
  • skiir
    #47
    nekem a Budokai 3nál és a Budokai Tenkaichi 2nél problémás a kép, (jórésze fekete) ha a játékra kerül a sor. a menüvel nincs semmi gond. lehet hogy azért mert radeon 9600XTm van? az nvidiás srác azt írta neki megy. van valaki akinek futnak ezek radeonnal? a helyzet csak azért érdekes mert a Budokai 2 képével viszont semmi gond
  • skiir
    #46
    nekem is 10-15 fps el "futnak" a cuccok, de úgy néz ki ha nem dual core os a processzor akkor nem is lehet töbet várni. azzal viszont tökéletes a sebesség a youtube on meg is lehet csodálni pl.: http://www.youtube.com/watch?v=5c1Wr29wNgY itt a srác leírja hogy milyen gépe van, de ha elolvasod a pcsx2.net guide/CPU settings es részt láthatod ott is hogy mi tenné gyorsabbá

  • MrDOS
    #45
    Tudna valaki segiteni?
  • MrDOS
    #44
    A Street Fighter EX3-ason teszteltem
  • MrDOS
    #43
    A sebesség csak 15fps
  • MrDOS
    #42
    Nekem működik a PCSX2, de lassan megy. A gépem adatai:AMD Athlon 3500+,
    1024 Mb RAM, ASUS RADEON X1600pro
  • marcokeceli
    #41
    Call of duty 3 baszakszik hogy rakjam be a memókártyát:ebbe nekem kéne help!
  • marcokeceli
    #40
    HEHEHEHE!Már egy éve van nekem működő PS2 emum!
    csak a cdo3 baszakszik hogy rakjam be a memókártyát:ebbe nekem kéne help!
    De akinek kell segítség vegyen fel msn-en:[email protected]
  • JayD
    #39
    Sziasztok.

    Csak szólok hogy van aránylag jól müködö ps2 emu(PCSX2 0.9.2R2),de WM-be kell futtatni különben nagyon lassú(szólval ne a 'pcsx2t.exe' futasd).A tekken 4-et visszi az 5-öt még nem(vagy lehet én rontom el mert kép nincs de játék futt csak nem jeleniti meg rendesen a képet),Final fantasy X-et is jól viszi. Tudom ajánlani mindenkinek.

    Innen lehet lehúzni: http://www.pcsx2.net/downloads.php

    Bios-t viszont szerezni kell hozzá de ha meg kérsz adok szívesen(HA NEM TALÁLSZ!).
    MSN cimem:[email protected]
  • zsidoka
    #38
    Sziasztok lenne egy nagy kérésem!!!!!!!
    Letöltöttem a Pcsx2-őt és nem tudom hogyan kell kezelni!
    Megvan a songokau Budokai 3 játék ŐS"-be és nem tudom hogy kell megcsinálni hogy tudjak vele játszani !!!
    Valaki megtudná mondani hogyan kell kezelni a progit!!
    Ha valaki tudja akkor várom a [email protected]!!
    Nagyon szépen megköszönném!!!!
  • redraven8
    #37
    Menj ide...itt nemrég volt ez a téma :

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1047919010
  • Rikky
    #36
    sziasztok a pcsx2 0.9.1 nevű program kér vmi user namet, mit kell bírni?
  • redraven8
    #35
    Szóval az a szitu,hogy a Budokai 3 tökéletesen fut nálam...a sebessége meg csata alatt 14 fps de a térképen,menűben,minden máshol 50-100 :) .Most a 4ik részt próbálom ki ...hátha azis elfut :) .Amúgy a gépem egy AMD64 3200+ , 1 giga DDR , Nvidia 6600 GT 128 DDR3 ....ha ennél jobb géped van mindenképp ajánlom ;)
  • redraven8
    #34
    Figyeljetek kicsit....nálam tökéletes képminőségben fut a BUDOKAI 3 !!! :D
    Aki kér adhatok képet is róla :)
  • redraven8
    #33
    Dzsászt sát áp....bikóz ví hev ö wörking PS2 emulator ....hö :) .Úgyhogy nem szídni a topikot...

    Amúgy ha a 2006 os 3D mark on elér a géped 5000 pontot akkor lazán játszhatsz 3D-s PS2 es játékokkal gépen.Azért egy erős proci sem árt az emu programhoz :)
  • PlayStation2
    #32
    Újabb IQ-harcos topik, gratula!
  • barret
    #31
    Tudod ez olyan,mint a 3Dmark...Sokan csak avval jatszanak:P
    Es van aki meg jatekokkal. Ezt meg kell ertened.
    Enis emulalgatnek mar,csak nincs ala eros gep:P De elobb-utobb az is eljon!
  • redraven8
    #30
    A gép téma már mind1...most fejlesztettem fel...meg a játék sem lenne lassú annyira...csak a színnel van bajom. :)
  • Anubys
    #29
    1. a Plugin bugos
    2. az emulátor bugos
    3. nem jól állítottál be valamit...

    Nézz körbe a emulátor hivatalos fórumán, ott van elvileg ilyen help topic. De amúgy sokkal olcsóbban kijössz, ha nem a gépedet fejleszted, hanem veszel egy ps2-t mert azon kívűl, hogy még iszonyat lassú az emu a mostani gépeken, még a kompatibilitása sem a legjobb. Egy ps2-t meg kb. 30e-ért meg tudsz venni, abból egy rendes videókártya sem jön ki.
  • redraven8
    #28
    Meg valaki mondja meg,hogy miért van az,hogy a játék színeit negatívban látom.. :-/
  • redraven8
    #27
    Neem...nekem XP-m van :D .De így is egy bivaly gép kell a futatáshoz..nemhogy win3.1 ezzek :)
  • Anubys
    #26
    És Win3.1-en próbáltad? ;)
  • redraven8
    #25
    Háy . Nekem a PCSX2 nevű progi müxik..és a Budokai 3 PS2 es lemezének a másolatával teszteltem.A cucc müxik..a PS2 es menű nagyon szép és gyors...a játék is elindul...a menű tűrhető sebességű....viszont valamiért a karakterek grafikája hibás és fekete fehér...még nemtudom mimiatt de próbálkozom beálítani valahogy.Tehát a lényeg,hogy igenis müxik a cucc :)