696
Mutasd meg a többieknek a kedvenc játékvideóidat!
  • mohus
    #536
    kellemes cucc:) más kérdés hogy maga a gém graf nem mai darab...

    a tvbekapcs sirály:)

    mivel vágtad?

    nekem eddig EZ volt a topp amit gémből csináltam
  • 0Fritz0
    #535
    Pofás kis ET vidijó. :)
    Kicsit olyan "dejóisvagyok" a fílingje, de remek a szerkesztés.


    Rövid összefoglaló a vasárnapi harctevékenységünkről., avagy élő közvetítés a frontról.

    (Retro rulz) :)
  • Cujo01
    #534
    :) thx! cs-től azért messze áll :P
  • bertino
    #533
    nem rossz :) talán picit monoton, de teccett, mert a játékot hírből se ismertem és vmennyire uj volt, akármennyire is tűnt ugy, hogy ez gyakorlatilag majdnem teljesen CS :)
  • bertino
    #532
    downloading
  • Cujo01
    #531
    na erre toljatok valami kritikát pls: ;)
    http://et.lc.hu/dl/Beware.rar
    200mb - 10min - wmv9
    thx
  • mohus
    #530
    hát ez X akta így...
  • XRV
    #529
    úgy megy
  • mohus
    #528
    vedd föl videókazira....és onnan (videóról) proszálj egyet digizni...

    jó-e?
  • XRV
    #527
    Megpróbáltam, de ez sem vezetett eredményre, ugyanaz a helyzet
  • mohus
    #526
    lehet a capture boxod ugy veszi, mintha az asztali sötéstség után (ergo indul a játék) vége lenne az "adásnak" és automatice leáll...

    sztem inditsd el a játékot, és amikor már fut ALT TAB...elindítod a felvételt és utána ALT TAB vissza a gémhez...
  • XRV
    #525
    Szia

    Gondom a köv:
    Nem tudok játékból felvenni.

    1, Avermedeia EZmaker Pro USB 2.0 - H/W mpeg 2 encoder capture box. Ez veszi a VHSből jövő videójelet, - capture, PC-n le is tudom játszani, ergo, jó.
    2, ATI VGA videójele kimegy, TV-n látni ahogy fut a játék, szal ez oké.
    3, progi: Ulead DVD movie Factory 2 SE

    ATI TV jelét bedugom a Avermediába, Asztal képét veszi, de ha alt-tab és megy a játék, akkor azt nem veszi.
    ugyanis mondjuk 12mb van már asz asztal képéből, amit eddig felvett, elkezdem a játekot ám, azt mintha resetelné és csak azt veszi újra ha visszajöttem az asztalra ... gamam előtti asztal egyszerűen del.

    Sztem valami szoftveres dolog lesz, milyen progi kellene?
  • mohus
    #524
    na ja:)
  • 0Fritz0
    #523
    Vagy néhány SCSI FC2-es, 15K-s vinyót.
    Előnye, hogy ócsóból megvan.
  • mohus
    #522
    WD vagy SAMSUNGot ajánlom viszont én SATA II-vel már
  • beerka666 #521
    nekem 250gigás Maxtor + 80gigás Maxtor van
  • bertino
    #520
    500 gigát felesleges, ne is vegyél, főleg ne egyben, nem lesz hosszuéletű azaz érzésem
    nekem 200 van összesen egy WD 160 és Maxtor 40ből
    sztem maximum amit egybe vegyél az a 300 Gb, de én már olyat se vennék
  • bertino
    #519
    64 bitest vegyél, jó darabig elleszel vele, további kvestcsönöket, hogy milyet és hol inkább hardvertopicban :) ott jobban hozzá értők vannak
  • laliking
    #518
    Kéne egy kis píz és összedobnék egy jó kis gépet.
    pentium 5 680gigahz legaláébb 3giga ram 52X dvd író 500giga merevlemez

    na most komolan. álítólag p5nem is lesz hanem teljesen más lesz a neve. 500Giga merevlemezt meg már 30rongyért lehet venni ami szerintem annyira nem lenne drága érte.
  • bertino
    #517
    hát ráférne egy kis update :D
  • laliking
    #516
    eddig találtam: Intel Celeron 1.21Ghz, 256mb ram :D
  • bertino
    #515


    eccerűbb ha töltesz egy Everestet, az még a hőmérsékleteket is kiírja...
  • laliking
    #514
    mégegy lámer kérdés, és kicsit off is ezért bocsi mindenkinek de hol is tom megnézni hogy milyen a gépem? úgyértem régebben mitha lett volna ergy olyan dolog a vezérlőpultnál hogy megtudtam nézni hány gigahertz-es a gépem mennyi ramom van stb stb..
  • mohus
    #513
    pl olyan mint az enyém már ok nagyjából
  • bertino
    #512
    jah, bocs :)

    intel processzorra gondoltam, Hyper Threading-el, magas chache-el (1-2mb) na, azzal már ha alapból fut a game 60-70 FPSel vagy efelett, tuti, hogy 30al gond és szaggatás nélkül tudsz felvenni vele a játékból

    De ugyanígy jó AMD proci is, de a magas cache-nek ott is meg kell lennie, szintén ekkora szintűnek legalább
  • laliking
    #511
    magyarul? :D::D bocs de nem nagyon vágom.
  • bertino
    #510
    nem kell bika, elég ha sok cache van a procihoz (de a HT tényleg előny, méghozzá nagy)
  • laliking
    #509
    egyébként ehez a progihoz mennyire kell bika gép?
  • bertino
    #508
    ja
  • laliking
    #507
    az biztos, csak az a kérdés hogy mi nem.
  • bertino
    #506
    akkor vmi nem stimm
  • laliking
    #505
    najo. eztmár végképp nem értem. leszedtem a 2.7.7-es versiót de azzal se megy....
  • bertino
    #504
    próbálj másik verziót
  • laliking
    #503
    hát nemtom.. letöltöttem feltettem elindítottam és megpróbáltam felvenni vele... az már más tészta hogy nem sikerül :((((
  • bertino
    #502
    halvány fingom sincs, de ha rendesen fel van telepítve, és okés(nak kéne lennie) a progi(nak) akkor fel kell vennie, nincs mese
  • laliking
    #501
    mégpedig milyen gubanc?
  • bertino
    #500
    mert be lehet állítani a progiban, hogy a képernyő melyik sarkában mutassa az FPSt , de el is lehet rejteni, hogy ne mutassa, ettől függetlenül, hogy nem mutatja, F9nél uugy fel kell vennie, oda, ahova meg van adva neki

    ha nem vesz fel oda, ahova meg van adva neki, akkor ott valami gubanc van
  • laliking
    #499
    áááá értem. énmeg már rögtön az FPS játékra gondoltam!
    most hogy már értem hogyan működ(ne) a progi, csak aza gáz hogy hiába fut a dolog semmilyen sárga vagy piros "fps szám"-ot nem ír ki... legfőkébb nem menti el..
  • bertino
    #498
    csak azt tud felvenni, ami FPS
    a filmnek is van FPS értéke(PAL=25;NTSC=23.976 ha jol tudom, végülis mind1) és játéknak is
    de asztalt nem tudsz felvenni, mert az nem igy működik (gondolom)

    én pl ha bsplayerben vagy bármilyen filmlejátszó progiban elindítok filmet, a fraps a bals felső sarkában a képnek mutatja a film FPS értékét, így onnan is tudok felvenni ha akarok

    ha pedig játszok vmit, akkor elindítom a felvétel gombot, az alapból sárgán mutatott FPS szám átvált pirosra(és lecsökken 12 FPSre kb:D de ez lényegtelen) és akkor megy a felvétel, tömörítetlen .avi-t készít oda, ahova meg van adva a proginak, hogy mentsen

    FPS=másodpercenkénti képváltások száma, de ezt csak tudod :D (frame per sec)
  • laliking
    #497
    igen, és? tom jónagy lámer vok de ezt magyarázzátok már el nekem :D