684

  • Maathe
    #405
    Hello!

    Elakadtam a 3-ik város résznél, azon bellül az 1. pontnál, az elejét még vágom, amikro felmegyek a híd pillérekre és ott átfujom a Gabe33 graffeket, utána felmászok a falra ott is csinálok 2 graffet leugrok és ott lesz az a csávó akit megmentettem azoktól akik össze akarták verni, és vmi Still Free Crew-ról beszélnek, és tele van az az utca CCK-okkal, és nem tudom h h lehet feljutni két Grabe33 graffhez, 4 db-van, az egyik egy kapun, a másik egy Híd pilléren, ezeket átfújtam, van egy ami egy erkély föltt van, egy graffiti legenda graffje alatt és egy egy híd szerüségen van, de odáig nem is enged ki mert ott már vége van a pályának!Léccy vki segítsen!Előre is THX!
  • ngcsnet
    #404
    nyugodjál már
  • cucu00
    #403
    rájöttem te FASZFEJ! nem kell graffelni te FASZFEJ! csak ugrálni kell te FASZFEJ! nem téged szidtalak te FASZFEJ! úgyhogy ne FASZFEJez nekem te FASZFEJ!
  • mike0013
    #402
    szép magyaros beszédedért ez a válaszom: graffelj te faszfej!
  • cucu00
    #401
    ee! azon a buzi pályán, ahol a vonattisztító geci gépen kell átmenni, buffer machine vagy mi a fasz! ott hogy megyek át?
  • Hassan B
    #400
    Örülök...
  • cucu00
    #399
    kösz, ez már működik
  • Hassan B
    #398
    Elmész a boltba, megveszed, és már működik... Egyébként itt van.
  • cucu00
    #397
    hello!
    ha valakinek van működő crackje ehhez a játékhoz, az elmondhatná hogy honnan lehet letölteni, mert sehol nem találok semmi értelmeset. köszönöm
  • Hassan B
    #396
    szivessen...
  • Hassan B
    #395
    Na szoval...leütöd a csávót, felveszed a kannákat. Azután odamész ahol WhiteMike elkezdte fújni a graffjét benyomod a középső egérgombot(görgő) , nyomvatartod és a jobb vagy a baloldali egérgombbal fújod. Aztán ezt a a mellette lévő és a szembelévő falon is ugyan így. Utána továbbenged és ugyan ilyeneket kell csinállni...

    Ha még így sem meg vegyél fel msn-re([email protected]) és elmagyarázom. :)
  • joubi
    #394
    pontosabban ha kerhetnem...elkeztem firkalni de hova es pontosan mit kene alkotnom?
  • Hassan B
    #393
    Fel kell fújni a graffeket a falra... :D
  • joubi
    #392
    igen az volt a hiba:) de most meg elakattam azutan h lekolintottam a nagydarab csavot asszem white valaminek hivtak es nem tok tovabbmenni onnan!vki otlet?
  • Hassan B
    #391
    Gondolom azért mert rossz cracket tettél rá...
  • joubi
    #390
    vki nem tudna megmondani nekem h mert nem indula jaek pedig crackeltem!
  • Evin
    #389
    Talán csak körül kellene nézni a fórumban.
  • Hassan B
    #388
    hát én nem tudom, ho készül-e...de egy biztos ho a magyaritások portál ilyenszempontbol egy nagy fos...szóval ott nem naon írják ki ha készül...
  • mike0013
    #387
    és megmondanád, hogy ezt honnan tudod, ugyanis a magyaritások portálon NINCS ilyenről hír
  • SkYPeT
    #386
    Csak,hogy tud készül a magyarítása. xD
  • mike0013
    #385
    az hát! Szinte biztos, hogy nem lesz magyaritás
  • ngcsnet
    #384
    hülyeség, úgyis csak hibás lesz tőle a gém, amúgy is, ha angol nyelvű játékkal akarsz játszani, akkor tanulj meg angololul
  • Evin
    #383
    Pedig lesz.
    Így vagy úgy, de valaki megcsinálja majd, ez már biztos.
    (nincs semmi korlátozás)
  • mike0013
    #382
    nincs és valószínű nem is lesz!
  • manutdzoli
    #381
    van magyarosítása a játéknak????
  • Hassan B
    #380
    Az gáz. Lehet ho a háttérben futó programok miat...
  • gamerboy91
    #379
    Nekem telepítés közbe CRC hibát írt ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    B@assz@ mg!
  • Hassan B
    #378
    Én is újrakezdtem, de hamar meguntam...
  • mike0013
    #377
    én majd suli kezdés első hetében:)
  • gamerboy91
    #376
    Valaki még firkálja a falakat virtuálisan?
    Én megint neklódulok....

  • Hassan B
    #375
    Sajnos ez is egy olyan game amit az ember végigtol, nagyon élvezetesnek tar. Aztán szép lassan megunja, felteszi a polcra, és félévente egyszer leporolja... Én is hogy oda voltam érte, még egy honlapot is elkezdtem...aztán bejött az amit az előbb mondtam.
  • Hassan B
    #374
    Olyan mint te...
  • mike0013
    #373
    jajj de lepukkant ez a topic :((
  • Hassan B
    #372
    Könnyen lehetséges, hogy hibás a crack(mert gondolom van) és ez bármilyen jellegű meghibásodást okozhat...
  • mike0013
    #371
    Fura, nekem egyszer sem volt ilyen gondom
  • ngcsnet
    #370
    némelyik pályán nekem is volt iylen, nem tudom miért, patch nincs
  • n3whous3
    #369
    Nekem lene egy kis gondom a játékkal, remélem tud valaki segíteni. Szóval, a játék sokszor oloyan, mintha "bullet time"-ot nyomna Trane. Nem is gondoltam arra, hogy gépigény miat,m ert legalább 30 FPS-sel megy maga a "belassulás", ráadásul néha meg begyorsul, mint egy őrült, akkor pedig már irányíthatatlan.

    Sehol sem találok patchet rá.

    SEGÍTSÉG!!!
  • ngcsnet
    #368
    már sikerült
  • ngcsnet
    #367
    utána, amikor a srácra ráomlik a tető, bal oldalt bemászok a lyukon, fotót csinálok, plakátokat falra csinálok, utána merre kell menni? a lyukon már nem tudok kimászni, mert láng jön be onnan, az ablakoktól jobbra, át lehet látni a falon, de a gerendákat nem tudok szétverni, merre?:l
  • ngcsnet
    #366
    thx