349
  • tigeroo
    #349
    mmmjmmm
  • tigeroo
    #348
    hú, háttt öhm
  • lamase
    #347
    nemtudja valaki véletlen tökölön milyen internet szolgáltatók érhetőek el?
  • Molnibalage
    #346
    A Miklósi..
  • GanXstaZoleeWrk
    #345
    Melyik újság?
  • Molnibalage
    #344
    Szerintem meg nem. Az újság is megírta. Ha meg él, senkit sem érdekel.
  • GanXstaZoleeWrk
    #343
    Még mindig gyüjtik az aláírást szóval csak él még a rendelet, viszont szép plakátokon van reklámozva, hogy alá lehet irni a reálban.
  • [HUN]FaTaL
    #342
    Helyes .
  • Molnibalage
    #341
    Na, 1 hónapot sem húzott ki a rendelet. Helyes.
  • Brigicsaj
    #340
    köszi....:D

  • [HUN]FaTaL
    #339
    Részvétem. :D
  • Molnibalage
    #338
    Aú...
  • Brigicsaj
    #337
    akkor kelek ember...xDD
  • Molnibalage
    #336
    Csak asszem nem számít csak a helyi lakosok szava. Egy jogász végzettségű imserősömet majd megkérdezem.

    Brigi, te mit csináltál hajnali 5-kor?
  • [HUN]FaTaL
    #335
    Hozzad ide halmon is aláírják sztem.
  • Brigicsaj
    #334
    ez így van....
  • Molnibalage
    #333
    Hajesz a Szultánban azt monta, hogy cikra 10 ezer aláírás kell. Meg a jó édesanyjukat. Egy országos szavazáshoz kétszázezer itt meg 10??

    30 ezer / 10 ezer hogyan viszonyul a 10 millió / 200 ezerhez? Anyád picsája az te tetves magyar állam meg jogrendszer.
  • [HUN]FaTaL
    #332
    Akkor majd hozd, nem vagyokm miklósi, de aláírom. Ilyen barom törvényt még életembe nem hallottam...
  • Brigicsaj
    #331
    már szerveznek ellene ilyen szavazást is, múltkor láttam az egyik lépcsőházba kiplakátolva hogy kit kell keresni...
  • [HUN]FaTaL
    #330
    Nagyon helyes, szarjanak is rá. Remélem a vevők is szarnak rá :D
  • Molnibalage
    #329
    Hát egyelőre nagyon sok vendéglátó egység szarik erre a nevetséges rendelkezésre. Helyes.
  • [HUN]FaTaL
    #328
    Azért írtam a legalábbot, mert egyrészt nyáron a melegben generálja a legnagyobb bevételt a kérdéses időintervallumban, másrészt a barom törvény így enyhíthető. Persze én eltörölném a faszba az egész idiótaságot de sajnos az én szavam kb. annyit ér, mint halottnak a csók.
  • Molnibalage
    #327
    Miért csak nyárra? Örökra. És akinek mégegyszer ekkora faszság eszébe jut azt száműzni ebból a kibaszott országból. A saját boltomat nem tarthatom nyitva amire van igény? Normálisak ezek? Hát a jó kurvaédesanyjukat azt.
  • [HUN]FaTaL
    #326
    Én is ilyesmit sejtek a háttérben :/ A vicc az, hogy a teszkó még nyitva sincs de a rendelet már él... Jó lenne ha legalább a nyárra beszüntetnék ezt a faszságot, mert semmi értelme. Miért kell tönkretenni a mikro- és kisvállalkozásokat? Persze menjen csak a tőke külföldre idióta vadbarmok...
  • EasyLife
    #325
    lehet a tökölön épülő tesco beintett a polgármesternek egy vastag borítékot hogy zárasson már be mindent 10 után hogy mindenki tescoba mennyen ha kell valami.
  • [HUN]FaTaL
    #324
    Egyszerűen röhejes az egész.. Nem is fűzök hozzá kommentárt inkább...
  • Brigicsaj
    #323
    jó meglátás....valahogy én is így gondolom....
  • Brigicsaj
    #322
    hát olyan ha olyan rohadó embereket dobnánk bele akkor tényleg az lenne....xDD
  • Brigicsaj
    #321
    hát jah, ezt én is láttam, a hévnél lévő Reál ajtaján kirakva...:S mi is szídtuk rendesen a felmenő és lemenő ágaikat azoknak akik ezt kitalálták...
  • [HUN]FaTaL
    #320
    Már eleve az hogy KIVÉVE multinacionális cégek. Mi az hogy KIVÉVE??? Miért is jár nekik ez alanyi jogon? Nevetséges...
  • [HUN]FaTaL
    #319
    Nem tudom, de hatalmas idióta...
  • Molnibalage
    #318
    Helyi. Igen, azok. Tesco meg nincs a környéken csak lesz a Tököli reptér helyén. Most ugrott be. Na ki is állhat a dolog mögött?
  • [HUN]FaTaL
    #317
    Ez országos vagy helyi rendelet egyébként? Fogyatékosok ezek? Csak a teszkó lesz nyitva? Vicc...
  • Molnibalage
    #316
    Valahogy össze kéne zárniuk a vedéglátósoknak és szarni az egészre. Ez nem csak a szórakozásról szól. Ez bevétel a városnak is nem? Na és a munkahelyek sem számítanak? Pont egy válság közepén kell ez? Mi értelme?

    Kinek keéne intézkedni, ha mondjuk valaki jönne, hogy tessék bezárni? Ha nem rendőrség akkor el kell hajtani a búsba. Agyoncsapni nem kell, mert sajna ő csak hivatalból jön. Azt kell aki ezt a szennyet életrehívta.
  • EasyLife
    #315
    szerintem ez kb úgy fog működni hogy aki bele ad szszm polgármesterének az új merdzsójába az nyitva maradhat aki nem az meg bezár 10 után...:S
  • Molnibalage
    #314
    Akkor rendőrök is részt vesznek majd a városház ostromban? TV székház után most ez fog jönni? Lehet, hogy kéne...

    Egyáltalán milyen alapon lehet ilyen rendeletet hozni? Esetleg a sétálást az utcán nem akarják megtiltani? Erről azért megkérdezek majd egy jogászt is.

    Már önmagában az, hogy leírnak egy olyat, hogy multinacionális önmagában bicskanyitogató. Ők mégis milyen alapon tarhatnak nyitva? A többi miért nem? Kinek káros? Nem kell adóbevétel sem? Ki is lehet ez a "multinacionális? Auchan? Ők 10-kor zárnak emlékeim szerint. Jelenleg tehát 10 után eszerint semmi nem lesz nyitva? Aki későn ér haza az dögöljön éhen? Csak nem előkészítik a terepet valakinek?

    Hát a kurva jó édes anyukat azt bazdmeg. Kibaszottul kezd elegem lenni ennek a gyökér országnak gyökér "vezetőiből" (ez a szó jelen esetben még viccnek is rossz). A határozat meghozóit névszerint visszakeresni és kedveskedni nekik valamivel. Ezek a szenny alakok képvislenek minket? Még a pokol is kivetén őket magából.
  • EasyLife
    #313
    tutira nem zárnak be mindent. a rendőrök is ott szoktak kajálni pl szultánban :DD
  • Molnibalage
    #312
    Nagyjból mindennek vége, ha ez tényleg így marad. Nyáros este tíz után max. kapálhatsz. Nyáron akkor lesz igazán hűvök a kiülős helyeken.

    Meg kell keresni, hogy kik szavaztak erre a förmedvényre és a Dunába kéne tolni őket. Persze az környezetszennyzés lenne..
  • [HUN]FaTaL
    #311
    De jó:( Akkor vége a 11 órai dunaparti pizzázásnak nyáron :/
  • EasyLife
    #310
    reál előtt a szultánnak is be kell zárnia?
    akkor hol fogunk gyros-ozni :S