64
Müködig az emu vagy nem????
  • Anubys
    #24
    Pubi, neked is a guglit tudom javasolni...
    tudod, pcsx2...
  • A Róka
    #23
    Picsába VAN vagy NI-NCS HEEE???
    Ott van egy rakat kép csorgassuk a nyálunkat ott egy csomó ember aki mongyyaaa oh igen ez quuul megy nagyon laza
    Magyarországon van ilyen????????

    ha van akkor ide lehet jelentkezni mer én éppen őrülten probalgatom de egyenlőre semmi
    [email protected]
  • scheitz601
    #22
    Nekem is elindult a Tekken Tag Tournament, de lassan. Szerintem PS2 emulátornak egy akadálya van. Az, hogy a mai PC-k nagyon le vannak maradva hozzá képest. Szerintem kell egy pár év, mire PC-n élvezhetjük a PS2-es játékokat. Annak idején a PS1-re is azt mondták, hogy nem lehet emulálni, aztán most gyönyörűen mennek a PS1-es játékok PC-n. Idő kérdése és a PS2 is fog.
  • Anubys
    #21
    Ne haragudj fiam, de te nagyon sík vagy... Először kérdezed, hogy van-e működő emu, majd beszúrsz egy valag képet egy működő emuból. Szerinted akkor van?

    A másik kijelentésed, hogy "csak időkérdése". Igen, valóban az, de a 2-3 FPS-t nem fogják tudni úgy optimalizálni, hogy menjen rendesen, max felnyomják 4-5 FPS-re, és akkor még talán sokat is mondtam...

    Geri15: Látod a cucc nevét? PCSX2... Ismered a guglit?
  • killer135
    #20
    most nem azon van a vita hogy 1-2fps....nem értitek....emberek azt mondták hogy lehetetlen a ps2 emulálni meg van emu de nem visz semmit.....ez az ellenpélda hogy mégse lehetetlen....csak gépigényes....nagyon....sztem ezt meg meg fogják oldani.....valahogy
  • sigmavirus1
    #19
    Lol, szépek a szinek!:DDDDD
  • geri15
    #18
    És ezt az emulátort honnan lehet letölteni?
  • Ben C
    #17
    pontosan...
  • _Vegeta_
    #16
    Dehogynem báz. Nincs olyan gep ami elvinne egy ps2es gammat, kb 5-10ev mulva. :P
  • _Vegeta_
    #15
    Enis szeretnek budokaiozni, de ezert legyszi ne nyiss uj topikot! Van mar ilyen ahogy Garfield is belinkelte! A kepeken meg igazan feltunhetett volna az 1fps...báz
  • killer135
    #14
    Akkor mégis megy.....an meg mellékes hogy mennyi FPS.....jo akad mint állat de megy.......:)
    Idö Kérdése és jó lesz.....de akkor miért irja mindenki hogy nem visz semmit....holott visz csak gyengén......nem mindegy
  • DanielT
    #13
    ELÉG MÁR! Nem látod, hogy 1-2fps -el "mennek"? Ez itt csak neked újdonság felesleges beszúrni 800 képet.
  • killer135
    #12
    Dragon Ball Z Budokai 3



    Final Fantasy X

  • killer135
    #11
    Devil May Cry 3

  • killer135
    #10
    itt mégegy kép....


    De itt van egy forum hogy milyen beállitásokkal mijen Gamék futtathatok és sreenshotok rola......
  • killer135
    #9
    mert oda már honapok ota nem irt senki.....
  • akyyy
    #8
    songoku, loál, ez kell:DD
  • Garfield
    #7
    Ebben miért is nem fért el?
  • killer135
    #6
    Ez akkor mi??????
  • DanielT
    #5
    Jah, a Ps2 emulátor létezik -e, téma egyébként is érzékeny pontom és erre jött a többi.
  • aabyssx
    #4
    LOL - Egy kicsit idegesnek tűnsz. :DDD
  • killer135
    #3
    mit geciskedsz bazze...nincs sehova leirva hogy nem lehet kérdöjeleket irni....
    a másik pedig informácitót szerettem volna szerezni mert sok helyen azt irják hogy megy az emu valahol meg azt hogy nem.....
    Win31=Win32
    ugytudom a forum ilyesmire van....információgyűjtés
  • DanielT
    #2
    Szívesen segítek azzal, hogy felterjesztem bezárásra a topikot.

    Először is mi a fasz az a Win31?

    Másodszor mi a fasznak kell 4 kérdőjelet bekúrni az alcímbe?

    Harmadszor mi a faszér' nem tudsz helyesen írni, vagy legalább leellenőrizni amit behánysz ide.

    Negyedszer pedig: NINCS MŰKÖDŐ EMU B+ RÁJÖHETTÉL VOLNA HA A MEGFELELŐ HELYEN KERESED!
  • killer135
    #1
    emberek segitsetek....most van müködö ps2 emu vagy nincs....
    rengeteg sreenshotot találtam.....hogy megy...ti mit tudtok?????