FC Parma

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fyrex
#1236
majd erõt veszek magamon 😊

csak olaszul nemtudok, a hivatalos szájt angol része hát hírekben elég gyenge

egyszóval nemtudom honnan szedjem a híreket

tudom gazzetta csak hát nem vágom az olaszt

nah nembaj jövõre kezdem tanulni

Avanti Crociati!

McFrost
#1235
hiszek neked😛
izzítsd be újból

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

Fyrex
#1234
<#worship><#worship><#worship>

õszinte leszek, életkoromhoz híven lustra disznó voltam hozzá 😊

Avanti Crociati!

McFrost
#1233
elég jól félbe hagytad!

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

Fyrex
#1232
az az igazság hogy a hivatalos oldal is maga a szégyen tehát egyáltalán jó hogy volt magyar oldal

õsztõl szerintem ujra kezdem frissíteni

Avanti Crociati!

jbal
#1231
elmegy az😄
uccsó frissítés:Fyrex 2006.02.11. 11:22😄

hunbasser
#1230
mennyé má,most tévedtem ide,és látom,h ac parma magyarország,azt gportalos oldal :| 😄DDDD

ReaL MaDRid x siempre

Fyrex
#1229
köszi 😊

Avanti Crociati!

Fyrex
#1228
ha rájössz kérlek mondd el nekemis

én itthon még nem találtam

Avanti Crociati!

R10
#1227
very nájsz dizájn itt is 😄

!!!Hajrá Brazília!!!

jbal
#1226
google-ban beírtam h Parma mez vagy Parma mez rendelés.hát sztem itthon nemigazán lehet.nem láttam még.egy ilyen "kis"csapat mezét nem árulják

#1225
Sziasztok!
Egy kis segítség kéne hol lehetz itthon parma mezt venni vagy rendeli?
Köszi

Világbajnok olaszokat!!!!!!!!!!!!!!Hajrá
jbal
#1224
Parma(nem)··
Eurosport

Fyrex
#1223
mezek (virtual)

Avanti Crociati!

Fyrex
#1222
melyik fórumon?

Avanti Crociati!

jbal
#1221
pffffff.az egyik fórumon beraktak 06/07-es mezeket és köztük volt ez
akkor ez nem?

Fyrex
#1220
A csapat egy hét múlva újra elkezdi az edzéseket a következõ szezonra!

Parma FC will start preparing for the 2006-07 season on July 11 at the Collecchio complex. The team will leave for Vigo di Fassa for on July 15 and will stay there for 29 days. The team will then return to Parma on August 1.

Avanti Crociati!

Fyrex
#1219
Couto egy évre hosszabbított <#eljen>

Fernando Couto (Espinho – Por – 02.08.1969) has a one-year contract extension.

Avanti Crociati!

Fyrex
#1218
tudtommal ez 2001-2002es mez tehát tévedsz 😊

Avanti Crociati!

Fyrex
#1216
Énis így tudom!

Anche Gasbarroni crociato?
Dopo l'arrivo di Kutuzov, un altro giocatore della Sampdoria potrebbe sbarcare a Parma. Il bielorusso approderà in casa ducale in comproprietà in cambio del cartellino di Bonazzoli, ma assieme a lui potrebbe arrivare anche Andrea Gasbarroni, centrocampista che nell'ultima stagione ha giocato 28 partite con i blucerchiati mettendo a segno anche tre reti.

L'esterno di Torino, classe 1981, ex anche di Juvewntus, Varese e Palermo, prenderebbe il posto, rimasto vacante, di Marco Marchionni.

valaki ezt lefordíthatná sacc-per-kábé

Avanti Crociati!

gabber_saviola
#1215
Én úgy tudom, hogy igen

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#1214
Télleg leigazoltátok Kutuzovot? 😮

gabber_saviola
#1213
Tamás, neked meg remélem Gasbarroni nem fog csalódást okozni

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Fyrex
#1212
ajánlom is! sok örömöd lesz még benne! 😊

Avanti Crociati!

gabber_saviola
#1211
Tamás, Õ az elsõ olyan Brazil akit szeretni fogok 😊

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#1210
nem kicsit még töröt lábbal is<#ravasz1>
Fyrex
#1209
egy olyan játékos mindenhova elkélne... 😊

Avanti Crociati!

#1208
parmaba egy olyan játékos kéne mint pl Djibril Cissé<#wave><#eljen>
Fyrex
#1207
További sikerekben gazdag pályafutást kivánok Simplicionak a Palermo csapatánál, remélem sokat segít majd nekik és megbecsülik õt! MA hivatalosan is aláír a déliekhez.

Avanti Crociati!

Fyrex
#1206
A Bundaügyrõl:


Nos kérem ,amikor a szezon végén utaztunk Parma-ba és az egyik utitárs azt mondta,hogy olvasta valahol,hogy óriási bundabotrány van kialakulóban,elmosolyodtam és azt mondtam erre,hogy minden bajnokságban van valami kis bundaügy,vagy doppingügy,vagy útlevélbotrány vagy efféle csemege..de ezt vagy nem kap elég nagy nyilvánosságot,vagy bizonyos emberek túl képességeikhez mérten túl nagyokat akarnak bemártani és ezért elnyomják õket..
Lázsd pl, Recoba esete amely most újra elõkerült ,vagy Veron munkavállalási engedélye körüli hercehurca,vagy a be nem fizetett Tb tartozások esete ,most a Juve körül sündörgõ aktatáskával rohangálló ügyvédi csapatok,mert ide már nem elég 1 vagy 2 emberke..nos ezek a fickók ilyen dolgokkal vagdalóznak annak fejében,hogy ha a Juvét tovább piszkálják akkor ,õk is nyilvánosságra hoznak pár eléggé szaftos dolgot..
Az ügy elsõ résztveõje Recoba,akirõl azt állitják hogy az útlevele eléggé gyanús lehet és érdemesebb lenne inkább vele foglalkozni minthogy a zebrákkal.
Lehet valami a dologban mert az Inter vezetõsége igencsak csendesre vette a figurát azóta,meg ez is elterjedõben van hogy bizonyos az Inter vezetõség nem véletelenül nem szereplteti Recobát,mert állitólag olyan Reklámszerzõdést kötöttek vele,(ez tilos a profiknál)hogy meg van határozva a szerepeltetési ideje,és igy az inter egy csomó lóvétól mentesül ,amit nem kell befizetni ,járulék vagy adótartozás fejében.
Nos ezeket a Rai teletexen olvastam,és gondoltam leirom,abban szerintem mindannyian egyetértünk hogy szinte minden csapat amelynek van rá kerete,a Serie A-ban ,az elkövethetett bundameccseket..lázsd utolsó mérkõzések megjósolható végeredményei..
Szóval az tuti,hogy nem ártatlan a Juve(fõleg mert kb 5 éve csalnak neki),nem ártatlan a Milan,az Inter,de ezek közül finoman szólva is a Juve magaslik ki azokkal a kolosszális csalásokkal amit a javára a birok befujtak..a vége felé többször a hosszabitásokban mentett pontot a Juve ,amelyekben a birok igencsak helytáltak a torinóiakért.
Gondoljatok vissza,hogy ellenünk Torinóban is Cannavaro az ötösön bellül letépte a fejét Corradinak,aki felé a labda szált,de a biró elfelejtett odanézni..(94 perc)
Ez a nem vettem észre dolog elég sûrûn elõfordul a Juve meccseket..
Már többször irtam ,hogy figyeljétek csak meg a Juve olasz meccsei manipulálva vannak.
Most egy nagyobb médiafigyelmet kapott az ügy,és az tuti ,hogy ez nem érhet véget egy sima ejnye bejnyével .itt fejeknek kell hullania,mert ha nem akkor az olasz labdarúgó szövetség mondja ki saját magáról a világ felé hogy CSALÓ,és engedi az ilyen dolgokat.
Akik mindenképpen meg fogják szivni azok a birok lesznek majd,gondoljátok el ha csak a bundaügyben feltûnik majd valamelyik biró neve,az nem fog tudni nyugodtan majd a jövõben meccset vezetni,mert mindenkor meg lesz bélyegezve.
2 kisebb nevû birot már bedobtak a mélyvizbe,õk a saját rétegüknek el fogják majd tusolni a dolgokat.
De emlegetve van Paparesta,Farina,Rosetti is akik a Serie A vezetõ birói.
Nos kiváncsi vagyok mi lesz az õ sorsuk,de én ammondó vagyok hogy õk nagyot szivnak a végén.
Bár ez kettõs játék mert ha bukik valamelyik nagyobb biró és mondjuk köpne valamelyik nagy klubb ellen ,ezt csak komoly lóvéval tudnák eltusolni ,hogy ne tegye.
A juvénél rezeg a léc,de az ügyvédeknek épp kapóra jön a Vb,amely elviszi a média figyelmét ebbe az irányba,egy két nap múlva senki nem fog a Juvéval törõdni,mindenki a Vb-t figyeli.
Több juve játékos jelezte elhúzna a klubbtól,de egyenlõre mindenki marad.egyenlõre.
Õszintén szólva nehezen tudom elképzelni hogy az olasz szövetség kitegye az egyik legtõkeerõsebb csapatot a Serie A-ból,bár persze ennek ez lenne most már a rendje.
Ez az ügy túl komolyra duzzadt,egy súlyos döntésre vár mindenki,az a gond,hogy ha a Juvét kiteszik,akkor a Juve elindithat egy olyan láncolatot,hogy mident nyilvánosságra hozna amit a többi csapatról tud ,más ügyekben .
Tuti,hogy mocskos módon visszavágna és bemártana mindekit akit csak tud.
De valjuk be ez lenne a jó,a Juvét kizárni,és még azokat akik érintettek az ügyben,majd elgondolkozhatnak rajta,hogy mit is csináltak.
De ehhez sztem ez a szövetség túl gyáva.
A juve nagyon jó csapat,és biztosan benntvan az elsõ 2ben ,de azt a bajnokságot nem nyerte volna meg birói segitség nélkül,talán most bölcsebb lett volna kikapniuk a Reggina ellen,és akkor megúszták volna a Milan által elõterjesztett "bunda-csomagot".
Nekem óriási lenne a Parma ellen elkövetett csalások fejében,hogy ha a Juvét kizárnák,de még mindig azt mondom,hogy a Juve megússza,mondjuk azzal hogy elveszik a tavalyi aranyát,és kész.
------------------------------------------------------------------------
Parma-ról.

Pioli bemutatták,már el is kezdte a munkát.
Zorratto a Modena vezetõedzõje lett.
Montolivónak,Gasbarroninak és Kutuzovnak nagyon örülnék én is.. GYERTEK!
Boneráért ne fájjon a szivetek,õ nem egy nagy ász,nem tom is keres a válogatottban,ha marad marad,ha megy nem bánom.
Cannavaro:, amikor találkoztunk vele májusban,megkérdetem tõle ,hogy hova mész a nyáron,azt mondta Nápolyba a tengerre Fabioval,
És játszani ,kérdeztem?
csak mosolygott..
Mi már akkor is gondoltuk ,és mindenki tudta,hogy neki már csak a Napoli járt az eszébe,és valóra vált az álma,hogy visszatérhet nevelõegyesületéhez.
Köszönjük a munkádat Canna,örökké emlékszünk majd rád.
Simply és Bresciano?-nos a Vb-n ha Bresciano jól fog játszani akkor tuti elviszik,Simply meg 50% hogy marad.
Õ szerete maradni,mégegy éves szerzõdse van,ezt ki akarja tölteni.
Miccoli nevét is olvastam a sportal.it-n,Corradi helyére jönne.
nem lenne rossz.
------------------------------------------------------------------------


by ParmaBoys

Avanti Crociati!

Fyrex
#1205
Simplico távozásával pedig sokat vesztettünk 😞

Avanti Crociati!

McFrost
#1204
így már ok

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

gabber_saviola
#1203
Andrea Gasbarronival jól jártatok

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Fyrex
#1202
Hétfõn Palermóban hivatalosan is bejelentik Fabio Simplicio szerzõdtetését, mivel Rino Foschinak sikerült megállapodni a pármaiakkal, akik 5 millió eurót és Andrea Gasbarroni (aki a Sampdoriában szerepelt kölcsönben az idén) fele tulajdonrészét kapták a Brazilért. Az üzletet a Juventus is jóváhagyta, mivel õk birtokolják Gasbarroni másik felét.

Miután mindent elintéztek Simplicio leigazolásával kapcsolatban, Rino Foschi visszatér majd Pármába, hogy megállapodjon Gabriele Zamagnával, Mark Bresciano megvásárlásáról. Ebben az esetben sokkal bonyolultabb lesz a szerzõdéskötés, mert ausztrál származású játékos visszautasította a Parma szerzõdés hosszabbítási ajánlatát, de Foschi azt szeretné, hogy Bresciano már nyáron csatlakozzon csapatunkhoz.

palermo.uw.hu

Avanti Crociati!

Fyrex
#1201
mert meg kell erõsíteni a keretet!

Avanti Crociati!

jbal
#1200
na itt is megpróbálom😄
vki nem tud egy vmi videót a tavalyi osztályozó(Parma-Bologna) akármelyik meccsérõl?
de inkább a 2.-ról.😄

McFrost
#1199
minek?

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

Fyrex
#1198
(Y)(Y)(Y) mostmár csak játékos kéne 😊)

Avanti Crociati!

McFrost
#1197
2006. június 6. 14:41
A 40 éves tréner Mario Berrettát váltja a kispadon, aki az idény végeztével a szintén elsõ osztályú Sienához igazolt

Stefano Piolit nevezték ki az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplõ Parma vezetõedzõjének.

A 40 éves tréner Mario Berrettát váltja a kispadon, aki az idény végeztével a szintén elsõ osztályú Sienához igazolt.

Pioli eddig egyetlen Serie A-s csapatnál sem dolgozott, kizárólag másodosztályú kluboknál tevékenykedett.

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

Fyrex
#1196

Avanti Crociati!

Fyrex
#1195
ebben egyetértünk

Avanti Crociati!

McFrost
#1194
<#eljen>

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

9csöves9
#1193
Donadonival nagyon jól járnátok<#eljen>

FINCHE VIVRO ODIERO VIOLA E GRANATA,ODIERO LA POLIZIA E PER SEMPRE LE ODIERO...

Fyrex
#1192
Roberto Donadoni(ex Livorno) és Stefano Pioli(Modena) edzõk közül kerül ki az edzõnk a következõ napokban.



Avanti Crociati!

Fyrex
#1191
Zamagna (tech.ig) elmondása szerint ezek a nevek merülnek fel lehetséges utódként az edzõi székben: De Canio,Pioli,Gregucci,Somma.
Júliusban a Parma felkészülésre utazik Trentinoba,és Fassa-ba,e hónapban megfogják hosszabitani Bucci és Couto szerzõdését.
Corradit a Lazio és a Tottenham is szivesen vinné,nagy kérdés mi lesz vele,tartok tõle hogy mihamarabb elhúz tõlünk.
Felvetõdik Bonazzoli lehetséges szerzõdtetése,aki távozóban van Genovából.
Szóba jön még Boriello neve is aki a kiesett Trevisóból érkezhetne Milan kölcsönjátékosként.
Még mindig nagy kérdés Fabio Simplicio és a Palermo kapcsolata,miszerint Simply-ért cserébe a déliek 5 millió Eurót+a román Codreát és a fiatal Pepét adnák el.

Elnézve ezeket a mondatokat eléggé nincs érkezõben a befektetõ Parmaban.
Ja,valamit Marchionni kijelentette,hogy a Juvéval akár a 2.vonalba is képes játszani.

by ParmaBoys - Index fórum

Avanti Crociati!

#1190
A Parma a csapatom most is a FM2006-ban, de még a régi Championshipben is velük nyomtam.
Utolsó fordulóban harcoltam ki a bennmaradást....

Fyrex
#1189
Beretta a Siena edzõje lesz vszinuleg

a helyére érkezhet Giallombardo, az Ascoli edzõje

Avanti Crociati!

Fyrex
#1188
A nyárról elõzetesen:

-Marchionni ugye elmegy a Juvéhoz
-Cannavaro pedig a Napoliba igazol minden bizonnyal
-Brescianoért és Simplicioért több klub is érdeklõdik, remélem õk azért maradnak

Avanti Crociati!

Fyrex
#1187
mét ne? ^^

Avanti Crociati!

EmIn3m02
#1186
mifaxt keres ronáldinnye a banner alatt párma topikba? 😛

-- Intel Core i7 950 - Asus MARS 2DI/4GD3 - OCZ Platinum 3x2GB DDR3 - Dell 3008WFP 30\" --