684

  • quack
    #245
    le kell tagelni 10x asszem a kocsit, aztán odamész a rácshoz es megnyomod az E-t azhem
  • mrbaba
    #244
    Hellosztok!Még nagyon az elején vagyok, söt ... ott vagyok h felveszem azt a drotvágoót és utána nem tok semmit csinálni.Elö se tom venni.Segitsetek!!!Elöre is kösz!! Amugy nagyon jó a game:)
  • Drape
    #243
    Ma este biztos nem mert nagyon hideg lesz.
  • ThugEdge
    #242
    na még lehet este kimész azt jól felrockolod a várost?
  • Drape
    #241
    Nem szoktam ilyen stílussal (action) játszani. A két méter magasságig összefirkált fővárosunkkal sem vagyok kibékülve, sőt. Ennek ellenére valamiért vonzott magához már ahogy a címét elolvastam. És az utóbbi évek legkellemesebb csalódása számomra a játék.
    Hétvégén próbáltam ki és ugyan még csak a 2.2-es pályánál tartok de a rabja lettem egy jó időre.
    Kár, hogy most jött ki az Empire at War is, mert így a két játék közt őrlődöm.
  • Gibor
    #240
    ÁÁ, ebben most nagyon megáltam a 3,1 es pályán, sehogy nemjön össze a freeform meg a bonus mert mindig jönnek azt összeakarnak verni :(
  • xy21
    #239
    Én a 3. városrészben járok.Nem nagyon jáccok vele.Csak hétvégén!Most majd a Tony Hawk-ra térek át:D
  • danikoti
    #238
    Segítsetek a 3. résznél a vonaton vagyok a végén , hogyan kell leugrani vagy mit kell csinálni hogy ne akadjak fel?
  • moralosan
    #237
    sok a dolgom :/ Szerdán még lesz egy felvételim, aztán már lenyomom azt a 2 pályát :))
  • SNAKE01
    #236
  • moralosan
    #235
    még nem
  • SNAKE01
    #234
    amúgy végigtoltad már?
  • SNAKE01
    #233
    nem mondod :)
  • moralosan
    #232
    Snake: "lesz" . Egy "sz"-szel :).
  • SNAKE01
    #231
    hol jársz már?
  • xy21
    #230
    Nekem megy tükörsimán!Ilyen grafika mellet csodálkoznék ha szaggatna vagy ilyesmi.Ja csak az a gond vele hogy sokat tölt:(
  • constantin
    #229
    Hy.Érdekes jatek lehet.Milyen gép kell neki?Egy GF2 szerű kártyán menne?Nektek hogy megy?Előre is kössz
  • Győri Devi
    #228
    Az a küldi amikor a mozgo vonaton vagyunk igen fasza. :DDD
  • SNAKE01
    #227
    lessz még nehezebb is.jólvan énis megakadtam ott egy kicsit de jobban szétnéztem és nem is volt nehéz.az lessz kemény mikor már rengeteg CCK-s lesz a pályán...
  • xy21
    #226
    Nincs mit!:D
    Fúúú amúgy ez a játék Kib@szott nehéz!
    Én a harmadik város(részben) járok.Nagyon nehéz!Főleg az amikor megy a vonat és 6 graffot kell felfújni és csak 2-3 perc van.Na annál a résznél már egy idő után remegtem.:D:D
  • TYME
    #225
    Köszi szépen a segítséget.
  • xy21
    #224
    Szerintem übersirályf@sza játék!
    Én 90%.ot adok ráá!
    Mer a grafika az nem a legjobb.Van amikor festem a graffot akkor elkezd villogni az.Amúgy meg játékmenet és gamepados irányítás 5-ös.
  • SNAKE01
    #223
    nem kell kiválasztani.gondolom még az elején vagy úgyhogy akkor meg kell tagelni a cck kocsit és utána E-val tudod majd a láncot levágni...
  • TYME
    #222
    Még egy kérdésem lenne hogy lehet kiválasztani a fogót a választékból mert jobra enged ha benyomom a tabot de balra nem. thx
  • SNAKE01
    #221
    hát nem volt kivetni valóm és mivel régebben énis tageltem meg grafitiztem úgyhogy nagyon teccet.....szal 10:D
  • ThugEdge
    #220
    ááá kár,amúgy Te hogy értékeled a gémet?
  • SNAKE01
    #219
    nem hiszem!
  • ThugEdge
    #218
    viszont a beatdown arena akkor nem megy egyedül?
  • ThugEdge
    #217
    hát jó volt de összeségében több metró vagy bármilyen yardban való festésre számítottam
    de persze nyilván kell bele ilyen jellegű akció is
    osztályzatom:9.5 a 10ből
    csodálom,hogy ilyen kevesen tolják,persze valszeg a graffiti miatt,nem túl populáris téma(hál isten:))
  • SNAKE01
    #216
    hogy teccet a vége?
  • TYME
    #215
    Azt csinálom amit mondasz és csak üti a falat.
  • ThugEdge
    #214
    nah vége,pad-al toltam azt elég nehezen jöttem rá,hogy mi a gomb kombináció a végkifejlethez:)
    a beatdown arena-t egyedül nemtom nyomni,jól észleltem?
  • xy21
    #213
    Menny a grefitihez és nyomd az egér görgőt(a 3-as gomb) folyamatosan és nyomd ezután az egyes gombot és lehet fujni a graffitit.Ennyi
  • TYME
    #212
    HY all

    Van egy kis gondom játékkal kapcsolatba az elején tartok amikor leüt a csávó és elszalad nekünk meg a grafitije helyére oda kell írni a nevünket. Azt írja a gép h nyomjam meg a mouse buttons 3 mat utána az egyet de nálam nem csinál semmit valami ötlet vagy rosszul olvastam plz segítsetek. THX
    egyébként nagyon fullos a játék.
  • moralosan
    #211
    nem

    azt sem
  • moralosan
    #210
    már 100x le volt írva... olvass vissza, keress rá...
  • danikoti
    #209
    Segítsetek egy zárt dróthálós területen vagyok van egy nyílás a dróthálón és egy nagydarab csávóval verekszem ki kellene gondolom jutni de hogyan?
  • Neoncsoves
    #208
    Meg pl a nevedet ki tudod irni? :P
  • Neoncsoves
    #207
    nem lehet sablont késziteni vmilyen progival??
  • Csuhai G
    #206
    Magától. Úgy értem te csinálod, de sablonosak a Graffitik.