44039
Lehetőleg az 1280x720-asnál nagyobb képeket csak linkbe tegyétek, vagy spoilerbe!
  • bulba
    #18702
    Az Indiait rosszul linkeltem:
  • bulba
    #18701
    Mahindra Pi(!)k Up


    Accord Type S

  • w77d
    #18700
    jóvannabammeg, nem tudtam hogy van olyan film hogy Death Proof :D
  • SötétBarom
    #18699
    "Death Proof crash scene"

    Biztos, hogy csak a gammagt nem klappolt?
  • w77d
    #18698
    aztakurva.... ez melyik filmből van??
  • SötétBarom
    #18697
    Amúgy egy ismimnek van H2-ese, roppant igénytelen egy valami :DDASD
  • SötétBarom
    #18696
    Azt nem tudom, de hogy kevesebb lesz a kár, az tuti :PPP
  • Szabi1991
    #18695
  • solo
    #18694
    Bazdmeg, üljél bele, menj neki a hummernek, te autód jobb állapotba lesz mint a hummer.
  • Hassan B
    #18693
    A BelAir-nek mintha kicsit jobban zúzódott volna az utastere...

    Én is szeretem a régi amcsi gépeket, de a legtöbbnél szó sincs biztonságról...
  • Atti12
    #18692
    na igen. "lehet meghalok, de meg se nyekken: D"
  • w77d
    #18691
    atyaég milyen szar...
  • Norbi1990
    #18690
    Erre csak ezt tudom mutatni:
  • Csabesz6
    #18689
    Mondtam már, nekem nincs modern autóm.Ez az Imperialos duma meg a szokásos virításod
  • solo
    #18688
    Najólvan, játszátok tovább az orvososdit, én megyek, mert holnap gyakorlatom van, azt főzhetek megint reggeltől 1 ig xDDDD

    Na csá all: D
  • w77d
    #18687
    nem szedek én lófaszt sem, még azt sem amit most felírtak... csak szarabb lesz tőle. Hagyom a faszba, a szervezetem majd megoldja a dolgot...
  • autoszimulator
    #18686
    nem tl reális, mert szinte mindenféle gyógyszer felnyomja, én vmi hormontablettát szedtem anno, be akart a csodás háziorvos a kórházba küldetni, mentővel, mert ez az érték kritikus. aztán mutattam neki a papírt, amit egy szakember állított ki, vérelemzést, és ő legalább tudta, hogy a gyógyszer miatt van...
    attól függ milyen doki mondja ezeket, azért ha egy prof, aki már látott pár dolgot, tuti megfontolnám, mert nem szoktak kamuzni, csak hogy egy gyógyszert felírhassanak...
  • solo
    #18685
    Lökős? Nem dísz? veled mivan? xDDDD
    Dísz, hogy elfedje a habot ami alatta van.
    Amúgy meg semmire se jó...neked megyek egy 63 mas imperiallal totálkáros lezs a talicskád..Imperialba lehet meghalok, de meg se nyekken: D
    Ki is van tiltva a roncs derbyk-ről.: DD
  • Csabesz6
    #18684
    Tévedés, manapság nagyon nem dísz az autókon a lökős szvsz.Nem védeni akarom "őket", csak én így látom.
  • solo
    #18683
    Mádörfákör..Akkor valakinek lerángatjuk a dísz lökőst a talicskáról.Annál többet úgy se nagyon ér ott xD
  • Csabesz6
    #18682
    Nekem nincs műanyag autóm:P
  • solo
    #18681
    Nemmondassz rosszötletet...Ilyen májsúly mellett +10 pappert kapunk a kocsiért: D
  • solo
    #18680
    Hehe..Kurvajóvicc.:C Inkább akkor már a szaros műanyag autóitokat ragasztom össze xD
  • LaszloLedzenyi
    #18679
    vagy ha szétdurran a mája és feldobja a bakancsot be a puncikabrió csomagtartóba tető lenyit hogy több helye legyen és irány a vastelep bekockázni
  • Csabesz6
    #18678
    Valami amcsi bontóból hozunk"Az úgy is még vasbó' van"
  • solo
    #18677
    Hát te hülyevagy..tudod ki megy most vastelepre ennek a bagolynak egy jóadag vasér:C
  • Csabesz6
    #18676
    Heftölünk neki egyet lemezből, aki ilyen hülyeségbe döglik bele, az nem érdemel fakoporsót
  • GhostR1der
    #18675
    na, én szívesen képviselem a nyers erőt, tudok szögelni
  • solo
    #18674
    Vizuális ember vagyok, szóval segíthetek tervezni.
  • GhostR1der
    #18673
    koporsónak te állat... fejezd már be a piálást!!!
  • GhostRider1 #18672
    fúúúúúúú :D Holnap este valamerre?
  • w77d
    #18671
    a pár léc meg minek? XXD
  • GhostR1der
    #18670
    nekem van itthon pár lécem. ha valaki szerez szöget, meg munkaerőt, ennyit tudunk segíteni lujó...
  • w77d
    #18669
    hehehejj XXD
  • LaszloLedzenyi
    #18668
    Tanusítom csontalkesz a srác osztálytársam volt 6 évig minden hétén cs-p-sz talajganajrészeg volt
  • greg benz
    #18667
    Azért szerintem annak kicsit gondolj utána,hogy az orvos számára te csak egy vagy a sok közül,nem rokonod,hogy féltse a testi épségedet,és gyanítom nem is a piát sajnálja tőled,tehát talán mégis lehet valami abban,amit mond,mert nyilván okkal mondja,nem hinném,hogy az a passziója,hogy alkoholistákat ijesztgessen.
  • w77d
    #18666
    ááá azért nem olyan komoly dolog ez.. tulajdonképpen majdnem mindenki szokott piálni...
  • desigo
    #18665
    elpoénkodsz rajta de fognak szüleid még sírni...
  • solo
    #18664
    Milyen jó, hogy orvos xDDDD
  • whiskeyman
    #18663
    egyszer valamelyik hétvégén igazán ihatnánk egyet :|