696
Mutasd meg a többieknek a kedvenc játékvideóidat!
  • bertino
    #496
    bakker, a filmnek és játéknak van FPS-e xD
  • laliking
    #495
    akkor ez a bja... és akkor mivel tudok vminek FPS-t adni? :D
  • bertino
    #494
    nem
    csak azt vehetsz fel, aminek FPSe van
  • laliking
    #493
    értsd jól :) apropó, csak játékokból tud falvenni vagy bármi másból? magyarul az üres asztalt is vehetném? :D
  • Amse
    #492
    nem is kell történnie semminek csak a videót kéne vennie addig amíg újra f9-et nem nyomsz.aztán kilépsz a játékból és megnézed, hogy felvette e.
  • laliking
    #491
    hmm. és a fraps-on kívül létezik vmi jó felvevő progi?
  • laliking
    #490
    jah, akkor vegyük újra..

    1. Felinstalálom a Fraps2.6-ot
    2. Elindítom, alapban úgy van benne hogy a movie gomb F9
    3. lehúzom a tálcára
    4. Elindítom a játékot, megnyomom az F9-et de nem történik semmi..
  • Mik
    #489
    Valami nem kerek nálad..
  • laliking
    #488
    devil inside, icy tower :D

    nem csinál semmit.. ha gyorsan nyomogatom akkor beszaggat egy kicsit de semmi kül... :(
  • Mik
    #487
    F9 után játékban kiír vmit pl rec?
    Melyik game-t akarod felvenni?
  • Carlos
    #486
    Nincs 5letem.
  • laliking
    #485
    hát ez sehogysem akaródzik..
  • laliking
    #484
    igen. C:/fraps/vids
    igen.
    nincs :D
  • Carlos
    #483
    Be van állitva, hogy hova mencsen?
    Biztos ott nézted, ami be van állítva?
    Nincs valami Hotkey ráállitva a játékban arra a bill-re? Akkor összekavarodhat!
  • laliking
    #482
    vki tudna segíteni?
  • laliking
    #481
    In the game press the Video Capture Hotkey when you want to start recording. While recording the frame rate counter will turn red. When you want to end your movie, press the button again to stop recording. You will now find the movie saved in your default folder.

    így csinálom... F9 aztán megint és nem menti sehova
  • laliking
    #480
    hát én ezt nem értem...
    a Video Capture Hotkey F9-re van állítva, a játékban megnyomom, aztán a fellvenni kívánt rész végén megint, kilépek és nincs ott ahol kéne lennie. akkor most hogyvanez? :D
  • Mik
    #479
    Elindítod, utána a játékot, a frapsnak talán alapból F8 a rec gombja, azzal tudod elinditani és megállítani a felvételt.
  • laliking
    #478
    tuti hülyeséget kérdezek de ezt a frapsot hogy köll használni?
  • mohus
    #477
    szeretem a retrot:)
  • mohus
    #476
    DVD Xpress
  • 0Fritz0
    #475
    Emlékeim szerint a Wolfiban nem lehetett ellátni több kilométerig és nem mozogtak komplett hadosztályok.
    A többi stimmel. :)
  • bertino
    #474
    konkrétan neked melyik van ? mert mint ADS tech van sokféle

    A DVD Xpress, vagy instant DVD... ? vagy vmelyik másik... ?
  • mohus
    #473
    szép ez a Wolfeinstein 3D graf:)
  • mohus
    #472
    bármiről felvesz, amivel RCA csatlakozón keresztül rá tudsz kötni egy kép és sztereó hangbemenet vagy S-VHS bemenet

    www.depo.hu-n keress rá
  • 0Fritz0
    #471
    Minden szárnyas jószág körül van egy karika (ez csak a repülőknél van így), mert különben órákig kereshetnénk egymást a légtérben. :)
    A kék a saját, a piros pedig az ellenséges repcsiket jelöli.
    A saját egység lehet még zöld színű (küldetésvezető) és a szkvad tagoknak is adhatsz valamilyen színt (jelen esetben sárga).
    A nevek melletti jel pedig a játékos rangját jelzi az adott haderőnemnél.

    Sajnos a hídbombázós küldi nem jött össze Punkernek, mert az első géppel már a felszálláskor lekócolt egy fát, majd a cél felett az ellenséges légelhárítás áldozata lett, de végül megtalálta a frankót és szépen kempelgette a gyalogságot egy Pz38t-vel.
  • bigapó
    #470
    végre egy ilyen is van:) ha jól látom Punker-ral nyomultál együtt:) meg persze a többiekkel, de őket nem ismertem fel. a repülősnél a kék szín mit jelent?
  • bertino
    #469
    ööö ez olyasmi mint egy TV tuner ? vagy csak felvesz videoés hanganyagot, majd visszadobja gépre ?
  • bertino
    #468
    remek, épp elfogadható
  • mohus
    #467
    ADS TECH USB2.0

    kb 20 és 25 ezer között valahol...
  • bertino
    #466
    szal milyen is a digitalizáló, hogy néz ki és legfőképp: mennyibe kerül ? :D
  • bertino
    #465
    ilyesmin már gondolkodtam én is :)

    hogy nem rögtön kellene felvett anyagot csinálni és egyben terhelni a játék menetét is... hanem vmi olyasmi módon, ahogy te irtad, két fázisban, mégis ugy, hogy ne akassza egyikse a másikat, tehát függetlenek legyenek egymástól

    lehet majd lesz egy két kérdésem hozzád :-)
  • mohus
    #464
    intel a legjobb a videórenderelési idő terén...

    most bár ezer baja van a pinnacle 10-nek, a renderelési idő drasztikusan csökkent...végre 100%-on hajtja a procimat...a 9-es verzió 60-70%-áat ette csak a procimnak

    tehát ez nem csak procifüggő...sajnos szoftwarefüggő is...
    dehát mi csak AMATŐRÖK vagyunk, örüljünk amint van erre a zajládára:)
  • mohus
    #463
    szerintem olcsóbban kijössz egy HDD-DVD asztali iróval...recorderrel...

    kiviszed a jelet rá a PC-ből, miközben vígan játszol, akadásmentesen...felveszed DVD-RW-re...játék után PC-n már szerkesztheted is...

    amúgy én jobb eredményt értem el a FRAPS helyett, ha kitoltam a külső USB-s digitalizálómra a videó jelet a videókarimból, majd az folyamatosan tolta vissza a vinyóra az USB 2.0-án keresztül.

    ha be van töltve egy gém utána már nem kell a vinyót használnia...azt használhatjuk a digit anyag rögzítésére

    és még egy csomó ötletem van:)

  • bertino
    #462
    mielőtt configot vettem volna, ha tudom, hogy intel HT erre a célra a legjobb, olyat vettem volna én is
    mostmár bánom, és egyébként intel Dualra, de legalábbis 64es HTra gyűjtök legközelebb

    mert egyébként rohadtul szeretek játékokból ingame filmet csinálni
  • mohus
    #461
    intel rulez:)
  • bertino
    #460
    masszív masina kell hozzá, különben felvétel közbe alacsony FPSel tudsz csak felvenni

    ajánlott intel HTs proci, magas cache-el
  • Madmano
    #459
    Szasztok.Egy technikai jellegű kérdés:a Fraps nevü progi miért veszi le olyan állat-módon az fps-t,ha felvételre állítom?Vagy van vmi beállítás,amit be kell lőni rajta?
  • 0Fritz0
    #458
    Hídbombázós és városfoglalós WWII ONLINE vidijó.

    Ízelítő a Hunyadi regiment mindennapjaiból.
  • mohus
    #457
    BBC autóteszt NSX vs NSX