684

  • mike0013
    #325
    valaki küldene a játékból, pontosan a játékból (az irányítására meg ezekre vok kiváncsi ezért kéne) egy képet??? PLEASE valaki linkeljen egyet (kerestem de konkrétan a játékból nem találtam)
  • Csuhai G
    #324
    Nah újból nekiestem ennek a játéknak! Nagyon tetszik, de néha megőrjít a rengeteg töltési idő!
  • mike0013
    #323
    ok, köszi, midennképp utána járok a gém-nek...
  • ThugEdge
    #322
    ha valami közöd van a graffitihez,de legalábbis a hiphop-hoz(így vélhetőleg nem ítéled el a graffitit,bár lehet ilyen is van,de akkor annak fogalma sincs a hiphop lényegéről)akkoir be fog jönni,van benne festés,aminek a kivitelezése szenzációsan van megoldva,van benne figth,ugra bugra,úgy foglalnám össze,hogy egy urbanista prince of persia némi túlzással,persze idő visszatekerés nincs:))
    de legjobban teszed,ha megnézel néhány ingame videót
    én imádtam a gémet
    és a graffika is rendben van
  • mike0013
    #321
    lényegre térve: valaki elmondaná, hogy megéri-e ezzel a gammával játszanni (hülye kérdés a játék topicjában) és leirná valaki hogy miért olyan jó...
  • ThugEdge
    #320
    szerintem nem érted miért,akinek tetszett már rég végig tolta,szal ne beszélj badarságokat
  • heystumafly
    #319
    látom emgy a topik, emgis értem mér
  • Cyrus666
    #318
    Hali! HELP kéne! Felraktam a gamet, MiniImage meg minden és elindult, DE amikor elindítom az első pályát benyom egy videot és utána tölt megint, gondolom itt jönne a játék, de nekem újraindul a gép! És ez eléggé kiakaszt, mert olvastam h király a játék és én is nagyon tolnám már!
  • gmunkacsy
    #317
    helósztok
    annál a résznél akadtam el, ahol versenyezni kell 1 gyerekke, hogy ki fujja le hamarabb a saját gaffitiét, és én mindig veszek.. :S
    nem tud valaki 1 jó "taktikát, hogy hogy érdemes fújni?
    ja és csak akor fogadja el a graffitit, ha totál le van fúlyva, vagy elég, ha a nagy része, tehát akad benne itt-ott nem reljesen lefújt rész...
  • heystumafly
    #316
    hogy kell azon a pályán tovább jutni(2) amikor lemegyek egy ans-es csákóhoz és ott vmi mouse button 1and mouse...2 őt kiír.jó megfogom utána mit kell csinálni, már egy óráig ütöttem
    Please végigjátszást!
  • Gerbill
    #315
    Na de most komolyan tudja valaki hogy lehet ezt megcsinálni?
  • Rash87
    #314
    Uninstall
  • Gerbill
    #313
    Az egyik küldetésnél, amikor a cck-t fucck-ra kell kiegészíteni akkor a hátsó udvarban az autókat le kell festeni, csak van egy gond: amikor odamegyek ahol fújni kéne akkor pirossal vannak kirajzolva a minták, ilyenkor mit kell csinálni. Már máskor is volt olyan hogy piros a minta, csak akkor az nem fő küldetés volt hanem kék, ezért tovább engedett. Most pedig egyet le tudok festeni a többi pedig mind piros
  • Rash87
    #312
    Lol,látom,felkapott egy topik ez
    Még jó,h 1 pálya után uninstalláltam a játékot :D
  • Rash87
    #311
    Én még csak most kezdtem a játékot,és az lenne az első kérdésem,hogy a alap konfigurációt nem lehet vhogy átállítani?
    Mert sehol se találom :S
  • Headers
    #310
    Már megcsináltam az összes objective-t
    de nem enged ki a folyosón.
  • Headers
    #309
    nem tudja valaki mit kell csinálni amikor a tunnelbe el kellene menni metrókat firkálni, miután beszéltem egy niggerrel?
  • Lenart18
    #308
    De tényleg aki tud pls segitsen!
  • Lenart18
    #307
    Segitsetek 1.3 eleje nagy szöke néger ütöttem 25 percig és rám se bagozott mit kéne alkotni?please Help msn:[email protected]
  • KisPaksi
    #306
    még mindig nem tudja senki sem hogy hol vannak a mentések??
  • Gibor
    #305
    UUUUU ott írja hogy mit kell csinálni.
  • Lenart18
    #304
    Segitsetek 1.3 eleje nagy szöke néger ütöttem 25 percig és rám se bagozott mit kéne alkotni?please Help msn:[email protected]
  • KisPaksi
    #303
    Valaki írja már meg mert sürgős lenne!!!
  • KisPaksi
    #302
    nem tudja valaki hogy a mentéseket hova rakja mer ujra akarom rakni a rendszert és nem akarom hogy elszálljon a mentés!!! PLEASE segítsetek!!!
  • IceCat
    #301
    Már mindegy, megcsináltam. Az egész játékot. Rövid volt...
  • Gibor
    #300
    nemnehéz, csak azokat fújd át amiket sárga x el jelöl.
  • IceCat
    #299
    Helló!

    Van ez a pálya ahol a CCK-sok épületébe kell bemenni. 2 vagy 3 gumibotos meg 2 fegyveres van és képtelenség megölni őket. Lassan már magamat ölöm meg úgy felidegesít a játék. Hogy lehetne kinyírni őket mikor még akkor is lőnek rám ha a földön fexem, nekem meg csak egy vascsövem van néha..?! :(
  • KisPaksi
    #298
    Valaki írjon már rá vmit!!!
  • KisPaksi
    #297
    Cső emberek! Valaki segítsen már, ott tartok a game-ban hogy a metrokon kell ugrálni ide oda és az üvegére Graff-ot nyomni összesen 6-ot kell fujni de soha sem marad időm befejezni! Valaki nem tudna segíteni hogy hogy a legkönnyebb megcsinálni?? PLEASE segítsetek előre is kösz!
  • NEOreg3
    #296
    nálam bugos volt és nem mozgott az ellenfél, csak a helikopteres bejátszás után, bár akkor már nem volt esélye utolérni=)
  • Gibor
    #295
    Egyszerü probálkozz nekem harmadikra jött össze.
  • VDavo
    #294
    válaszoljon má vki léci
  • mrbaba
    #293
    Sziasztok! Moralosan (Viktor)leírnád mégegyszer és utoljára mit kell csinálni amikoris ott vagyok h le kell győznöm a grafiti-s csávót. Előre is köszi!
  • Nyári János
    #292
    sziaszok elkakadtam annál résznél amikor egyilyensikátorszerűsébsnvagyok egysráccal énmár próbáltam megverni desosemhalmeg mitlell ottcsinálni
  • NEOreg3
    #291
    rossz a crack, tölts le a cracket valamelyik oldalról
  • VDavo
    #290
    án se tom továbbvinni amikor verenyezni kell hogy ki fújja fel előbb a grafet ugyhogy létszi irjatok tippeket
  • Gibor
    #289
    egyszerü rákattintottam az exe fáljra :D
  • totti10
    #288
    mért nem ir senki??
  • totti10
    #287
    ti h inditottátok el a játékot???
  • totti10
    #286
    Sziasztok crackeltem a játékot és rámentem az exe.-re bejött egy doszos ablak, az eltűnt és semmi.... nem indul a játék!
    tudtok vmi tanácsot adni???