Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#30981
<#eljen>

w77d
#30980
bazdmeg XXXD

DanielT
#30979
Felkötném magam... mondjuk éltem át hasonlót és mégsem tettem, de iszonyatos érzés látni a szeretett verdát így.

Ezért jó, hogy Passzátod van, azon egy ilyen törés csak szépít 😄
LeWyTy
#30978
Szerintem az alegszebb<#nevetes1>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

wander01
#30977
zsiiir az aston, de az a szin borzasztó 😄

EVGA 680i Sli, C2D Q6600, 4x512 A-Data Extreme Vitesta 1066mhz, Gainward 8800 Gtx, Gigabyte Aurora, 3x300 Samsung Sata II, 320 gb WD, NEC Labelflash

BenedekFeco
#30976








Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

SötétBarom
#30975
Vasárnap az A2-esen láttam 8-10 roncsderbis verdát, utánfutóval vitték õket Bécs felé 😄D Képet nem tudtam csinálni, mert ellenkezõ irányba mentem :|

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

w77d
#30974
kb 1-2 hetes baleset. egy mercis csaj elvileg kihajtott elé szarva az elsõbbségadásra..

DanielT
#30973
Milyen Mercis? Mi történt?
wander01
#30972





EVGA 680i Sli, C2D Q6600, 4x512 A-Data Extreme Vitesta 1066mhz, Gainward 8800 Gtx, Gigabyte Aurora, 3x300 Samsung Sata II, 320 gb WD, NEC Labelflash

Pipör
#30971
elvileg a mercis volt a hibás

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.

kifli
#30970
haver most küldte ezt a képet




nem sokáig bírta miután meglett :/
kgb12
#30969
Nem csak oda járok suliba amúgy környékbeli vagyok.

Bocs az OFF-ért

Manchester United FC

Pipör
#30968
teis esztergomi vagy?

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.

#30967
<#eljen>

kgb12
#30966
Ma egy ilyet láttam:



Bocsi a telefonos képért, de csak az volt nálam :/

Manchester United FC

Adaaam
#30965
nagyon vágod azt a környéket 😄 én is sokat járok arra, de ennyibõl nem ismertem volna fel

everything's better with music

TaRka0107
#30964
Ma láttam egy ilyet a házunk elõtt. Bérházban lakunk, lefényképeztem, de a 3. emeletrõl nem túl jó a kép😊 Meg lehet kicsit régebbi volt😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Met
#30963
Ez nem light. Vágó István FAT

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Effe88
#30962
az az

#30961
Móricz Zs. Körtér

kifli
#30960
nem miért?
w77d
#30959
nem, rohaggyále XXD

Effe88
#30958
na ez félig offXDXD, régi telómon találtam

LeWyTy
#30957
Nem unod még naponta ezt mondani?<#eplus2>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

w77d
#30956
rohaggyále XXXXD

#30955
Lujó 3. képen tiszta vágóistván-light 😄

#30954
ja, most látom, ez a LUJÓbagolykutyáMAJOM

w77d
#30953
apád XXXD

#30952
ma én leszek a jani, volt szerencsém picit vezetni egy X6 4.0d Xdrive-ot.... elélveztem

<#eplus2><#banplz><#idiota>

#30951
hát ki ez a szõrös dagadt orángután ?

milk4
#30950
😄😄😄
Autót nem láttál még közelrõl?😄

Majdnem 8éve tagja vagyok ennek a sz@r fórumnak... Kéne valami más hobby.

w77d
#30949
nekem rég vót na... ejj mennyi sör lement azóta a torkomon XXXXD

#30948
a dodge rendszám alapján 2008 szeptemberi, az még nemvolt olyan hûderég 😄

#30943: régebben még evo x fan volt 😄

w77d
#30947
szerinted?? hány fokban képes egy kormány forogni??? a kép csalóka, egy garázsban történt és úgy 10km/h-val gurulok.....

kifli
#30946
azt hogyvan, hogy a kerék balra fordul, a kormány meg egyenesen áll?
w77d
#30945
asszem én is inkább egy fullos X-et választanék....

kifli
#30944
jelen 😄
Csabesz6
#30943
ééés kinek kéne inkabb egy evo x?

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

w77d
#30942
ejjj milyen régi újságokat találtam most pakoláskor 😄





Weed apátok sok Autómagazinban ott vigyorgott pár éve XXXD

whiskeyman
#30941
kotródj innen

&#1641;(&#830;&#9679;&#814;&#814;&#771;&#830;&#771;&#830;)&#1782; CefreTeam&#8482; &#3663;&#865;&#815;&#3663;&#64831;

bency
#30938
<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

:) Semmi okosság :P

LeWyTy
#30937
Meg lehet csinálni szépre is<#eplus2>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

LeWyTy
#30936
Még ez is szóba jöhet vagy egy IX.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#30935
370z árából bõven kijön egy fullos X-es

LeWyTy
#30934
Nemtom... ez nekem nagyon tetszik.. de...
A 370 szerintem is szebb... csak hát a pénz... de lehet hogy még arra is lesz keret.<#hawaii>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

S2000
#30933
Ne sírj, mert ez elég ocsmány <#idiota> Egyébként ha fér a keretbe, és ilyen téren nézelõdsz, akkor már 370Z felé indulnék... (szerintem) sokkal szebb mint az 50-es

LeWyTy
#30932
<#rinya>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

S2000
#30931
A Nismo 350Z egy teljesen más állatfaj, ezen a Z-n nagyjából csak az a matrica Nismo...

LeWyTy
#30930
Köszi...<#eljen><#worship>

Csak hogy én komolyan kérdeztem<#gonosz3>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?