684

  • Neoncsoves
    #205
    Srácok! A graffitiket te rajzolod vagy magátol??? most töltöm :)
  • xy21
    #204
    Na thx!
    Sikerült megcsinálnom a második küldetést.
    Töröltem a 100-as mentést!
    És bocs ha valami rosszat mondtam.
  • SNAKE01
    #203
    igen ezt mondtam legelőször.én úgy csináltam meg hogy csapkodtam mint a hülye és amikor kevés volt az csíkja akkor leakart rántani de nem sikerült neki...
  • ThugEdge
    #202
    kiütöm a gárdokat,nagy fondorlattal kilövetem a csajjal saját maga alól a tornyot,lejön,kezdődik az ereszdelahajam,mire egyszer csak leszakad egy másik torony vagy antenna,keletkezik a korlátnál egy lik,és aszongya,hogy ott bítdánoljam le
    nah itt nem tom mit a bánatot kéne csinálnom,gondolom emitt kéne leesnie
    ütöm,rúgom,de az istenért sem akar leesni:)
    meg néha tépkedjük egymást,de ott sem érzem mi lenne a kombó,max kiszabadúlni tok
    amúgy paddal tolom én is,de megnézem a billentyűzeten,ha tudod mondani azt beazonosítom
  • SNAKE01
    #201
    akkor az van hogy ki kell ütni a két guardot és a csajszi egy izé tetején áll és lövöldöz?
  • ThugEdge
    #200
    ja de várjá,lehet hogy nem egyről beszélünk
    én még azon a platformon vok,ahol a két elit gárdot is ki kellett ütni,mert gondolom még egy szinttel lejjebb megy majd a küzdelem,legalábbis aki figyelte az elején a videjót az nagyjából sejti a végjátékot:)
  • SNAKE01
    #199
    aha!
  • ThugEdge
    #198
    szal akkor nincs különösebb kombó,csak verni mint barom?lehetőleg a kiszakadt résznél
  • SNAKE01
    #197
    hát én úgycsináltam hogy beszorítottam a sarokba és ütöttem.és egyszer csak le akart rántani a korláton,és végül ő esett le.szóval üssed mint a barom...
  • webibebi
    #196
    de inzultálni kell nem?
  • SNAKE01
    #195
    tudod van ilyen erősebb ütés meg csapás!úgy kell ütni.úgy kell hogy gyorsan nyomkodod az ütés gombot vagy a rúgást...
  • webibebi
    #194
    de fognak mert itt nincsenek köcsögök
  • xy21
    #193
    Ugyan itt akadtam el de haggyad nem segít senki.
  • webibebi
    #192

    itt mit kell csinálni?bocs a méretért
  • ThugEdge
    #191
    valaki?
  • ThugEdge
    #190
    csapkodjad a támadással,ha jól emléxem
  • webibebi
    #189
    segítsetek lécci!ott tartok mikor az autóra 3 graffitit kell felnyomnom utána lemegyek és ott jön 1 arc kell vele bimyóznom megtanulom hogy kell megfogni!és utána nem tom mit kell!lécci segítsetek
  • ThugEdge
    #188
    a végén mikor aszongya,hogy a pinát beatdown-al hajítsam át a kitört korlátnál,mit is kell csinálni?mert ha csak rugdalom felé nem esik le,valamelyik spéci kombó kell?azt látom,hogy ottan feszegetik egymást de nem vágom mit kő:))
  • xy21
    #187
    most mivan???
    Ti se segítenétek csak barmoztok.
    Na F@sszopók.
  • ThugEdge
    #186
    bravo barom
  • SNAKE01
    #185
    szánalmas vagy! -.-
  • xy21
    #184
    Na a fejlesztők elintézték hogy hazavágjam a jatekot.
    Leszedtem már egy 100%-os savegamet!
    Ennyi.Akinek kell www.cheathappens.com
  • xy21
    #183
    EGEN erre rájöttem hogy ha kettőt nyomom elkapom aztán ütni kell és ennyi.
    Aztán kéccer kell elkapni majd valamit csinálni de nem tom mit!!!
    Amúgy én is paddal nyomom.
    És én is minden szart csináltam de semmi nem történik!
    Valaki agggyon már egy mentést innen a második küldetéstől!!!!
  • sonico
    #182
    ugyanott v mint én ha kettőt nyomod egyszerre azzal elkapod aztán rángasd az egeret miközben nyomod a MOUSE BUTTON 1 et és akkor tudod ütni majd körrel eldobod, nem tudom mi a kör a bill-en mert paddal nyomom:P de az enyémé micsoda? mit jelent elkell kapni kétszer eldobni aztán gyorsan mouse 1 én csináltam de semmmi

    miután kétszer eldobtam vmi jel megjelenik felette de mire odaárek és nyomnám a mouse buttont visszajön az életcsíkja, meg különben sem csinál semmit, v rosszul értelmezem?
  • xy21
    #181
    Nekem is kéne help.
    Ott vagyok hogy az elején levertem a lakatot a fogóval majd beleestem egy csatornába.Jön egy srác és azt írja nyomjam a mouse1 és 2-öt .de nem megy le a csávó élete.Vagy itt mit kell csinálni???HELP!!!
  • sonico
    #180
    Sziasztok!

    "Time for an insult. Quickly tap toward him twice, and than press MOUSE 1 BUTTON to stun him."

    ilyenkor mit kell? gamepaddal nyomom úgy jó, és nem érzékeny mint az egér, segítsetek, na köszi csáó.
  • Győri Devi
    #179
    Na sikerült cask gyorsan kellet nyomogatni az E-t... pedig végig ezt csináltam
  • Győri Devi
    #178
    Az utasitás csak az volt h nyomogassam az E betüt és nyomogattam is.Na de még megprobálom lehet h jo lesz már
  • moralosan
    #177
    bocs, hogy így válaszolok, de: akkor figyeld már azokat a rohadt utasításokat, mások hogyan jutottak volna tovább?
  • SNAKE01
    #176
    igen de fel is veszi a tárgyakat!
  • Győri Devi
    #175
    Probáltam de nem lehet mert ha megynyomom az E-t akkor igy "kitér"
  • SNAKE01
    #174
    azért mert nem csak annyi hogy ütöd azt kész,hanem mindig írja hogy mit kell csinálni.asszem ott fel kell venni tárgyakat és azzal kell ütni,próbáld meg...(tárgyak:léc,cső stb.,felvenni az *E*-vel lehet...)
  • Győri Devi
    #173
    Még az életem is villog mintha lemenne de nem történik semmi meg az övé sem megy le :(
  • ThugEdge
    #172
    ott a 2 pont
  • Győri Devi
    #171
    Nemtom megölni azt a dagi fehér csáveszt de ö sem tud engem. :D Már ütöm két napja azt semmi..
  • _Atti_
    #170
    miért mi szerinted? street art?:D

    a tag a graffitizés része..nincs mit szépíteni..
    nem is kell

  • Miklós14
    #169
    menü jó játék közben szar
  • moralosan
    #168
    most akkor mi jó?
  • Miklós14
    #167
    Hello van egy nagy gáz nálam játék közben nics kép csak fekete menü meg minden pedig jó
  • Kou
    #166
    tag nem = graffiti te nagyon retardált ****