Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#31281
elméletileg a rekorder még mindig az 1990körüli porsés emberke 😄

most nemrég ment fejérbe 259et egy másik porse 😄

LeWyTy
#31280
Az jó mert hogy dobhártya bontásra készült<#nevetes1>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

kaposi1
#31279
Ma egy pont ugyan ilyet Komáromban a Shorma étterem elõtt.
Esténként milyen gép felhozatal van ott.<#wow1>
Persze ép töltöttem a Samu wave-t így fotó nincs.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

matyi0323
#31278
Tipikus..
De mégis tetszik..
A mély lebontotta a gép oldalát. XD (Y)

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

LeWyTy
#31277
Unatkozok azt csináltam 1 zenét... nem szétfikázni 😄
Homemade hiphop beat?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#31276
Én eddig 2szer kaptam 30 ezres csekket 69-68 ra mind2 4 sávoson inkább kül mint belterület.. de azóta nemmegyek 60 nál többet mert nem ezért dolgozok , hogy a disznókat pénzeljem.. nemértem lujó cimborának honnan van ennyi pénze a semmire😊 Sokkal értelmesebb dolgokra is költhetnéd a pénzed nem? Mire jó ez mert ez már nem az 1-2-3.? versenyt ûzöl abból milyen retardált vagy ?😄 Ha ilyen sok pénzed van fordítsd már legalább valami hasznosra 😄😄

matyi0323
#31275
Egyébként ma míg álltam a dugóban, láttam egy ilyet..
Sajna csak teló volt a közelbe.. :/ 😄

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

TaRka0107
#31274
<#eplus2>

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

matyi0323
#31273
Ha van mibõl 😉
Gondolom nem csinálná, ha nem futna rá 😄 ha megszorul, akkor biztos csak heti 2x megy majd kurvázni. XDDDD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

TaRka0107
#31272
Kicsit drága sportot ûz.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

matyi0323
#31271
Mintha lenne egy 254-es.
De lehet rosszul emlékszem.😄
Mondjuk a nem kimutatott adatokat szerintem még nem verte meg. <#eplus2>
De én nem féltem Lujót... biztos az élre akar törni <#idiota>

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

TaRka0107
#31270
Gecc... akkor rekordot döntöttél nem? Vagy mennyi volt MO-n a legmagasabb sebesség?😊

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

w77d
#31269
jah utánaérdeklõdtem én is.

Hassan B
#31268
áá, csak 200 ezret... <#szomoru2>

][ &#1042;&#1040;&#1047; ][

matyi0323
#31267
Ki volt az a hülye aki egy ilyen kocsit adott a segged alá?XDDDDDDD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

w77d
#31266
Passat 3.2

matyi0323
#31265
Azt biciklivel mentél annyival?😄
Mer hogy a punczikábrijód még szakadékból lefele se megy annyival.. XD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

LeWyTy
#31264
Azok nem érdemlik meg.... inkább a rákos kisgyerekeknek kéne adnod.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

w77d
#31263
támogatom hõsi rendõrségünket, ennél jótékonyabbra nem tudom XXXD

LeWyTy
#31262
Ilyen sok pénzed van?

Ezzel az erõvel fordíthattad volna jótékony célra.<#action>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Effe88
#31261
hova rohansz annyira
szerintem 300ezret

#31260
Ha van isten vagy 3 kilót... Te sohasem tanulsz?

w77d
#31259
autópályán 237km/h-ért mennyit fogok fizetni?

Effe88
#31258
már nem vagyok kölyök😊 meg nagy fekete autókról volt szó nem kabriókról😄😄

matyi0323
#31257
jól mondod..
a 120 kilóddal csak loholnál.. <#eplus2> XDDDDDDD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

w77d
#31256
és a vele járó izgalmakat? élete végéig ott loholok utána, a legváratlanabb pillanatokban tûnök fel, állandóan feszélyezve érezheti magát mikor tûnök fel XXD

#31255
na, akkor........ki vállalja Lujó autójának "megszépítését" ? 😄

#31254
egy ilyet én is láttam, szürkében(?)
tegnap du Zuglóban

#31253
rómain egy parkolóban

#31252
amúgy ez merrefelé volt ? 😄

jetblack
#31251
Megyek pestre a Transformers 3 õsbemutatóra akkor találkozhatunk de vigyázz nehogy 1 matricával gazdagabb legyél véletlen 😄

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

LeWyTy
#31250
Émmegegyilyet<#action>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Willi Betz
#31249
Ma egy ilyet láttam.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

LeWyTy
#31248
<#eljen>

De akkor festékszóróval vagy kulcsal<#eplus2>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#31247
fogarasin van obi, vegyékl egy rózsaszín zománc spré-t 😄

Willi Betz
#31246
Én közel lakom a Lalához,de T betûm nincs 😄 Talán egy fütyköst rárajzolhatok megint,akár csak múlthét pénteken<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#31245
tedd rá mind a 10et a lujó szélvédõjére, talán elfér 😄DDDDDDDDD

LeWyTy
#31244
Ne ess ki a szerepedbõl.... az kell ilyenkor mondanod hogy "megbaszlak"<#banplz><#hehe>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

w77d
#31243
látom elvagytok XXD

Effe88
#31242
na 10db megérné
ha most kölyök lennék megvenném és random a nagy fekete kocsikra kiragasztgatnám a környéken suttyomba😊

#31241
nem nem, RÓZSASZÍNNEL kukit az oldalára, hosszan

LeWyTy
#31240
Kék/fehér festékkel nekiesni egy sötét éjszakán<#eplus2>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#31239
meg 1-et 1-et a 2 ajtóra

#31238
buta vagy

a szélvédõre !!!!!!!!!!!444444

LeWyTy
#31237
Szélvédõre kell ott legalább látszik<#eplus2>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

matyi0323
#31236
én a helyedbe nem vennék..
ráteszed, megint neki tolat valaminek aztán csak ganéjra vágja a matricát is XDD
max a tetõre XD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

#31235
csak random írtam valamit, de egy sima ragadós nem kéne 200ftnál több legyen 😄

ha a csomagolást nem kérem akkor mennyi lehet? úgy tûnik az a legdrágább😄DD

#31234
150 ?

??? wtf ???

#31233
150ftot nem ér meg nekem.. <#idiota>

#31232
csináld meg, fotózd le
mi pedig szobrot emelünk neked <#eplus2>