684

  • mike0013
    #365
    menj végig a csövön és ugorj ;)
  • ngcsnet
    #364
    Annál a feladatnál járok, ahol felrobbantják (felgyújtják?) az SFC épületét (sulit), nem tudom merre kell menni, a klozetnál kimásztam a résen, de utána a csöveknél nem tudom merre kell menni
    Előre is köszi;)

    (itt egy kép, mutatja hol vagyok):
  • mike0013
    #363
    hinnye én is szerkesztője vok:)
  • Hassan B
    #362
    Ohh, hamár úgyis ilyen nagy a forgalom nézzétek meg Az Első Magyar Getting Up Site-ot.
  • Hassan B
    #361
    Látom túlzottan nem izgat. Na mind1....
  • mike0013
    #360
    jah, én is így csináltam, talán ha egyszer ütött meg, többször biztos nem:)
  • Hassan B
    #359
    A csajt nem kell kilökni, hanem szórakozni kell vele. Aztán egyszercsak ledob, és így van jól, untána jön a videó.
  • pirosBoci
    #358
    hello mindenkine lenne egy kérdésem az egészet kitoltam csak az utolsó pályán vagyok és nem tudom hogy kell lökni a csajt a korláton.PLZ HELP.
  • Hassan B
    #357
    Ha érdekel vegyél fel MSN-en... ([email protected])
  • Hassan B
    #356
    ögm
    az is, de nagyrészt html

    www.gettingup.try.hu
  • ngcsnet
    #355
    milyen oldalra gondoltál? php?
  • Hassan B
    #354
    Hello!

    Most indítok egy Getting Up-os oldalt. Aki szeretne jelentkezni szerkesztőnek, és van hozzá tapasztalata itt elér:
    MSN: [email protected]
    E-Mail: [email protected]
  • roba92
    #353
    aha értem megpróbálom
    kössz
  • roba92
    #352
    szeva
    azt szeretném kérdezni, hogy merre vannak a mentések?
    ugyanis tönkrement a játék és újra kéne telepíteni...
    lécci gyorsan kéne!
  • heystumafly
    #351
    köszi, megpróbálom
  • ngcsnet
    #350
    megvan, 2x előre és utána 1 pofont
  • ngcsnet
    #349
    már az elején megakadtam, amikor a cck teherautóra 8 teget kell rakni, utána a vízelvezető szarságban 1 VanR-al kell bunyózni, és azt írja hogy:
    "Quickly tap him twice, then press mouse button 1 to stun him"
    ez mit jelent, mit csináljak? ez a "tap" szó szerintem szleng, sazl nemtom.
    előre is köszi,
  • mike0013
    #348
    jah,megvan tom meik rész... Ott gurulj el előle, üsd rúgd, és vegyél fel deszkát és azzal is üsd
  • mike0013
    #347
    az az amikor előtte tönkreteheted a cuccaikat? és a kutyáival jön?
  • heystumafly
    #346
    a 2pötty utolsó pályán, amikor lekell győzni Dip-et, azt hogy mert engem mindig megöl, és neki mlg megvan a fél élete!?
    help!
  • mike0013
    #345
    huhh, de jóvalahpgy sikerült megoldanom:)
  • mike0013
    #344
    lenne egy kérdésem: azon a pályán amikor a CCK HQ-ban kell lopakodnom merre kell mennem??? belopódzok/ugrálok az épületbe és nem tudom merre kell menni, mert mindenho CCK őrök és fegyverrel is:(:(:( Valaki legyen szives segítsen! PLEASSE
  • Gerbill
    #343
    A silverguardot könnyű megölni, csak mindig próbálj meg az -e betűvel a háta mögé jutni és gyorsan ütni.
  • mike0013
    #342
    probáld megölni őket flamethrower-rel... úgy sztem sikerülni fog
  • AtiRadish
    #341
    Valaki végigtolta már a játékot??
    Az utolsó előtti chapternél mindig abbahagytam (2szer).
    Amikor a riporternővel kéne találkozni.Ott van a silver cck fegyverrel meg még egy őr azokat nem bírom kinyírni így mindig abbahagyom.
  • mike0013
    #340
    SIKERÜLT LEFUJNOM AZT A MARHA NAGY TAG-et:D:D:D
  • mike0013
    #339
  • Gerbill
    #338
    Ha a jobb egérgombot nyomod akkor sokkal gyorsabban fújja a festéket.
  • Gerbill
    #337
    Én úgy tudom hogy a játék könyvtárában levő mus zenefájlokat simán át kell nevezni mp3-ra és már le is lehet játszani
  • mike0013
    #336
    jó neked, hogy sikerült! Én még szenvedek vele:( az a gondom, hogy rohadt hamar kifogy a spray bezzeg neki nem, ez olyan idegesítő:((((
  • mike0013
    #335
    bocs ezt nem neked akartam írni
  • mike0013
    #334
    valaki nem tudja, hol lehet leszedni a játék zenéjét???
  • Gerbill
    #333
    Én úgy csináltam meg azt a versenyt, hogy először körbefestettem az egészet aztán meg nagyjából egyenletesen megpróbáltam össze vissza lefúlyni, és a kis kimaradt réseket gyorsan befestetttem. Úgy emlékszem kb 3-4-edjére sikerült is
  • mike0013
    #332
    áh... sikerült megoldanom :D és én is ott tartok és elakadok ahol AtiRadish én se tudom megcsinálni, nagyon nehéz sokkal gyorsabb PUNK#33...
  • mike0013
    #331
    ott még nem tartok mert megakadtam:(
    Hogy lehet ezen pálya részen továbbjutni, mert sehogysem tudok:
  • AtiRadish
    #330
    Hi!!
    Ki tudta azt a küldit megcsinálni amikor csak egyetlen egy nagy falat kellett legraffitizni az autópálya fölött??(5-ös vagy 6-os chapter:P) kb 20-szor próbáltam de ott be kellett cheatelnem.
    VAlakinek sikerült az??
    Tippet tudtok adni??
  • mike0013
    #329
    megoldottam, csak egy kicsit hülye voltam és még kora volt...:)
  • mike0013
    #328
    ok, köszi...
    És ugyanezen a pályán a drótkerítés ajtajánál kiírja ezt: "Finish hitting all 3 roll-up doors first" és sehogysem tudok bejutni... mit kell itt csinálni???
  • heystumafly
    #327
    az téged ne,mgof észre venni ha a kamera nem oda fordul, ahol te vagy, simábn lelehet fújni!
  • mike0013
    #326
    Valaki segítsen please elakadtam az 1. fejezet 4. részénél amikor a graffitit úgy kell lefújni, hogy a kamera ne vegyen észre, de én nem tom leszedni a cam-ot sehogysem... PLEASSE VALAKI HELP