91
Agyonverték a szpemmer férget
  • rezsofiz
    #51
    :OOOO
    Hát azért ez durva :o Valakit emiatt megölni.. Állatok..
  • Carlos
    #50
    Helyes.
    Mivel a mélek 90% szemét, ezért majd mostantól csak 89% lesz az!
    Keep goin'...
  • Sheltem
    #49
    Nem borulok gyászba a hír hallatán.
  • Loál János #48
    Neménvoltam.
  • cSuwwi
    #47
    nekem is ez volt az első gondolatom, amikor olvastam a címet :]
  • sokoo
    #46
    Hat engem a papir szorolapok tizedannyira idegesitenek mint az agyatlan spam. annak legalabb minimalis ertelme van. de leggyakrabban olyan spamet kapok, aminek meg ertelmes subjectje sincs, a tartalma hasonloan nulla. nincs hova kattintani, nincs mit kezdeni vele. meg egy vacak virus sincs benne. de akkor minek?! a papir legalabb akciokat hirdet, meg bulikat.. es el is lehet egetni, meg leadni a mehbe. :)
  • artschiatwork
    #45
    a szomorú viszont az, hogy most egy féreggel kevesebb lett, jön helyette 10x annyi...
  • artschiatwork
    #44
    megérdemelte... aki szerint az e-mail reklámozásra való, az dögöljön meg... kíváncsi vagyok, hogy ő mennyi spam-et kapott...
  • Punkerwork
    #43
    nekem is kiszűri a spam szűrő, csak néha sajna túl jól működik és spamre vágja azt is akit nem kéne.
  • stp4trick
    #42
    Érdekes, nekem sosem jött olyan, amit ne szerettem volna megkapni.
    2 év alatt 0 spam.
    AMúgy meg Thomsen. A nyelviskola telefonszáma biztos nyilvános, hiszen hogyan hívhatnák fel akkor a tanulni vágyók, viszont a Te vagy az én emilcímem nem annyira, tehát nem áll meg az 1:1.
  • Punkerwork
    #41
    nekem a net munkaeszköz, az meg hogy az SG a kezdőlap mellékes, szal a 10k/év se sok :)
  • cSuwwi
    #40
    20k 5 csillaggal az ideális (évente kb. 5k)
  • Punkerwork
    #39
    és nekem nem mondja senki hogy még nem gondolkozott el azon hogy a szórólapos kezét eltöri, mikor egszerre 5-10 tesco-s és hasonló szemetet talál a postaládájában.
  • Punkerwork
    #38
    azért te se panaszkodhatsz, meg neézz körül hány spammer topic-ban látsz te engem?
  • Glpetyus
    #37
  • cSuwwi
    #36
    az a 26 ezer üzenetedet is biztos a legyek hordták össze mi? (a másik nikkről nem is beszélve)
  • hen-tes
    #35
  • Punker
    #34



    meg is kérdezem St-t nem vehetnénk e ezt föl, sokkal hatékonyabb lenne a rendszer ha büntipont helyett szájába léphetnék 1-2 gumilakónak
  • hen-tes
    #33
    inkább azt kéne jól picsán rugni, aki nem tudja használni a rohatt levelezőjét.
    ilyenért megölni valakit....
    akkor én most menyjek és verjem agyon azt az újreg köcsögöt aki telespammeli a kedvenc topikjaimat?
  • ChevyG #32
    MLM-eseket is lehetne már picit szorongatni
  • Pharaoh
    #31
    itt mindenkire halál vár
  • Ronny
    #30
    hogy ti mekkora bunkók vagytok:D
  • haxoror
    #29
    "Agyonverték a szpemmer férget"
    LOL tombol az együttérzés :D
  • báttyó02
    #28
    ADSA:d
  • NEOreg3
    #27
    elolvastam omg:DDD
  • báttyó02
    #26
    A:ds.:AS:s.ada.DDDDDDDDDDDD
  • CSOCSO
    #25
    MppMfmFfm FmmFfpMmmPffMpfFmmFfpMmmFmmFfpFmf PfmPpfMmfFmm MmmPmpMff MppPmfPpfPmfFpmMmmFmmFmmMmm!! PpmFmfMfpMmmMfpMfpMmm
  • Thomsen
    #24
    Ahhoz nagyon lámernek kell lenni, hogy egy vírus kárt okozzon.
    Nekem csak az RPC-vel volt bajom eddig.
  • NuCLEARScoRp
    #23
    Nagyon helyes én pl fasza vírusokat küldözgetek azoknak akik zaklatni mernek...
  • Thomsen
    #22
    Gondolom, biztos maffiózó volt, vagy valami ügyletbe keveredett.
  • Thomsen
    #21
    Azért én sem, de ha e-mailben naponta 999-szer elküldené, hogy pú, dühös lennék.
  • Yeltzin
    #20
    biztos nem ezért ölték meg (vagy emiatt látogatták meg igazi ölési szándék nélkül, csak kisiklott a dolog...)
  • Thomsen
    #19
    Valóban zavaró, itt is.
    Bevallom, nem tudnék megoldást hirtelen a netes és a hagyományos spamre, de valakit ezért megölni túlzás szerintem.
  • NEOreg3
    #18
    azért én nme vernék meg senkit, hogy 1000 kommentjéből 999 az hogy pú...:P
  • Takezó
    #17
    a következő áldozat: báttyó
  • Yeltzin
    #16
    én már a szórólap szpemmereket is elverném egy fénykarddal :) 5 napos utazás, és kidől a postaládából a reklámszar.....
  • Laky
    #15
    páttyó meghaaalsz :o :D
    .-.
  • Thomsen
    #14
    Nem!
    Napi 10 már soknak számít nálam, de már törlöm automatikusan.
    Nem örülök neki persze, de valakit agyonverni nagyon gáz.
    Egy rablóval megtenném, de egy szpemmerrel...
    Ráadásul olyan országban, ahol ez nem tiltott, nagyon túlzottnak találom ezt.
  • PyRex
    #13
    Neknk a szervereinkre naponta 200-400 spam érkezik... Nem tudom sajnálni azt az embert, bár én nem ölném meg, hanem elítélném arra, hogy 1 évig naponta 10000 emailből kelljen a spam-et kiválogatnia és ahányat elb@sz, annyi nappal nő a letöltendő bűntetése... Rohadt k*cs*g!
  • FtranX
    #12
    én nem lennék biztos benne, hogy egy feldühödött "anti-spam aktivista" ölte meg, de az biztos, hogy egy féreggel kevesebb lett a világon.