Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

TaRka0107
#32290
Szerintem is jól néz ki, de kinek a pap, kinek a paplan😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

bency
#32289
De illik.Ezeknek mindnek ilyen a belsõ.és ez igy szép.

:) Semmi okosság :P

w77d
#32288
szerintem jó az.. különleges külsõ, különleges teljesítmény, különleges belsõ...

Adaaam
#32287
Csak szerintem nem illik egy ilyen autóhoz az ennyire rikító belsõ?

everything's better with music

w77d
#32286
ahhhaaaam.... magyar tulajdonban van?

Gaben17
#32285
Maradj már a hülyeségekkel 😄 Ismerem.

Spirit of Perfomance Koenigsegg

w77d
#32284
és itt a kötelezõ fuvarért szopás után, vagy elõtt vagy? XXXD

Gaben17
#32283
Igen, CCXS

Spirit of Perfomance Koenigsegg

w77d
#32282
ez a Koenigsegg??

Gaben17
#32281

Spirit of Perfomance Koenigsegg

Effe88
#32280
na ez elkerülte a figyelmemet😄😄D
magnum ferrari<#eljen>
kurva jó kéne!!!

BenedekFeco
#32279


Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

w77d
#32278
pssszt, nem mószeroljuk be a másikat XXD

kifli
#32277
ésez: #32271 😄
tviktor91
#32276
Itt mindenki idiótán szól hozzá,szinte már már gumiszoba😊..

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

whiskeyman
#32275
Kezdelek ge*ire unni, meg az idióta stílusodat. Próbálj normálisan hozzászólni, vagy mehetsz innen a pi...ba

&#1641;(&#830;&#9679;&#814;&#814;&#771;&#830;&#771;&#830;)&#1782; CefreTeam&#8482; &#3663;&#865;&#815;&#3663;&#64831;

#32274
?

tviktor91
#32273
*rolla
*képt

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#32272
Nem csináltam róla képet...<#zavart1><#idiota>

Willi Betz
#32270
Bagoly,mit vársz egy ilyen tollas gyökértõl?! XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

TaRka0107
#32269
<#nevetes1>

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

solo
#32268
Férfiaknál bejön tudod: D

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

TaRka0107
#32267
Érdekes csajozási szokásaid vannakXDXD

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

w77d
#32266
😄

Csabesz6
#32265
ja, végülis nem õt pisáltad le, ez jó pont: DDDDDDDD mint a kutyák, egybõl meg is jelölted volna a csajt...utána farszagolás meg hasonlók😄DD ha nem látta a kislövetûd, lehet esélyed: DDDDDDDD

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

w77d
#32264
szerintetek van esélyem?

Csabesz6
#32263
😄DDDDDDDDDDD

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

Csabesz6
#32262
tesó XD

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

solo
#32261
Csak lazán: D Beültünk haver kocsijába, nézzük elõttünk forma nem kicsit van ki...Nagoyn be volt b@szva, nagyba nézzük, és elõttnk a parkolóban teljes nyugalommal lehugyozta randomra az egyik kocsi jobb hátsó kerekét, meg az egyiknek az oldalát: DDD De mi is annyira kivoltunk, hgyo csak röhögtünk:'DDD



szerk: Jahm még ha izé gyorsba hugyozott volna, de a forma majdnem 4 és fél percig eresztette a lét elég nagy lendülettel: DDD

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

#32260
profi vagy <#wilting>

w77d
#32259
haverok mondták, hogy este megtetszett nekem egy csaj má amikor kimentünk a kocsmából és mentünk neki az éjszakának... odamentem mellé és 1 méterre tõle lehugyoztam a falat...

solo
#32258
Na is monnd bazdmeg:| Nagy szeszelés volt ma: DDD Amióta kijózanodtam, és hazajttem azóta csak hugyozok, de nem tudom mit, mert nem emlékszem, hogymit ittam:| De valószínûleg jó sokat,mert 15 rongy az valahova eltûnt.: D Valszleg a gyomromba: DDD

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

w77d
#32257
uhhh de kurva másnapos vagyok...

Effe88
#32256
<#eljen><#gonosz1>

#32255
<#worship>

Magnumrolcsi
#32254


Magnumrolcsi
#32253
Most jól jött volna egy klassz fényképezõ.. : /




Attila8805
#32252
Köszi!

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

desigo
#32251
BMW 3 Series (E36) cabriolet
Attila8805
#32250
Konkrétan milyen típus ez?

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

S2000
#32249
Bazz, hat féle motorral gyártották, ez nem kicsit alaptalan feltételezés?😄

#32248
jónak jó ez a BMW csak egy baj van vele. még pedig: benzin zabáló. <#eplus2>
Bár ha van lóvéd tankolni akkor ok. <#mf1><#eplus2><#nevetes1>

CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222

Attila8805
#32247
Ez nem is tûnik réginek.

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

cement
#32246
szobára srácok

respect to the man in the ice cream van

Effe88
#32245
már megint mi van???😄😄😄
tudod mit privátba folytassuk már szerintem kurvára unják az itteni arcok!!!

tviktor91
#32244
,,vagy hol a faszba laksz" pfff D:AADS: latszik h egy csicska pesti vagy aki panelban lakik😄DD innentöl kezdve nincs miröl beszelni.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

TaRka0107
#32243
Már ismerem az alkholista fajtádatXDXDXDXD Am lehet én is megyek ki inni, szóval te is menjéé'😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Effe88
#32242
milyen tippek
nem gyanus hogy szünet van most a svéd meg norvég orosz stb bajnokság azért nem életbiztosítás
a másik bármikor írnak hogy írjak tippet írok is....
ja hallod leszarom vedd meg a bmw-t aztán gurulj már fel ózd hétesrõl vagy hol a faszba laksz budapestre hagy fossalak már nyakon

Effe88
#32241
ja vágom😄D
most megártott neki hogy túl sokáig írogathat szabadon😄😄
nincs hozzászokva a bant szereti

tviktor91
#32240
Mi lenne hülyegyerek? Naponta 8x verd ki a -700ra,aztan gyere egy kicsit trollkodni a tippmix topikba is,amibe erdekes modon mar nem igazan jönnek tippek nem is tudom miert...

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..