91
Agyonverték a szpemmer férget
  • Yeltzin
    #11
    mondd csak, elérted már a napi 100 szpem mailt?? mert én igen, és simán megölném, aki küldi :)
  • TheZsenyka
    #10
    Nem azt mondom, hogy helyeslem, de sajnálni sem tudom.
  • Thomsen
    #9
    Köcsögök ezek az internetezők :))
  • Thomsen
    #8
    Ezért megölni valakit...
    A nyelviskola telefonszámának közzététele sem szép dolog, de azt talán még megértem.
  • geigermuller
    #7
    az itteni spammerekre is ez vár
  • báttyó02
    #6
    melyik? aki agyonverte,vagy akit agyonvertek? :D
  • akyyy
    #5
    te voltál:D
  • CSOCSO
    #4
  • báttyó02
    #3
    O:
  • Yeltzin
    #2
  • TheZsenyka
    #1
    Cikk

    Indexről:

    Vasárnap lakásában holtan találták Vardan Kusnirt, Oroszország legnagyobb spammerét. Az Interfax jelentése szerint Kusnir halálát több fejére mért ütés okozta. A 35 esztendős férfi három angol nyelviskola vezetője volt, amelyek szervereiről agresszív internetes reklámlevelek millióit küldözte világszerte.

    A spamen feldühödött internetezők korábban akciót szerveztek Kusnir Amerikai Angol nyelviskolája ellen, amelynek telefonszámait közzétették a weben. A számokat olcsó szexszolgáltatások és jutányos ingatlanakciók telefonszámaiként tüntették fel.

    Egy másik alkalommal a netezők telefonon és emailben zaklatták az Amerikai Angol Nyelviskolát. Vardan Kusnar elvein ez sem változtatot. Közölte: szerinte az elektronikus levelezés reklámozásra való.

    Oroszországban kéretlen reklámlevelek küldését jelenleg nem tiltja törvény.

    ----------------------

    Nem érzek szánalmat.

    Vagy egyszerűen felbosszantott valakit, vagy valami gengszter megelégelte a szpemmet.