44032
Lehetőleg az 1280x720-asnál nagyobb képeket csak linkbe tegyétek, vagy spoilerbe!
  • BenedekFeco
    #43711




  • LaszloLedzenyi
    #43710
    Évekkel ezelőtt láttam a Hringen egy Bnet-01-es rendszámosat, hogy most ez vajon ugyan e azt nem tom.
  • dave9004
    #43709
  • BenedekFeco
    #43708


  • cement
    #43707
    van magyar cgt????? soha sem lattam. omg! fapfap
  • cenobite
    #43706
    Nem nagyon szeretem ha Bogarat így alakítanak át, de ez nagyon szép munka! Egyedül a narancssárga matricák csúfítják el.
  • Szabi #43705
  • Prézli
    #43704


  • BenedekFeco
    #43703


  • pajti
    #43702
    ezek a krv@ rendszámok elcsúfítják ezeket a szépségeket.. : /
  • Adaaam
    #43701
  • Rev Hard
    #43700
    Panamera, Bentley Continental GT, Mustang, meg valami öreg Rolls-Royce
  • Rev Hard
    #43699
  • bulba
    #43698
    1. gen. Viper! A legszebb mind közül
  • desigo
    #43697




  • desigo
    #43696



  • broman191
    #43695
    Távmelóhoz körülményes tömegközlekedéssel inkább elengedhetetlen az autó, persze, de nekem a melóhelyem kb. 2 kilométerre van és naponta nyerek vele kb. negyedórát, hogy nem kell itthon a garázsból ki- és beállni, kaput nyitni-csukni, a melóhelynél viszont a bringával teljesen be tudok menni, az autót ellenben le kell tennem kint és sétálhatok be onnan pár percet...és a bringázás valóban érezhetően jót is tesz fizikailag. :)
  • SötétBarom
    #43694
    50km-re járok dolgozni, meg a csajom is, tömegközlekedés totál esélytelen. Egyrészt nincs, másrészt ha lenne, napi szinten buknánk vele 1-1,5 órát fejenként. Amúgy amióta jó idő van, itt a városban elvétve használom csak a kocsit, bringa sokkal jobb. Ajtótól ajtóig visz, akár mikor bevághatsz egy sört, meg kardió is ráadásul. Full of WIN.
  • broman191
    #43693
    Nem feltétlen, ha az ember egy rendes tömegközlekedéssel megáldott városban lakik, vagy inkább bringás/motoros/deszkás stb...bár a szegénységi felmérésben tétel az autó hiánya, igaz 'anyagi okból nem rendelkezik' kitétellel, na de szegényként mindent ki lehet magyarázni, hogy nem a pénz hiányában nem veszek valamit, csak...
  • Adaaam
    #43692
    Nem tudtam csinálni :/
  • Szabi #43691
    az jó, de hol a kép ? :D
  • SötétBarom
    #43690
    Nem teljesen, mert autó az kell így is úgy is.
  • Adaaam
    #43689
    Ma este 6 körül fényképeztek egy Ford GT-t az óbudai auchan mögötti graffitis részen :O
  • broman191
    #43688
    Ez lényegében mindenre igaz ami szórakoztató (lenne), de jelentős összegbe kerül(ne)... :) :(
  • SötétBarom
    #43687
    Redditről:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "I've driven Miatas as an only car for many years, though I currently do not own one. Made lots of excuses not to drive one for too long.
    Here's what I tell everyone asking this question. Miatas are sports cars and sports cars are impractical. By definition, there is always an excuse not to buy one or own one. Let me tell you how the rest of your life is going to go. You can't buy one now because you're in college and you need to routinely carry a bunch of stuff home from college, drunken friends around, or help friends move. When you get out, you'll be trying to save for a house, and how can you justify spending money on a sports car? Better to save that money for a down payment and drive the college beater as long as you can. Then, you'll get married. Can't have a sports car now, because you're preparing to have a family and what could be more irresponsible? Everyone knows you can't put baby seats in the Miata! Now you're a family man, and you need a truck to go to Home Depot and a minivan to haul the kids to soccer practice. Maybe you can get one of those when the kids are out of the house. Now they're in college and you can't justify the expense of another car with the cost of tuition and books. Besides, you're saving for retirement.
    When you're 65, you finally buy your Miata and discover you're too old to properly enjoy it and you should have bought it decades ago -- but those years are long gone.
    There is no better time to buy a Miata than right now. "
  • pajti
    #43686
    Mindegy, nekem is nagy kedvencem egyébként a miata.
    2.autónak okés, hajrá :))
  • SötétBarom
    #43685
    Aki két méteres, az megnyalta. Ez van.
  • LeWyTy
    #43684
    Ha van másik akkor is picike... 2méteres culaként már nem kell beleülni. (itt nincs hátsó ülés mint a polskiban)
    Akkor is ez a kemény!!!4
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.07.28. 11:08:44
  • SötétBarom
    #43683
    Ha van másik is, akkor nem mindegy?
  • pajti
    #43682
    nagyon picike
  • SötétBarom
    #43681
    Legjobb autó ever. Alig várom, hogy legyen egy.
  • szabii98
    #43680
    Eztet láttam tegnap a balatonon


    bocsi a kaki telós képekért:/
  • cement
    #43679
    ázsiában bármi ami amcsi/európai az hipermenő, nagyon sok a bmw, mercedes és audi
  • LeWyTy
    #43678
    Mondjuk ott meg nyilván az eu meg az usa gépekkel vannak így.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.07.24. 19:32:57
  • w77d
    #43677
    Az az igazság, hogy az ilyen formákat nem merik nagyon Európában meglépni, mert könnyen bukás lehet. Nem mindenki értékeli a sportos és lendületes külsőt. Ráadásul pont azok nem, akiknek lenne pénze rá.

    A másik meg, hogy valószínűleg Toyotának túl drága lenne, Lexusként meg nem fogyna.
    Utoljára szerkesztette: w77d, 2015.07.24. 19:28:26
  • LeWyTy
    #43676
    Közben nekem is meglett...(köszi) ez is egy ritka jdm szar.... miért a legszebb japán kocsik a legritkábbak és belpiacosak? (mondjuk amúgy nem lenne ekkora értékük)
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.07.24. 19:25:03
  • w77d
    #43675
    Ez egy szépen tuningolt Toyota Mark X
  • LeWyTy
    #43674
    Bocsi bocsi... ez nem az a topik, de Ez milyen autó?
    Egyszerűen nem tudom beazonosítani.

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.07.24. 18:47:59
  • bulba
    #43673
  • Szabi #43672
    szép járgányok