349
  • [HUN]FaTaL
    #269
    hali:) most néztem hogy másfél éve már jártam ebben a topicban csak elfelejtettem, még msn-n is beszéltünk mostmár beugrott:D
  • Brigicsaj
    #268
    szigethalmiak is nyugodtan jöhetnek:D végülis szomszéd! :P
    üdv itt! :P
  • [HUN]FaTaL
    #267
    Vannak itt Tököliek meg Miklósiak?:) Mondjuk én Szigethalmi vagyok:D
  • Brigicsaj
    #266
    jah hát, mondjuk én azt utálom mikor haza felé, akkor megy el a busz amikor bejön a hév, aztán állhatok 20percet..:D de viszont oda felé úgy szoktam hogy tőlem 3-4 perc a busz, Miklós tér-en felszállok, aztán CBA-nal le, :D és utána még 10 percet várok a hévre. 6:20as busz 6:39es hév reggelente:P
  • spy803
    #265
    Hétvégén csak Forduló, Miklós tér, József Attila telep, várasháza irányában mennek a helyi buszok. József Attila a végállomás, ott szokot időzni, aztán egy kört megy az Auchanba, egy kört megy a faluba.
    A fordulótól a következő időpontokban indúlnak hétvégén: 5:55, 6:55, 7:34, 7:55, 8:55, 9:34, 9:55, 10:34, 10:55, 11:34, 11:55, 12:34, 13:55, 14:34, 14:55, 15:34, 15:55, 16:34, 16:55, 17:55, 18:34, 18:55, 19:34, 19:55, 20:55, 21:55.

    A fordulótól az Auchanba hétvégén: 7:17, 9:17, 10:17, 11:17, 12:17, 14:17, 15:17, 16:17, 18:17, 19:17

    Vigyázzni kell, mert van mikor józsef attilán egy órát áll a busz, mert gíy van a menetrendben. Azt egyébként utálom, hogy a falu járot nincs összhangban a pest felé menő hévvel. Akkor én is gyaloglom a Kinizsi útról, miklós megállóig, csak 25 perc sétálva.
  • Brigicsaj
    #264
    jó hogy egészséges a séta, csak mondjuk itt hátul a határútnál ha gyalogolok hévhez, és volt hó és levan fagyva fantasztikus, meg száguldozik a sok buzi, és ha esett az eső, mint most hétvégén is, lecsapnak sárral, és az már másik hogy bemutatok neki kapja be......de attól én még dzsuvás leszek....mert ugye nincs busz és mehetek a dzsuvába.....mondjuk nyáron meg semmi árnyék aztán mire kiérek a hévhez 40 fokba felforr az agyvizem, ....mondjuk a tavasz vége, nyár eleje, meg nyárvége, ősz eleje fain, mert süt a nap kellemesen 25 fokba királyság sétikálni , de tényleg, akkor szeretek:P
  • Molnibalage
    #263
    A séta egészséges.

    Én meg a Móricz Zsigmond körtérről tekerhetek haza, mert mikor vége van a röplabda edzésnek már régen nem jár semmi. Most csütörtökön hajnali 1 után indultam haza. :)

    A buszmenetrendre meg nem nagyon néztem rá eddig, mert a buszok ugyanúgy járnak, mint eddig csak más a kijelzés. Helyi busszal meg nem járok soha.
  • Brigicsaj
    #262
    hát de az sincs ki írva, hétvégén nem írnak ki semmit, ...:D csak a sma tanítási- munka nap, meg tanítás nélküli munkanap,. munkaszüneti nap hoz, meg szombathoz nem írnak ki semmit! :( mindig gyalogolhatok az oázistól a hévig...:S 20 perces séta....:s mert az egy dolog hogy jön busz, csak nem írják ki én meg nem fogok találgatni..:/
  • spy803
    #261
    Mert hétvégén nem autóforduló néven hanem józsef attila telep végállomással füt, két hónap alatt megértettem.
  • Brigicsaj
    #260
    cöh...miklós fos! :D hétvégére se írják ki az auto.ford menetrendet...:D tehát..:D
  • spy803
    #259
    Arról nem tud senki, hogy Miklóson a buszfordulót nem akarják némi közvilágítással ellátni? nem kellemes ilyenkor ott ácsorogni, hogy a buszsofőr lehet észre sem vesz, sőt a menetrendet sem látni, telefonnal meg nem tudok annyit világítani.
  • Brigicsaj
    #258
    miről??? :D
  • neevous
    #257
    A gerincútról tudtok vmit?
  • Brigicsaj
    #256
    Ez a totyik is kihalt...:SS
  • Brigicsaj
    #255
    oké,....:)
  • neevous
    #254
    csak lehet az lesz a baj, hogy lesz bennem egy kis kacskaringó a suliban is:)
  • K4LO2
    #253
    akkor nem tudom mi van, mert én álltalába mindig fenn vagyok, próbálj meg még1x felvenni!
  • K4LO2
    #252
    Sztem én kocsial megyek majd kossuth estre, és semmi kedvem a stefihez, már unalmas, de még nem tudom...:D max nem iszok...
  • Brigicsaj
    #251
    háhh, nem is láttalak fenn..:))
  • neevous
    #250
    Ricsi, nem jösz a Kossuth est után a Stefibe? Onnan mennénk suliba...)
  • K4LO2
    #249
    oksa de akkor irj!! mert nem tudom melyik vagy te... :$
  • neevous
    #248
    disz iz dö bigining of...
  • Brigicsaj
    #247
    már fel vagy véve..:D
  • neevous
    #246
    hiez!:)
  • K4LO2
    #245
    jolwan, ha elöbb írtál volna, tudnád... :D vegyél fel majd msnre... [email protected]
  • Brigicsaj
    #244
    lehetséges...:) nem tom már hétfőn melyiken voltam..:D
  • K4LO2
    #243
    Nem te voltál ma a helyin, a 15:05ösön? *-)
  • Brigicsaj
    #242
    húúú, nekem katasztrófa volt a mai nap, de szét röhögtem az agyam legalább..:DDDD
  • K4LO2
    #241
    Én is megvagyok még...:D
  • neevous
    #240
    nem, csak a semmiről nem akarok folyamatosan és intenzíven írni:)
  • Brigicsaj
    #239
    Na mi van skacok? elfelejtettétek ezt a topikot? :(
  • Brigicsaj
    #238
    hát most mondjam hogy már 9. éve csinálom folyamatosan hogy fellépek itt-ott hol egyedül, hol énekkarral, hol énekléssel régebben meg zongorával...szal azért annyira nem túloztam..:D:P
    stár nem vagyok, csak imádok énekelni és sokakszerint jól is éneklek...:)
  • neevous
    #237
    'hát igen a hírnév átka'
    ez kicsit dúrva volt:)
  • Brigicsaj
    #236
    nekem meg kilyukadt a cipőm orra és átázott a lábam szal fincsi volt....:S
    Meg azért attól függetlenül hogy későn értem haza jó volt a nap..:)
    hát igen a hírnév átka, fellépések meg minden...:DD de tök király..:D már várom a tavaszt hogy végre szólóba nyomhassam..:D
    na meg már van mit csinálok szombaton 2-5 között..:D
    szal totálisan meg van a program...unatkozni nem fogok úgy érzem...:P
  • neevous
    #235
    velem se sok minden történt. szokásos szar nap:S
  • K4LO2
    #234
    Szia, hát nekem is elég hosszú volt, habár én hazaértem 16ra...
    Amúgy meg semmi más nem történt, roxx az idő... :(
  • Brigicsaj
    #233
    sziasztok! :)
    Milyen volt a mai napotok?
    enyém hosszú és mozgalmas volt 1 órája sincs hogy haza értem..:S :D
  • neevous
    #232
    jó8
  • K4LO2
    #231
    akkor neked szép álmikat... :D
  • K4LO2
    #230
    milyen rosszra?:D