44039
Lehetőleg az 1280x720-asnál nagyobb képeket csak linkbe tegyétek, vagy spoilerbe!
  • streeter
    #6563
    A fekete rohadt jó.
  • DJ Skyline
    #6562
    na íme, fekete Electra a fehértől egy pár utcányira


    és a fehér
  • DJ Skyline
    #6561
    nebassz, megyek most kb. 2 Electra van a környéken? beszarok :D
  • szieszáj
    #6560
    "ot-s" rendszámot nem kérni kell ...
  • whiskeyman
    #6559
    nagyon, szép belül a faberakás is, kérdeztem a fószert, mennyi van benne, aszonta olyan fél millió körül
  • whiskeyman
    #6558
    adatlapod alapján budapesti vagy...árcédula nincs rajta, csak egy telefonszám...egyébként meg tudod nézni a verdát, az óbudai Eurocenter mélygarázsában, a mosó mellett.
  • desigo
    #6557
    kicsit patent állapotban van
  • solo
    #6556
    Mutass egy árcédulát plÍz: D
    Érdekel: D
    TÉK: D
  • whiskeyman
    #6555
    szebb képek a Buickról


  • whiskeyman
    #6554
    egy 40 éves, 280 SE merdzsó

  • solo
    #6553
    Nem alámvágják..Szal én nekem kell nagyrészben összekaparnom rá a pénzt, és ezért nem is lesz ilyen autóm egyenlére...

    Amúgy , lehet ot-s rendszámot kérni rá, és akkor az éves költségek 4-5x kevesebb mint egyúj autóra...
    Benzin..az meg fogyogat..
    És mivel ugye karbis masina, ezért bioetanult is lehet bele tölteni, ami 100 ft vel olcsóbb majdnem most már mint a benzin...
  • solo
    #6552
    Tudom, ha ezzel is 60 al megyek, akkor ugyan úgy nincs tapasztalatom mintha szutyokkal mennék..Városba meg sose fogok 200 al menni elhiheted..
  • gabo91
    #6551
    Tegnap Győrben egy F. 360-ast, fehér matricák voltak rajta az oldalán (360) képet nem tudtam csinálni mert T betüsben "feszengtem".

    Este pedig egy subarura lettem figyelmes. Ezüst színű, kék színű matricák az oldalán villám féle forma. VGA kamerával vaku nélkül ne várjatok képet...
  • gabo91
    #6550
    ha "szerencséd" van megemelik a korhatárt és 2x évesen lesz csak jogsid...
    egy dolog ha aládvágják a kocsit, fent is kell tartani...
    habár, nem egy olyan volt osztálytársam van, elöbb meglett a passatja mint a jogia... másik golf IV-el autozgat egész nap... (de meg lehet nézni a házukat, meg a körülményeket... benzinen kivül másra nem költenek...)
  • desigo
    #6549
    17 évesen egy 200 lovas autó is erős lenne neked...

    17 évesen 0 vezetési tudásod és rutinod van kb...
  • whiskeyman
    #6548
    na...akkor most azt történt (illetve nem is most, hanem 4:40-kor, közel egy órával ezelőtt), az igazak álmát aludva, nyitott alblaknál, arra felébredni, hogy valami félőrült állat, rallyzik a II.ker. utcáin...nagy valószínűséggel egy EVO, talán egy WRC kiadás, mert elég gyorsan pakolgatta a sebességeket...na szóval, ha valaki ismeri az elkövetőt, vagy még jobb...talán ő maga volt, kérem jelezze. Ne ilyenkor meneküljön az ember a rendőrök elől, vagy ha nem is ez történt, akkor menjen ki egy pályára a barom állatja :((
    Sry, de ez kikívánkozott a kicsi, nyugtalan lelkemből
  • greg benz
    #6547
    Ezt kizárólag te tudhatod:) Én itt láttam,harkányban:P
  • solo
    #6546
    Ehmm..
    Nem azért akarok 450 lovas vasat, hgyo 200 al repesszek, félreértessz...
    Monnyuk tényleg merész ilyennel kezdeni, de vezetési tudásom van annyi, hogy eltudjak kezdeni megtanulni ez olyan autót vezetni...
  • sharpwrz
    #6545
    Sziasztok!

    Ezt mintha láttam volna kb 2 hete BalatonLelle környékén...Ugye?
  • autoszimulator
    #6544
    Jól értem hogy te 17 évesen kb szeretnél magadnak friss jogsi mellé egy 6 literes 450 lovas amcsi vasat? :D Nem biztos hogy a legjobb választás:D

    "15 évesen álmodtam, hogy egyszer Plymouth lesz alattam és Solo nektek dragel!
    Ne csörögj még óra, az álmom ne vedd el!
    De holnap suli, igen anyu gyere, kelts fel!"

    :P
  • Atti12
    #6543
    vegyél mellé egy benzinkutat is :D Amúgy szép járgány.
  • solo
    #6542
    egy van belőle mo-n ponn eladó..3,4 m ért :)
  • autoszimulator
    #6541
    ha-ha
  • solo
    #6540
    Ehümm.Megvan a kiszemelt járgányom :D
    Cask még várnom kell vele kicsit, mert még 2 év a jogsi..-.-: @
    A lényeg, hogy egy plymouth duster..Az szépenmutat majd a garázsban :)
  • greg benz
    #6539
    Én elviselnék egy olyan 5ös turing meg hasonló lóf@sz tömegautót a garázsba:P
  • solo
    #6538
    Nem, nem csak azt, mert egy jaguár, vagy 745 li egész jó, de mindenféle 5 ös turing meg lóf@sz tömeg autók :(
  • desigo
    #6537
    hát tölti egy ideig a sok képet...
    Tuning autós topikban is hasonló a helyzet
  • greg benz
    #6536
    2496x1664
  • greg benz
    #6535
    Te pedig itt nézelődj,ha csak amcsi vasakat akarsz látni..
  • greg benz
    #6534
    Ismerős.. sajnos sokan lusták leméretezni a képeket és meglepő módon a 7463442376423423x8764272469 méretű képek beöltése "kissé" lefogja a rencert
  • solo
    #6533
    Én tudom mi a baj...
    Csak ugye nállad minden lefagy, és nemjön ki a hibaüzenet..:C
    Mejben ez áll...

    "Kevés az amcsi vas a topikban! Többet akarunk, kevesebb tömegautóval pl : BMW"
  • Smicy2
    #6532
    nekem is :\
  • whiskeyman
    #6531
    azért szerintem, mert túl nagyok a képek...szvsz 1024*768 nagyságú kép elég lenne
  • whiskeyman
    #6530
    ugye? nekem is :|
  • w77d
    #6529
    gyerekek nem tudom mi van ebben a topicban, de akárhányszor ide kattintok majdhogynem lefagy a gépem.....
  • Atti12
    #6528
    hmm holnapra lehűlést mondanak, lehet hogy holnap jobb dolog híjján nyeregbe pattanok egy fényképező társaságában azt bejárom a várost hátha lesz 1-2 szép fogás :D
  • w77d
    #6527
    ez látod bitang jó Jaguár, imádom vezetni. A családban mondjuk egy fehér egyed van, de feketébe is rohadt szép....
  • greg benz
    #6526
    így van! össze sem lehet hasonlítani pl ezzel

  • redbull0304
    #6525
    Hátulja meg Audi-s, BMW-s... Semmi egyedisége nincs ennek az autónak, és semmi Jaguáros sincs benne...
  • greg benz
    #6524
    Hát kb A hátulja szép,de az eleje szerintem picit sem jaguar-os