Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

greg benz
#32086
*õt, nem õket<#idiota>

greg benz
#32085
Mindig buzdítani kell õket ilyen ötletekkel elõbb-utóbb beadja a derekát<#eplus2>

Willi Betz
#32084
Bárcsak megtenné én azt mondom 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

greg benz
#32083
lógasdfölmagadegyégõfára

w77d
#32082
az E30-asok fostalicskák mind

tviktor91
#32081
E30as bömcsi? Takaroggyáá

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

sjani1995
#32080
mindjárt jön, hogy milyen kibaszott rövid az élet😄D

 Rise FM  Mi a vas legnagyobb ionja? A kam-ion.

Effe88
#32079
megin be vagy baszva???😄😄

jetblack
#32078
Vagy a te puncikábriód 😄

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

w77d
#32077
szép az, meg különleges... többet ér mint mondjuk 50 E30-as bömcsi...

Effe88
#32076
láttam már élõben is ilyet akkor is ronda volt
de hát kinek mi
ezen nem veszünk össze😊

sjani1995
#32075
nem látod benne a szépséget annyi az egész, élõben persze szebb

 Rise FM  Mi a vas legnagyobb ionja? A kam-ion.

Effe88
#32074
fúú de gechhhi ronda<#guluszem1>

szabii98
#32073
XDDDDDDDDDDDD
neee ezmár fáj xD

I met God. She's black

#32072
nekem olyan nincs, válság volt, eladtam....

jetblack
#32071
Klug Lújza

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

w77d
#32070
imádkozok a lelkedért

#32069
Homár Lajos

Peter1
#32068
Hirtelen Lajos Borát-ot olvastam 😄

Ide mit lehet írni?

w77d
#32067
ezentúl szólítsatok csak Lajos barátnak!!

Willi Betz
#32066
Majd kap egy ilyet:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#32065
<#eljen><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>

jetblack
#32064
Lehet hogy titkon rád vágyik hogy a kancsója legyél <#hehe>

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

Willi Betz
#32063
Nincs lomtalanítás!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#32062
Dehogy utálsz! 😄 Tudom,hogy csíped a búrám 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Peter1
#32061
Várjál csak. Ezt azért jobban meg kéne beszélni mielött megteszed.

Ide mit lehet írni?

#32060
parókában volt, nem ismernénk fel... 😄DDDDDDDD

w77d
#32059
az is igaz... kilökök mindent ide az utcára oszt vigyék..

Peter1
#32058
Inkább el kéne ajándékoznod. Úgysem kell neked pénz a kolostorban 😊

Ide mit lehet írni?

w77d
#32057
utállak bazdmeg XXD

Willi Betz
#32056
És most jönne az a rész amikor valaki betesz a tegnapi gay parádéról egy videót amin rázod a segged az egyik kamionon XD Meg különben is. Lujó for gay king! XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#32055
Akkor már nem lesz ha egy jobb autóba átülsz 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32054
mert írtam te fasz, holnapután lapzárta XXD

w77d
#32053
eladok minden földi javam és visszavonulok egy kolostorba

Willi Betz
#32052
Egyébként észre vettétek,hogy tegnap Lujó szokatlanul keveset volt a fórumon? XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Peter1
#32051
Ez még mindíg jobb verzió 😄

Ide mit lehet írni?

jetblack
#32050
Megválik a puncicabriótól és belátja hogy az nem kocsi<#nevetes1>

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

Peter1
#32049
Hm.
Akkor mi lesz azzal a sok lánnyal akikrõl itt regélt a SG-n?

Buzi egy világ ez......😄

Ide mit lehet írni?

#32048
most már fel fogja vállalni nyíltan másságát ikszdé

Peter1
#32047
Miben fog ez esetleg megnyílvánulni?

Ide mit lehet írni?

#32046

szabod
#32045
#32034, #32038 sem ér, azok a zöld panelház részei, #32039-re viszont nem gondoltam <#idiota> ja és akkor még 1: út

Mente et Malleo

w77d
#32044
gyerekek elhatároztam, hogy megváltozok, új ember leszek!!

#32043

#32042
senkit se érdekel mire gerjedsz 😄

w77d
#32041
nem gerjedek rá XXD

#32040
arra kéne rácuppannod 😄DDD

#32039
jó, akkor.... OLAJCSEPPEK <#mf1>

w77d
#32038
fém szellõzõfedél <#eljen>

sjani1995
#32037
neméééér😄 írta hogy gaz

 Rise FM  Mi a vas legnagyobb ionja? A kam-ion.