Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#31231
1 pillanat feltenni, 2 levenni és kárt se okozok vele, mi ebben olyan nagy dolog ? 😄

matyi0323
#31230
Mentem egy kört a városban.. de rohadt meleg van..
Lujó már megint te állsz a dolog mögött??!!! XDDD<#idiota>

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

#31229
<#eljen><#eljen><#eljen><#taps>

végre egy bátor ember xD

#31228
felrakom én ingyé is 😄

LeWyTy
#31227
Én megcsinálnám ha budapesti lennék<#nevetes1>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#31226
felteszem, de akkor a pénzt utald elõre a bankszámlámra... XDDDDD
TaRka0107
#31225
XDDDDD

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

TaRka0107
#31224
XDDDDD

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

matyi0323
#31223
na húzzál el XDD
engem ne keverj össze vele 😄
én nem járok homomobillal 😄DD XDDDDDDD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

TaRka0107
#31222
Ne hazudj, tudjuk hogy szeretnéd ha Lujó megbüntetne!

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

w77d
#31221
rohaggyále XXXD

matyi0323
#31220
na jó..
én most hagyom el tényleg a topikot XDDDDDDDDDDDDDD
a saját érdekemben.. XDDDD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

w77d
#31219
megkereslek és nagggggyon megpaskollak XXXD

#31218
nem mereeeeeeeeeeed

jetblack
#31217
Én ilyet teszek fel esküszöm <#eplus2><#eplus2><#eplus2>

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

#31216
+annak

w77d
#31215
megbaszlak XXD

#31214
off / on

Egy nõi tanulóvezetõ megkérdi az oktatót:
- Mennyire van még szükségem, hogy jól tudjak vezetni?
- Körülbeül háromra...
- Három órára? Az jó.
- Dehogyis! Három autóra!

#31213
5 ezrte fizetek aki fel mer egy ilyet ragasztani a lujó kocsijára <#eplus2><#eplus2><#eplus2>

#31212
a szemétégetõnél is ezt a dumát nyomja

#31211
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

#31210
HMMMM Menyit is ér neked az a becsület?<#ravasz1><#fejvakaras>

w77d
#31209
rohaggyatokle XXD

matyi0323
#31208
kössz😉
amúgy böngészõ megnyitotta, és kurvára elkapott a röhögés xDD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

Peter1
#31207
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1229800313

Parancsolj

Ide mit lehet írni?

matyi0323
#31206
ja. nem tudtam :S😄D

linkt.. +fav. 😄D

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

#31205
van már topikja 😄

matyi0323
#31204
Senki nem fog dicsekedni vele, hogy 10k-t fizet egy sz..ért xDD
na de ez már tényleg nagyon off 😄D


( nyitni kéne Lujónak egy topikot, ahol meg lehet beszélni a napi eseményeit, problémáit xDD )

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

w77d
#31203
neröhögjéé inkább állj mellém és küzdj a becsületemért XXD

sjani1995
#31202
elsõ??? biztosnem 😄DDD

 Rise FM  Mi a vas legnagyobb ionja? A kam-ion.

#31201
Ezek a hsz-ek kurva nagyok <#nevetes2><#taps>
Sírva és fetrengve röhögök<#idiota>

matyi0323
#31200
Te most ezt honnan tudod? XD
és miért árulod el? XDDD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

Csabesz6
#31199
Nincs is kocsid XD

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

desigo
#31198
elsõ alkalom lesz,hogy egy tízezrest fizetsz és mégis te fogsz cumizni <#hehe>
Willi Betz
#31197
De hisztis vagy te bazmeg! XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

matyi0323
#31196
Ez az odaadás.. ezzel én mindig hadilábon álltam.. nagyon szívesen elvittem ismerõsöket, haverokat bárhová ( emberi távolságokon belül. ), mert ha most ráérek, miért ne?! Sõt, még zsidó se voltam, sose mondtam azt, hogy akkor most adjál 2 ezret benzinbe.. egy sörrel max elintéztük..aztán annyi.
De, hogy odaadjam bárkinek is a kocsit, na azt nem!
Ha én elbaszok vele egy táblát, vagy neki megyek valaminek, vagy bármi, akkor tudom, hogy balfasz voltam összetörtem és kész. De hogy más tegye ezt a kocsimmal..

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

matyi0323
#31195
Még ha kurvázni menni..
Oda nem törött punczikábrijóval járnak..xDD
( ha pesti lennék, egy olyan óra múlva kb. tuti elmennék autóval a kékosztriga parkolója elõtt..... xDDDD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

w77d
#31194
najóvan rohaggyatokle én nem társalgok veletek XXXD

sjani1995
#31193
Ugye milyen ügyesen, burkoltan tudja megfogalmazni hogy kurvázni megy? xDD Aki nem ismerné el is hinné...😄DD

 Rise FM  Mi a vas legnagyobb ionja? A kam-ion.

matyi0323
#31192
" Azért mondtam neki, hogy nagyon emgköszönném ha azért elfogadna tõlem egy 10ezrest, egy óra múlva találkozzunk az esemény helyszínén..."

Ezt olvasva, leginkább az utolsó pár szót, hirtelen olyan röhögés kapott el. XDD
Ne akard tudni mire gondoltam xDDd

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

sjani1995
#31191
Nõ...oké...de azért már egy érett férfi (nem weedre célzok <#idiota> ), apum egyszer adta kölcsön a céges buszát és mikor visszakapta mondták neki hogy nem sikerült olyan szépen betolatni egy helyre, elsõbbség adás tábla sarkával gravírozott a jobb hátuljába a kocsinak. Nem fizetett, csak egy "bocs"-ot nyögött, de legalább van különös ismertetõ jel...

 Rise FM  Mi a vas legnagyobb ionja? A kam-ion.

w77d
#31190
nna most hívott a srác, hogy semmi gond nincsen, van neki másik lámpabúrája bontóból, köszöni, hogy szóltam és felvállaltam. Azért mondtam neki, hogy nagyon emgköszönném ha azért elfogadna tõlem egy 10ezrest, egy óra múlva találkozzunk az esemény helyszínén...

w77d
#31189
rohaggyále XXXD

sjani1995
#31188
szerintem hiába vigasztaltad, egy 120kilós pacákkal ült egy punczikabrióban ami egyesülni kezdett egy Corsával, csak gondolj bele... pfchuujj 😄DD

 Rise FM  Mi a vas legnagyobb ionja? A kam-ion.

matyi0323
#31187
😄D

Persze ezzel nem azt akartam mondani, hogy balfasz vagy ( na jó, de! <#idiota> ), mert ilyen megesik mindenkivel, de érted a nõn látszott, hogy benne ez a halálfélelem amíg egy 60 centis kocsival kitolat, minden tolatáskor megvan.. És ez nagyon sok, sõt.. egyre több sofõrben van meg.
Gondolom érted mire célzok/gondolok..

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

w77d
#31186
szerinted miért kellett hazavinnem? itt volt nálam egész nap XXXD

w77d
#31185
én 7 éve vezetek és még sosem tolattam neki így semminek, ez ilyen egyszeri alaklom volt a farkam miatt XXD

matyi0323
#31184
és legalább megdugtad? XD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

w77d
#31183
hehe XXXD

matyi0323
#31182
Egyébként most így viccen kívül, én kötelezõvé tenném a tükörbõl való tolatás megtanulását jogosítványszerzés ideje alatt / pl: rutin / ( mindig megmagyarázzák, hogy nem látni mindent rendesen, legalábbis nem úgy mintha hátranéznél.. nem tudom szerintem ez hülyeség, én ugyan úgy látok mindent a 3 tükör normális használatával, mintha hátrafordulnék.. és ez egyaránt van egy suzukiban, meg egy 7-es bmw-ben is. ), mert eszméletlen mennyire nem tudnak egyes / rohadt sok! / emberek tolatni..
Múltkor például vártam egyik ismerõsöm, aztán egy hölgyemény próbált kitolatni egy kis matizzal.. hát szívem 3x megállt, hogy nekem jön-e, mire kiléptem aztán megkérdeztem, hogy nem gond-e ha kitolatok a kocsijával?!!!!!! XD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."