23
  • Epikurosz
    #23
    Valaki nagyon ráállt a zenére.
  • Ferrer
    #22
    :)
  • wooten
    #21
    Hát ez egy sz#r! Utálom a számítógépes zenét!!!! Az nem is zene!!!
  • Aspyrin
    #20
    rohadt jól néz ki, de lehet, hogy egy kissé törékeny a kicsike
  • gordonmail
    #19
    én csak azért fogok venni, mert tesóm is zongorázik és vatterom mindig azzal piszkál h miért ülök mindig a gép elött..így nem mondhassa, ha meglát, hogy a számítógép billentyűzetét nyomkodom ;-)
  • [HUN]PAStheLoD
    #18
    ROTFL, jól néz ki, olyan scifis beütése van, kíváncsi vagyok mikor jelenik meg a zenekarokban ^.^
  • szacsi
    #17
    vagy miért nem mindjárt chapman stick...? (:
  • dh
    #16
    hehehhe, igaz, de mi a fenéért, cselló szerűt csinált, van kemény 4 húr, ami jó vastag, mint a basszusgitáron, meg a másik hogy eléggé lekorlátozza a zenei hangmagaságok szabadságát. Mondjuk hogyha csinált volna egy gitárt, amin mondjuk 6 húr van, az már izgibb lett volna, az szerintem sokkal okosabb lett volna........ de igaz a midi már eléggé régi kellene valami új, mert még mindig gagyi, és állandóan problémázik valamit.....
  • CsabiDuke
    #15
    LOL! a Leszámítva szó az azt jelenti hogy azon kívül a leg egyszerűbb, hogy az is elég egyszerű!! LOL
  • nenad
    #14
    izomVa'lasz rulz...
    :)
  • sz4bolcs
    #13
    ehh Hogy lehet a "leszámítva" szót így félreérteni?
  • Yeti
    #12
    pont ezért írta, hogy azt leszámítva
  • undeeundead
    #11
    "sztem ha a dobokat meg ezeket leszamitjuk a huros hagszer a legegszerubb es leglogikusabb felepitesu hagszer"
    Már nem azért, de a DOB-ban mi olyan iszonyatosan bonyolult? van egy henger és a két (vagy az egyik) végén egy kifeszített hártya, vagy membrán vagy nevezd aminek tetszik. ha megütöd vahaol a membránt szól. ennél én egyszerűbb és logikusabban felépített hangszert nem tudok elképzelni.
  • nenad
    #10
    sztem ha a dobokat meg ezeket leszamitjuk a huros hagszer a legegszerubb es leglogikusabb felepitesu hagszer, annyira hogy a zongora is huros hagszer valahol ugye a kalpacsok hurokat pufolnek...
    A kulonbseg a konzol.
  • Esrohnoil
    #9
    "Míg a zongora billentyűi a leglogikusabban felépített hangkeltő eszköz, addig egy húros hangszeren már a hangok megszólaltatásához már korántsem olyan logikus mozdulatokat (fogásokat) kell alkalmazni."
    Akár ezt is sértésnek vehetné vmelyik zenész...
  • Atyus
    #8
    "Dove szerint a közönség számára is látható mozdulatok eltüntethetik a számítógépes zene gépiességét és vizuális sivárságát, már ami a zenész tevékenységét illeti."
    Még jó, hogy csak Dove gondolja ezt !
    Egy zenész - joggal - nevezhetné ezt igen komoly sértésnek !
    A szerkezet tényleg látványos játékot tud adni, de alapvetően ez is csak a ZENÉRŐL vonja el a figyelmet !
    Míg a zongora billentyűi a leglogikusabban felépített hangkeltő eszköz, addig egy húros hangszeren már a hangok megszólaltatásához már korántsem olyan logikus mozdulatokat (fogásokat) kell alkalmazni.
    Ezen felül a MIDI is már rég elavult a sebességével és az eszközök normális kezelésével.
    Már 4 hangszer együttes megszólaltatásához is, hogy elfogadható legyen a Lacety Time, trükközni kell..
  • mrzed001
    #7
    Vicces megoldás a lézer használatára. Mintha az egyik scifiben már láthattunk volna hasonlót :)
  • Fiok
    #6
    A srác milyen drogokon élt amíg ezt sikerült +alkotnia?
    Úgy néz ki mint vmi "kőkorszaki lézerkard"
  • Tetsuo
    #5
    Már volt egy pár ilyen ötlet..
    Inkább a MIDIt cserélnék le vmi jelenkori szabványra!
  • Roli
    #4
    De jó lesz!
  • Akuma
    #3
    ehh, a Föld nevezetű bolygó ez?? :D
  • FTeR
    #2
    nincs ez egy kicsit túlbonyolítva?
    tud vki valami linket egy hang fájlra?
  • HUmanEmber41st
    #1
    vazz mennyibe kerül ??????